Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 10:43   #2541
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
samo za mirtochku
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:18   #2542
Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
evo ga

Hvala za ovu preporuku. Tuš je odličan! Zadnjih godinu dvije muku mučim s tuševima jer mi je okoloočno područje jako suho u odnosu na prije i niti jednim tušem nisam uspjevala nanijeti preciznu liniju, uvijek bi bila grbava ili iscrtkana. Već sam mislila da sam izgubila sposobnost nanošenja tuša i gotovo da sam odustala od njega, a on mi je najvažniji dio šminke, baš me upotpuni i bez njega kao da se nisam našminkala. Izuzetno se lako i precizno nanosi. Sve ostale koje imam sam bacila u smeće (nakupilo se jer mi niti jedan nije odgovarao) Hvala hvala!
Opia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 19:28   #2543
Quote:
Opia kaže: Pogledaj post
Hvala za ovu preporuku. Tuš je odličan! Zadnjih godinu dvije muku mučim s tuševima jer mi je okoloočno područje jako suho u odnosu na prije i niti jednim tušem nisam uspjevala nanijeti preciznu liniju, uvijek bi bila grbava ili iscrtkana. Već sam mislila da sam izgubila sposobnost nanošenja tuša i gotovo da sam odustala od njega, a on mi je najvažniji dio šminke, baš me upotpuni i bez njega kao da se nisam našminkala. Izuzetno se lako i precizno nanosi. Sve ostale koje imam sam bacila u smeće (nakupilo se jer mi niti jedan nije odgovarao) Hvala hvala!
pa predobro mislim da će sve forumašice počet s ovim se trljat
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 19:58   #2544
Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
pa predobro mislim da će sve forumašice počet s ovim se trljat
ja i dalje čekam nekakvu naknadu od Essenca za besramnu promociju tog tuša preko 5 različitih tema

no, trebala bih preporuku za tuš u flomasteru? treba mi za jedan look i ne da se nikako bez flomića
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 21:55   #2545
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
ja i dalje čekam nekakvu naknadu od Essenca za besramnu promociju tog tuša preko 5 različitih tema

no, trebala bih preporuku za tuš u flomasteru? treba mi za jedan look i ne da se nikako bez flomića
Bile su preporuke na ne znam kojoj temi za nyx ink i physicians f.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 22:07   #2546
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Bile su preporuke na ne znam kojoj temi za nyx ink i physicians f.
PF je izvrstan! Ima ga na iherbu, a ako ti treba brzo brzinski imam ja jedan uvijek 'na lageru neotvoren' za hitne situacije
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 23:04   #2547
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
ja i dalje čekam nekakvu naknadu od Essenca za besramnu promociju tog tuša preko 5 različitih tema
hahahahahaahha možda te iznenade nekom velikom dostavom ovog tuša. sam jedan dan neko zvoni pred kućom, ono stigao šleper tuša
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 15:48   #2548
Curke može preporuke za dobre glitter tuževe i tuševe u boji? Je isprobao netko Urban Decay heavy metal linere i Makeup Forever aqua linere?
__________________
BLOG
Be your own kind of beautiful
.:Gala:. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 22:02   #2549
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
PF je izvrstan! Ima ga na iherbu, a ako ti treba brzo brzinski imam ja jedan uvijek 'na lageru neotvoren' za hitne situacije

a već sam naručila kasno palim

Quote:
BlaGal kaže: Pogledaj post
hahahahahaahha možda te iznenade nekom velikom dostavom ovog tuša. sam jedan dan neko zvoni pred kućom, ono stigao šleper tuša
haha ajd zamisli kako bi to bilo dobro, kak se kaže "iz tvojih usta u božije uši", ja ću preimenovat "iz tvojih usta u essence uši"

#spremnoČekam
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 15:00   #2550
Na vašu prepreku uzela sam NXY epic liner. Kako sam imala i Kat Von d tatto liner (a kaze da se je NYX njegov dupe) napraviti ću vam mini recenziju, mozda nekome pomogne

NYX mi je više pigmentiran i trajniji od Kat von d. Jako se malo razmazuje (a imam masne kapke). Jako je crn. Na kapcima izgleda kao da je crta rađena sa tekućim linerom a ne pen linerom.

Zbog toga sto je tako pigmentiran i suši se brže moram priznati da mi je sa Kat Von D linerom bilo lakše raditi (kao početniku). On malo „mekši“ i lakše se briše kod grešaka. Vrh je mrvicu tanji i stvarno ta mala razlika daje prednost Kat von d lineru sto se tiče preciznosti.

Ja sam imala nesreću da mi je kat von d se isušio za 2 tjedna, vjerojatno nije to sa svima tako. NYX imam tek tjedna dana tako da ne znam koliko će potrajati.
Uglavnom sve u svemu moje mišljenje je NYX je super ali s njim se treba malo uvježbati za rad. Izgleda stvarno odlično. Kat Von D je jako praktičan i precizan za početnike ali kako je razlika u cijeni dosta velika mislim da su se držati nyx-a i natjerati se naučiti baratati s njim

Nadam se da sam pomogla barem nekome
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 11:55   #2551
Pomagajte cure (ako je tu uopće moguća pomoć)
Naime, nisam loša u izvlačenju linije tuša, to radim poprilično dobro za početnika. Kad su mi oči poluzatvorene, linija izgleda savršeno, ali samo što otvorim oči linja tuša je isprekidana (ne u smislu da je negdje ima negdje nema, nego je gornji dio linije pomaknut za 2-3 milimetra lijevo/desno od donjeg dijela). Tu je problem moj "ne znam kako bih definirala" oblik očiju. Niti spušten, niti bademast, niti okrugao...
Ako znate kako nanijeti tuš na "ne znam kako bih definirala" oblik očiju i ako imate nekih savjeta, pišite.
Marija Fierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 12:41   #2552
moj trik: nanosiš ga što otvorenijeg oka, odnosno ako ne možeš tako, onda radiš korekcije otvarajući oko.
ja imam prilično hooded kapke i zbog godine proizvodnje mi se vanjski kut sad već poprilično gužva, pa flick onda na otvoreno oko radim da bi stajao gdje treba i izgledao kako treba, eventualno malo popravim na zatvoreno da ne izgleda kao dunavski valovi ni tako
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:43   #2553
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
moj trik: nanosiš ga što otvorenijeg oka, odnosno ako ne možeš tako, onda radiš korekcije otvarajući oko.
ja imam prilično hooded kapke i zbog godine proizvodnje mi se vanjski kut sad već poprilično gužva, pa flick onda na otvoreno oko radim da bi stajao gdje treba i izgledao kako treba, eventualno malo popravim na zatvoreno da ne izgleda kao dunavski valovi ni tako
Hvala ti na savjetu, svakako ću pokušati!
Marija Fierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2018., 22:46   #2554
Kakvi su tuševi od golden rose?
Gledala sam jedan srebrni sa šljokicama. Čini mi s e ovako ok.
Ima li tko iskustva?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 09:48   #2555
NYX Matte Liquid liner

Čitajući recenzije ponadala sam se da ću sa NYX Matte liquid liner-om napokon završiti svoju potragu, no i on mi se pokazao kao fail, na žalost. Pao je na najvažnijem testu - preslikavanje na kapak
Dosta se teško skida tako da, kada se preslika, teško se popravlja tj briše taj preslikani dio.
Uzela sam i njihovu bazu za sjenila, ona mi se opet, neočekivano, pokazala kao puni pogodak (Proof it! Waterproof eyeshadow primer)

I dalje sam u potrazi za svojim HG tušem za oči, za sada mi je i dalje na prvom mjestu Eveline Celebrities, ali njega kod nas u Osijeku ima samo u jednom Intersparu, i to ako imaš sreće da ga nađeš na polici
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2018., 11:44   #2556
Quote:
Legica OSK kaže: Pogledaj post
Čitajući recenzije ponadala sam se da ću sa NYX Matte liquid liner-om napokon završiti svoju potragu, no i on mi se pokazao kao fail, na žalost. Pao je na najvažnijem testu - preslikavanje na kapak
Dosta se teško skida tako da, kada se preslika, teško se popravlja tj briše taj preslikani dio.
Uzela sam i njihovu bazu za sjenila, ona mi se opet, neočekivano, pokazala kao puni pogodak (Proof it! Waterproof eyeshadow primer)

I dalje sam u potrazi za svojim HG tušem za oči, za sada mi je i dalje na prvom mjestu Eveline Celebrities, ali njega kod nas u Osijeku ima samo u jednom Intersparu, i to ako imaš sreće da ga nađeš na polici
Ja imam njihov Epic Ink Liner - NYX, ne preslikava se, iako ga ja uvijek nanosim na bazu (Urban Decay). Već sam ga hvalila, i meni je to najbolji tuš koji sam do sada probala.

Možda da probaš u dućanu pa vidiš hoće li se preslikati.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2018., 12:06   #2557
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja imam njihov Epic Ink Liner - NYX, ne preslikava se, iako ga ja uvijek nanosim na bazu (Urban Decay). Već sam ga hvalila, i meni je to najbolji tuš koji sam do sada probala.

Možda da probaš u dućanu pa vidiš hoće li se preslikati.
Probat ću još i njega, idem idući tjedan u ZG pa ću naletiti u trgovinu
__________________
Svi odrasli su nekad bili djeca, samo se mali broj njih toga sjeća.
Legica OSK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 17:19   #2558
Quote:
.:Gala:. kaže: Pogledaj post
Meni je ovaj tuš zakon. Nema mi boljega stvarno.
Jedino mi se jednom desilo da sam kupila neki sa malo cupavim onim vrhom.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
ajmeee meni je ovaj tuš koma kod onog s plavim cepom me nervira sto puca i kako ste ovaj ovdje nahvalile mislila sam to je to, al ljudi moji meni nije trajo ni 2h :nezna:

potraga se nastavlja..
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2018., 19:12   #2559
Napokon imam tuš koji se ne topi, ne preslikava, koji se lagano nanosi i skida bez problema micelarnom Urban Decay
Kupljen u Mulleru čim su dobili Urban Decay, cijena - ako se dobro sjećam oko 160 kn
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 20:36   #2560
Molim preporuku za gel liner, da nije skup inace obozavam tekuce s kisticem, ali imam problem sto mi oci znaju poceti suziti i odmah mi se skida na vanjskom kutu oka. :/
__________________
𝙡𝙞𝙛𝙚 𝙞𝙨 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪 𝙖𝙣𝙙 𝙣𝙤𝙩 𝙖𝙩 𝙖𝙡𝙡 𝙖𝙗𝙤𝙪𝙩 𝙮𝙤𝙪
BlueMissy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.