Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2010., 16:11   #81
Quote:
viktorija55555 kaže: Pogledaj post
JA JEDEM KO PRASE E DA JEDNA PIZZA JA MOGU I DVI ALI IMAM BRZ METABOLIZAM
Nemoj vikati. Koristi mala slova.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 22:47   #82
Quote:
Anonymus119 kaže: Pogledaj post
to su gluposti koje se vrte po TVu, ne znam da bash muskarci vole takve, ja mislim da su idealne od 160-175cm sa tezinom od 50-64kg, i mislim da je kod vecine muskaraca tako. ne trebash se zamarati sa tim stvarima ako se ne planirash baviti manekenstvom. vech se ti napucaj samopouzdanjem i na vanka raspali pa da vidish
da, cure, ne zamarajte se famoznim faktorom 0.7(idealan omjer struka i bokova, koji je slučajno zbilja i bitan za sklad tijela, bez obzira na mjere), zamarajte se visinom i težinom
__________________
Vlast nad sobom je najveća vlast
angelhorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 23:26   #83
Quote:
angelhorse kaže: Pogledaj post
da, cure, ne zamarajte se famoznim faktorom 0.7(idealan omjer struka i bokova, koji je slučajno zbilja i bitan za sklad tijela, bez obzira na mjere), zamarajte se visinom i težinom
… i bojom kose, nijansom kože, duljinom noktiju, depiliranošću raznih zona, veličinom sisa, napućenošću usana, šminkom, puderom, kremicama protiv bora, kremicama za dan, kremicama za noć, kremicama ujutro za dobar dan, uvečer za dobar san, i što je on mislio kad je rekao “laku noć”, i što je ona mislila kad mu je namignula i…
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 23:38   #84
ova tema me je potakla da se izmjerim 104-72-97 tako da si imam za uspomenu

ne znam trebam li noge izmjeriti, valjda se neće skratiti ili nešto tako?
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 01:41   #85
Quote:
DalajLama kaže: Pogledaj post
60 cm struka je pretanko! Ja imam nekih 68-69 cm a imam ful uzak struk, da imam još uži neznam di bi mi organi stali
Ma daj. Ja sam se sad išla izmjerit. Dakle, u 70 cm opsega mi nekako stanu svi organi, litra soka koju sam popila u zadnjih sat vremena, i brdo uštipaka od tikvica. Inače nemam ful uzak struk ni kad sam gladna. Stvarno ne znam kolike ti organe imaš.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 01:47   #86
Quote:
angelhorse kaže: Pogledaj post
da, cure, ne zamarajte se famoznim faktorom 0.7(idealan omjer struka i bokova, koji je slučajno zbilja i bitan za sklad tijela, bez obzira na mjere), zamarajte se visinom i težinom
što je to? prvi put čujem za to
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 02:06   #87
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ma daj. Ja sam se sad išla izmjerit. Dakle, u 70 cm opsega mi nekako stanu svi organi, litra soka koju sam popila u zadnjih sat vremena, i brdo uštipaka od tikvica. Inače nemam ful uzak struk ni kad sam gladna. Stvarno ne znam kolike ti organe imaš.
ma daj, nemoj zezat da imaš 70? starija sam 8 god, rodila sam prije godinu dana, trudna sam nešto sitno i mislim da sam debelo prase....


uuu, kak sam si sad super

glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 02:24   #88
Trenutno i ja izgledam kao da sam trudna.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 02:26   #89
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Trenutno i ja izgledam kao da sam trudna.
neka, sve je to dobro dok nas veseli
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 12:51   #90
Joj što mi idu na živce ove mjere... Mislim da je važno biti i izgledati zdravo. Danas je meni se čini najgore izgledati normalno.
Jedni mi govore jao kako si popunjena, jedni mi govore jao kako si mršava, pa jedeš li išta...
Imam 162 cm, 56 kg, 85-58-94. Je li problem u meni? Ja stvarno mislim da izgledam normalno i skladno. Jedem kad mi se i koliko mi se jede, ne idem u teretane i pičke materine. Nimalo nisam opterećena. I ne bi ni znala ove mjere da ne posjećujem šnajdericu jer ne mogu nigdje naći hlače, samo su one namjenjene izgleda samo za ravne i duge cure. Samo me to živcira. A ostalo... Sve dok sam u funkciji, živa i zdrava, imam idealne mjere i briga me.
__________________
Najbesramnija devojka koju si sreo među ženama. Najstidljivija žena koju si sreo među devojkama.
The Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 12:56   #91
Quote:
The Lady kaže: Pogledaj post
Mislim da je važno biti i izgledati zdravo.
Tako je! A sa ostalim se ne zamaraj.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 18:59   #92
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Trenutno i ja izgledam kao da sam trudna.
-pa sto? , ako zracic samopouzdanjem i zadovljna si sa sobom onda ti nista nemoze debljina a kamoli koja deka viska na trbuhu
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 19:34   #93
Quote:
Ivy <3 kaže: Pogledaj post
-pa sto? , ako zracic samopouzdanjem i zadovljna si sa sobom onda ti nista nemoze debljina a kamoli koja deka viska na trbuhu
ma nema ona ni debljinu ni višak na trbuhu.
ja se sad pitam kak nakon litre soka i uštipaka ima samo 70 cm u struku, a ja imam skoro 70 cm na tašte. a imam ravan trbuh.
nemam baš uzak struk. bit će da je to
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 19:44   #94
Većina modnih dizajnera je homoseksualnih sklonosti tako da nema smisla pokušavati se uklopiti u njihove mjere...
Kamena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 21:27   #95
ma nemojte se opterećivati tim glupostima,ja upravo jedem čokoladne kekse punjene s čokoladnom kremom
i baš mi je super,boli me ona stvar jesam li kome debela ili ne,bit je da je vama dobro i da ste zadovoljni...
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 21:33   #96
Quote:
glora's bastard kaže: Pogledaj post
ova tema me je potakla da se izmjerim 104-72-97 tako da si imam za uspomenu

ne znam trebam li noge izmjeriti, valjda se neće skratiti ili nešto tako?
Koje sise!


Evo sad se i ja izmjerih. 86-64-86.

Jooj, moguće da lažem ko pas.
Nikolajeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 23:04   #97
Ja kao prosječan lik mogu reći da te mjere znače nešto samo vama. Ja si sad razmišljam i ustvari uopće ne mogu pojmiti kako izgleda žena sa tim mjerama.
Ne znam jeli to sitno ili krupno...uopće nemam viziju.
Bitno je kako to sve djeluje u stvarnosti i kako se sama cura sa tim nosi. Imao sam cure koje se gotovo sigurno ne uklapaju baš u te mjere i bile su mi prekrasne. Naravno da je lijepo tijelo veliki plus ali simpatično ili lijepo lice osnova je svega.
Što se samog ženskog tijela tiče bolje je gledati da nemaš baš previše kila za svoju visinu i ako već imaš volje imati neku aktivnost da je to koliko toliko zategnuto. Sve ostalo je totalni gubitak vremena, živaca ili nedaj bože novaca. (mislim ns silikone i slična sranja)
almost famous is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 12:48   #98
Quote:
almost famous kaže: Pogledaj post
Ja kao prosječan lik mogu reći da te mjere znače nešto samo vama. Ja si sad razmišljam i ustvari uopće ne mogu pojmiti kako izgleda žena sa tim mjerama.
Ne znam jeli to sitno ili krupno...uopće nemam viziju.
Bitno je kako to sve djeluje u stvarnosti i kako se sama cura sa tim nosi. Imao sam cure koje se gotovo sigurno ne uklapaju baš u te mjere i bile su mi prekrasne. Naravno da je lijepo tijelo veliki plus ali simpatično ili lijepo lice osnova je svega.
Što se samog ženskog tijela tiče bolje je gledati da nemaš baš previše kila za svoju visinu i ako već imaš volje imati neku aktivnost da je to koliko toliko zategnuto. Sve ostalo je totalni gubitak vremena, živaca ili nedaj bože novaca. (mislim ns silikone i slična sranja)
te mjere podrazumjevaju bujno poprsje ,izrazitu uzak struk i neku ajmo rec srednju straznjicu(ni preveliku ,ni premalu...)al glupo osmisljeno uglavnom....tj. " muski osmisljeno" (Pod to muski mislim da ih je 99 % izmislio muskarac...)
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 12:51   #99
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
ma nemojte se opterećivati tim glupostima,ja upravo jedem čokoladne kekse punjene s čokoladnom kremom
i baš mi je super,boli me ona stvar jesam li kome debela ili ne,bit je da je vama dobro i da ste zadovoljni...
njam njamm
Ivy <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 15:26   #100
Meni je 86-63/64-90.. (struk mi je jedan dan 63 drugi 64 i tako )
Ja kad gledam uopce nemam struka, uzas i debelo sam prase
Hello is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.