Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2008., 20:27   #21
jel ima u zagrebu u refanu britney spears Fantasy?
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 00:13   #22
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
jel ima u zagrebu u refanu britney spears Fantasy?
Jel to ne bi trebalo biti svuda isto?
Ja sam pitala u osijeku i vinkovcima,nemaju...
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 01:24   #23
iz refana sam imala 2 parfema koji su zacudo dosta dugooo drzali to su organza i venezia (za one koji vole slatkaste, vanilijaste mirise).
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 11:14   #24
Ah Venezia

Iz Refana mirise slicno, ali ne budi iste emocije.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 12:12   #25
Ja sam jednom kupila u Refanu D&G LightBlue, i kaj da velim, fakat je smrdio, nema veze s originalom.
Moja frendica je pak kupila jedan od Donne Karan tamo, i taj je bio OK!
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 14:52   #26
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ah Venezia

Iz Refana mirise slicno, ali ne budi iste emocije.
patim za venezia i venezia pastello zato sam i kupila ovu iako nije to to....no fino snjofa i ova iz refana pa mi za tih par kuna nije bilo zao kupit.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 16:33   #27
ja sam imala eden i bio je dobar a drzi dugo.... slucajno mi je palo na odjecu, ormar mi se dugo osjetio na taj miris...
bosančica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2008., 19:36   #28
Quote:
Athalie kaže: Pogledaj post
Eto... zanima me kakva su vaša iskustva sa Refanovim parfemima što se tiče kvalitete i koji su vam najbolji?
ja mislim da je to bacanje novaca.
imaju jak raspršivač i odmah nestane sadržaj bočice...
bolje skupiti još malo novaca pa kupiti nešto konkretno što traje.
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 14:52   #29
NJih sam koristila mozda 2 tjedna dok sam bila u osnovnoj, ali dobila sam alegiju od njih.
Od orginalnih, nista.
ivana:-) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 19:07   #30
Meni svi njihovi parfemi isto mirisu. Da, i ja bih lijep parfem za 25 kuna, al s Refanom to nazalost nije moguce.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 19:10   #31
Pošto se tu raspravlja o Refanovim parfemima, evo da se i ja uključim sa svojim iskustvom. Kupovala sam neke od Refanovih parfema i bila sam njima zadovoljna, ali kad sam prvi put kupila Nicole, više Refan ne kupujem. Nicole miris se duže zadrži na koži, zaključujem da su manje razvodnjeni nego Refanovi. Sad, zadnje što imam Nicole Armani Code, super sam zadovoljna. I osim toga, kad se na tržištu pojavi novi parfem, prije ćete ga moći nabaviti u Nicole, nego u Refanu (to je opet moje iskustvo sa Armani Code). Netko je prije u topiću pitao gdje nabaviti Chanel Chance? Ima ga Nicole i to već dugo, imam ga i ja njihovog i lijepo miriši. A šta se tiče alergija, ja imam dosta originalnih parfema a imam i Nicole. I od jednih i od drugih dobijem alergiju na vratu ako ih tamo špricam. Ponavljam, i od jednih i od drugih. To onda ipak ovisi o osjetljivosti kože. Ja parfeme mogu stavljati samo na zapešće na ruci, tamo ne dobijem alergiju.
snježana0301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 08:35   #32
U Refana uzimala sam Gucci Rush 1 i 2 i dobro su skinuti i dosta dugo su se zadrzavali na kozi. Ako se odlucim tako uzet, prvo testiram miris, naprskam se i vidim kako se zadrzava itd. Neke super skinu, neke ne uopce.
Nisam imala nikakvih alergija. Bili su mi super zamjena za original u studenskim danima, sad si pak mogu priustiti originale
__________________
mali bubnjar
LelaSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2008., 16:54   #33
Quote:
snježana0301 kaže: Pogledaj post
Pošto se tu raspravlja o Refanovim parfemima, evo da se i ja uključim sa svojim iskustvom. Kupovala sam neke od Refanovih parfema i bila sam njima zadovoljna, ali kad sam prvi put kupila Nicole, više Refan ne kupujem. Nicole miris se duže zadrži na koži, zaključujem da su manje razvodnjeni nego Refanovi. Sad, zadnje što imam Nicole Armani Code, super sam zadovoljna. I osim toga, kad se na tržištu pojavi novi parfem, prije ćete ga moći nabaviti u Nicole, nego u Refanu (to je opet moje iskustvo sa Armani Code). Netko je prije u topiću pitao gdje nabaviti Chanel Chance? Ima ga Nicole i to već dugo, imam ga i ja njihovog i lijepo miriši. A šta se tiče alergija, ja imam dosta originalnih parfema a imam i Nicole. I od jednih i od drugih dobijem alergiju na vratu ako ih tamo špricam. Ponavljam, i od jednih i od drugih. To onda ipak ovisi o osjetljivosti kože. Ja parfeme mogu stavljati samo na zapešće na ruci, tamo ne dobijem alergiju.
hm...ti nicole parfemi?? to se može samo kupiti u trgovinama ili se može nekako i naručiti??
NoSili is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 17:44   #34
samo na njihovom standu..a nema ih puno..
uz su u nami...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 19:00   #35
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post
jel ima u zagrebu u refanu britney spears Fantasy?
nema
vjeverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2008., 01:33   #36
Radila sam u Refanu.Ima puno parfema koji su pogođeni,ali ima nekih koji baš i nisu.Što se tiče dugotrajnosti,zadovoljna sam.Meni je najdraži Gucci Rush 2 i on je pogođen i traje mi duže nego original.Kupila sam bila u parfumeriji Iris i katastrofa..nakon 15 min nema ga više.I Armani Code mi je super,imam original al ga štedim pa u Refanu kupim ovako za svaki dan i isti mi je kao pravi.D&G Light blue je fulan u Refanu totalno,a Hypnotic Poison je odličan!
betti_boo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 19:15   #37
Ja sam imala od Hugo bossa i totalna katastrofa, al frendica mi kupuje od escade-island kiss i odlican je...
guest123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 09:08   #38
kod nas u konzumu ima štandić sa valjda refan parfemima, cijene su super. Evo, baš sam jučer probala Hypnotic poison i super je totalno su ga pogodili...heh samo me zanima jel brzo "ispari" ... ?
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 11:31   #39
Ja si uvijek kupujem u Refanu i nemam nikakve zamjerke na njega... Skupe parfemčiće dobijem tu i tamo na poklon
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 20:05   #40
ok,nemojte me odmah napast komentarima,pošto sam primjetila da se zna to desit ovdje na forumu kad se netko reklamira,ali eto....usudit ću se...PRODAJEM PARFEME...pa ako želite detaljne info javita se na privatne poruke,nebi se usudila dalje reklamirat
PlesCvijetova is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:29.