Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2018., 15:51   #281
Sad će i guzit umjesto tebe.

Iako, uz takvo zapažanje, sumnjam da je žensko. Pa to vidi dlaku na zadnjem sjedalu, koja nije njena, još dok je na blagajni u Konzumu, a auto u podzemnoj garaži.

Ili si je toliko opčinio, da je ostala bez teksta.


Jel imala dobre?
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 20:37   #282
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Sad će i guzit umjesto tebe.

Iako, uz takvo zapažanje, sumnjam da je žensko. Pa to vidi dlaku na zadnjem sjedalu, koja nije njena, još dok je na blagajni u Konzumu, a auto u podzemnoj garaži.

Ili si je toliko opčinio, da je ostala bez teksta.


Jel imala dobre?
Fuj! Roki degutantan si. Fina, simpatična dama koja nije uspjela doprijeti do mog mozga ni srca. Drugim riječima. Nije imala lijepe grudi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 22:48   #283
kakav filmski ulet jučer na plesnjaku...
ono čagica i prilazi ona onako ženstveno, pohotno, vau, i dok sam se uopće snašao već smo bili skroz isprepleteni i prepušteni na sredini podija. Nekoliko sati daleko najerotičnijeg, najnježnijeg, najdivljijeg i najdivnijeg plesa ikad. Nestala je istom brzinom kojom se i pojavila...

prilaze, ali i odlaze...
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 11:45   #284
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Sad će i guzit umjesto tebe.

Iako, uz takvo zapažanje, sumnjam da je žensko. Pa to vidi dlaku na zadnjem sjedalu, koja nije njena, još dok je na blagajni u Konzumu, a auto u podzemnoj garaži.

Ili si je toliko opčinio, da je ostala bez teksta.


Jel imala dobre?
Sad si me sjetio .....dodjem ja neki dan doma a ova moja gleda jaknu, i veli
-Šta je
Ja onak zbunjen
A ona
- Šta je ...nemas zenskih dlaka na jakni
-Ko ti je ta ćelava?
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 11:46   #285
Quote:
Blurred Vision kaže: Pogledaj post
kakav filmski ulet jučer na plesnjaku...
ono čagica i prilazi ona onako ženstveno, pohotno, vau, i dok sam se uopće snašao već smo bili skroz isprepleteni i prepušteni na sredini podija. Nekoliko sati daleko najerotičnijeg, najnježnijeg, najdivljijeg i najdivnijeg plesa ikad. Nestala je istom brzinom kojom se i pojavila...

prilaze, ali i odlaze...
Imas jos tih bonbončića?
the33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 12:29   #286
Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
- Šta je ...nemas zenskih dlaka na jakni
-Ko ti je ta ćelava?
Jednom sam morao dokazivat da je moja, raspucani vrh spasio stvar.

Quote:
the33 kaže: Pogledaj post
Imas jos tih bonbončića?
Nađe se, ali obično kad ne tražiš.
Blurred Vision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 14:59   #287
ne zelim to uzimat za zdravo jer kad ulete uvjek ulet kad nesto trebaju to je rjetko vodi me na rucak.

vise imam onog da je simpatija. a to je opet proces strategija di sto di kako... rade bi bio solo.

isto tako kad ti upadnu to vecinom nisu one koji ti zelis. pa sad moramo znati kako je i njima kad im upadne netko ne poznat s leda. a najmrzi su mi likovi koji budu u tom trenu s tobom pa ti upadaju u rijec.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:11   #288
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
U tramvaju/busu samo nekoliko puta, po klubovima i koncertima češće, ali obično starije žene. I to s prilično glupim uletima, nude mi cigarete, bombone ili izjavama tipa: "dosadno mi je".
nema glupih uleta, ima samo glupana koji se ne znaju upoznavati
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:17   #289
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
ne zelim to uzimat za zdravo jer kad ulete uvjek ulet kad nesto trebaju to je rjetko vodi me na rucak.
mene je jednom jedna romkinja pitala da je vodim na ručak. ali mislim da nije htjela ništa sa mnom.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:19   #290
da li vi muski volite da vam zenska pridje ili vise volite biti lovci?
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:19   #291
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
ne zelim to uzimat za zdravo jer kad ulete uvjek ulet kad nesto trebaju to je rjetko vodi me na rucak.

vise imam onog da je simpatija. a to je opet proces strategija di sto di kako... rade bi bio solo.

isto tako kad ti upadnu to vecinom nisu one koji ti zelis. pa sad moramo znati kako je i njima kad im upadne netko ne poznat s leda. a najmrzi su mi likovi koji budu u tom trenu s tobom pa ti upadaju u rijec.
Hrvatice veoma rijetko prilaze totalnim neznancima. Meni se kod nas desilo možda svega 5 puta u životu da mi priđe neka potpuna neznanka. Sve koje su mi prišle nisu znale odigrati igru do kraja. Sve osim dvije koje su mi jednom iz čista mira stale s autom i pozvale da me odvezu kući. Te su znale što žele i kako do toga doći, no nažalost ni s njima se nije ništa desilo jer tada kad su mi stale ja sam bio ilegalac u studentskom domu i nisam ni pod razno smio dovesti u sobu bilo koga jer sam stanovao s nekim uštogljenim tipom koji bi jedva dočekao izgovor da me izbaci iz sobe. Tog štrebera komadi uopće nisu zanimali, on je bio vjeran svojoj Martici. Garant su se poslije i oženili. Strankinje češće prilaze muškarcima. Poanta priče, treba izlaziti van u Mađarskoj, Slovačkoj, Italiji, Njemačkoj, Španjolskoj... Šteta što nemam bar jednog igrača zainteresiranog za naganjanje žena po Mađarskoj.
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:20   #292
Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post
da li vi muski volite da vam zenska pridje ili vise volite biti lovci?
više volim da mi žena priđe, takve žene i najviše cijenim
alphacentaury is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:00   #293
Quote:
alphacentaury kaže: Pogledaj post
više volim da mi žena priđe, takve žene i najviše cijenim
na koji nacin ti prilaze i kako onda znas da je to uvaljivanje, a ne cista kurtoazija?
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:50   #294
Nisam izlazio baš često, ali dogodilo se nekoliko puta, za šankom dođe i stavi mi ruku na rame i pita me nešto, ili u klubu pa kod wc-a isto
kao neko bzv. pitanje je li ovdje uvijek ovako puno ljudi itd.

Jednom i u običnom kafiću me pitala jedna hoću li se pridružiti za njihov stol, ali najčešće u klubovima, i ove mlađe
isto znaju uletiti s nekom blesavom spikom .. za doček nove jedna mi došla sa leđa i smije se, pita me zašto ne plešeš, a ja
taman naručujem piće .. plesao sam kasnije =P
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:56   #295
Pa nije svako pitanje ulet.
Zene su danas puno slobodnije kaj se komunikacije tice, al ne moze se svaki ragovor gledat kao ulet.
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:01   #296
Quote:
Gioia- kaže: Pogledaj post

Pa nije svako pitanje ulet.
Zene su danas puno slobodnije kaj se komunikacije tice, al ne moze se svaki ragovor gledat kao ulet.
Naravno da nije, skužiš kako se odvija razgovor kasnije i tak.
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:08   #297
Meni se to događa, a znaju bit i prilično direktne
Samo šta žene ne bi to trebale radit, po meni. A i nekako nisu spremne na odbijanje. Ja mislim da im ego potone ispod razine poda ako ih odbiješ. Ja ne volim kad mi žena uleti i osjećam se u tom trenutku glupo i ne znam ni izreagirati ako mi se ne sviđa. Mislim da je tako dobrom dijelu muških. Želimo bit lovci, a ne lovine. I još jedna stvar, meni se to uglavnom događa da mi uleti ali ne sama nego sa još 2-3 prijateljice. Jedna uleti, a ove druge su odma tu i smiju se ili nešto dobace glupo i čekaju moju reakciju. I šta ću ja tu Osjećam se baš preglupo
A dogodilo mi se i da mi dođe sama ženska. Nije mi ni to nešto, ali ajde, preuzmem ja odmah igru pa zaboravimo na taj dio s početka.
Tubular bells is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:09   #298
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Naravno da nije, skužiš kako se odvija razgovor kasnije i tak.
Danas se svako pitanje,osmjeh smatra uletom.
Tako i zenske gledaju na to.
Jbt nemos vise ni bit pristojan vec si kao uletio.
Otvaranje vrata, pridrzavanje kaputa i slicne sitnice su meni svakodnevna normalnost, a mojoj poznanici su to znakovi koketiranja.
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:26   #299
Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Samo šta žene ne bi to trebale radit, po meni.
Možda ne bi trebale. Pametne to ne rade.
A ja pošto sam glupa ja to radim. Malo je reći da do sada zbog toga nisam dobro prolazila. Jako jako loše sam prolazila.
Ali sad mi je i to nekako priraslo za srce (to moje neprolaženje).
Navikavam se da volim što ne prolazim. Zanimljivo mi je koliko su muškarci nepripremljeni na tako nešto i za mene. Sve mi je to sada zabavno. Igram se.
Samo idem na to da ga dooobro isprepadam. A ako kojim slučajem sa nekim kliknem... ali ne.

Malo se šalim.

Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
A i nekako nisu spremne na odbijanje. Ja mislim da im ego potone ispod razine poda ako ih odbiješ.
Ako je u tebe zaljubljena nećeš joj povrediti ego odbijanjem. Povredićeš nju i ono zbog čega ti je prišla.
Samo budi dobar prema njoj, i brižan. Pokaži da ti je stalo do toga kako se oseća, bez obzira što ne osećate istu stvar jedno prema drugom.
Mene su muškarci ostavljali na jako hladnom mestu. Sa tog mesta više ništa nije bilo isto. Ali eto ni to za mene nije ispalo tako loše naposletku, shvatila sam.

Quote:
Tubular bells kaže: Pogledaj post
Ja ne volim kad mi žena uleti i osjećam se u tom trenutku glupo i ne znam ni izreagirati ako mi se ne sviđa.
Slobodno joj reci da ti se ne sviđa, da nisi zaljubljen. Zapravo to si u obavezi da joj kažeš (ali ne moraš da budeš grub). Ako je mogla da podnese to da ti priđe i prizna da je zaljubljena, može da podnese to da nisi zaljubljen (mada možda ne baš u tom trenutku), ili ako iz nekog razloga ništa ne želiš da imaš sa njom. Nemoj da dopustiš da misli ko zna šta i da i dalje posle svega misli o tebi. To bi bilo jako ružno sa tvoje strane.
Na tebi je da je osobodiš, ako već ne možeš da joj daš sebe, daj joj krila za dalje... Nemoj da joj odsečeš krila kao Maleficent što je odsekao onaj koga je volela.
Pošteno je DA ZNA. To jest ako si ti pošten i dobar tako ćeš postupiti. Ako nisi... karma je kučka.
Samo budite dobri prema devojkama koje odbijate. Odbijanje ne mora da se završi loše.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:49   #300
Quote:
Euphrosine kaže: Pogledaj post
Možda ne bi trebale. Pametne to ne rade.
A ja pošto sam glupa ja to radim. Malo je reći da do sada zbog toga nisam dobro prolazila. Jako jako loše sam prolazila.
Ali sad mi je i to nekako priraslo za srce (to moje neprolaženje).
Navikavam se da volim što ne prolazim. Zanimljivo mi je koliko su muškarci nepripremljeni na tako nešto i za mene. Sve mi je to sada zabavno. Igram se.
ti si pick up artistica. otvori jutub kanal.
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.