Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2007., 18:28   #21
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Ima li itko iskustva s njihovim donjim rubljem, grudnjacima konkretno?
Ja imam donji ves koji sam kupila u bipi,i cini mi se da se kolekcija zvala b2,i stvarno je dobro,imam vec par godina i jos uvek se nije pocepalo ili da izgleda kao da je staro.
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Old 15.08.2007., 21:35   #22
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Ja imam donji ves koji sam kupila u bipi,i cini mi se da se kolekcija zvala b2,i stvarno je dobro,imam vec par godina i jos uvek se nije pocepalo ili da izgleda kao da je staro.

Grudnjaci ili gaćice?

Ja sam baš promatrala grudnjake, čine mi se ok, možda bih i kupila, ali ne bez da čujem nečiju recenziju...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 15.08.2007., 22:51   #23
ja sam svratila jučer, kupila sam dve prelijepe olovke za oči sa šljokicama, plava i srebrna, svaka 10 kn. i uzela sam od njihove marke ljubičasti tuš, jako je lijepa boja i lijepo se nanosi. i neka dva mono sjenila, marka pretty, crno i tirkizno plavo. dosta tih sjenila je bilo zapacano prstima, joj ta nekultura. a i problem je što nemaju testere, pa možda zato. svako 15 kn
Saireen is offline  
Old 15.08.2007., 23:52   #24
koliko sam ja vidjela, za sve imaju tesetere..
girly-girl is offline  
Old 16.08.2007., 00:20   #25
nisam vidjela za tu marku pretty nijedan tester...zbunj
Saireen is offline  
Old 16.08.2007., 21:11   #26
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Grudnjaci ili gaćice?

Ja sam baš promatrala grudnjake, čine mi se ok, možda bih i kupila, ali ne bez da čujem nečiju recenziju...
I jedno i drugo,gacice uglavnom imam string i veoma su kvalitetne,isto vazi i za grudnjak,imam ga vec 5 godina,i nije cak ni zica otpala....tada su se prodavali u rozoj,crnoj,beloj i bez boji,jedino nemam bele,a string sam uzela bezh od poliamida su,i tako izgleda sexy onako svetlucavo....
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Old 17.08.2007., 08:38   #27
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
I jedno i drugo,gacice uglavnom imam string i veoma su kvalitetne,isto vazi i za grudnjak,imam ga vec 5 godina,i nije cak ni zica otpala....tada su se prodavali u rozoj,crnoj,beloj i bez boji,jedino nemam bele,a string sam uzela bezh od poliamida su,i tako izgleda sexy onako svetlucavo....
Hvala, pomogla si mi u odluci definitivno!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 17.08.2007., 11:28   #28
kakve su uopce cijene gačica i grudnjaka?

nisam jos stigla u izvidnicu
emergence is offline  
Old 17.08.2007., 11:42   #29
Gaćice su 30-ak, a grudnjaci oko 100 kuna.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 17.08.2007., 11:49   #30
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Gaćice su 30-ak, a grudnjaci oko 100 kuna.
zvuči prihvatljivo
emergence is offline  
Old 17.08.2007., 12:01   #31
Jel tko probao tu njihovu marku?

Meni je ta roza boja ubitačna. Kad je bilo otvorenje, slučajno sam naišla i ispred ulaza su bili zaštitari pa sam mislila da ne smijem niti ući jer je samo za pozvane. Prvi dojam mi je vrlo negativan, a još nisam ni ušla. Mislila sam da i ne budem, ali ev. nakon ove rasprave UĐEM
funnygirl33 is offline  
Old 17.08.2007., 15:30   #32
bila sam jucer. nis posebno
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Old 17.08.2007., 20:18   #33
meni ta roza boja ubija u pojam! stvarno, osjecam se grozno unutra! nisam se dugo zadrzala, jer sam trazila bas određeni artikl, a kad sam skuzila da ga nemaju izjurila sam van. ne vjerujem da cu tako skoro opet uć...
Supika! :) is offline  
Old 17.08.2007., 20:33   #34
Niš posebno. Imam dojam da ima jako malo preparativne kozmetike, a puno više dekorativne, cijene onak, ok. Ipak sam se odvažila dati 79kn za grudnjak. Dobro stoji, sad ćemo vidjet kolko valja.

Ima li tko iskustva s njihovim markama, zaboravila sam kak se zovu?
littlefoot78 is offline  
Old 18.08.2007., 16:07   #35
Bijah, nemaju nista za mene. Mozda bih jos nasla nesto od njihove dekorative. Njihovi proizvodi su skuplji nego DM proizvodi, ostalo je isto par lipa skuplje nego u DM-u, osim svoje marke i onog donjeg rublja nemaju nista cega nema drugdje, a grudnjaka nema s vecim kosaricama od C
patientia is offline  
Old 18.08.2007., 16:50   #36
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Bijah, nemaju nista za mene. Mozda bih jos nasla nesto od njihove dekorative. Njihovi proizvodi su skuplji nego DM proizvodi, ostalo je isto par lipa skuplje nego u DM-u, osim svoje marke i onog donjeg rublja nemaju nista cega nema drugdje, a grudnjaka nema s vecim kosaricama od C
Je, to je i mene razočaralo... I malo se bojim kupovati grudnjak bez da sam ga probala...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 18.08.2007., 17:54   #37
kupih si lolitu L s mini setom u limenoj kutijici lempicka... hih... happy...
monique_7 is offline  
Old 18.08.2007., 23:28   #38
Bila danas.Nis posebno.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Old 22.08.2007., 19:27   #39
Bila neki dan. Tak-tak. Kupila neki njihov korektor i za sad se pokazao kao dobar. Kupila rašpicu za 9 kn.
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Old 22.08.2007., 22:53   #40
Zna ko kak im ide? Ima kaj ljudi ili je ko Kozmo? Ne prolazim baš sad često Ilicom, nemam po kaj u grad, ali baš me zanima hoće li uspjeti...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.