Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 23:08   #1
Njegova "prijateljica"

Moj problem je sljedeci. Moj decko ima "prijateljicu" s kojom se gotovo stalno dopisuje dok smo zajedno, barem on tako kaze da je prijateljica. Kad sam ga to upitala odmah je skrenuo s teme, a ona mu cak i komentira slike po drustvenim mrezama. Jesu li to znakovi da mi ipak nije 100posto vjeran kako ja mislim? Recite mi svoja razmisljanja. Moram napomenuti da je ona iz grada iz kojeg je i moj decko i da stvarno malo znam o nnihovom odnosu. Pored ovog sta me muci, on je najbolji decko na svijetu(zasad).
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 09:47   #2
Quote:
merivuk kaže: Pogledaj post
Jesu li to znakovi da mi ipak nije 100posto vjeran kako ja mislim?
A da ga pitaš malo više o njoj i njihovom odnosu? Otkad su prijatelji, kako su se upoznali... I moj muž ima jako dobru prijateljicu (sad sam i ja snjom super), na početku veze mi je bilo čudno i mislila sam da je neka bivša, makar simpatija... a zapravo je cura samo iz kvarta, druženje otkad su bili djeca, rano ostala bez mame, a otac posebna priča, on joj je više u životu dolazio ko odgajatelj, brat, otac nego pravi. I ja imam prijatelja iz mladosti s kojima sam odlična i dan danas, a nikad nismo imali nikakvu ideju o vezi niti ičemu sličnom. Ako se on otvoreno ispred tebe dopisuje s njoj stvarno ne mora značit da išta s njom želi.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:59   #3
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
A da ga pitaš malo više o njoj i njihovom odnosu? Otkad su prijatelji, kako su se upoznali... I moj muž ima jako dobru prijateljicu (sad sam i ja snjom super), na početku veze mi je bilo čudno i mislila sam da je neka bivša, makar simpatija... a zapravo je cura samo iz kva..
Rekao je da to sestrina frendica iz srednje ili tako nesto i da su se poceli druziti prije 5 godina. Kad odlazi iz prostorije, ostavlja mobitel pred mnom i nije stvarno da skriva nesto, ali opet kad iskrsne njen komentar na njegovima slikama kako je zgodan, nije mi bas svejedno plus jos to dopisivanje svako malo. Ne znam stvarno, ne zelim doci u iskusenje da procitam sadrzaj tih poruka, ali me zbilja zanima o cemu toliko tipkaju.
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:03   #4
Quote:
merivuk kaže: Pogledaj post
Moj problem je sljedeci. Moj decko ima "prijateljicu" s kojom se gotovo stalno dopisuje dok smo zajedno, barem on tako kaze da je prijateljica. Kad sam ga to upitala odmah je skrenuo s teme, a ona mu cak i komentira slike po drustvenim mrezama. Jesu li to znakovi da mi ipak nije 100posto vjeran kako ja mislim? Recite mi svoja razmisljanja. Moram napomenuti da je ona iz grada iz kojeg je i moj decko i da stvarno malo znam o nnihovom odnosu. Pored ovog sta me muci, on je najbolji decko na svijetu(zasad).
Ma sto posto te vara, ja bih to napucao odmah.
Komentiranje necijih slika po drustvenim mrezama je danas zaista jedan od jacih dokaza da nesto mute. Mislim i to tako javno da svi mogu vidjeti, kako ih nije samo sram.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:24   #5
Pazi, cura komentira njemu slike, i on je preljubnik pa ja bi jednostavno ispod isto komentirala nešto u šali, je baš je moj mačić ludilo... Ako je ženska imalo normalna smanjit će doživljaj. Ili će joj on reć da ohladi malo, jer drugačije su se mogli sprdat kad su bili slobodni, tj. kad je on slobodan nego sad kad je u vezi, koja je ako dobro shvaćam dosta friška i naravno da se nisu još svi prilagodili.
Ako je situacija da i on komentira i lajka okolo svakakve, uključujući tu neukusnim komentarima onda već postoji malo veći problem i treba ozbiljno razmislit i razgovarat.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:36   #6
Prijateljstva postoje.

Imam dva jako jako dobra prijatelja, muška.
S curom od ovog prvog sam prva liga i ja, znamo se od početka njihove veze, nema problema s tim da se druzimo, nema problema s tim da komuniciramo bez nje. Shvaća da smo prijatelji.


Ovaj drugi je dosta cura imao, pokazao, imamo super odnos. Primjerom da je nekima to ok, neke idu do tog da mu idu zabraniti druzenje samnom, pa šalju meni poruke, a neke su stvarno ok, kuze prijateljstvo, kuze ako im ja napišem ispod slike komentar u smislu da je ljep.

S jednom je bio problem jer je meni on komentirao "a uuuuuuuuuu" i to na komentar mog muza, optužila ga da mi se uvaljuje. Da je vara.


Muz ima prijateljicu od prvog osnovne, kum joj je na vjenčanju, cura je prva liga, draga, pametna, puno mu je u životu pomogla. I meni je zapravo drago da ima neku tako kvalitetnu osobu u životu.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:05   #7
Na forumu generalno vlada atmosfera da su svi rođeni preljubnici i preljubnice pa čim netko dođe sa strahom odmah je gotovo, prevario, ma prevarila, nema šanse da je drugačije... Muško ženski odnosi bez seksa i zaljubljenosti ne postoje.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 12:44   #8
Dobro, puštam to od sebe onda. Ocito sam malo zabrijala. Skupa smo oko godinu dana tako da nije ni malo, a ni puno. Ipak, hvala svima na razmisljanjima.
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:28   #9
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ma sto posto te vara, ja bih to napucao odmah.
Komentiranje necijih slika po drustvenim mrezama je danas zaista jedan od jacih dokaza da nesto mute. Mislim i to tako javno da svi mogu vidjeti, kako ih nije samo sram.

Ja isto imam dvije najbolje prijateljice. I samo su prijateljice. Ali (isto kao i ja njima) nikad si ne pišemo "lijepa si" ili "zgodan si".. prije si pišemo "faca ti je sranje" ili tako nešto. E tu nema brige
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:44   #10
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Ja isto imam dvije najbolje prijateljice. I samo su prijateljice. Ali (isto kao i ja njima) nikad si ne pišemo "lijepa si" ili "zgodan si".. prije si pišemo "faca ti je sranje" ili tako nešto. E tu nema brige
E isti takav odnos i ja imam sa svojim prijateljima muskim, zato me je ovo i pocelo muciti.
merivuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:17   #11
Quote:
merivuk kaže: Pogledaj post
Moj problem je sljedeci. Moj decko ima "prijateljicu" s kojom se gotovo stalno dopisuje dok smo zajedno, barem on tako kaze da je prijateljica. Kad sam ga to upitala odmah je skrenuo s teme, a ona mu cak i komentira slike po drustvenim mrezama. Jesu li to znakovi da mi ipak nije 100posto vjeran kako ja mislim? Recite mi svoja razmisljanja. Moram napomenuti da je ona iz grada iz kojeg je i moj decko i da stvarno malo znam o nnihovom odnosu. Pored ovog sta me muci, on je najbolji decko na svijetu(zasad).
Nije tu problem šta ima prijateljicu nego je problem što se stalno dopisuje Imam i ja prijateljice ali ih se ne sjetim po pola godine, pa se onda nađemo na kavi i pričamo 2 sata i to je to.
A to baš stalno dopisivanje bi meni osobno išlo na živce
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 21:41   #12
ovisi koliko godina ima, iz koje atmosfere je dosao. ako je iz manjeg mjesta onda je to normalno. ja inace nisam skupljac lokalnih fendova ali tu i tamo dodam i vidim da je frend s svima i da dnevno lajka sve u gradu. i tako svi cjelo mjesto medusobno.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 01:18   #13
Quote:
merivuk kaže: Pogledaj post
Dobro, puštam to od sebe onda. Ocito sam malo zabrijala. Skupa smo oko godinu dana tako da nije ni malo, a ni puno. Ipak, hvala svima na razmisljanjima.
Zabrijala si.

Ja imam par dobrih frendica i isto znamo imati slicne komentare na slikama. Ista stvar i s frendovima, iz zajebancije.

I cura ima par dobrih frendova i zna imati komentare tipa "opaa" ili "macane".
Znam ih i ja i super su decki.

Nema nista lose u zdravoj zajebanciji. Opusti se.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:02   #14
Quote:
merivuk kaže: Pogledaj post
Moj problem je sljedeci. Moj decko ima "prijateljicu" s kojom se gotovo stalno dopisuje dok smo zajedno, barem on tako kaze da je prijateljica. Kad sam ga to upitala odmah je skrenuo s teme, a ona mu cak i komentira slike po drustvenim mrezama. Jesu li to znakovi da mi ipak nije 100posto vjeran kako ja mislim? Recite mi svoja razmisljanja. Moram napomenuti da je ona iz grada iz kojeg je i moj decko i da stvarno malo znam o nnihovom odnosu. Pored ovog sta me muci, on je najbolji decko na svijetu(zasad).
a kaj ti radiš za to vrijeme? počni se dopisivat s nekim frendom
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 10:57   #15
Quote:
merivuk kaže: Pogledaj post
Moj problem je sljedeci. Moj decko ima "prijateljicu" s kojom se gotovo stalno dopisuje dok smo zajedno, barem on tako kaze da je prijateljica. Kad sam ga to upitala odmah je skrenuo s teme, a ona mu cak i komentira slike po drustvenim mrezama. Jesu li to znakovi da mi ipak nije 100posto vjeran kako ja mislim? Recite mi svoja razmisljanja. Moram napomenuti da je ona iz grada iz kojeg je i moj decko i da stvarno malo znam o nnihovom odnosu. Pored ovog sta me muci, on je najbolji decko na svijetu(zasad).
Mislim da, samo po sebi, ako je to jedino, sasvim vjerojatno doista možeš biti sigurna da ima dobru prijateljicu. Hoću reći, moguće je i ne tako rijetko. Ja sam imala četvero dobrih, pravih, muških prijatelja kroz vrijeme. Jednog iz gimnazije, jednog s faksa, te tu na poslu jednog puno starijeg kolegu koji mi je baš puno pomagao nekoliko godina. Sve dok nije otišao u mirovinu. I dalje imam prijatelja iz šahovskog kluba s kojim redovito igram i razvijam cerebralnu gimnastiku uopće! Taj posljednji doduše, mislim jedini među njima, možda i ne bi ispao sasvim "pouzdan", da mu pružim priliku.
Ne daj da ti najboljeg dečka na svijetu išta oduzme, pogotovo ne špekulacije, nisu tako česti! A vidovita ionako ne možeš biti, vrijeme, budućnost, su prilično samostalni.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:25   #16
stalno se dopisuje s drugom curom dok je s tobom u drustvu

ja to ne bi mogao tolerirati
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:41   #17
Daj nadji pravo musko, a ne tipa koji boosta ego keljenjem fotki na fejs i dopisivanjem sa klinkama koje iste komentiraju. Nitko se ne dopisuje s prijateljem/icom svakodnevno. Svakodnevno se dopisuju parovi i to samo u pocetku, kasnije se i to smanji na tu i tamo. A ako su vec tako neki dobri prijatelji onda bi se u godinu dana i vidjeli, pa bi te upoznao s njom.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 19:15   #18
nista cudno, prijateljstva postoje.
nismo mi vidoviti jel on kaj muti sa njom ili nje, ali ako ste vas dvoje u vezi, zasto nas pitas za misljenje? kaj ti on u godini dana veze nije nista rekao o njoj ili da ste zajedno bili na kavi ili zasto izbjegava temu sa njom? to je cudno, ali opet ne mozes biti 100% sigurna.
snadji se, budi kreativna. opet da nesto mute, vjeruj, nosio bi mobitel i na wc sa sobom. pitaj ga da kad cete na kavu zajedno pa ces vidjet odgovor
jel imas bilo kakvih saznanja o tome kad se sastaje sa njom i gdje?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:38   #19
A jesi ti tu njegovu "frendicu" upoznala?
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 00:16   #20
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Daj nadji pravo musko, a ne tipa koji boosta ego keljenjem fotki na fejs i dopisivanjem sa klinkama koje iste komentiraju. Nitko se ne dopisuje s prijateljem/icom svakodnevno. Svakodnevno se dopisuju parovi i to samo u pocetku, kasnije se i to smanji na tu i tamo. A ako su vec tako neki dobri prijatelji onda bi se u godinu dana i vidjeli, pa bi te upoznao s njom.
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
A jesi ti tu njegovu "frendicu" upoznala?
Ovo.
Ako se čovjek čuje/troši gomilu vremena na nekoga koga autorica nije upoznala, onda je lako moguće da je ona "ljubavnica", a "frendica" prava cura.
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger