Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2017., 16:43   #841
Ritchie Porte se razbio izgleda brutalno, nema ni govora da će se sam podići, udario u kameni zid pri padu, koma
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 17:49   #842
Navodno Porte nema težih ozlijeda.
Stric iz ozadja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:02   #843
Dobili su organizatori što su htjeli, kaos. Sva sreća da Richie nije ostao nepokretan ili nešto gore...
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:57   #844
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Dobili su organizatori što su htjeli, kaos. Sva sreća da Richie nije ostao nepokretan ili nešto gore...
Bome, dok pogledam snimku pada sva sreća da nije lošije završilo, onako se otklizati u zid od kamena, odmah sam se sjetio Wouter Weylandta koji je poginuo prilikom spuštanja na sličan način. Komentatoru na Euro sportu maltene odmah krenule suze kolko sam skužio kako mu je počeo pucati glas jer se bojao najgoreg. Novi asfalt i vlaga naprave sranja, da je padala kiša ova etapa bi kudikamo gore završila. Srećom nije tragično završilo.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 20:54   #845
Porte slomljena ključna i zdjelica, i jedno i drugo za sada neće trebat operaciju. Thomas isto ključna, već je u avionu s "osmicom" oko leđa što znači da vjerojatno neće ni on pod nož. Pet odustajanja nakon pada, Gesink među njima nakon super vožnje jučer. Još i rampa ulovila sedam vozača. Demare među njima...
FBlashkovich67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 23:31   #846
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Dobili su organizatori što su htjeli, kaos. Sva sreća da Richie nije ostao nepokretan ili nešto gore...
A šta bi ti, da organizatori urade? Teleportiraju bicikliste jedan po jedan sa vrha jedne planine na početak druge?
Nažalost, koliko sam ja uspio vidjeti, Porte je pao samo svojom krivnjom, totalno promašio zavoj i sišao sa ceste...
Stric iz ozadja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 23:34   #847
Quote:
Stric iz ozadja kaže: Pogledaj post
A šta bi ti, da organizatori urade? Teleportiraju bicikliste jedan po jedan sa vrha jedne planine na početak druge?
Nažalost, koliko sam ja uspio vidjeti, Porte je pao samo svojom krivnjom, totalno promašio zavoj i sišao sa ceste...
Pa mislim da su komotno mogli staviti cilj na tom vrhu jer i prije etape su se svi više bojali spusta nego penjanja. Nakon 3 HC vrha nije baš mačji kašalj zadržati koncetraciju na nivou za takav spust.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 23:35   #848
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Pa mislim da su komotno mogli staviti cilj na tom vrhu jer i prije etape su se svi više bojali spusta nego penjanja. Nakon 3 HC vrha nije baš mačji kašalj zadržati koncetraciju na nivou za takav spust.
OK, za ovo se slažem, ali ljudi su padali i na prijašnjim spustima.
Stric iz ozadja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 00:37   #849
Jbga spust je sastavni dio biciklizma. Također se slažem da je možda na tom vrhu trebao biti kraj današnje etape. Premalo je brdskih ciljeva za moj ukus. Bolje su mi te završnice.

Mislite li da je Tour riješen ispadanjem Portea?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 14:45   #850
Quote:
Neno_87 kaže: Pogledaj post
Mislite li da je Tour riješen ispadanjem Portea?

ne bas..Treba videti koliko i kako ce moci Aru i Bardet da se nose sa Frumom (koji je bez bitnog coveka za brda ostao),ali sem njih dvojice (i eventualno Martina mada je to upitno) ne verujem da postoji ozbiljan konkurent tu..
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 17:48   #851
Zato je čini se osvajač zelene majice maltene poznat, kakvom je lakoćom Kittel danas pobijedio...Ukoliko mu se ne desi neki pad i posljedična ozljeda ne vidim tko bi ga mogao dobiti u konačnici u bodovima za zelenu majicu.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:04   #852
Počeo sam malo pratiti tour pa me zanima sljedeće:

Može mi netko objasniti rezultate današnje etape (na službenom linku) http://www.letour.fr/le-tour/2017/us...ions.html#rank

Dakle piše da je 138 vozača imalo vrijeme 4h 1min i tek od 139. vozača počinje GAP, kako oni to računaju?

Druga stvar koja me zanima je ovaj žuti auto sa glavnim sponzorom MAVIC i ovi žuti bicikli na krovu? To koliko sam skužio nisu rezervni bicikli od neke momčadi, ali čemu onda služe?
ShaBel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 19:46   #853
Svi vozači u međusobnom zaostatku , jedan za drugim, manjem od sekunde imaju isto vrijeme, prvoga iz grupe. Prvih 138 je bilo u manjem međusobnom zaostatku od sekunde. 139 je za 138 zaostao više od sekunde, pa zato zaostatak.

Neutralni auto sa biciklima i kotačima i serviserom za sve ekipe.

Zadnje uređivanje DAMIRSAMOBOR : 11.07.2017. at 19:58.
DAMIRSAMOBOR is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 21:01   #854
Ima ono pravilo (doduse,samo na ravnicarskim etapama se primenjuje) gde ako biciklista udje u zadnja 3 ?! kilometra sa pelotonom,na kraju ce odbiti identicno vreme kao i peloton bez obzira na zaostatak koji nakon toga dobije..
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 23:25   #855
Da. Da se ne gura sa sprinterima bezveze. Daj te nam brdske ciljeve. Tu sve gori. Ovih sprinterskih ima brdo već.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 17:54   #856
Kittel je premocan u sprintu..
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 18:39   #857
Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
Kittel je premocan u sprintu..
Bome, ovo je maltene game over što se zelenog tiče, osim ako se Kittel ne raspadne ko Demare u paninama.
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 20:32   #858
Žuti auto i MAVIC bicikli su rezervni / neutralni bicikli. Ako biciklist padne, uzme taj i ide dalje dok njegova ekipa ga ne stigne/dostigne/netko mu ne da drugi bajk.

od ove godine imaju dropper siceve na feder za podesit visinu bar i sve (3?) vrste pedala...
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 20:35   #859
Žuti auto i MAVIC bicikli su rezervni / neutralni bicikli. Ako biciklist padne, uzme taj i ide dalje dok njegova ekipa ga ne stigne/dostigne/netko mu ne da drugi bajk.

od ove godine imaju dropper siceve na feder za podesit visinu bar i sve (3?) vrste pedala...
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 00:24   #860
Sutra ce Froome pokusati osvojiti zutu majicu. Ako se Bardet i pogotovo Aru obrane, ili cak i napadnu, imaju velike sanse osvojiti Tour
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:59.