Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2017., 15:36   #41
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Jel vidis ti taj bezobrazluk na javnom mediju?!
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:39   #42
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Jel vidis ti taj bezobrazluk na javnom mediju?!
E tako to bude kad ti je prioritet savršen seks a ne savršen tip
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:41   #43
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Jel vidis ti taj bezobrazluk na javnom mediju?!
To zahtijeva kaznu
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:42   #44
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
E tako to bude kad ti je prioritet savršen seks a ne savršen tip
U mojim godinama se hoces jebat kak spada, ostalo mogu i sama :P
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 16:20   #45
s vremenom shvatiš da je bolje ne imat ništa (metrijalno ili čak super lijepu atraktivnu curu) ali imat osobu u koji imaš povjerenja i na koju se možeš oslonit i koja se jaaako pali u sexu.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 10:25   #46
Prvi put da se uključim u ovako nešto.
Moje osobno mišljenje,za potpunu vezu mora biti obostrane želje ,a samim time i seksa.
Treba raditi na svemu,njegovati pa tako i to.
Ako pak,jedan partner gleda drukčije onda nema ništa od te veze.
Međutim pitanje je što netko očekuje u vezi(različiti ljudi,nekomu je dovoljno nešto).
Ja uvijek dajem sve od sebe i to isto očekujem s druge strane.
Ako ide...ide, ako ne,možete ostati prijatelji.
Vjerojatno sam prikriveni romantik u ovo današnje vrijeme...
vehicle is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 19:42   #47
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Što mislite imali ovakva veza budućnost?

Pomirila sam se s bivšim koji je inače super osoba i moj najbolji prijatelj, super se slažemo, ali me ne pali ni najmanje iako je inače zgodan momak. Visok, crn, ima dobar posa i auto, stan, ma za poželjeti, ali meni se uopće ne seksa s njim. Volim ga ka prijatelja i kad bi se uzeli znam da bi nam dobro bilo u braku osim seksa.

Ostaviti savršenu osobu zbog te "sitnice" i riskirati ostati zauvijek sama i nesretna ili ostati u takvoj vezi i maštati o nečemu šta možda nikad neću naći? Velika dilema
kako ti to moze biti sitnica? biti s nekim koga dozivljavas kao prijatelja i brata, koji te uopce ne privlaci ni uzbudjuje i mislis da ce ta veza imati srecu?
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 20:14   #48
Meni se čini da ti njega ne voliš već voliš komfort, za brak možda nisi spremna jer nitko tko zna što želi nebude trazio savjet na forumu za nešto bitno kao to.

U braku strast za jebanjem kako popularno impluzivni pojedinci znaju reći možda nije toliko bitna kasnije ali je bitna želja za drugom osobom, vremenom s njom i dodirom.

Ako nemaš želju provoditi dobar dio slobodnog vremena s njim i više on dogovara aktivnosti nego ti, onda ga ostavi jer je pokvareno iz komforta biti pijavica. U braku su ljudi puno vremena zajedno inače to ne funkcionira. Sve zavis ako ako, ne vrijeđam.
Walter23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 21:16   #49
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Što mislite imali ovakva veza budućnost?

Pomirila sam se s bivšim koji je inače super osoba i moj najbolji prijatelj, super se slažemo, ali me ne pali ni najmanje iako je inače zgodan momak. Visok, crn, ima dobar posa i auto, stan, ma za poželjeti, ali meni se uopće ne seksa s njim. Volim ga ka prijatelja i kad bi se uzeli znam da bi nam dobro bilo u braku osim seksa.

Ostaviti savršenu osobu zbog te "sitnice" i riskirati ostati zauvijek sama i nesretna ili ostati u takvoj vezi i maštati o nečemu šta možda nikad neću naći? Velika dilema
jbg, negdje mora bit greška
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 23:53   #50
Proračunatost i kreiranje budućnosti u glavi reduciraju libido. Što više razmišljaš to ti se manje ševi jer ti se umno stanje svodi na brigu, zabrinutost. Velika sklonost promišljanju, analiziranju i 'računanju' budućnosti je neprijatelj libida. Istinska strast mora biti bez plana, stihijska.
__________________
Tabasco "Witchfinder General" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 08:47   #51
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Kažem, stvarno se super slažemo osim toga. On mene obožava i htio bi zajednički život, brak i seks samo sa mnom, a mene to koči.

Da bar još nešto ne štima pa odluka ne bi bila teška, ali stvarno je sve ostalo odlično s njim tako da sam na sto muka...
Teško da ću opet naći nekoga tko mi u svim ostalim stvarima tako odgovara, a ne želim ni riskirati pa ostati zauvijek sama i žaliti šta sam otišla od tako dobrog dečka i muža.

Ajme meni...
Kolko vidim on želi seks sa tobom a jedini je problem što on tebe ne uzbuđuje dovoljno i seks sa njim ti nije interesantan.Sve ostalo je ok.Dakle seks kojeg inače hočete oboje(ni jedno od vas dvoje nije aseksualno ili da to ne želi i zbjegava) je problem??
Sorry ali meni je ovo smješno.Ne samo smješno već i žalosno na neki način.
Prvo i osnovno pitanje koje bi vas dvoje trebali postaviti sebi i jedno drugom jest postoji li ljubav među vama.Vidim po svemu ti on štima a i ti njemu samo nisi spominjala ljubav.Spominjala si samo seks.
Kada postoji ljubav između dvoje ljudi nema tih seksualnih razlika koje bi bile nepremostive.
Neki misle da ljubav proizlazi iz dobrog seksa.To je zabluda.
Dobar seks može se dobiti kod profesionalca ili profesionalke ali možemo li takav dobar seks usporediti sa dobrim seksom proisteklim iz ljubavi?Teško
ma koliko god mi ili naš partner/partnerica bili nesavršeni u seksu.Imate sve vrjeme ovog svijeta da učite i da se naučite,jedno drugo da učite i da si budete savršeni.Jedini preduvijet jest da se volite.
Meni se ipak čini da ti njega ne voliš,zato je bolje da ga ostaviš.Materijalno nikad ne vrjedi toliko da bi se žrtvovala sreća u ŽUDu
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 11:53   #52
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Što mislite imali ovakva veza budućnost?

Pomirila sam se s bivšim koji je inače super osoba i moj najbolji prijatelj, super se slažemo, ali me ne pali ni najmanje iako je inače zgodan momak. Visok, crn, ima dobar posa i auto, stan, ma za poželjeti, ali meni se uopće ne seksa s njim. Volim ga ka prijatelja i kad bi se uzeli znam da bi nam dobro bilo u braku osim seksa.

Ostaviti savršenu osobu zbog te "sitnice" i riskirati ostati zauvijek sama i nesretna ili ostati u takvoj vezi i maštati o nečemu šta možda nikad neću naći? Velika dilema
u startu "prejudiciraš" rješenje. ti već znaš da vam seks neće biti ok?
nekako miriše na trol topic.
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 12:24   #53
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
u startu "prejudiciraš" rješenje. ti već znaš da vam seks neće biti ok?
nekako miriše na trol topic.

Pa kaže da ju ne privlači.

Ili misliš da je privlačnost nebitna
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 12:44   #54
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Da bar još nešto ne štima pa odluka ne bi bila teška, ali stvarno je sve ostalo odlično s njim tako da sam na sto muka...
Teško da ću opet naći nekoga tko mi u svim ostalim stvarima tako odgovara, a ne želim ni riskirati pa ostati zauvijek sama i žaliti šta sam otišla od tako dobrog dečka i muža.

Zasto tesko? Nije jedini!

Ti nemas pojma kakv bi on bio muz, ni otac.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 13:38   #55
Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Što mislite imali ovakva veza budućnost?

Pomirila sam se s bivšim koji je inače super osoba i moj najbolji prijatelj, super se slažemo, ali me ne pali ni najmanje iako je inače zgodan momak. Visok, crn, ima dobar posa i auto, stan, ma za poželjeti, ali meni se uopće ne seksa s njim. Volim ga ka prijatelja i kad bi se uzeli znam da bi nam dobro bilo u braku osim seksa.

Ostaviti savršenu osobu zbog te "sitnice" i riskirati ostati zauvijek sama i nesretna ili ostati u takvoj vezi i maštati o nečemu šta možda nikad neću naći? Velika dilema
To onda nije za tebe savrsen decko...seks je bitan.
Zasto bi ostala sama? Upoznat ces nekog ko ce ti manje vise pasati u svemu. Nije fer da budes s njim a ne uzbuduje te, cudi me kako on to nije uvidija, tesko se to odglumi
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 14:19   #56
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
u startu "prejudiciraš" rješenje. ti već znaš da vam seks neće biti ok?

Quote:
Etiketa kaže: Pogledaj post
Pomirila sam se s bivšim
Da je valjalo, ne bi ni prekinuli prvi put.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 17:09   #57
Vremenom seks svakako postaje sve manje bitan u vezi. Ovdje ce se naci neki koji ce pametovati i reci da nije tako, ali jeste. Ima dosta bitnijih stvari. Bolje ti je ostati sa njim nego biti nervozna i nezadovoljna samica u tridesetim.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 17:11   #58
glavno da on ima posao, stan, auto


ajde se makni od njega, prijateljska ljubav nije isto kao ljubav između muškarca i žene
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 17:15   #59
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
glavno da on ima posao, stan, auto


ajde se makni od njega, prijateljska ljubav nije isto kao ljubav između muškarca i žene
Pa to sto ima posao, stan i auto i jeste jako bitno.

Vama svako ko nije savrsen otpada. Zato je ovaj forum i pun solo zena koje na svako pitanje odgovaraju sa ostavi ga.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 17:17   #60
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
Kolko vidim on želi seks sa tobom a jedini je problem što on tebe ne uzbuđuje dovoljno i seks sa njim ti nije interesantan.Sve ostalo je ok.Dakle seks kojeg inače hočete oboje(ni jedno od vas dvoje nije aseksualno ili da to ne želi i zbjegava) je problem??
Sorry ali meni je ovo smješno.Ne samo smješno već i žalosno na neki način.
Prvo i osnovno pitanje koje bi vas dvoje trebali postaviti sebi i jedno drugom jest postoji li ljubav među vama.Vidim po svemu ti on štima a i ti njemu samo nisi spominjala ljubav.Spominjala si samo seks.
Kada postoji ljubav između dvoje ljudi nema tih seksualnih razlika koje bi bile nepremostive.
Neki misle da ljubav proizlazi iz dobrog seksa.To je zabluda.
Dobar seks može se dobiti kod profesionalca ili profesionalke ali možemo li takav dobar seks usporediti sa dobrim seksom proisteklim iz ljubavi?Teško
ma koliko god mi ili naš partner/partnerica bili nesavršeni u seksu.Imate sve vrjeme ovog svijeta da učite i da se naučite,jedno drugo da učite i da si budete savršeni.Jedini preduvijet jest da se volite.
Meni se ipak čini da ti njega ne voliš,zato je bolje da ga ostaviš.Materijalno nikad ne vrjedi toliko da bi se žrtvovala sreća u ŽUDu
Tocno to.
Gdje ima ljubavi i sex je dobar jer se onda oboje trude zadovoljit jedno drugo i postoji zelja. A cim ljubav zakaze i s jedne strane sve krece nizbrdo. A ako zelje nema vec u vezi, iz toga se bolje maknit na vrijeme. Poslje moze biti samo gore.
Bubica ljubica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.