Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2018., 09:13   #221
osim sto pokusavate cijelo vrijeme analizirat mene i moje postupke, interesira me vase misljenje na sadasnju situaciju.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 20:52   #222
Najbolje da probaš realizirat neki odlazak na kavu ili ručak/večeru s njom, ne napadno već probaj smislit neki dobar razlog, pa će ti iz toga sve biti jasnije. Ovako ćeš se samo uvijek pitati što bi bilo kad bi bilo, a ako probaš i ništa ne bude, bit će ti lakše što ćeš znati taj ishod.

To što si čula da je u vezi, ne znači da je to u kamen uklesano, veze se prekidaju, a nekad je i to kao kod pokvarenog telefona, gdje netko slučajno nešto nasluti ili bezveze laprda pa se svašta iz toga iskonstruira, a da to ni približno ne odgovara istini i navodi druge ljude na krive zaključke.
skylark is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 23:44   #223
Pa ja ne mogu vjerovat da Trulex nije nikad zavrsila pricu, toliko me zainteresiralo sto ce na kraju bit kad ono nista
__________________
Candy
userime is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 08:05   #224
Quote:
skylark kaže: Pogledaj post
Najbolje da probaš realizirat neki odlazak na kavu ili ručak/večeru s njom, ne napadno već probaj smislit neki dobar razlog, pa će ti iz toga sve biti jasnije. Ovako ćeš se samo uvijek pitati što bi bilo kad bi bilo, a ako probaš i ništa ne bude, bit će ti lakše što ćeš znati taj ishod.

To što si čula da je u vezi, ne znači da je to u kamen uklesano, veze se prekidaju, a nekad je i to kao kod pokvarenog telefona, gdje netko slučajno nešto nasluti ili bezveze laprda pa se svašta iz toga iskonstruira, a da to ni približno ne odgovara istini i navodi druge ljude na krive zaključke.
jasno, to bi bilo najbolje da kad se vidimo, ustanovimo tocno o cemu se tu radi ili ne radi.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 09:39   #225
ljudi moji, znate kaj? sad se totalno povlacim. stvarno sam imala feeling da bi tu moglo nesto postojat, ali,... mislim, nisam ja bez razloga tako pomislila. neznam ja dal se boji ili se igra samnom ili joj se stvarno ne svidja isti spol, ali ja doista nemam zivaca za to malo ovako malo onako . bilo je rijeci o tome da se vidimo i kad je pitam kad cemo se vidjet, opce izbjegava odgovor tako da ja stvarno nemam kaj nego okrenut drugu stranicu. da, krivo mi je ko cucku (kak bi se reklo), al nemam kaj.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:34   #226
nemoj. rade im reci da imas djevojku koju volis. glumi sretnika, i budi sretan s kolegicama na dnevnoj bazi.

tu ces provesti dugo vremena s njima. svaki problem ce te kasnije kostat ustajanja.

uspjesnst ljepota je super ako imas svoj show i ne ovisan si. cim ovisis o drugima pazi se. tvoj rejting moze ic od 100 do 0 u 24 sata. ljudi nemaju dugorocne misli, to su sve dnevne samoubojice. takvi su i bili prije 100 000g dok su hodali horizontalno po sumi
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 09:15   #227
nema kod mene glumatanja. ili me prihvati kakva jesam ili produzi dalje.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 22:21   #228
Anonimna123, žao mi je što na kraju ništa od toga, a baviš se njome mjesecima. Možda je stvarno najbolje da joj se prestaneš javljati, da se ne mučiš oko toga više. Napisala si da je u vezi, pretpostavljam da ima dečka, a ne curu. Po čemu si zaključila da tu ima "nečega"? Jesi li sigurna da nisi možda projicirala svoje simpatije na nju? Da to sve nije jednostrano, tj. samo s tvoje strane?

Trulex, ako čitaš, molim te, napiši nam rasplet situacije. Vidiš koliko si fanova skupila na temelju ove teme.
Lesbian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 08:44   #229
ni ne mislim joj se vise javljat.
stvarno, da nisam imala ni malo povoda, nebi se uplitatala u "ovu" situaciju jer po njoj u jednom trenutku je ovako, a u drugom trenutku je onako. zasto je to tako, ja neznam, moze bit 1000 varijanti, ali ne mislim se doista zbog toga ubijat samu sebe u pojam.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:34   #230
Još nije izašla iz ormara.
A nisi ni ti.
Bolje je ovako.

__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 11:41   #231
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
ni ne mislim joj se vise javljat.
stvarno, da nisam imala ni malo povoda, nebi se uplitatala u "ovu" situaciju jer po njoj u jednom trenutku je ovako, a u drugom trenutku je onako. zasto je to tako, ja neznam, moze bit 1000 varijanti, ali ne mislim se doista zbog toga ubijat samu sebe u pojam.
Vjerojatno ni sama nije sigurna sto zeli.
Meni to tako izgleda.

Pod uvjetom da je bilo obostrano i da nisi zabrijala.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 12:44   #232
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Još nije izašla iz ormara.
A nisi ni ti.
Bolje je ovako.
Puno istospolnih veza funkcionira u ormaru/polu ormaru, za dobar odnos nije ključno da moraš biti out and proud. Možeš i imati svoj bubble bliskih ljudi koji znaju, a koga briga za ostale, ni oni ne objavljuju posebno svima da su straight.

Dobili smo jako malo informacija od anonimne, ali mislim da postoji pozamašna šansa da je dosta toga zabrijala.
Lesbian is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 13:25   #233
ljudi kao da su ljubomorni/zavidni ako se netko nekome svidio...
da sam zabrijala, rekla bih sama sebi - e, malo si zabrijala, odi dalje!
ali, nisam si mogla zabrijat ako su medju nama pale odredjene poruke i ako smo se dogovarale za vidjenje i onda kad sam ju pitala kad cemo se vidjeti, to pitanje je uvijek izbjegavala.
tako je nevazno tko tu sebi zabrijava ili ne zabrijava, ako postoji simpatije i hrabrosti sa jedne i druge strane, bit ce nesto, ako nece, nece bit nicega.
velim, zao mi je ko cucku i sada posebno mi ne treba neciji pametovanje poanta price je da bez obzira na godine/iskustvo nisi pametan u odredjenim situacijama i imas osjecaj da te neko prejase ko mladog majmuna. ja mogu znati sto je u mojoj glavi, a sta je u njezinoj, nemogu. najveca poanta je u tome, da, svidja mi se i tako jako sam prizeljkivala to vidjenje sa njom gdje bi se ja mislim ta zagonetka rjesila, ali mislim da sam vise razocarana ako ti netko ne moze ni rec "cuj, evo mozemo se vidjet tad i tad" ili "ajde molim te sjasi vise" nego se "brani" sutnjom. znaci, mozes svasta rec, ali kad treba neke stvari pretocit u djela, onda te nema.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 13:16   #234
iskreno, bas me muci ova situacija. da ste na mom mjestu, da li bi okrenuli drugu stranicu ili bi jos kaj probale?
meni je cudno da poslije odredjenog dopisivanja i nekakvog odgovara, ona odjednom vremena,...
priznajem da sam i sama odugovlacila jer nisam imala hrabrosti, ali bas zato sam i inzistirala na nekoj kavi da se vidimo i otvoreno vidimo kako i sta.
zao mi je i bilo bi mi zao da nakon svog tog vremena, truda koji sam ulazila, da ovo "suzdrzano" stanje bude konacni ishod cijele te price.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 14:16   #235
Pa već si rekla da je ona u vezi i možda ne želi to riskirati zbog nečega u što nije sigurna. I šutnja je odgovor, negativni naravno.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 15:42   #236
to i primjetim da je nekako slobodnija u pisanju poruka kad je solo i sad kad nije (ako nije).
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 17:40   #237
znaci, kako god, ali moram nac strpljenja i vrijeme ce pokazat svoje. neznam sto bi i sama rekla.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 22:02   #238
okreni novi list
kad nadjes neku drugu ovu ces zaboraviti
vrlo jednostavno

ako te ona nece nemas ti tu sta mjesecima razbijati glavu

ja ju nebih cekao da ima zlatnu pikcu
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:32   #239
ovo je dobro mjesto za "izbacit" iz sebe neke stvari.
iskreno, nisam se stvarno tome nadala, plan je bio da se vidimo, a ne ovo tako da sam trenutno jako iznenadjena/u cudu/malo sokirana ishodom.
kad se "dobijem" onda cu znat sta i kako dalje.
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 18:09   #240
u medjuvremenu, kaj se dogodilo kod tebe @Trulex@ ?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger