Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2018., 12:04   #21
Smrt nam se svima smiješi. Jedino što čovjek može da napravi jest da uzvrati osmijeh.
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:21   #22
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Nije kršćanski i ljudski slaviti nečiju smrt. To je nečiji tata, stric, djed. Trebalo bi moliti nek mu Bog oprosti pohlepnost.

Ipak toliko ljudi imaju ružan stav : praf mu budi i doslovno samo što ne slave njegovu smrt. Tužno. Za njega.
Ljudi inače ne slave ničije smrti, niti likuju ako netko premine.
Bogati.
U domu parlamentarne demokracije, ljudi su plesali na grobu od Thatcherice, a nije ni bila tako loš lider, više je bila kontroverzna.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:22   #23
kuda će sada misice sa pravnog fakulteta?
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:39   #24
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Mislim da je za rak gušterače kad se dijagnosticira max život 1-2 godine i da nema tih novaca koji te mogu spasiti.
Ne sasvim točno, ima više tipova raka gušterače. Za Jobsa sam čitao da je mogao živjeti osjetno dulje, možda čak i potpuno pobijediti svoj rak, da nije od samog starta odbijao liječnike i furao se na alternativnu medicinu. Tek na samom kraju, kad je bilo prekasno, odlučio se za operaciju.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:42   #25
zanimljivo da na jutarnjem, večernjem, 24 sata.... nema komentiranja. samo na indexu
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:43   #26
Slavite peasanti ali opomene i ovrhe i dalje stižu
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:43   #27
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Ne sasvim točno, ima više tipova raka gušterače. Za Jobsa sam čitao da je mogao živjeti osjetno dulje, možda čak i potpuno pobijediti svoj rak, da nije od samog starta odbijao liječnike i furao se na alternativnu medicinu. Tek na samom kraju, kad je bilo prekasno, odlučio se za operaciju.
Tako sam i ja nešto čitala iako ne znam koliko je to točno. Hanžeković je uz svu lovu svijeta dobio malo više od godinu dana. Što se ovršne i medijske mašinerije tiče, stvar ide dalje i po svoj će prilici doći netko još gori, jer tako to obično biva.
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:45   #28
Ima tu i riječi hvale

Quote:
Izraze sućuti uputio je i hrvatski premijer Andrej Plenković

- Poštovana obitelji, sa žaljenjem sam primio vijest o smrti gospodina Marijana Hanžekovića.

Istaknuti odvjetnik i bivši predsjednik Hrvatske odvjetničke komore dao je veliki doprinos hrvatskoj pravnoj struci, gospodarstvu, športu, umjetnosti i politici.

Svoju svestranost, znanje i stručnost pokazao je širokim društvenim aktivizmom i odgovornošću, uključujući i čuvanje nacionalne kulturne baštine.

Molim vas da u ime Vlade i moje osobno primite izraze iskrene sućuti i poštovanja, napisao je premijer Plenković.
Quote:
predsjednica Republike Kolinda Grabar-Kitarović.

- S tugom sam primila vijest o smrti poštovanog gospodina i moga prijatelja Marijana Hanžekovića. Dugo se strpljivo i hrabro borio s teškom bolešću, s vjerom u ozdravljenje, u dobro. Tako je živio cijeloga života. Predanim radom izgradivši uspješnu odvjetničku karijeru, bio je, kao i mnogi članovi njegove obitelji, kojom se ponosio, istinski humanist, često podupirući mnoge akcije i pothvate za opće dobro, nikada to ne ističući. Bio je čovjek koji je mnogima bio istinski prijatelj, spreman pomoći kad god je trebalo. Njegovom smrću izgubili smo ne samo jednoga od najuglednijih hrvatskih odvjetnika nego i čovjeka koji je iskreno živio vrednote humanizma, u koji je vjerovao. Takva ću ga pamtiti zajedno sa svima koji su ga cijenili i voljeli.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...nizma/6978318/
__________________
"Volim šetati po kiši, jer tada nitko ne primjećuje da plačem."
Rowan Atkinson
sivko5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:51   #29
I ja bi napisao riječi hvale za pokojnika, jer im je bio medijski potkrovitelj.

Čuj Kolinde, pokojnik je bio humanista.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 12:59   #30
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Bio je kriminalac. Ne vidim zašto bi za kriminalcem trebalo žaliti.
Upravo suprotno, bio je 'ugledna osoba'!!!

Sustav koji ga je omogućio je kriminalan...
__________________
There is absolutely no cause for alarm.
sotonik123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:01   #31
Kolinda lupeta da je ovaj bio "istinski humanist" te da je podupirao mnoge akcije i pothvate za opće dobro. Nadam se da pod "mnoge akcije" ne misli na mnogobrojne akcije pokretanja ovrha.

Note to Kolinda: čovjek nije istinski humanist ako u humanitarne svrhe daruje lovu koju je prije toga nekome oteo.
Marina Fiume is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:05   #32
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Kolinda lupeta da je ovaj bio "istinski humanist" te da je podupirao mnoge akcije i pothvate za opće dobro.
To nažalost govori koliko su nam ljudske vrijednosti u državi poremećene

Sve je naopako.
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:05   #33
Toliko je bio ugledan da je isključena opcija komentara po portalima.. katastrofa kad si takav da kad umreš ljudi još i pljunu za tobom..
blue-bell is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:09   #34
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Kolinda lupeta da je ovaj bio "istinski humanist" te da je podupirao mnoge akcije i pothvate za opće dobro. Nadam se da pod "mnoge akcije" ne misli na mnogobrojne akcije pokretanja ovrha.

Note to Kolinda: čovjek nije istinski humanist ako u humanitarne svrhe daruje lovu koju je prije toga nekome oteo.
Hint: Trilaterala
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:09   #35
Quote:
sivko5 kaže: Pogledaj post
Vidi post-dva iznad
Moj post je reakcija na tvoj post Prva dva su se pokazala, sad čekamo dalje...
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:10   #36
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Kolinda lupeta da je ovaj bio "istinski humanist" te da je podupirao mnoge akcije i pothvate za opće dobro. Nadam se da pod "mnoge akcije" ne misli na mnogobrojne akcije pokretanja ovrha.

Note to Kolinda: čovjek nije istinski humanist ako u humanitarne svrhe daruje lovu koju je prije toga nekome oteo.
još kada bi ona znala navesti neke od "mnogih" akcija za opće dobro.

A prije toga i definirati opće dobro čisto da znamo o čemu pričamo...
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:12   #37
Quote:
sotonik123 kaže: Pogledaj post

Sustav koji ga je stvorio je taj, koji treba i mora umrijeti...
Potpis!
__________________
Crkva zaglupljuje narod, služi tuđincima i potiče nacionalnu mržnju.
Ante Starčević
Chempres is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:14   #38
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
To nažalost govori koliko su nam ljudske vrijednosti u državi poremećene

Sve je naopako.
Da.

Nadam se da Kolinda kad pročita negativne komentare ljudi povodom Hanžekovićeve smrti, neće sve nas nazvati "deplorables".

Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Hint: Trilaterala
Kolinda svakoga tko je s njom čuvao ovce po brdima Trilateralne Komisije, ili smatra velikim humanitarcem ili mora tako pisati jer zna da ostali kompići iz Trilaterale čitaju.
Marina Fiume is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:15   #39
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
A prije toga i definirati opće dobro čisto da znamo o čemu pričamo...
Opće dobro je kad ne činiš drugima ono što ne bi htio da čine tebi.

Čovjek je bio utjerivač dugova dakle kamatar. Meni je za 500kn duga zaračunao 1200kn svoj trošak(print jednog papira).
Orion1984 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 13:17   #40
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post

Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
A prije toga i definirati opće dobro čisto da znamo o čemu pričamo...
Opće dobro je kad ne činiš drugima ono što ne bi htio da čine tebi.

Čovjek je bio utjerivač dugova dakle kamatar. Meni je za 500kn duga zaračunao 1200kn svoj trošak(print jednog papira).
To je u tvojoj i mojoj glavi
pitanje je što je u Predsjedničinoj
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.