Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2018., 11:47   #341
lol2
win win is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:42   #342
Pročitao sam dovoljno na ovu temu da bih mogao donesti jedan generalni zaključak u vezi istog. Jednostavan je.

samo na osnovu ovog

Quote:
Tassia kaže: Pogledaj post

ovaj drugi je opasan, tj mislim da mi on karma.
zaljubila sam se opako.
On ti karma? Ne karma ti on ništa nego te dobro "karma" I to je to. Niti više niti manje od toga. I u to si se zaljubila. Da ga duže poznaješ oduševljenje bi vjerojatno splasnulo u vrlo kratkom vremenu.

Takvi likovi obično karmaju dvije paralelno. I na takav način života će se naviknuti, ako već nisu, sve u zavisnosti o godinama. Na koncu će imati situaciju vanbračnog djeteta s jednom i bračnu situaciju s dvoje djece... koje će također vremenom napustiti samo da bi se i dalje nastavili karmati s drugim ženama. Što paralelno što vertikalno, što strmoglavce. Želiš biti dio te triper kombinacije?

Izvoli.

Tvoj slobodni izbor i življenje. također i kajanje kad ti konačno dođe iz dupeta u glavu.

Nekima je ljubav jednako što i patnja. Ako ne osjete patnju misle da nisu ni voljeli. Međutim, djeco, ljubav nije to. Ljubav je prije svega moć samokontrole.
...
__________________
The Rumble in the Jungle - Float Like a Butterfly... Sting like a Bee
XandarVeliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:59   #343
Meni u ovoj temi najviše žao pojedinih alfa muškića koji su otpočetka teme branili curku sve samo da im zatrepće, kad ono đabe im sve, tema fejk.
Joj, gorka sudbino.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 13:03   #344
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Meni u ovoj temi najviše žao pojedinih alfa muškića koji su otpočetka teme branili curku sve samo da im zatrepće, kad ono đabe im sve, tema fejk
Joj, gorka sudbino.
Teško je biti pizdopatnik.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 13:06   #345
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Teško je biti pizdopatnik.
Al fakat uložili truda, ostajali do 3h budni u naumu da ju ohrabre.

Baš si pitam, kad te netko pita, frend/ica npr, vidio te na whatsappu da si bio aktivan u 2.30h, što te odvuklo u kasne sate?
Joj ma joj, ja sam imao prekovremenog posla, u firmi je ludnica.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 15:23   #346
To mene ide ?
Meni bilo zabavno.
Da vas je cura i trolala, umro sam od smijeha
Pogotovo kada su neki likovi krenuli u svoja filozofska nadrkavanja.
To ide tebe anais, ovog endera se ne sjećam
Ševi li itko od vas išta u životu?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 16:24   #347
molim moderatora da zatvori temu jer je ocito, po mojem skromnom misljenju, da je tema trollerskog tipa i sluzi, kao i mnoge slicne ovoj, cisto da ne zamre aktivnost na forumu.

hvala
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 16:26   #348
Quote:
XandarVeliki kaže: Pogledaj post

On ti karma? Ne karma ti on ništa nego te dobro "karma" I to je to. Niti više niti manje od toga. I u to si se zaljubila. Da ga duže poznaješ oduševljenje bi vjerojatno splasnulo u vrlo kratkom vremenu.

Takvi likovi obično karmaju dvije paralelno. I na takav način života će se naviknuti, ako već nisu, sve u zavisnosti o godinama. Na koncu će imati situaciju vanbračnog djeteta s jednom i bračnu situaciju s dvoje djece... koje će također vremenom napustiti samo da bi se i dalje nastavili karmati s drugim ženama. Što paralelno što vertikalno, što strmoglavce. Želiš biti dio te triper kombinacije?

Izvoli.
...
"Karmam" trenutno dvije, jedna 21g, druga 25 (ja rane 30te).
Par sam ih stavio na čekanje (trenutno sam na službenom putu u Aziji).
Imam dijete i ne namjeravam ga napustiti niti ću ga ikada napustiti, isto tako imam i frigidnu ženu ali to nije dio ove teme.

Kakav sam ja onda lik, u kakav češ mene koš strpat?
Hoću li ja isto napustiti svoje dijete jednog dana zbog mlađih školjkica?
SpaZZZanG is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:14   #349
Rekao sam da je troll,malo je ljudi ovako glupo!
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 18:23   #350
Gledaj više sapunica, bit će ti lakše u životu
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:27   #351
Quote:
Tassia kaže: Pogledaj post
sad što god kažem ovako će ići komentari: jednima koji god odgovor da dam neće biti dovoljan, jer vole da čereče, a drugi će sjeckati u sitna crijevca, pa okretati...osjećam se kao onaj ubica kad ima završnu riječ a publika u sudu mu zviždi

naučila sam da trebam biti brutalno iskrena prema sebi, ne zavlačiti drugog da ga ne bih povrijedila, i onda posljedično zasrati do maksimuma.

da sam bila sebična i služila se kraticom, "lakšim" putem izbjegavanja i nepreuzimanja odgovornosti
da niko nije zaslužio ovakav tretman
da zaslužujem šta god
i da se ne ogoljavam više po forumima, i tu pomoć, nego sama pred sobom, iz očiglednih razloga.
u se i u svoje kljuse, pa dokle doguram

dalje planiram da se saberem, skontam, i ne ponovim istu grešku sa nekim desetim.
otprilike, to planiram, ako naravno ne budem opet glupa.
što nije isključeno, jer glupost je valjda neuništiva
al barem da smanjim intenzitet
ebote jel sve ovo......... zbog nejebice
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 19:33   #352
Najbolje ti se cuti sa nekim preko privatnih poruka,ovako svi djele "savjete" a za kurac su.Znam iz osobnog iskustva.Naletit ces na par koji su spremni podijeliti savjet,ostali ce misliti da zapravo lazes i to ne vodi nicemu.
Zapp1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger