Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2018., 18:08   #61
Quote:
mah385 kaže: Pogledaj post
Zapravo je za sada jedina oštećena stranka buduća od frenda. Ako se i ona ne troši okolo :-)
Ti si li-la....
Ovi ostali, sram ih bilo :-)
Neću moralizirati. Ako se osjećaš loše bježi dalje. Ako ti je ok..whatever...
ali glupo bi ti bilo upirati prstom u nekoga i "spašavati" nekog drugog od nečega.


Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Sram ih isti bilo kako bi rekao Izet Ne osjecam se lose,dapace prija mi kad se cujemo,to je zapravo ono sto me zbunjuje...javlja se svaki dan
__________________
Kad nepravda postane zakon,tad otpor postaje dužnost..
Danči89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:14   #62
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Jel se na ovom forumu samo o moralu zna pisati?!Ne kuzim stvarno Svatko od nas je u zivotu bio barem jednom negativac i tesko da danas itko ikome moze sudit...ako imas kakav savjet (osim onog u cetvero) bila bih ti zahvalna,ako nemas opet ti zahvaljujem sto si obratio pozornost na temu
A koji bi ti savjet točno htjela?

Ako ćemo uz prepostavku,nisi baš tako mlada i neozbiljna (ok,godine nemaju veze opet s time-ako si 89´).

Znači,umjesto da si normalnim putem nešto i poduzela i probala s njime ako ti se zaista i sviđa toliko dugo,ne ti ga ideš zavesti (muško ko muško),i još dođeš moralizirati o tome kako mu se cura/zaručnica ševi s drugime (a to ti prepostavljam zajednički frend u nekom povjerenju rekao).

Ako on zaista nije takav,možda je došlo do zasićenja ako je već nekoliko godina s tom osobom,možda ga malo pere trema da će ubrzo biti u braku,možda djeca i daj malo uživanja sa strane.

Iz muške perspektive ( a i nekih statistika) nisam siguran da će on sada sve odjebati da bude s tobom.

I kakva je to veza čija si temelji zasnovani na varanju od strane jednog partnera?

Još k tome,niti ne živiš u istoj državi,kakav je uopće početak moguć?

Našli ste se,potrošili,ako je istina "uživali " uživali slušajući/čitajući o jednom disfunkcionalnom odnosu (ako njih troje ne znaje sve to).

Opet,kao muško,rijetko se mi muški s takvima odlučujemo na nešto ozbiljno

I da,nisam skužio ono o zaručnici kurvi,da nađeš načina da prekineš zaruke? Razlog je što ga želi za sebe ili što ako je ona napravila grijeh da može i on,eto da bude 1:1.?
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:22   #63
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
ne mogu da vjerujem da Vi akademiče to niste skužili o čemu je riječ
cijenjena kolegice, pomalo me sram, ali u mom zavičaju nema te riječi
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:44   #64
ja san za "slatanje" mislijo da to znaci da je vise puta svrsijo unju
ka ono nije ni umocio
ustvari nista se nije ni dogodlo
kolegce ja u potpunosti razumijem vas opravdani gnjev.
tip je papak sta te nije okinijo , a teb je bilo neugodno rec da te okine
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:45   #65
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
A koji bi ti savjet točno htjela?

Ako ćemo uz prepostavku,nisi baš tako mlada i neozbiljna (ok,godine nemaju veze opet s time-ako si 89´).

Znači,umjesto da si normalnim putem nešto i poduzela i probala s njime ako ti se zaista i sviđa toliko dugo,ne ti ga ideš zavesti (muško ko muško),i još dođeš moralizirati o tome kako mu se cura/zaručnica ševi s drugime (a to ti prepostavljam zajednički frend u nekom povjerenju rekao).

Ako on zaista nije takav,možda je došlo do zasićenja ako je već nekoliko godina s tom osobom,možda ga malo pere trema da će ubrzo biti u braku,možda djeca i daj malo uživanja sa strane.

Iz muške perspektive ( a i nekih statistika) nisam siguran da će on sada sve odjebati da bude s tobom.

I kakva je to veza čija si temelji zasnovani na varanju od strane jednog partnera?

Još k tome,niti ne živiš u istoj državi,kakav je uopće početak moguć?

Našli ste se,potrošili,ako je istina "uživali " uživali slušajući/čitajući o jednom disfunkcionalnom odnosu (ako njih troje ne znaje sve to).

Opet,kao muško,rijetko se mi muški s takvima odlučujemo na nešto ozbiljno

I da,nisam skužio ono o zaručnici kurvi,da nađeš načina da prekineš zaruke? Razlog je što ga želi za sebe ili što ako je ona napravila grijeh da može i on,eto da bude 1:1.?
Nisam mlada i neozbiljna ali sam se nasla u (ne)ozbiljnoj situaciji zapravo izmedju njih cetvero stvar je u tome ako ista kazem njemu za zarucnicu nahebat ce mi frend jer se on takodjer treba zenit,ako nista ne kazem mogu se samo nadat da bi se u nekom paralelnom svemiru moglo desit da bi zbog mene ostavio zarucnicu.Iz muske,a i zenske,perspektive je tesko oslanjati se na statistike jer,boze moj,nije nemoguce da ju ostavi..ljudi se danas zene,sutra rastaju bila treca strana u pitanju ili ne...a i veze se radjaju iz nekih uvrnutih situacija zasto da ne?!
__________________
Kad nepravda postane zakon,tad otpor postaje dužnost..
Danči89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:46   #66
Talking

Quote:
superkrkan kaže: Pogledaj post
ja san za "slatanje" mislijo da to znaci da je vise puta svrsijo unju
ka ono nije ni umocio
ustvari nista se nije ni dogodlo
kolegce ja u potpunosti razumijem vas opravdani gnjev.
tip je papak sta te nije okinijo , a teb je bilo neugodno rec da te okine
Pa "okino" me nakon slatanja
__________________
Kad nepravda postane zakon,tad otpor postaje dužnost..
Danči89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:54   #67
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
"šlatanje" iliti pipanje,diranje,drpanje kako hoces : )
Čekaj nije bilo seksa?
Ni pušenja?
Nije ni čudno kaj mu zaručnicu trpa drugi
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Ok,onda ti se ispricavam nisam mogla iscitat iz nicka spol ; ) Znam da je malo toga,alii nije nemoguce ...Dosla sam po barem malo nade ovamo a samo me ukopavate:r ofl:
A gle, ovisi kaj hoćeš, odnosno koji su ti prioriteti.
Možeš se s njim ševit i podjebavat ga oko toga.
Ako mu previše počneš pričat o budućoj, onda će se njom više bavit.

No, još jednom, mala je vjerojatnost da lik radi ljubavnice otkanta ženu.
Radi preljuba, to da
Ali i onda je pitanje bi li on htio išta s tobom osim zabave.

Ovaj dio gdje kažeš da nije bilo seksa je zabrinjavajuć.
Da nije peder?

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Gle, izgleda da ti jedina u ovoj prici nemas kaj izgubit, a znas sve prljave tajne
Ajme, koliko je tu materijala i ideja
Može ih sve sjebat

Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Sve su zloceste, ne smijem ni zucnuti! Ne mogu zamisliti da si dovoljno munjena pa da ljudima zeznes zivot, bez obzira koliko to smijesno sada bilo:n o:: D
Ali uvijek ostaje mogucnost da zagrijete situaciju kojim grupnjakom nakon svatova. To bi bio skroz novi level, ionako se svi vec jebuckate medusobno:t rep:: D

Ali fali im jedno muško.
Kum se ženi (s onom koju, barem zasad samo on jebe).
Ovaj sretni par ide kriš kraš.
Jedino ak izostave kumovu ženu.
No opet, 3 cure na 2 dečka...
Quote:
mah385 kaže: Pogledaj post
Zapravo je za sada jedina oštećena stranka buduća od frenda. Ako se i ona ne troši okolo :-)
Ti si li-la....
Ovi ostali, sram ih bilo :-)
Neću moralizirati. Ako se osjećaš loše bježi dalje. Ako ti je ok..whatever...
ali glupo bi ti bilo upirati prstom u nekoga i "spašavati" nekog drugog od nečega.
Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
Kaj nisi rekao da ćeš joj ponudit vožnju u kliaću ?
Da ju izvedeš na pravi put...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 18:57   #68
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
On si je sam zeznuo,ili ce zeznut,ili se nece nista desit i sve ce ostat visit u zraku.Na njemu je odluka bilo kakva sto se tice ove situacije..ne znam zasto mislis da sam ja ta koja bi potencijalno mogla nekom zeznut budicnost..Pitala sam sto bi mogla ucinit da ga povucem na "svoju stranu"
Dobar fuck.
Ako mu pokažeš sve zvijezde...
Budi jasna (i glasna).
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Nisam mlada i neozbiljna ali sam se nasla u (ne)ozbiljnoj situaciji zapravo izmedju njih cetvero :bo nk: stvar je u tome ako ista kazem njemu za zarucnicu nahebat ce mi frend jer se on takodjer treba zenit,ako nista ne kazem mogu se samo nadat da bi se u nekom paralelnom svemiru moglo desit da bi zbog mene ostavio zarucnicu.Iz muske,a i zenske,perspektive je tesko oslanjati se na statistike jer,boze moj,nije nemoguce da ju ostavi..ljudi se danas zene,sutra rastaju bila treca strana u pitanju ili ne...a i veze se radjaju iz nekih uvrnutih situacija zasto da ne?!
Šutit jasno trebaš.
Kad se ženi "serviser" ?

Ako je poslije kuma, onda možeš pustiti i neku glasinu za ovu
Ali, ak ju ovaj i spuca jer mu nabija rogove iz ovog kaj si rekla ne znači da ćeš završit s njim, jbg.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:08   #69
muško ženska frendovanja.
mudozvon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:09   #70
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Dobar fuck.
Ako mu pokažeš sve zvijezde...
Budi jasna (i glasna).

Šutit jasno trebaš.
Kad se ženi "serviser" ?

Ako je poslije kuma, onda možeš pustiti i neku glasinu za ovu
Ali, ak ju ovaj i spuca jer mu nabija rogove iz ovog kaj si rekla ne znači da ćeš završit s njim, jbg.
Bilo je seksa ludog,divljeg i glasnog ne znam gdje sam napisala da nije bilo serviser se zeni krajem 6. mj a kum pocetkom Moram sutit,znam to me jede Ne znaci naravno da bi nakon toga svega akonse desi bio samnom ali realno zasto i ne?! Mislim da mi nista ne fali
__________________
Kad nepravda postane zakon,tad otpor postaje dužnost..
Danči89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:13   #71
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Pa "okino" me nakon slatanja
eeee to je onda drugi par rukava, takvu te vec cijenim kolegce
znas,velu kad te jeanput krene ne valja stati
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:15   #72
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Nisam mlada i neozbiljna ali sam se nasla u (ne)ozbiljnoj situaciji zapravo izmedju njih cetvero stvar je u tome ako ista kazem njemu za zarucnicu nahebat ce mi frend jer se on takodjer treba zenit,ako nista ne kazem mogu se samo nadat da bi se u nekom paralelnom svemiru moglo desit da bi zbog mene ostavio zarucnicu.Iz muske,a i zenske,perspektive je tesko oslanjati se na statistike jer,boze moj,nije nemoguce da ju ostavi..ljudi se danas zene,sutra rastaju bila treca strana u pitanju ili ne...a i veze se radjaju iz nekih uvrnutih situacija zasto da ne?!
Meni nebi bilo baš nešto kad bi se prisjetio početka veze,gdje je jedan akter bio u parelki

Ono,oboje si obećavaju vjernost,kao što ćete si i vi obećavati,a znat će te da si lažete-provjereno

Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Bilo je seksa ludog,divljeg i glasnog ne znam gdje sam napisala da nije bilo serviser se zeni krajem 6. mj a kum pocetkom Moram sutit,znam to me jede Ne znaci naravno da bi nakon toga svega akonse desi bio samnom ali realno zasto i ne?! Mislim da mi nista ne fali
Ti si jebeno zabrijala

Ako sam dobro shvatio,došla malo doma na odmor.Briši na arbajt.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:16   #73
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Bilo je seksa :ro fl: ludog,divljeg i glasnog :ro fl: ne znam gdje sam napisala da nije bilo:e ek: serviser se zeni krajem 6. mj a kum pocetkom :b onk:Moram sutit,znam to me jede :50 4: Ne znaci naravno da bi nakon toga svega akonse desi bio samnom ali realno zasto i ne?! Mislim da mi nista ne fali :ro fl:
Valjda ti ne fali ništa, ali trenutno ste fuck friends (ako se zanemare sve ostale obaveze)
A to ti rijetko kad preraste u nekaj ozbiljnije.
Naravno, ima i iznimaka

A kaj jebi se i uživaj
Jeste li iz nekog manjeg mjesta?
Jer onda bi moglo biti i zanimljivo ako nečije predbračne (ili ak se nastave bračne ) avanture otkriju.
Pogotovo ak se druga strana krene ponašat kao uvrijeđena frajla.

Jesi ga pitala da nije swinger?
Da ga pitaš bi li trojac bi bila mučka provokacija, a i obično to ljudi ne rade sa svojim ženama/zaručnicima/nekim u ozbiljnijoj vezi
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:17   #74
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Ti si jebeno zabrijala
Ako sam dobro shvatio,došla malo doma na odmor.Briši na arbajt.
Vidiš da se naradila na odmoru
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:22   #75
Quote:
Tomgold kaže: Pogledaj post
Meni nebi bilo baš nešto kad bi se prisjetio početka veze,gdje je jedan akter bio u parelki

Ono,oboje si obećavaju vjernost,kao što ćete si i vi obećavati,a znat će te da si lažete-provjereno



Ti si jebeno zabrijala

Ako sam dobro shvatio,došla malo doma na odmor.Briši na arbajt.
Ne kuzim sta bi zabrijala haha A uostalom vise sam kuci nego van nase drage nam Hrvatske Ljudi se mjenjaju,zar ne?Po nekoj statistici,da,oni koji varaju nekog varat ce i tebe ali van statistike nije ni to nemoguce da se to vise ne obavlja van veze/braka pisem ono sto se desava i sto se desavalo..frajer mi se svaki dan javlja,ja osobno nevi gubila svaki dan na nekoga tko mi je seks frend. Ono kad dodjem javila bi se da se vidimo i to je to.
__________________
Kad nepravda postane zakon,tad otpor postaje dužnost..
Danči89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:24   #76
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Vidiš da se naradila na odmoru
I prekovremenih imam,vrlo sam bila zaposlena
__________________
Kad nepravda postane zakon,tad otpor postaje dužnost..
Danči89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:25   #77
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Valjda ti ne fali ništa, ali trenutno ste fuck friends (ako se zanemare sve ostale obaveze)
A to ti rijetko kad preraste u nekaj ozbiljnije.
Naravno, ima i iznimaka

A kaj jebi se i uživaj
Jeste li iz nekog manjeg mjesta?
Jer onda bi moglo biti i zanimljivo ako nečije predbračne (ili ak se nastave bračne ) avanture otkriju.
Pogotovo ak se druga strana krene ponašat kao uvrijeđena frajla.

Jesi ga pitala da nije swinger?
Da ga pitaš bi li trojac bi bila mučka provokacija, a i obično to ljudi ne rade sa svojim ženama/zaručnicima/nekim u ozbiljnijoj vezi
Manje mjesto,svi sve znaju osim fuckera i kumove buduce
__________________
Kad nepravda postane zakon,tad otpor postaje dužnost..
Danči89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:26   #78
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
I prekovremenih imam,vrlo sam bila zaposlena
Pitanje je samo koliko te boli guza
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Ne kuzim sta bi zabrijala haha A uostalom vise sam kuci nego van nase drage nam Hrvatske Ljudi se mjenjaju,zar ne?Po nekoj statistici,da,oni koji varaju nekog varat ce i tebe ali van statistike nije ni to nemoguce da se to vise ne obavlja van veze/braka pisem ono sto se desava i sto se desavalo..frajer mi se svaki dan javlja,ja osobno nevi gubila svaki dan na nekoga tko mi je seks frend. Ono kad dodjem javila bi se da se vidimo i to je to.
Nije nemoguće, ali je malo vjerojatno.
Muškarci su nekad za seks spremni izgubiti jako puno vremena.
Ili se možda jednostavno bolje ševiš od njegove buduće
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:29   #79
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
E sad,moje je pitanje sta uciniti?Ako mu kazem,sjebat cu frenda.Ako mu ne kazem,ozenit ce kurabu.Kad bi barem nekako sprijecila te zaruke..Netko mi kaze da mu se ocito ful svidjam,a neki da mu je to samo da se malo zabavi prije braka.Help,I need somebody..
Kutak za ljubavnice i preljubničke vježbenike...Vol. 59.
Rundo Brundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 19:30   #80
Quote:
Danči89 kaže: Pogledaj post
Manje mjesto,svi sve znaju osim fuckera i kumove buduce
Tak je uvijek, muž zadnji sazna
Načelno, to će biti zanimljivo kada (i ako) i oni saznaju

Na forumu sam tu pročitao zanimljivu/sličnu priču. Riječ je bila isto o nekom manjem mjestu (u Slavoniji ak se ne varam). Neko malo društvo gdje su svi svakoga probali
Samo je (valjda ) bila riječ o redosljedu monogamnih veza.
Bar je autorica tak to opisala
Manjak *ebača pa uskače tko treba, jbg
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger