Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2013., 12:01   #81
tri semestra??
__________________
začarana ljubavlju
atomčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 20:36   #82
60 ECTS-a. U pravilu to su dva semestra, ako se stigne.
Ono što mene muči jest gdje to upisati u ovom dijelu RH?
destroyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 23:18   #83
Quote:
atomčić kaže: Pogledaj post
tri semestra??
ae

bar u ST.

destroyer, zaista ne znan, najbolje ti je zvat osobno fakultete i pitat jel organiziraju. filozofski i učiteljski bi trebali, pa se informiraj
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 00:50   #84
Uciteljski provjereno ne.
destroyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 08:34   #85
Učiteljski (ZG) bi trebao početi s programom u 9. mjesecu, kad sam ih zvala negdje u zimi rečeno mi je da im pošaljem prijavu jer bude navala (dakle, to su još zimske info koje imam), a FFZG čeka dopusnicu još, zovem ih svako malo
Camellia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 23:06   #86
Quote:
Camellia1 kaže: Pogledaj post
Učiteljski (ZG) bi trebao početi s programom u 9. mjesecu, kad sam ih zvala negdje u zimi rečeno mi je da im pošaljem prijavu jer bude navala (dakle, to su još zimske info koje imam), a FFZG čeka dopusnicu još, zovem ih svako malo
možeš samo reći koja dokumentacija treba i da li si osobno nosila ili slala? i ako slala na koju adresu. hvala.
__________________
začarana ljubavlju
atomčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 21:06   #87
Slala sam na adresu UFZG (piše na web stranici), koje točno dokumente se ne sjećam, neku molbu, ovjerenu diplomu i još nešto. Najbolje da nazoveš nekog tamo u referadi.
Camellia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 13:55   #88
pedagogija pomoč

Uskoro završavam na prediplomskom studiju morsko ribarstvo,i molim pomoć(,oduvjek mi je bila želja da predajem u osnovnoj školi)kako doči do toga ,što upisati koliko predmeta položiti na pedagogiji uvjeti itd ili magistrirati na morsko pravo onda polagati na pedagogiji molim pomognite....objasnit..
isniks116 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 14:03   #89
Pa običaj je prvo savladati gramatiku i pravopis vlastitog materinjeg jezika. Razliku između Č i Ć, IJE i JE, veliko i malo slovo, razmak nakon zareze itd.

Ili želiš sjebat sistem u začetku preko mladih umova koji upijaju poput spužve?

Lukavo. Zajeban si ti čovjek.

Kao drugo, pedagozi ne predaju u osnovnim školama, to rade učitelji razredne nastave. Pogledaj link što pedagozi rade.
Kajves is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 14:53   #90
pametni

ja pitam za svoje dijete i več sam u penziji a ti budi na odgovorima malo pristojniji nisu svi roditelji na forumi fak.obrazovani Hvala na razumjevanju pohvalit ču te......
isniks116 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 17:58   #91
Moje isprike,
iako je razlikovanje Č i Ć u pismu elementarna stvar nižih razreda osnovne škole. A i u prvom postu pišete u prvom licu.

Za podučavanje djece u osnovnoj školi potrebno je završiti preddiplomski i diplomski studij Učiteljski studij na Učiteljskom fakultetu (ZG).

Ili studij Razredne nastave u Orašju (BiH).

Studij Pedagogije nema nikakve veze s predavanjem nastave (hrvatski, matematika, priroda i društvo...) u osnovnoj školi (ni srednjoj).
Kajves is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 23:11   #92
Thumbs up

Quote:
atomčić kaže: Pogledaj post
To i mene interesira. Od rujna prošle godine pokušavam saznati neku informaciju. Mailom sam kontaktirala prof. Opačić s Učiteljske akademije u Zagrebu i rekao je da još uvijek čekaju odobrenje za program.
Pedagoško-psihološku i didaktičko-metodičku izobrazbu kojom se stječe 60 ECTS bodova organizira i Učiteljski fakultet u Osijeku u suradnji s Pučkim otvorenim učilištem Koprivnica. Nastava je u Koprivnici.

Osobno sam bio u drugoj grupi polaznika koja je počela 6.10.2012. s predavanjima i 23.3.2013. smo završili izobrazbu. Od 14.5. imam ugovor u školi, dakle išao sam na izobrazbu samoinicijativno, bez postojećeg ugovora u školi.

Gospodin Opić s UFZG je korektan čovjek, ali je prije svega zaposlenik UFZGa i nastoji sačuvati interese matične ustanove. To govorim zato što sam se u studenom 2011. predbilježio za izobrazbu u Zagrebu i tad sam slušao priču kako se "samo čekaju dopusnice i trebalo bi za koji mjesec krenuti".

Ako ima kakvih dodatnih pitanja, nastojat ću pomoć ovdje ili na PM
PoisonM&M is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2013., 14:00   #93
Quote:
PoisonM&M kaže: Pogledaj post
Pedagoško-psihološku i didaktičko-metodičku izobrazbu kojom se stječe 60 ECTS bodova organizira i Učiteljski fakultet u Osijeku u suradnji s Pučkim otvorenim učilištem Koprivnica. Nastava je u Koprivnici.

Osobno sam bio u drugoj grupi polaznika koja je počela 6.10.2012. s predavanjima i 23.3.2013. smo završili izobrazbu. Od 14.5. imam ugovor u školi, dakle išao sam na izobrazbu samoinicijativno, bez postojećeg ugovora u školi.

Gospodin Opić s UFZG je korektan čovjek, ali je prije svega zaposlenik UFZGa i nastoji sačuvati interese matične ustanove. To govorim zato što sam se u studenom 2011. predbilježio za izobrazbu u Zagrebu i tad sam slušao priču kako se "samo čekaju dopusnice i trebalo bi za koji mjesec krenuti".

Ako ima kakvih dodatnih pitanja, nastojat ću pomoć ovdje ili na PM
hvala na informacijama. vjerujem da će se ovdje naći puno zainteresiranih osoba.
__________________
začarana ljubavlju
atomčić is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2013., 00:49   #94
Quote:
Even_so kaže: Pogledaj post
Ima kakvih novosti vezanih uz PEPSI? FFZG ili UFZG u Zagrebu po mogućnosti? Slavonski Brod mi je ipak malo predaleko

svaki put dok sam išla pitati u Zagreb na Učiteljski vezano za to, rekli su mi da ne znaju i da dođem pitati u 9om mjesecu, jer kao čekaju neko odobrenje od ministarstva za promjenu programa..
i onda mi je kao tajnica rekla, tipa, po mome mišljenju, ništa ove godine od toga...

također, znam da upisuju u Koprivnici na pučkom otvorenom učilištu i cijena je 11900 kuna, oni rade u suradnji s učiteljskim iz osijeka, pa je valjda zato tako skupo... 60 ECTSa, 2 semestra, predavanja petak popodne i subota ujutro..
..metamorfoze.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2013., 14:46   #95
jedna od zainteresiranih osoba
ja sam se prijavila u Petrinji budući da sam iz Siska, tak da prijava je obavljena, pare spremne (štedil 5 mjeseci) i sam čekam obavijest da to kreće
andreao is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2013., 12:18   #96
Quote:
..metamorfoze.. kaže: Pogledaj post
svaki put dok sam išla pitati u Zagreb na Učiteljski vezano za to, rekli su mi da ne znaju i da dođem pitati u 9om mjesecu, jer kao čekaju neko odobrenje od ministarstva za promjenu programa..
i onda mi je kao tajnica rekla, tipa, po mome mišljenju, ništa ove godine od toga...

također, znam da upisuju u Koprivnici na pučkom otvorenom učilištu i cijena je 11900 kuna, oni rade u suradnji s učiteljskim iz osijeka, pa je valjda zato tako skupo... 60 ECTSa, 2 semestra, predavanja petak popodne i subota ujutro..
To je istina, oni ne mogu ništa bez odobrenja ministarstva, a trenutno su u procesu prilagođavanja na bolonjski program, dosad su im odobravali ne bolonjski, a sada moraju povećat program da bi ostvarili 60 ECTS bodova, te naravno i cijene, te sve to izorganizirati...ali prvenstveno je stvar što sve to čeka odobrenje ministarstva. U išćekivanju Godota.

Na Zagreb (Petrinju) se ja ove godine ne bih baš pouzdala, radije ako imate prilike/morate upišite u Os (Koprivnici).

Ja sam platila ovaj ne bolonjski 9 500 kn (trajanje 1 semestar) , a + kad još uračunam troškove prijevoza i više od toga. Ako je ovo cca 12 tis., još je i povoljno... s obzirom da traje duplo dulje.
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 21:04   #97
Planiram upisati u Koprivnici. Brinu me ova predavanja petkom pošto radim. Zna li neko kad počinju ta predavanja petkom i da li su uopće predavanja obavezna (možemo li izostati)? Sve druge informacije dobrodošle.
ns5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2013., 21:08   #98
A kad kreće u KC?
destroyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 07:29   #99
Neznam točno kad kreće (valjda u 10. mjesecu), ali znam da se uplata prve rate može uplatiti do kraja 8. mjeseca.
ns5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 08:03   #100
Iznos?
destroyer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.