Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2011., 23:40   #61
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post


Prema riječima njegovih poznanika, Marčec se već godinama bavi body buildingom i fitnessom, a poznat je i kao osobni vozač, tjelohranitelj, maser i trener međimurskog pjevača Josipa Katalenića.

Katalenić i Marčec na jesen 2009. godine čak su zajedno gostovali u nekoliko showbizz emisija.






zaboravili su spomenut da se prodajom steroida bavi...

ma......boli me ona stvar za njega....
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 08:35   #62
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
a mislim, ko marčeca ne zna seljak

ako ipak postoji neko ko ga ne zna... evo mu slike u članku...

http://urednik.slobodnadalmacija.hr/...5/Default.aspx



Prema riječima njegovih poznanika, Marčec se već godinama bavi body buildingom i fitnessom, a poznat je i kao osobni vozač, tjelohranitelj, maser i trener međimurskog pjevača Josipa Katalenića.

Katalenić i Marčec na jesen 2009. godine čak su zajedno gostovali u nekoliko showbizz emisija.



Govno prokleto nasilničko.
I on i ona njegova budala od katalenića.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 11:58   #63
Ja mislim da je Katalenić najgluplji međimurec...

koji je to lik.. jaoooo
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"

Zadnje uređivanje Komar22 : 28.01.2011. at 12:04.
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 13:59   #64
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je Katalenić najgluplji međimurec...

koji je to lik.. jaoooo
Slažem se. Ma običan mali pederko pun sebe, željan pažnje, a svi se sprdavaju s njim. Nadam se da je pročital naš Trash topic
Nekad je znal dolazit u Simphony, još pamtim taj njegov piskutavi iritatni glasić

btw, za alkohol prije nnč, a ti budi i dalje tak dobar, to je rijetkost danas. Da, a ja pretjerujem. Kad si okružen s takvim ljudima, zato, dođe ti ko navika.

Sigurna, ne znam. Ja ti koktele nikad ne pijem iako volim slatko. Al ne alkohol u slatkom obliku. Vrlo lako se pretjera s njima jer su varljivi, pa onda bude burna noć u kupaoni pošto je 10 vrsta izmješane cuge + imam osjetljivo grlo, a oni su skoro uvijek živi led. Kupovne sokove isto ne volim, ljeti mi paše fanta izmješana s mineralnom. Colu popijem tu i tam.

Doma često u blenderu zmikasam nekaj, frapei itd..ljeti lubenice, pa banane, jagode, kruške, marelice..Voće je zakon Samo da je jeftinije (a i povrće), bilo bi još bolje. A ne da te jedna ona gmo debela zelena paprika košta 7 kn.
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 19:29   #65
Jel se sjeća netko kak je ono samo u gaćama paradiral u emisiji Red carpet, mislim da ga je u tom navratu Mirna Berend onak, lijepo, iskomplementirala, ha?

Mislim, ja bum se suzdržala sa komentarima o liku i djelu Katalenić obitelji. Tata je odvjetnik, pa...a tatin zet mi je skoro bil šef, ali sam se uspješno obranila od toga. Ne znam koliko znate tko je zet. A ono, koliko je Ptiček popularan u Vž-u trenutno, tak je i ovaj bil u Čk-u u dogledno vrijeme. A kćer je ona sa županijske panorame, to znate.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 19:30   #66
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post

Doma često u blenderu zmikasam nekaj, frapei itd..ljeti lubenice, pa banane, jagode, kruške, marelice..Voće je zakon Samo da je jeftinije (a i povrće), bilo bi još bolje. A ne da te jedna ona gmo debela zelena paprika košta 7 kn.
vidiš, ja si namjeravam kupiti sokovnik pa mogu svo to voće i povrće "popiti"

imam i blender pa znam nešt izmiksati, ali sokovnik lijepo istisne sav sok van pa je to zdravo...
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 20:14   #67
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
vidiš, ja si namjeravam kupiti sokovnik pa mogu svo to voće i povrće "popiti"

imam i blender pa znam nešt izmiksati, ali sokovnik lijepo istisne sav sok van pa je to zdravo...
i ja bi sokovnik Imat ću ga jednog dana

blender je onak, za silu
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 20:25   #68
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post

blender je onak, za silu
baš tak....
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 22:24   #69
kam otići na pregled?

kod rauša su mi rekli da nema slobodnog termina do 3. mjeseca osim ak ne platim, kod ghetaldusa neću... preostaje ono kod placa jedino
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 22:31   #70
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
kam otići na pregled?

kod rauša su mi rekli da nema slobodnog termina do 3. mjeseca osim ak ne platim, kod ghetaldusa neću... preostaje ono kod placa jedino
Zašto ne kod Ghetaldusa? Ja sam išla i za cvikse i za očni tlak i bila sam oduševljena...doduše, ja sam išla preko poliklinike Živa i platila sve skupa cca 400kn, ali čim mi je tip otkrio da imam duplo jače cvikse nego mi trebaju, mam mi se dopal .
Inače, ja sam uvijek za pregled v bolnici. I to bi bila išla da nije bila turska sila zbog tlaka, a u bolnici sam bila naručena tek za par mjeseci.

Moj stari bil v Briljantu, na "besplatnom" pregledu v Čk-u pa mu mijenjaju cvikse svako malo, nikad dobro , reko: a da odeš doktoru?!
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 23:56   #71
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
kam otići na pregled?

kod rauša su mi rekli da nema slobodnog termina do 3. mjeseca osim ak ne platim, kod ghetaldusa neću... preostaje ono kod placa jedino
Kaj?!? Nadam se da je to zbog godišnjih. Ja nikad nisam čekala kod njega. Kaj im to znači: "osim ak ne platiš" Kaj im je to neka nova fora? Baš sam neki dan govorila kak bi morala opet na pregled jer nisam bila več dve godine.

Ali kad malo razmislim, pa nije to niti tak daleko. To ti je za 4 tjedna.

A kaj s onim kod Zagrebačke banke? Tam se više nebre prek HZZO-a?
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2011., 23:59   #72
ne znam, nekak od početka imam averziju prema ghetaldusu...


a teta u raušu je rekla da su prešli kvotu ovih na uputnice i da može pregled, al uz plaćanje...

aha... ne bu išlo


a budući da su mi očale ausvunklin, hoću i trebam pod muss leće
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 00:03   #73
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
ne znam, nekak od početka imam averziju prema ghetaldusu...


a teta u raušu je rekla da su prešli kvotu ovih na uputnice i da može pregled, al uz plaćanje...

aha... ne bu išlo


a budući da su mi očale ausvunklin, hoću i trebam pod muss leće
Pa još nije niti prvi mjesec prešel! Bože, e svašta! To su pak neke mućke

Edit: Ili su prešli kvotu za ovaj i drugi mjesec, pa tek u ožujku naručuju. To bi još i mogla razmeti. Joooj, nikad mi se te babe tam nisu dopadale.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.

Zadnje uređivanje jasmina1969 : 29.01.2011. at 00:14.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 09:23   #74
Jutro

i ja moram na pregled da mi daju neke očale
U biti, trebala bum kupiti, ne?..Pretpostavljam da mi za okvire ne gine nekih 300-400 kn

Ispitala bum drugi tjedan kakva je situacija tam kod Zagrebačke banke ili se bum probala naručiti u bolnicu
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 13:27   #75
nadam se da neću nikad trebati naočale.....
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 13:46   #76
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
nadam se da neću nikad trebati naočale.....
i ja sam se nadala
angel08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 14:03   #77
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
nadam se da neću nikad trebati naočale.....
Sam se ti nadaj, sjedeći za kompjuterom.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 15:00   #78
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
kam otići na pregled?

kod rauša su mi rekli da nema slobodnog termina do 3. mjeseca osim ak ne platim, kod ghetaldusa neću... preostaje ono kod placa jedino
ja ti od malena nosim očale xD..ne otkad znam za sebe nego otkad mama zna za mene xD i odmalena sam kod onog lika koji sad radi kod ghetaldusa, prije je radil u vz bolnici...kak se premjestil sad i ja hodam kod ghetaldusa..
Ja sam platila pred mj dana tam pregled (bez uputnice naravno) 50 kn... i to sam zvala oko podne i na redu sam bila u 5 popodne...
__________________
We belong to nobody and nobody belongs to us
bourjois_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 15:02   #79
Ja ih nosim otkad hodam....u srednjoj sam imala komplekse zbog toga, pa sam pod mus htjela leće - razultat je samo bila upala oka - nikad više. Onda se pomirila s tim da nosim cvikse, a danas su cvikse već modni detalj, na muškarcu su mi čak sexy, ako su, naravno, pravilno odabrane.
A meni se dioptrija prepolovila - ispalo na zadnjem pregledu. Tak da mi komp u tom smislu nije štetio, ali sam zaradila druge boleštine zbog sjedenja za kompom, pa sam si sad sa fizikalnim terapijama na "ti".

Ursula ili netko je pitao - HZZO ti priznaje stakla određene dioptrije - jako visoke, uglavnom. A za manju dobiješ subvencioniran jedan dio. A okvire dobivaš one za 60kn za dedice i bakice, ak hoćeš .

Ovak: okviri su ti najjeftiniji za cca 300kn. Poneki se nađe za 250kn. Nova stakla, ako imaš obična (jer postoje tu razno-razne verzije) su 330kn u Ghetaldusu, 250 u Linetti u Čk-u, dakle, računaj cca 300kn najmanje. Dakle, sve skupa, u najjeftinijem idealnom slučaju ćeš platiti 500kn. A HZZO ti subvencionira....pazi sad...max. 50kn očekuj, ako nemaš baš dioptriju za ćorave. Jer ja sam toliko dobila pred 5 godina kad sam imala +3,0 na lijevo oko, što je dosta ćoravo, ali opet ne dovoljno. A na desno za 1,5 ništa. Sada kada imam duplo manje, iskreno, nisam ni pitala, jer mi se nije dalo zahebavati za te novce iči u istom danu Vž-Čk-Vž, s obzirom da sam si ih radila u Vž Ghetaldusu. Toliko bi zavozila.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2011., 15:39   #80
Quote:
Sigurna kaže: Pogledaj post

Ursula ili netko je pitao - HZZO ti priznaje stakla određene dioptrije - jako visoke, uglavnom. A za manju dobiješ subvencioniran jedan dio. A okvire dobivaš one za 60kn za dedice i bakice, ak hoćeš .
Ovo treba provjeriti. Za obična stakla HZZO sufinancira za bilo koju dioptriju, barem je meni do sada tako bilo. Nisam bila dve godine, pa sad ako se nekaj u tom razdoblju promjenilo.
Okvire ti sufinancira isto određeni iznos. Ako si nađeš u tom iznosu okvire (socijalne) onda ništ neš platila. Znam da mi je svaki put bilo sve manji postotak sufinanciranja, jer mora proći neko određeno razdoblje da ponovo dobiješ puni iznos za okvire. Za po doma su i ti socijalni okviri dobri.

Kolko sam shvatila ti ideš prvi put po naočale, tak da kod tebe bude u punom iznosu sufinanciranje, oko 75,00 kn je bilo meni prije dvije godine. Samo za okvire, za stakla sam uvijek dobila puni iznos, bez obzira na dioptriju (Počela sam sa 0,5 sad sam na 1,25, po meni to i nije neka velika dioptrija). Našla sam si neke okvire za 450,00 kunića i platila umanjeno za ovih 75,00.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.