Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2008., 18:23   #21
muški ne plaču, cure ne prde... pa to je bar opće poznato...
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 18:32   #22
Nemam ništa protiv toga da muškarac pusti suzu ako mu je teško i sigurno ga zbog toga ne bih smatrala mekušcem. Pa i on ima srce. Bolje to nego da glumi nekog macho tipa koji nema srca i da nikad ne pokazuje osjećaje.
Ice Tea™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 18:33   #23
Quote:
Deirdre kaže: Pogledaj post
drage moje, jeste li imale posla sa muškarcima koji plaču?
biste li drukčije gledale na vašeg muškarca da pusti suzu? biste li ga smatrale mekušcem? ili biste bile sretne što se ne ustručava pokazati osjećaje pred vama?
moj bivši se rasplakao kad me nogirao.
frendica je hodala s tipom koji je plakao na tužan završetak nekog filma...
kakvih vi iskustava imate?
Da ti pravo kazem, ukoliko to nije stvarno nesto zaista bolno, kao npr. smrt roditelja, djece ili sl., muskarci koji placu mi se gade i odvratni su mi, ali odvratni.

Bojim se da bi mi se totalno srozao u ocima da pocne cmizdriti, iako ga volim, cijenim i postujem. Bojim se da bi to bilo jace od mene.
Nebi ga mogla istim ocima gledati, iako bi se, sasvim sigurno, pravila da to nije nista i nebi mu nabadala na nos ni prisjecala ga, ali...
Nebi mogla to preboljeti, ni zaboraviti. Nebi se mogla s tim pomiriti.

Dobro, moze mu tu i tamo zastati knedla u grlu ako se prica ili gleda nesto tuzno, ali CMOLJITI, covjece, to je nesto najgore sto mi moze napraviti, a tolerantnom se osobom smatram.

Predstavljaju se kao "jaci" spol, pa neka to i izvole biti, molim lijepo.
Ja u to zelim vjerovati.

Ako vec netko place, cmizdriti na svaku glupost, to neka budu zene.
NEDAJMO IM DA NAM I TO ODUZMU.
Branit cu i nogama i rukama nasu placnu oazu.
NI ZRNA ZITA (NI JEDNE SUZE) OKUPATORU!
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 18:38   #24
Quote:
capra kaže: Pogledaj post
ovaj moj mene ucjenjuje suzama, sve mi se cini

kad zaplace, gotovo je, oprostim mu sve

i kakve su to kategorizacije - musko koji place - ne place
meni ekipa koja nikad ne place bas i nije emotivno najzdravija - bilo musko bilo zensko
Kako mi je ovo poznato... ista stvar kao i kod mene. I da, zbilja, nešto nije u redu kad čovjek ne plače.
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 18:39   #25
@ gerbengoy

malo kajlas
zezas se, jelda?
capra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 18:43   #26
Quote:
BeautifullyChaotic kaže: Pogledaj post
Kako mi je ovo poznato... ista stvar kao i kod mene. I da, zbilja, nešto nije u redu kad čovjek ne plače.

suze su divna stvar, nema boljeg nego kad se isplaces ko covjek
ekspres psihoterapija
capra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 18:43   #27
i muski imaju osjecaje
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 18:45   #28
Quote:
tockicha kaže: Pogledaj post
i muski imaju osjecaje
ma kaki, oni su manipulativna bezosjecajna djubrad koja su stavljena na ovaj svijet samo da nas muce
capra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 19:06   #29
Quote:
capra kaže: Pogledaj post
@ gerbengoy

malo kajlas
zezas se, jelda?
Ne.
Iako znam da je tesko povjerovati da netko ovo ozbiljno misli.

Znam da muskarci imaju osjecaje, mislim, jasno mi je.
Nemam nista protiv da pokazuju osjecaje, dapace, cijenim to vise od svega, samo, samo da ne cmizdre ko Goebbels u operi.

Ako vec moraju, neka placu mami ili nekoj zeni kojoj se ne moraju predstavljati kao musko, musko, mislim, onak, kuis, ne.

Da mi dodje plakati brat, rodjak ili neki prijatelj, naravno da nebi rekla da je mekusac i sl., utjesila bi, pomogla, drzala izmedju nas, ali "moje musko" da mi to radi, nikad.
Ma, sve osim toga. Sutra da ga u krevetu s drugom nadjem nebi mi tako tesko palo.
OZBILJNO!
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 19:14   #30
Quote:
gerbengoy kaže: Pogledaj post
Ma, sve osim toga. Sutra da ga u krevetu s drugom nadjem nebi mi tako tesko palo.
OZBILJNO!
lol, tuko jedna

kaje zadnjih trideset godina zenske emancipacije i jednakosti spolova napravilo? da frajeri jos uvijek ne smiju plakat, jer su onda "pickice" -trebaju drzat gard superjakih frajera?
ma daj me nemoj
capra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 20:40   #31
Quote:
The Final Cut kaže: Pogledaj post
Jedno je plač, jedno su suze i jedno je cmizdrenje.
a od boldanog bježim! kako sam veća navela kod otvaranja teme, moj jedini susret s muškim suzama bio je kad me bez pol pardona ostavio i nakon toga se rasplakao ko malo dijete. tu ide iz razloga jer me samo zbunio time. kog vraga plačeš, pa ti si mene povrijedio!
nebi mi smetalo da moj sadašnji dečko pusti suzu, naravno, ne bez razloga...
__________________
quod in corde sobrii, id in lingua ebrii.
Deirdre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 20:44   #32
Quote:
Deirdre kaže: Pogledaj post
drage moje, jeste li imale posla sa muškarcima koji plaču? biste li drukčije gledale na vašeg muškarca da pusti suzu? biste li ga smatrale mekušcem? ili biste bile sretne što se ne ustručava pokazati osjećaje pred vama?
moj bivši se rasplakao kad me nogirao.
frendica je hodala s tipom koji je plakao na tužan završetak nekog filma...
kakvih vi iskustava imate?
Nemam problema ako muško plače na tužni završetak filma (ako je zaista tužan), ne znam po čemu bi muško trebalo biti tvrdo kao kamen?
Mislim, treba, jedan određeni dio u određeno vrijeme hahaha
Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 21:37   #33
Quote:
capra kaže: Pogledaj post
kaje zadnjih trideset godina zenske emancipacije i jednakosti spolova napravilo? da frajeri jos uvijek ne smiju plakat, jer su onda "pickice" -trebaju drzat gard superjakih frajera?
ma daj me nemoj
Sami su si to nametnuli i izabrali, ja samo bdijem da sa toga puta ne skrenu.
Stalno tupe kako su jaci spol. A onda cmizdre. Ma daj me nemoj.

Dakle, predstavljat ce mi se kao "Rambo", a onda ce cmizdriti i ocekivati da i ja dalje imam sliku o njemu kao o Rambu?
Sorry, ali to je curica, pickica, call it what you want.

Poludim na dvostruka mjerila, a o tome se radi, neke od vas su zavedene.
Kad zensko place, onda je slabi spol, placipizdica i sl., a oni dok placu, ipak su Rambo.
Ne, ali nije tako. Zao mi je, ali nije.

Radje bi bila sama nego s placljivcem.
Sto ce mi on dati osjecaj sigurnosti? Jos da ja njega moram stititi, Ramba?
Ja, nejaka zenica?
Nece moci. Zao mi je. Zero tolerance.
gerbengoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 22:01   #34
Kad muškarac cmizdri - to je pičkica
Kad muškarac plače - to je čovjek
Oni su ipak drugačiji od nas. Rijetko sam viđala da muškarac plače i onda sam znala da je stvarno teško
Ne volim ni cmizdrave žene, mislim da to rade iz navike
Bibitia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 22:18   #35
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Mene to zbuni, bude mi ga žao i sva se skamenim. Postanem nježna prema njemu kaj god da je bilo prije.
joooj, daaa.. i meni je tako.. nije nikad pustio suzu preda mnom, ono baš da sam ga vidjela da plače (iako mi je rekla njegova sestra jedanput, kad smo se neš gadno posvađali i bili pred prekidom da je plakao,da ga je slučajno ulovila), al sam mu znala par puta u očima vidjet da je na rubu plača, ono suzne oči, tujni pogjed a to me taaakoo rastopi,da mi više ništa nije bitno,i samo bi ga stisnula jako uz sebe.. ma mrvica moja.. ah, baš ste me podsjetili koliko ga volim..
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 23:11   #36
Quote:
Bibitia kaže: Pogledaj post
Kad muškarac cmizdri - to je pičkica
Kad muškarac plače - to je čovjek
Oni su ipak drugačiji od nas. Rijetko sam viđala da muškarac plače i onda sam znala da je stvarno teško
Ne volim ni cmizdrave žene, mislim da to rade iz navike

potpisujem

@gerbengoy

kuzim sto hoces reci, nitko ne voli kak si rekla placipicke - bilokojeg spola
ali opet apriori režat na sve muske koji cendraju nije pametno

to je sloboda izricaja na kraju krajeva, ak si povrijedjen, tuzan, depresivan. sciman - tuli, brate, ak ti je lakse
nije osoba nista manje musko ak se izrazava na taj nacin
to su samo neka nepisana pravila drustva koja pricaju da zene trebaju bit caregiverice, empaticne, njezne i drage, dok su muski "jaki", nezavisni provideri koji ne placu, vec stoicki trpe sve zivotne pizdarije
da me prostis, serem se ja na takve norme
capra is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 23:19   #37
necu frajera koji place na tuzne filmove
ja placem na tuzne filmove i hocu da se mene grli, mazi, tjesi i da me se onda odvede na vrucu cokoladu

ali nemam nista protiv da place kao normalni ljudi (sebe tu ne ubajam, ja sam cmizdrava)
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 23:24   #38
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
necu frajera koji place na tuzne filmove
ja placem na tuzne filmove i hocu da se mene grli, mazi, tjesi i da me se onda odvede na vrucu cokoladu
Ja bih te poslao u kurac, a ne grlio, mazio i tjesio kada bi plakala na tuzne filmove.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 23:25   #39
U redu je da pusti suzu u posebnim prilikama, pogreb, smrt...
Ali da plače, cmizdri - ljigavo...

Plač mi nije nikakav dokaz da je netko osjećajan ili otvoren, nego da se ne zna suočit s problemom i umjesto da traži rješenje, kao maleno dijete se rasplače i čeka da mu mama riješi problem.

Jednostavno ne mogu zamislit situaciju koja bi rasplakala mog ili nekog drugog dečka?! Kao što rekoh osim smrti bliske osobe, preseljenja prijatelja na drugi kraj svijeta...
Iv@n@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 23:31   #40
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Ja bih te poslao u kurac, a ne grlio, mazio i tjesio kada bi plakala na tuzne filmove.

a moze barem topla cokolada?
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.