Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2013., 17:00   #1021
Evo da javim da smo jučer uspijeli "deložirat" krvopiju van. Prošlo je i bolje nego sam mislila , štoviše , pomalo i bezbolno.
Krvopija je napustila gnijezdo oko jedan popodne, a do tad smo angažirali muževog brata i par susjeda koji su znali što nam se nakalemilo, zlu netrebalo , ako bude trebalo svjedoka. Dakle, otišla je u grad, shopping , gdje li već i mama , ja i mužev brat smo joj "pospremili" torbe.Hitili ih van ispred vrata .Oca smo poslali kod prijatelja na kavu da se ne uzrujava bezveze i to je bilo to.
Frajla je došla brzo nazad, zvonila na vrata i vikala da kakvi smo mi to ljudi, kumila molila, preklinjalai slične gluposti, onda nas je par puta njena kćer zvala na telefon i vikala psovala itd., ja sam joj spuštala dok god nije uljudila ton i rekla joj da joj se mater nalazi ispred portuna i nek kupi nju i njene prnje.Eto...

Ljudi moji , danas je stvarno rizik bilo koga pustiti u kuću.Godinama imamo i prijatelje i rodbine al nam se nikad ništa slično nije dogodilo, dapače, idemo jedini drugima i uskačemo kad možemo.Oni kojima smo samo služili za ljetovanja smo davnih dana odfrkarili i bio je mir ....do ove epizode sad.
Hvala Bogu da je gotovo!
luftic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 17:14   #1022
Sada Luftic pazite da vas ne preveslaju sa kakti bezazlenim posjetama "želim vam zahvaliti pa vam nosimo darove", da vas ne navuku da je nešto ostavila u stanu...sa "bolešću" dotične i slično.
Imaš bebu i ne pozivaj nikoga u kuću dok ti nema muža.
Mogla ti je ozlijediti dijete.
Ako sili zovi policiju i to sa bebom na rukama.
Nikoga ne puštajte neko vrijeme.
Da opet fol ne dođe sa nekom prijateljicom ili rođakom...da se ne prikrpi pa ostane.Promijenite brave ..sutra odmah.To ti je 15 minuta posla.
Baš mi je drago ovo čuti...
No koja beskrupuloznost te žene ali tek njene kćeri....takav se egoizam i gramzivost rijetko viđa.Znaju da su tvoji bolesni, muž vani a ti i beba nezaštićene pa zajaši ih dok možeš.Obraz ko đon.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 17:16   #1023
Super, bravo...

Baš mi je drago zbog vas što ste se uspješno rješili tog čuda ...
__________________
So you can stick your little pins in that voodoo doll, I'm very sorry, baby, doesn't look like me at all, I'm standing by the window where the light is strong.
Ace of Diamonds is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 17:20   #1024
Aj malo detaljniji opis, pliz
Chris Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 17:27   #1025
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Sada Luftic pazite da vas ne preveslaju sa kakti bezazlenim posjetama "želim vam zahvaliti pa vam nosimo darove", da vas ne navuku da je nešto ostavila u stanu...sa "bolešću" dotične i slično.
Imaš bebu i ne pozivaj nikoga u kuću dok ti nema muža.
Mogla ti je ozlijediti dijete.
Ako sili zovi policiju i to sa bebom na rukama.
Nikoga ne puštajte neko vrijeme.
Da opet fol ne dođe sa nekom prijateljicom ili rođakom...da se ne prikrpi pa ostane.Promijenite brave ..sutra odmah.To ti je 15 minuta posla.
Baš mi je drago ovo čuti...
No koja beskrupuloznost te žene ali tek njene kćeri....takav se egoizam i gramzivost rijetko viđa.Znaju da su tvoji bolesni, muž vani a ti i beba nezaštićene pa zajaši ih dok možeš.Obraz ko đon.
Bravu je odmah promjenio mužev brat.S obzirom kako su je i ispred portuna susjedi počastili epitetima i samim odnosom prema njoj , mislim da se više neće usuditi koračati ovim kvartom

Nego, mama se čula sa jednom isto daljom rođakinjom sinoć i saznala da je jedna "krvopijina" prijateljica , sada ex , vjerojatno, isto imala prije par godina s njom sličnih problema.Šteta što ne znam broj te žene jer bi je baš voljela kontaktirati. Samo znamo da živi na Rabu, to mi je dovoljno za povezati konce
luftic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 17:32   #1026
žena je ludača žešća.
Svaka tebi čast na pribranosti, ali da mi tako neka šuša dođe dok mi je beba u kući, ne bi se lijepo provela s mojim hormonima.

Napokon ste u miru
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 17:38   #1027
Quote:
luftic kaže: Pogledaj post
Bravu je odmah promjenio mužev brat.S obzirom kako su je i ispred portuna susjedi počastili epitetima i samim odnosom prema njoj , mislim da se više neće usuditi koračati ovim kvartom

Nego, mama se čula sa jednom isto daljom rođakinjom sinoć i saznala da je jedna "krvopijina" prijateljica , sada ex , vjerojatno, isto imala prije par godina s njom sličnih problema.Šteta što ne znam broj te žene jer bi je baš voljela kontaktirati. Samo znamo da živi na Rabu, to mi je dovoljno za povezati konce

To joj nije prvi puta..tko zna koliko dugo ona to radi.
Izgleda da je to njoj i kćerkicama sezonski sport ...
Kladim se da će se sada tako uvaliti nekome drugom, naći neku sirotu i eto ti krvopije u novoj epizodi.
Svakako ako možeš javi svima u familiji šta je napravila.Ona i kćeri, pa neka se čuvaju tih krvopija.
Žena je smislila strašan biznis..."život na tuđi račun" ili "uvalim se u tuđe jer...zaboli me đon"
Kuži se u pravo i mora da se raspitala na policiji kako je ne možete baciti van.

Super si to riješila..svaka čast.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 19:23   #1028
Obavijestit užu/širu familiju koju bi dotična mogla žicat da prespava kod njih dan-dva, da će prespavat na "malo duže" ako joj daju? Ili ste to u ovih par mjeseci već napravili?
Čestitam na uspješnom odjebu.
Hedgie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 20:19   #1029
Quote:
luftic kaže: Pogledaj post
Evo da javim da smo jučer uspijeli "deložirat" krvopiju van. Prošlo je i bolje nego sam mislila , štoviše , pomalo i bezbolno.
Krvopija je napustila gnijezdo oko jedan popodne, a do tad smo angažirali muževog brata i par susjeda koji su znali što nam se nakalemilo, zlu netrebalo , ako bude trebalo svjedoka. Dakle, otišla je u grad, shopping , gdje li već i mama , ja i mužev brat smo joj "pospremili" torbe.Hitili ih van ispred vrata .Oca smo poslali kod prijatelja na kavu da se ne uzrujava bezveze i to je bilo to.
Frajla je došla brzo nazad, zvonila na vrata i vikala da kakvi smo mi to ljudi, kumila molila, preklinjalai slične gluposti, onda nas je par puta njena kćer zvala na telefon i vikala psovala itd., ja sam joj spuštala dok god nije uljudila ton i rekla joj da joj se mater nalazi ispred portuna i nek kupi nju i njene prnje.Eto...

Ljudi moji , danas je stvarno rizik bilo koga pustiti u kuću.Godinama imamo i prijatelje i rodbine al nam se nikad ništa slično nije dogodilo, dapače, idemo jedini drugima i uskačemo kad možemo.Oni kojima smo samo služili za ljetovanja smo davnih dana odfrkarili i bio je mir ....do ove epizode sad.
Hvala Bogu da je gotovo!
Svaka čast i sretno dalje u životu!
Nedaj da ti itko više narušava privatnost.

Čitala sam sve i nisam mogla vjerovati svojim očima...
Ne možeš jednostavno vjerovati da postoje tako napasni i nepristojni ljudi kao ta žena.
__________________
.
Lady Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2013., 23:29   #1030
Ja, koliko se god čudio, ne mogu nikako shvatiti mentalni sklop te žene.
To je stvarno strašno. Uselila se i ne misli van, pa mislim
Stvarno, svakakvih ljudi ima na ovoj planeti.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 00:51   #1031
Quote:
Ethan Tremblay kaže: Pogledaj post
Evo ja sam s one druge strane. Nemam neku bližu obitelj koja živi na moru ali malo dalju imam, no nitko nas nikad nije pozvao niti će nas pozvat i toga smo svjesni pa se nikad nismo ni trpali. Imali smo jednu rođakinju s kojom smo bili super, obilazili se, čuli tokom cijele godine, pozvala nas je da dođemo ali kad je došlo ljeto odjednom se kreči, renovira itd.

Moj dečko ima dosta rodbine i to tetke koje žive ili imaju kuće na moru, isto tako ni jedna ga još nikad nije pozvala, sve su u mirovini, ne rade osim što iznajmljuju. Sve ja to shvaćam da postoje paraziti, ali on je student, znaju da njegovi nemaju bogzna kakva primanja, dobro je odgojen (sigurno nebi trošio njihov telefon), on sam nikada nebi došao nepozvan, ali isto tako ni njima ne pada na pamet reći daj dođi na tjedan dana ma i u 9. mj da se malo okupaš. Meni je to ružno, osobito od tako bliske rodbine koja zna da kod njegovih može doći kad god hoće i uvijek ih ugoste samo što eto nemaju razloga dolazit pa to bude rijetko. Ja i on primamo potpuno nepoznate strance u stan koji naiđu u grad i traže smještaj na dva, tri dana. Hranimo ih i zabavljamo, na kraju im još i spakiramo svašta za put a nitko nam nikad ni čokoladu nije ostavio i nikad nisam požalila. Ja jednostavno živim tako da vjerujem da nikad ne znaš kad će tebi nešto u životu trebat i kad će ti se to vratiti.
Super je biti student i bez briga, obitelji, djece, vlastite rutine i komocije koja dolazi s godinama (i ja sam kao student mogla svašta), jednostavno ti je nekad u životu OK da ti neki stranger spava na parketu u dnevnom boravku, a nekad te nervira da ne možeš u gaćama otići do kuhinje i uzeti usred noći vodu iz frižidera... ovako da banaliziram, bez spominjanja toga da u normalnom životu moraš ujutro na posao i nakon posla posređivati milijun stvari, a sve to da bi uopće imao stan i obitelj u kojem ti se netko može nakalemiti, a onda kad konačno možeš ispružiti noge na stol oko 9 navečer bi kao trebao imati nekekave "turiste" kojima si kao domaćin i onda još imaš obveze prema njima

Ma doviđenja, uopće me ne zanimaju bliži ili daljnji rođaci koji bi na taj način shvatili obiteljsko druženje, ima milijun mjesta vani gdje se možemo družiti i kada se kome ide doma - ode doma u svoj mir i intimu i kraj priče. Nemam čak niti problem platiti sve troškove druženja vani, ali k meni doma - nema šanse!
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 01:36   #1032
Quote:
Lena Marie kaže: Pogledaj post
Zelim samo svima vama koji se toliko besramno zalite ( ne mislim tu na Luftic i slicne nevjerojatne price) da vam drugi dosadjuju, da sretno sami samcati zauvijek uzivate u svojim kucama bez igdje ikoga.

Pobogu, "no man is an island", i nakon nekog vremena bi vjerojatno otvorili temu zasto nemamo prijatelja i zasto nam nitko ne dolazi....

A ako je kuca na moru jedini razlog zasto vas zovu...onda imate jos veci problem. Osobni
Meni nitko ne dosađuje, jer odmah svima koji bi mi mogli dosađivati bez ikakvog uvijanja dam do znanja da mi neće dosađivati, a oni kojima se to ne sviđa - su potencijalno samo oni koji se druže da bi kod mene "paraiztirali", a takve ne trebam da mi troše vrijeme i energiju. Jednako tako nisam nikada kod nikog otišla na turistički aranžman, niti bih to htjela, jer ako nemam za ljetovanje - onda nejdem na ljetovanje. I smatram da su takvi aranžmani kod rodbine i prijatelja u konačnici "najskuplji", jer si uvijek dužan nekada vratiti uslugu, a ja i kada nisam imala ništa sam cijenila svoj i tuđi prostor i kako nisam nikada željela ulaziti u ničiji prostor, tako i sada ne želim da itko ulazi u moj.

Pa smo svi sretni i na čisto.

Zadnje uređivanje NemremSeSjetit : 14.06.2013. at 01:43.
NemremSeSjetit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 02:10   #1033
Quote:
Blood Dima kaže: Pogledaj post
Ja, koliko se god čudio, ne mogu nikako shvatiti mentalni sklop te žene.
To je stvarno strašno. Uselila se i ne misli van, pa mislim
Stvarno, svakakvih ljudi ima na ovoj planeti.
Pazi,krvopija i kćer su još vikale na njih!!!
Na njih!

Da kakvi su ONI ljudi!
Ja ne-vje-ru-jem!
Svaka čast na uspješnoj akciji.

Eto,dakle,zaključak je da takvi ljudi idu dokle mogu i dokle im dopustite.

Da im na prvu ideju ili dolazak odgovoriš smireno:Neeee,pa kako ste si vi to zamislili,da živite kod nas!ha,ha,ha.
Pa to je nemoguće...onako malo im se smiješ kao smiješna im je ideja....i tako.
Ne dajte se ljudiiiii!
Sezona počinje
A zanimljivo je kako su se ovdje vidim javljali i oni koji misle da nije normalno u kuću po ljeti ne pustiti svakoga tko bi htio doći jer onda ,naime, niste društveni i ostati ćete vječno sami i usamljeni

Zanimljiva teorija škrtih
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 05:21   #1034
Quote:
luftic kaže: Pogledaj post
Evo da javim da smo jučer uspijeli "deložirat" krvopiju van. Prošlo je i bolje nego sam mislila , štoviše , pomalo i bezbolno.
Krvopija je napustila gnijezdo oko jedan popodne, a do tad smo angažirali muževog brata i par susjeda koji su znali što nam se nakalemilo, zlu netrebalo , ako bude trebalo svjedoka. Dakle, otišla je u grad, shopping , gdje li već i mama , ja i mužev brat smo joj "pospremili" torbe.Hitili ih van ispred vrata .Oca smo poslali kod prijatelja na kavu da se ne uzrujava bezveze i to je bilo to.
Frajla je došla brzo nazad, zvonila na vrata i vikala da kakvi smo mi to ljudi, kumila molila, preklinjalai slične gluposti, onda nas je par puta njena kćer zvala na telefon i vikala psovala itd., ja sam joj spuštala dok god nije uljudila ton i rekla joj da joj se mater nalazi ispred portuna i nek kupi nju i njene prnje.Eto...

Ljudi moji , danas je stvarno rizik bilo koga pustiti u kuću.Godinama imamo i prijatelje i rodbine al nam se nikad ništa slično nije dogodilo, dapače, idemo jedini drugima i uskačemo kad možemo.Oni kojima smo samo služili za ljetovanja smo davnih dana odfrkarili i bio je mir ....do ove epizode sad.
Hvala Bogu da je gotovo!
Bravo, majstorice. Tako se to radi.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 10:31   #1035
@luftić, nije prošlo bezbolno, nego ste se vi dobro organizirali! nemoj umanjivati njezin bezobrazluk, psovanje i urlanje s tim "bezbolno". ništa od toga nije bilo bezbolno! ali svaka čast, neka ste konačno i to riješili i dobro je da ste oca poslali na kavu, to je bilo mudro!

a što se tiče budućih poziva i kucanja na vrata " poklonima" ili bez, ja više ne bih uopće otvarala, nakon te epizode. i spuštala bih telefonsku slušalicu kad bi čula tko zove, tako da mi je čudno to što si ti imala strpljenja to slušati...ma odjebi to bez pristojnosti i zdravo dovidjenja....izgubile su one pravo na TVOJU PRISTOJNOST I ULJUDNOST
chaterica40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 12:53   #1036
Luftić ajde de

Jedino... jedno ne kužim.. od čega ta ide u shopping ako nema novaca i ne može si plaćati stan?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 12:58   #1037
Quote:
Pegina kaže: Pogledaj post
Pazi,krvopija i kćer su još vikale na njih!!!
Na njih!

Da kakvi su ONI ljudi!
Ja ne-vje-ru-jem!
Svaka čast na uspješnoj akciji.
Ma strašno nešto. Živa tragikomedija.
Ne zna čovjek jel bi se smijao ili plakao na takve situacije.
Dobro da i policiju nisu zvali i rekli da ih ovi tjeraju iz vlastite kuće.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 13:30   #1038
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post

Jedino... jedno ne kužim.. od čega ta ide u shopping ako nema novaca i ne može si plaćati stan?

Koliko sam ja Luftićku shvatila, baba svoje nekretnine iznajmljuje, pa zato se trpa rodbini.
dorcas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 14:19   #1039
za luftic. Svaka cast. Zadnjih par stranica sam brzinski preletio u nadi za dobrim vijestima. Boze, koji je to mentalni sklop.

Meni ujak ima apartman na Pagu pa mi je svejedno bed ga pitati da li bi mogao koji dan tamo na more. A nije da si on i moja stara nisu dobri, dapace. Jednostavno mi je bed.
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2013., 15:14   #1040
Ova luftickina je taman par za slavnog Tetka, ako se netko sjeća te teme.

Luftic, drago mi je da ste se uspjeli riješiti rospije.

Moram priznati da sam se uplašila da će nešto "nanjušiti", pa da ni neće otići u shopping.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.