Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 14:23   #81
Quote:
arorua kaže: Pogledaj post
mislim da tebi nista nije jasno. i iz komunikacije na ovom threadu se vidi koliko ti je tesko cuti druge.





this.
Da jasno mi je.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:24   #82
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Naravno da bi mi bilo drago da se druzi sa svojim prijateljima, bili oni razvedeni, zauzeti ili kakvi vec. Samo jos fali da sastavljamo popise partneru kojim prijateljima mu dopustamo prismrditi, a kojima ne. Bolest.
Da li ti čitaš što sam te pitao?
Bi li tebi bilo drago da ti dečko ide u Tajland s prijateljima koji to doživljavaju kao poševi što diše?

Tko je pričao o bilo kakvim dozvolama?
Ti si s nekim zato što se slažete na nekom nivou.
Ako ti nešto ne paše, prekinut ćeš.

Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
I paranoja. Ako joj zabranimo da vida prijatelje mogli bi ju povampiriti i protiv muza okrenuti razvedeni kolege na poslu s kojima provodi 8+ sati na dan. Toliko puno vremena nece u zivotu vidjeti ni jednog prijatelja. Daleko su dakle opasniji ti s posla, jebes ti to. Trebalo bi i pripaziti i na susjede, mozda ima razvedenih s kojima poprica. Sve je to jako jako opasno i treba se naljutiti na svaki taj kontakt. Nikad ne znas.
Gluposti.

Ako netko želi prevariti, bacit će quicky za vrijeme gableca.
Tko o tome priča, pa nismo djeca od 12 godina?
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Ako te solo prijatelj/kolega/susjed povampiri da iz vedra neba ti tako "prezadovoljna brakom" ostavis muza onda to i nije neki odnos s muzem. Pobogu. Mora li se crtati?
Ti je tko rekao da stvari u životu nisu upisane u kamen?
Ljudi se mijenjaju.

A njima očito komunikacija nije jača strana.
Tu nije problem u tome što "bi se ona mogla povampiriti", nego što joj neke stvari očito fale.

Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Ti bas nisi citao/la prethodne postove. Vidi si, ima bas pametnih i korisnih. "Prazne analize" vode samo rjesenju problema. Tko bi to htio?
Bolje se sutke razici bez da zagrebes u razloge razlaza (ili razloge problema ako se ne budu razisli) pa onda isti modus operandi sa svakom novom zenom. Tko je vidio analizirati i nesto novo nauciti o svom odnosu.
Milina od logike.
Tvoje analize sam ocijenio praznima, ne one od drugih ljudi
Muško sam, zar se ne vidi ?

Razlozi razlaza?
To je moguće prije razlaza.
Kada dođe sam razlaz, onda je već prekasno
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:25   #83
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Problem je u tome što je meni moja vjerojatno nešto i pokušavala reći, samo ja nisam shvačao da je panika.
Doduše nije mi rekla ništa direktno, a i sama je rekla da nije osječala da če doći do ovoga.
kad, sta, kako?
valjda znas svoju zenu i sto ju je smetalo na tebi?

kakva panika? povjerenje i volja se gube postepeno ako nije netko treci u igri.

ako nisi slusao, onda si se sam sjebao. veze nisu zajebancija i sve ima uzrok i posljedicu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:29   #84
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
pod 1. mislim da nikad nije kriva samo jedna strana. krivnja je na oboje. razloge mi ne znamo jer se na forum, ovdje, javila samo jedna strana.

pod 2. ako je samo jednom u tijeku svađe rekla da ga ne voli, to ne mora nužno biti istina. nekad, nažalost, kad nestane municije u argumentima, igramo ispod pojasa samo da povrijedimo.

pod 3. napomenuo si da oboje idete na terapije, nije vam palo na pamet da možda idete skupa ili sam to propustila?

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Otiči čemo možda i zajedno, ali na žalost i za to je kasno. Ona je več odlučila da ne želi ostati u braku, ja sam taj koji još uvijek ne može to prihvatiti.
Za bračnu terapija trebaju obje strane željeti ostati u braku.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:29   #85
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ili je kod nje zalivena sa toliko ogorčenja da ju više ne vidi.
Ja naprosto ne vjerujem da komunikacije nije bilo, nego za njega ona nije išla u smjeru koji je njemu odgovarao. I vjerojatno ju je ignorirao. Dok u njoj nije prokuljalo. Sad je u šoku i ukipio se , kao jelen kad ga osvjetliš farovima, a njegova žena je prebacila u nižu brzinu spremna da ga pregazi bez milosti.
E sad kad bi to bio film i kad bi mogao stisnuti pauzu i premotati u nazad, vjerojatno bi skužio koliko vrlo jasno artikuliranih pokušaja razgovora o nezadovoljstvu je bilo tokom svih tih godina. Ali nije poduzeo ništa.
I pazi sad strategije. On bi pokušao radi djece. Ne bi recimo radi nje. Jer ju voli, jer mu je važna, jer ju razumije, jer će ju pokušati čuti, poraditi na stvarima koje su je dovele do ove provalije. Ne, on bi radi djece.
Mda.
Veza je pukla, nema tu više nekog pokušavanja.
Ova je vjerojatno nešto pizdila, on ju ignorirao i evo.

Quote:
Elektrasex kaže: Pogledaj post
Znam da to nije lako ali najbolje bi bilo da ju ostavis na miru neko vrijeme i posvetis se sebi. Forsiranjem ces ju samo jos vise otjerati od sebe. Najbolje da ti pocnes malo izlaziti ako imas s kime i da se ponasas kao da ti ovo nije smak svijeta da ona vidi da nisi ocajnik jer ocaj ce ju takodjer jos vise otjerati od tebe.
Moj bivsi s kojim sam godinama hodala me odlucio ostaviti i ja sam na sve nacine pokusavala vratiti ga i sto sam se vise trudila on je bio sve udaljeniji od mene. Ono kao da bih sa svakim pokusajem zadala novu odskocnu dasku da odskoci sto dalje od mene.
Zapravo bi ona trebala uvidjeti sto ce biti kad tebe vise ne bude imala, ako postoji iole sansa da ti s evrati mora uvidjeti sto ce propustiti bez tebe. Jer mi svi cesto neke stvari i neke ljude uzimamo zdravo za gotovo i tek kad ih izgubimo uvidimo sto smo zapravo imali.
Naravno ako ne postoji sansa da opet bude s tobom kao prije onda nema toga sto ti mozes uciniti da se to promijeni. Mene jedino brine sto ti je rekla da te vise ne voli, e sad, mozda ne misli ozbiljno ili ni sama ne zna ali ako je to zaista istina onda ce ti se tesko vratiti. ALi gledaj na to tako da sto ce ti osoba koja vise ne gaji osjecaje prema tebi. Vi ste jos oboje relativno mladi i nije ovo kraj zivota.
Ovo je pametan savjet (isti kao i moj).
Svaka priča ima 2 strane.

U analogiji mamekice, on se treba maknut (počet izlaziti, za*bavati se), ili će završiti kao "jelen pod farovima"

Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Nije još, samo je rekla da je ona odlučila da ja nisam osoba s kojom želi provest život.
Ja pretpostavljam da između ostalog nisam bio dovoljno poduzetan u poslovnom smislu i familija na financijskom planu nije napredovala onom dinamikom koja bi nju zadovoljila. Ma da nam po pitanju financija ništa ne fali, ali je ona odrasla u poduzetničkoj obitelji.
Dakle moje trenutno viđenje situacije je da ona sada želi i društveni status i poslovno, profesionalni i financijski iskorak koji joj nisam pružio. Ja to mogu prihvatit, ali mislim da i taj dio možemo zajedno riješit.
Ovo;
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Bolje nađi neku mlađu.
Nisi otirač
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:38   #86
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Mda.
Veza je pukla, nema tu više nekog pokušavanja.
Ova je vjerojatno nešto pizdila, on ju ignorirao i evo.


Ovo je pametan savjet (isti kao i moj).
Svaka priča ima 2 strane.

U analogiji mamekice, on se treba maknut (počet izlaziti, za*bavati se), ili će završiti kao "jelen pod farovima"


Ovo;

Nisi otirač
Znam da nisam otirač, ali ja sebe uvijek stavljam na zadnje mjesto. Ja volim svoju suprugu, ali također mislim na svoje curice koje če patiti jer su vezane za mene, jer svaki slobodan trenutak provodim s njima.
Prošli tjedan mi se starija 6.g. igrala sa prijateljicom čiji su roditelji rastavljeni i ta curica pita svog tatu gdje če spavati (kod tate ili mame?), a moja curica se ubaci u razgovor i kaže "ja ču uvijek spavati sa tatom i mamom, moji če uvijek biti zajedno".
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:38   #87
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Ako je to tako kako pretpostavljaš u ovom postu onda je ona dobila što je htjela - njegovo uho to jest njegovu pažnju.Dobila je konačno muža koji se interesira,koji je u šoku i koji čeka "upute".Zašto sad ona više nije zainteresirana za razgovor?čak i da je neznam kolko ogorčena čini mi se da bi trebala početi ono na čemu je tolko inzistirala.Meni se ipak čini da se ona "ohladila" a ljubav isparila.Njene riječi "ne volim te više" to potvrđuju.
Njene riječi izrečene hladno bez dodataka su nedvosmilene.Ako neko kaže "ne volim te više" i uz to doda neke razloge,objašnjenja,opravdanja ili izvinjenja još bi se mogli i ponadati da se nešto može ispraviti.Te iste riječi izrečene na način na koji nam je opisao Gazzascoin uz njeno promjenu ponašanja u zadnjih godinu dana po meni znače samo prestanak to jest nestanak ljubavi.
Svaka riječ mora imati posljedice.
Ako se on sad pretvori u otirač, jbg.
Rekla je da želi ići.
Ok.
Treba poštivati njen izbor.
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Mislim da se uopće ne isplati "boriti se" za nečiju ljubav.
Naime, kada nas netko "otpiše" otpiše nas zauvijek.
Pa čak i da ostanete u tom braku, ona te više nikada neće voljeti?
Zar ti je želja da živiš sa nekim kome nije stalo do tebe...tko u tebi ne vidi više ništa...tko sa tobom dijeli postelju, samo za spavanje?
Općenito smatram da je jako teško vratiti nečije osjećaje što god učinili...možemo mi biti i hladni i distancirani ili ugađati toj osobi, ali ako je ona završila u svojoj glavi sa tobom i da dubiš na svojoj glavi ništa se neće promijeniti.
Spašavanje braka radi djece, jest neka opcija za koju se svi nekako držimo, ali to je zapravo lažirinje i samih sebe i djece i svih ostalih oko nas...po meni mnogi to i naprave, ali rezultati su grozni...živiš sa nekim u paru, a zapravo si sam.

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
... a mislim, 22 godine. :mi sli: Ajmo bit realni, nakon toliko godina svaka veza - u najboljem slučaju - prijeđe u frendzonu. Što se tu sad ima dramit? Kulturan suživot je super. Ako se može. Ako se ne može, a niš, bolje svak na svoju stranu nego životarenje.

Ni prvi ni zadnji koji se razveo.
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Otiči čemo možda i zajedno, ali na žalost i za to je kasno. Ona je več odlučila da ne želi ostati u braku, ja sam taj koji još uvijek ne može to prihvatiti.
Za bračnu terapija trebaju obje strane željeti ostati u braku.
Jbg. popušio si.
Saberi se da se isto ne dogodi i drugi put.

Dala ti je nogu, splaniraj si stvari da se izvučeš iz toga.
Ideja s izlascima nije loša. Što si ti sretniji, svima će vam biti bolje.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:42   #88
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Znam da nisam otirač, ali ja sebe uvijek stavljam na zadnje mjesto.
To je greška.
Ako ne poštuješ sam sebe, neće te poštovati ni drugi.
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Ja volim svoju suprugu, ali također mislim na svoje curice koje če patiti jer su vezane za mene, jer svaki slobodan trenutak provodim s njima.
Organiziraj vrijeme da ga opet provedeš što je više moguće sa svojim klinkama.
Jbg. ljudi nisu bogovi, radiš ono što je moguće u svojim granicama.

Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Prošli tjedan mi se starija 6.g. igrala sa prijateljicom čiji su roditelji rastavljeni i ta curica pita svog tatu gdje če spavati (kod tate ili mame?), a moja curica se ubaci u razgovor i kaže "ja ču uvijek spavati sa tatom i mamom, moji če uvijek biti zajedno".:facepa lm:
A čuj...
Shit happens.
A imaš i onu, što te ne ubije, ojača te.

Izgubio si ženu koja te ne voli, ako pogledaš stvari s te strane, u plusu si.
A i tvojim klinkama će biti lakše ako ćete vas 2 biti sretni.
Jeste kaj počeli pričati o skrbništvu, podjeli imovine i sličnim stvarima?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 14:57   #89
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
To je greška.
Ako ne poštuješ sam sebe, neće te poštovati ni drugi.

Organiziraj vrijeme da ga opet provedeš što je više moguće sa svojim klinkama.
Jbg. ljudi nisu bogovi, radiš ono što je moguće u svojim granicama.


A čuj...
Shit happens.
A imaš i onu, što te ne ubije, ojača te.

Izgubio si ženu koja te ne voli, ako pogledaš stvari s te strane, u plusu si.
A i tvojim klinkama će biti lakše ako ćete vas 2 biti sretni.
Jeste kaj počeli pričati o skrbništvu, podjeli imovine i sličnim stvarima?
Nismo baš, ali ja pretpostavljam što ona želi.
Želi ostati u zajedničkom statu i da djeca ostanu sa njom.
Dosta joj je lakše donijeti takvu odluku uz pretpostavku da češ ostati u stanu i sa djecom.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:07   #90
Quote:
arorua kaže: Pogledaj post
moje vidjenje:

ma kakvo crno hladjenje preko noci.

indiferenciji obicno prethodi duuugo razdoblje pokusaja komunikacije i obasnjavanja sto "ne valja", ali ti pokusaji obicno budu neregistrirani ili odbaceni kao muhe koje se motaju oko lica - po principu "treba ju isamarati/resetirati" da skuzi zasto to sto govori nije istina.

ne znam ni za jedan slucaj zene koja je bila u braku s nekim koga voli i koja prije rastave nije pokusala bezbroj puta rijesiti probleme s partnerom. ali ne mozes razgovarati kako rijesiti problem ako druga strana tvrdi da problema nema, tj. da je rjesenje jednostavno da ti prestanes kvocati o problemu. i ds je pokusaj razgovora zapravo problem.

nakon duljeg ili kraceg perioda pokusavanja slijedi period dulje ili krace rezignacije u kojem prestaje komunikacija a nevidljivi partner se bori s prihvacanjem istine i razmislja sto i kako dalje. to druga strana pogresno tumaci kao stanje u kojem "problema nema".

finalno, neki nevidljivi partneri se odlucuju na akciju u obliku razvoda i onda se dogadja ovo sto opisujete - bivsi partner se cudom cudi sto ga je snaslo i otkud sad ovo.

pa zar stvarno iskreno mislite da netko preko noci prestane voljeti osobu s kojom je u nekom momentu odlucio provesti ostatak (ili barem dulji dio) zivota, imati potomstvo, vezati se kreditom...?
jeste li svjesni koje kolicine ne-ljubavi moraju biti prisutne da se sve ovo ponisti i osoba radije odabere razvod i suocavanje s komplikacijama na konkretnoj razini zivota nego nastavak zivota s vama?

preko noci? my ass.
Upravo tako

Kad nakon mnogih pokusaja shvatis da su tvoje rijeci nečujne
Da mu nije namjera nista poduzeti
Da se pravi da je sve ok
Da se nista ne mijenja
Ušutiš
I digneš ruke
Nakon tisucu pokusaja shvatis da nema smisla
utisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:13   #91
Kao prvo....nauči razliku između č i ć...ovo je prestrašno za čitati.
Drugo...žena ti je rekla da te ne voli, jasno i glasno. Koji dio ti točno nije jasan??
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:17   #92
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Nismo baš, ali ja pretpostavljam što ona želi.
Želi ostati u zajedničkom statu i da djeca ostanu sa njom.
Dosta joj je lakše donijeti takvu odluku uz pretpostavku da češ ostati u stanu i sa djecom.
Reci joj da se to neće dogoditi, to su i tvoja djeca, jbg.

Da li zarađuje više od tebe?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:25   #93
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Opet si sve pogodila i istina je što si napisala.

Što se ljubavi tiče, ja također mislim da nije nestala nego da je , kako si ti napisala, zalivena ogorčenjem i razočaranjem. Zato i pokušavam još uvijek doprijeti do nje, ali sa svakim pokušajem kao da se odbijem od zida još dalje.
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Iskreno meni se nekako čini kao da joj se desio neki kratki spoj u glavi i da je zabrijala na neku sasvim krivu stranu pod nečijim utjecajem. Osjećam kao da bi ju trebalo istresti ili ispljuskati i pitati "što to radiš?",da bi možda došla k sebi. Ali ne znam kako joj napraviti taj reset u glavi...
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Volio bih da nam neka od djevojaka na forumu objasni, što se to ženama dogodi da se mogu tako naglo ohladit, vjerojatno i nepovratno.
Ako si već dugo primjećivao da nije zadovoljna i da nešto ne štima, i svjestan si toga što joj je smetalo (ali smatraš da tvoji postupci nisu bili tako dramatični da bi doveli do rastave), predlažem da prestaneš pričati o kratkom spoju i naglom hlađenju, čisto u interesu civiliziranih odnosa zbog djece. "Kako sad odjednom" hoće izazvati kratki spoj.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:33   #94
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Iskreno meni se nekako čini kao da joj se desio neki kratki spoj u glavi i da je zabrijala na neku sasvim krivu stranu pod nečijim utjecajem. Osjećam kao da bi ju trebalo istresti ili ispljuskati i pitati "što to radiš?",da bi možda došla k sebi. Ali ne znam kako joj napraviti taj reset u glavi...
Meni se ne čini tako.
Nečiji utjecaj a strane može doista biti važan samo ako je posljedica snažne emotivne ovisnosti i u tom slučaju teško da bi se uspješno mogao borio s time, izazvati neki resetkod nje (što je već i nasilje prema drugoj osobi).

Nego, otkada i što rješavate sa psiholozima?
ssopnsd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:49   #95
Quote:
ssopnsd kaže: Pogledaj post
Meni se ne čini tako.
Nečiji utjecaj a strane može doista biti važan samo ako je posljedica snažne emotivne ovisnosti i u tom slučaju teško da bi se uspješno mogao borio s time, izazvati neki resetkod nje (što je već i nasilje prema drugoj osobi).

Nego, otkada i što rješavate sa psiholozima?
Nisam mislio da bih ju doslovno ispljuskao, nego nisam znao kako dočarati kako se osječam.
U biti neznam što rješavamo sa psiholozima, ja sam otkrio da imam HSP sindrom (sindrom hiper osjetljivosti) i sve loše pa i ovaj razvod mi se događa zbog toga. To ti znači da teško donosim odluke, previše analiziram, emotivan sam. Sad kad sam svjestan svog hendikepa, moram naučit nosit se s time i eventualno iskoristit prednosti koje taj sindrom donosi.
Ona također rješava svoje probleme, ali u svakom slučaju nama kao paru to ne pomaže.
Idemo nekih mjesec i pol kod psihiča.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 15:50   #96
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Reci joj da se to neće dogoditi, to su i tvoja djeca, jbg.

Da li zarađuje više od tebe?
Ne zarađuje više od mene, ali ima jaka leđa, naime roditelji su joj dobro potkovani.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:06   #97
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Ne zarađuje više od mene, ali ima jaka leđa, naime roditelji su joj dobro potkovani.
Sa stvarima iz početka priče zvuči kao malo razmažena osoba
No nebitno.
Trebat ćeš si nabaviti i dobrog advokata, malo si pogledaj koja je procedura za dobiti klince (u RH oni obično idu mami).
U konačnici pogledaj i što ti želiš, odnosno što bi tebe usrećilo.
Nemoj biti budala.
Ona priča o izlascima van s početka još uvijek stoji.
Trebaš se malo opustiti i srediti.
Neka teretana/sport?
Preporučam i planinarenje, tečajeve plesa ili jezika.

edit: U konačnici, trebaš se pokrenuti (što ti i žena gunđa).
Privlačna osoba je privlačna svima
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:14   #98
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Sa stvarima iz početka priče zvuči kao malo razmažena osoba
No nebitno.
Trebat ćeš si nabaviti i dobrog advokata, malo si pogledaj koja je procedura za dobiti klince (u RH oni obično idu mami).
U konačnici pogledaj i što ti želiš, odnosno što bi tebe usrećilo.
Nemoj biti budala.
Ona priča o izlascima van s početka još uvijek stoji.
Trebaš se malo opustiti i srediti.
Neka teretana/sport?
Preporučam i planinarenje, tečajeve plesa ili jezika.
To da je razmažena je vjerojatno istina.
Naravno da bi meni bilo lakše da su cure samnom i da ostanem u stanu (da postoji ta opcija, vjerojatno nebi ni došlo do razvoda), ali za njih je vjerojatno bolje da su sa mamom ( tako barem čitam po portalima).
Sve ovo sa hobijima stoji, ali bilo bi mi najkorisnije da radim cijeli dan i zbog financija ( morat ču si kupit drugi stan ako iselim + alimentacija) i zbog toga da ne razmišljam o situaciji u kojoj sam se našao.
Ili da da završim ispod grede, kako je netko napisao.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:23   #99
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
To da je razmažena je vjerojatno istina.
Jbg.
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Naravno da bi meni bilo lakše da su cure samnom i da ostanem u stanu (da postoji ta opcija, vjerojatno nebi ni došlo do razvoda), ali za njih je vjerojatno bolje da su sa mamom ( tako barem čitam po portalima).
Portali su jako loše štivo za čitanje.
Znaš svoju ženu i curice.
Bi li im bilo lakše s tobom ili s njom?
Kako bi one bile sretnije.

Uzmi u obzir i da ako će "mama tražit sebe", curicama sigurno neće biti bolje s njom.
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Sve ovo sa hobijima stoji,
To je neki must.
Još jednom, trebaš misliti (i) na sebe.
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
ali bilo bi mi najkorisnije da radim cijeli dan i zbog financija ( morat ču si kupit drugi stan ako iselim + alimentacija)
Nejde to baš tako.
Stan je zajednička imovina (ako je kupljen u braku) koje te ne mogu lišiti.

Inače uvijek je poanta raditi inteligentnije, a ne više.
Mislim, možeš nositi grede na leđima i vući ih jednu po jednu, ili možeš nabaviti tačke i postati efikasniji.

Teretana, jezici, planinarenje i slične aktivnosti te čine sretnijim, što doprinosi i efikasnosti.
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
i zbog toga da ne razmišljam o situaciji u kojoj sam se našao.
Ako ne budeš razmišljao, ostat ćeš gologuz, a tvoje kćerke bez oca.
Ako već ne razmišljaš o sebi, moraš o njima.
Svakom djetetu treba (i) muški uzor.
Quote:
Gazzascoin kaže: Pogledaj post
Ili da da završim ispod grede, kako je netko napisao.
Ne piši gluposti, pogledaj što sam ti gore napisao.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 16:43   #100
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Jbg.

Portali su jako loše štivo za čitanje.
Znaš svoju ženu i curice.
Bi li im bilo lakše s tobom ili s njom?
Kako bi one bile sretnije.

Uzmi u obzir i da ako će "mama tražit sebe", curicama sigurno neće biti bolje s njom.

To je neki must.
Još jednom, trebaš misliti (i) na sebe.

Nejde to baš tako.
Stan je zajednička imovina (ako je kupljen u braku) koje te ne mogu lišiti.

Inače uvijek je poanta raditi inteligentnije, a ne više.
Mislim, možeš nositi grede na leđima i vući ih jednu po jednu, ili možeš nabaviti tačke i postati efikasniji.

Teretana, jezici, planinarenje i slične aktivnosti te čine sretnijim, što doprinosi i efikasnosti.

Ako ne budeš razmišljao, ostat ćeš gologuz, a tvoje kćerke bez oca.
Ako već ne razmišljaš o sebi, moraš o njima.
Svakom djetetu treba (i) muški uzor.

Ne piši gluposti, pogledaj što sam ti gore napisao.
Wikiceha hvala ti u svakom slučaju na dobronamjernim savjetima. Svi do jednog stoje, ali moram pronači snagu. Zbog moje hipersenzibilnosti če mi najteži dio biti pronači snagu.
Gazzascoin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.