Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 17:25   #941
Kwiat stao u mestu jbt
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:28   #942
Jak je Landa, jedva čekam da postane kapetan, možda već iduće godine u Movistaru.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:31   #943
Ovo je kao pre koju godinu sa Quintanom sto je radio.."ne mozes da mi pobegnes?..sad cu ja tebi"

nema sta,4 najjaca vozaca na ovoj trci su u istoj grupi,dobra zavrsnica Toura svakako..
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:37   #944
Polomio ih Barguil, a Sky je jednostavno prejak, dok je pomoćnik maltene bolji od kapetana nemaju ostali što tražiti
__________________
Кхеил Хаавир, јеби ти левичарску мајку
Veterinarius is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:38   #945
Dobro rece komentator malopre da je Barguil ove godine neke od uspona nacinio da izgledaju prelako..svaka cast na voznji

Mislim da ce u Parizu podijum biti 1.Froome,2.Uran,3.Bardet
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:41   #946
Kako vozi ova brda Barguil. Mislim da je dosta mlad. Ima tu potencijala za pobjednika Toura u budućnosti.

Pokušavali je ekipa, posebno Bardet. Ali ne ide. Froome još ove godine pa ćemo vidjeti što će dalje biti.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Neno_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:42   #947
Čestitke Froomeu na četvrtom naslovu, Skybotovi su ipak prejaki.

Barguil apsolutni Bog, nakon ovog TdF nema sumnje za kog navijam <3
__________________
Happy bananas are all alike; every unhappy banana is unhappy in its own way.
BananaKarenjina is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:42   #948
Bravo Barguil, izdominirao planine

Šteta što mu je ona etapa izmakla za par centimetara.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:44   #949
Ceo Sunweb tim mi mozda postaje najdrazi tim..Barguil,Domoulin,Arndt,Kelderman,Matthews,Kam na,Bauhaus..sve gotivni vozaci..
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:44   #950
I opet ništa, Froome je jednostavno čovjek od čelika, na kraju je taktički napao i neutralizirao bilo kakav pokušaj protunapada u zadnja 2 km. Landa je odlično vukao, i slijedeće godine biti ce ozbiljan kandidat za ukupnu pobjedu. Uran samo slijedi kotač, Bardet izgleda jednostavno nije imao šanse. Aru opet pukao, bolje nisu prošli ni Martin ni Quintana. Prekosutra bi Uran mogao doći i do drugog mjesta. Sutra ćemo možda gledati samoubilački napad Bardeta.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:47   #951
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
I opet ništa, Froome je jednostavno čovjek od čelika, na kraju je taktički napao i neutralizirao bilo kakav pokušaj protunapada u zadnja 2 km.
upravo,pomislio bi neko da bi Froome bez ovako mocne ekipe bio van TOP 10,ne obraca se paznja na to sto je on sam po sebi jak kao konj ocigledno
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:49   #952
Quote:
BananaKarenjina kaže: Pogledaj post
Čestitke Froomeu na četvrtom naslovu, Skybotovi su ipak prejaki<3
Froomeu danas i nije trebala neka pretjerana pomoc u odnosu na AG2R. Landa je možda trebao nastaviti i pokušati približiti se podijumu. Landa zna biti očajan na kronometru, i to ga ubija kao kandidata za ukupnu pobjedu.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:53   #953
Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
upravo,pomislio bi neko da bi Froome bez ovako mocne ekipe bio van TOP 10,ne obraca se paznja na to sto je on sam po sebi jak kao konj ocigledno
Pa izgleda da se ove godine uhodava u formu za kraj Toura znajući da nema kronometra do kraja. Na Criteriumu nije bio top, prijašnjih godina bi uvijek na početku bio na vrhuncu, a u zadnjem tjednu pad forme i gubitak vremena. Ove je godine obrnuto. A ovo za top 10 su price za malu djecu i one koje bas ne prate biciklizam, Froome jest jedan od najjačih biciklista, a mene impresionira sto vozi bitno drugačije od ostalih, npr pogledati prošlu Vueltu, Lago de Covendoga, a Vueltu je izgubio zbog pogrešne procjene cijelog tima.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 17:56   #954
Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
Ceo Sunweb tim mi mozda postaje najdrazi tim..Barguil,Domoulin,Arndt,Kelderman,Matthews,Kam na,Bauhaus..sve gotivni vozaci..
Sunweb ima fenomenalnu sezonu, imaju Giro, imaju dvije majice na Touru. Samo je Sky tu negdje, sa Landinom majicom na Giru i sada vjerojatno s Froomom. Bit ce zanimljivo na Vuelti, možda ce Dumoulin voziti.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 18:15   #955
sad bas uporedjujem koliko se ukupno kilometara hronometra vozilo na prethodnim trkama u odnosu na ovu,2012. kada je ona prevara osvojila Tour se vozilo ukupno preko 100 km hronometra
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 19:32   #956
Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
sad bas uporedjujem koliko se ukupno kilometara hronometra vozilo na prethodnim trkama u odnosu na ovu,2012. kada je ona prevara osvojila Tour se vozilo ukupno preko 100 km hronometra
Pa taj tour je i bio napravljen za Wigginsa da pobjedi, ogromna količina kronometra, superdomestique Froome koji je tada već vjerojatno bio jači od njega. Pa Nibali je imao manji zaostatak nego sto je Wiggins natukao na kronometru, pa je svima sve jasno. Jako jako nefer. 6 minuta natući pred Nibalijam i još vise pred Evansom ne može ni dopingirani Pantani sustići.

Froomeu bi se moglo komotno dodati još jedna Vuelta i Tour da nije radio za Wigginsa i gubio vrijeme.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 19:40   #957
Evo bas gledam, zadnjih 10 godina 50-60 km kronometra, samo te godine 100 km.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 20:13   #958
malo čitan ovaj topic i s obziron na to da se u biciklizan razumin ka Mare u krivi k, može neko stručniji objasnit samo jednu stvar

tipa, koliku ulogu imaju timovi (i zašto imaju toliku koliku imaju) da pomognu glavnim vozačima kad je, baren na papiru, individualni sport?

i da, zašto je Wiggins prevara?
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 21:16   #959
ja ga smatram prevarom pre svega zato sto ne pamtim da li sam ikada video da je glavni pomagac lidera ekipe toliko jaci od lidera kao sto je te godine Frum bio jaci od njega, I zato sto kao sto je El Tomo rekao je taj Tour bio napravljen za njega da pobedi,znajuci koliko je dominantan na hronometru,nenormalno je staviti preko 100 km hronometra na jednoj trci (a recimo isti taj Frum je nakon 2013. godine i nakon sto se videlo da je jaci na hronometru od vecine konkurenata u sledeca svoja dva osvajanja trke imao 14,odnosno 37 km individualnog hronometra) a i zato sto je generalno kroz sve intervjue i nacin ponasanja i na trci i van nje delovao kao jedno bahato djubre..


dakle,prevara.
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 22:39   #960
Ali on je Sir, i ima hrpu olimpijskih medalja.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.