Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2004., 00:04   #1
Povremena ili trajna zaluđenost sa "nečim" - da li žene uključiti?

Vjerojatno ne postoji muški koji nije ponekad, duže vrijeme ili trajno s nečim zaluđen i to mu predstavlja nešto posebno bitno. Primjera ima puno, od nogometa do igranja igrica na kompjuteru, raznih sportova, pijenja piva sa frendovima, itd. Ne govorim o uobičajenim stvarima koje se podrazumijevaju, nego opčinjenost sa nekim od njih u nekom periodu života.

Žene obično nemaju razumijevanja za tu mušku dječju stranu ako pretjeramo, tj. zanemarimo neke druge stvari u životu u tom periodu. I žene se ponekad tako ponašaju, ali su puno realnije i stoje čvršće na zemlji ... što napraviti s njima? u neke stvari ih ne možeš uvući da osjete uzbuđenje i pridruže se, u neke možeš ...

Da li ih onda totalno isključiti i posvetiti se tome sam ili sa prijateljima ili pokušavati objasniti čar i ljepotu te igre i biti dosadan?

Eto, malo razmišljanja u ove kasne sate ...
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 01:02   #2
moja velika sreca je bila ta shto sam od mladosti bio tako zaludjen za sex ... uspio sam dragu ukljuchit u to...

moje mishljenje [dodushe subjektivno] - ukljucit ih treba i to shto dublje
__________________
sve sam mangup do mangupa - gospodo
kosta vujic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 01:06   #3
Quote:
Martinn kaže:
Eto, malo razmišljanja u ove kasne sate ...
Jebiga, bratec, preteška je to tema za ovu uru...
__________________
Ona je otputovala daleko, daleko u jednu lijepu romantičnu zemlju i dugo se već ne vraća…
~ šu ~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 01:13   #4
Quote:
~ šu ~ kaže:
Jebiga, bratec, preteška je to tema za ovu uru...



On topic:

Maritne ako ih mozes ulkjuciti na obostrano zadovoljstvo onda to definitivno ucini... vidi kako je kosta ubo dobru opsesiju

A ako ne shvaca nauci ju heklati... duge su zimske noci...
Gulpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 04:51   #5
Re: Povremena ili trajna zaluđenost sa "nečim" - da li žene uključiti?

Quote:
Martinn kaže:

Žene obično nemaju razumijevanja za tu mušku dječju stranu
Imaju razumjevanja, samo sto je kratkog vijeka. I kada bi imali potpuno razumjevanje opet to ne bi proslo bez nekih opaski.
Quote:

Da li ih onda totalno isključiti i posvetiti se tome sam ili sa prijateljima ili pokušavati objasniti čar i ljepotu te igre i biti dosadan?

Eto, malo razmišljanja u ove kasne sate ...
Obavezno iskljuciti, tvoja strast (hobi ili sta vec) je samo tvoja strast. Zamisli da se jos usavrsi i pocne da bolje peca, igra tenisa, svalera, slaze automodele, bolje popravlja auto od tebe, skuplja markice ili da igra bolje PS2??? Gdje bi ti kraj bio? Pa bio bi ti jako blizu.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 11:22   #6
Pokretač topica ko da je sa svojom tetkom usidjelicom hodao cijeli život čini mi se.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 14:02   #7
martinn

svaka zaludjenost ima svoje razloge i svoje vrijeme... braniti je bilo bi glupo jerbo se ogranicavanjima postize samo suprotan efekt...

ak ti igrash playstation ona nek ide s frendicama na kavu u to vrijeme... ili ga igraj dok ona radi nesto drugo...


a ti imaj dovoljno pameti i kompromisa da to ne radish u vrijeme koje se 'vashe'




ADEX koji si ti? jebalo vas mijenjanje nickova
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 15:29   #8
Probaj je ukljucit. Budi dosadan . Ma mislim, tko ti kaze da bi joj dosadivao s tim? Mozda joj se svidi, mozda bude odusevljena ako joj das priliku da to nesto zavoli.

Moj dragi mene pokusava ukljucit u sve gluposti koje su njemu drage. Neke se i meni svide, neke ne. Zaludenost s nekim stvarima koje njega odusevljavaju uopce ne mogu razumjet (al mi je tako cute kad je cijeli odusevljen s nekom novom igrackom ), a za neke druge je i mene zainteresirao, pa ih radimo skupa.

Ja njega pokusavam ukljucit u moje gluposti. Ako mu se svide, super, ako ne, whatever.
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 15:36   #9
Moraš joj to svoje učiniti zanimljivo tek tolko da joj je simpatično. Da napravi "heh, zanimljivo! " Ja mislim da je to dobra mjera. A ako te baš zeza za nekaj, onda traži probleme drugđe!
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 15:41   #10
Mislim da je ovdje glavno pitanje zovemo li mi stvari pravim imenom. Primjerice, ako ja odjednom osjetim iznenadnu zaluđenost lokanjem alkohola nakon posla, ne bih rekao da se tu radi o hobiju.
Jednako tako ako odlučim trenirati nogomet deset sati dnevno, ili ako poželim igrati Rizik tjedan dana bez pauze, o plejstejšnu da ne govorim.

Koliko traje to vrijeme zaluđenosti? Ako se radi o sat-dva, onda okej. I ne kužim zašto bi se žena uopće trebala uključiti u takve aktivnosti?

To je kao da ja idem s frendicama i s njom na kavu, zato što ju želim bolje poznavati ili nešto... Više voljeti... Moš mislit...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2004., 17:00   #11
Quote:
walter kaže:

Koliko traje to vrijeme zaluđenosti? Ako se radi o sat-dva, onda okej. I ne kužim zašto bi se žena uopće trebala uključiti u takve aktivnosti?

To je kao da ja idem s frendicama i s njom na kavu, zato što ju želim bolje poznavati ili nešto... Više voljeti... Moš mislit...
Mislim da baš nije mislio na sat-dva, nego onak, više na mjesec-dva! A moraš priznat da to onda može predstavljat problem!
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2004., 01:10   #12
Quote:
Trillian kaže:
Mislim da baš nije mislio na sat-dva, nego onak, više na mjesec-dva! A moraš priznat da to onda može predstavljat problem!
Je
 
Odgovori s citatom
Old 22.12.2004., 01:16   #13
Quote:
Trillian kaže:
Mislim da baš nije mislio na sat-dva, nego onak, više na mjesec-dva! A moraš priznat da to onda može predstavljat problem!
Na dan, sat dva na dan..
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2004., 10:07   #14
Quote:
shipka kaže:
Na dan, sat dva na dan..
Pa sat dva na dan i nije neka strašna zaluđenost, i teško da bi te moglo ometati u drugim obavezama, kao što je rečeno u početnom postu!

Tipični primjer za to su ti igrice! Recimo, ja pozvizdim kad mi dečko poludi za nekom igricom, i onda ju igra svaki slobodni trenutak, pa kad ga nazovem na telefon i pokušavam se nešto dogovorit, ili saznat nekaj kaj mi je u tom trenu hitno, a on odgovara jednosložnim rečenicama, sa minutom zakašnjenja!!!!
__________________
I'm too tall to be a girl, I never had enough dresses to be a lady, I wouldn't call myself a woman. I'd say I'm somewhere between a chick and a broad.
Trillian is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2004., 11:31   #15
ako se radi o povremenim zaluđenostima koje drugog partnera ne interesiraju, nema potrebe za uključivanjem njega u tvoju zaluđenost.

ako se radi o trajnoj zaluđenosti, ovisi o tome dali one štete vezi ili ne.
npr. moj dragi svaki dan prije spavanja zapali joint.
zna da ja neću pa mi niti ne pokušava dočarati kako je to divno, bajno, krasno jer meni nije i točka. njemu šteti ili ne šteti, hebe se meni za to.
ali npr. odkad je kupio komp stalno visi na njemu i skužila sam da nam je to malo poljuljalo komunikaciju, dakle njegova zaluđenost je štetila našoj vezi, što sam mu i rekla.
uključio me u to i pokazao zašto je toliko zaluđen s tim igricama, posebno sa SIMS-ima. i eto, desilo se da se sada guramo ko će prije igrati kad dođemo s posla i napravili smo si jedan grad gdje igramo skupa. da se meni slučajno nisu svidjele igrice, barem bi imala razumjevanja za njegovu zaluđenost i nebi se ljutila bez razloga. dakle, po meni takve stvari je bolje barem pokušati objasniti da nebi došlo do nepotrebnih konflikata.
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2004., 11:50   #16
Quote:
fairy kaže:
ako se radi o povremenim zaluđenostima koje drugog partnera ne interesiraju, nema potrebe za uključivanjem njega u tvoju zaluđenost.

ako se radi o trajnoj zaluđenosti, ovisi o tome dali one štete vezi ili ne.
npr. moj dragi svaki dan prije spavanja zapali joint.
zna da ja neću pa mi niti ne pokušava dočarati kako je to divno, bajno, krasno jer meni nije i točka. njemu šteti ili ne šteti, hebe se meni za to.
ali npr. odkad je kupio komp stalno visi na njemu i skužila sam da nam je to malo poljuljalo komunikaciju, dakle njegova zaluđenost je štetila našoj vezi, što sam mu i rekla.
uključio me u to i pokazao zašto je toliko zaluđen s tim igricama, posebno sa SIMS-ima. i eto, desilo se da se sada guramo ko će prije igrati kad dođemo s posla i napravili smo si jedan grad gdje igramo skupa. da se meni slučajno nisu svidjele igrice, barem bi imala razumjevanja za njegovu zaluđenost i nebi se ljutila bez razloga. dakle, po meni takve stvari je bolje barem pokušati objasniti da nebi došlo do nepotrebnih konflikata.
Mudro zboriš
 
Odgovori s citatom
Old 22.12.2004., 22:05   #17
Mislio sam ipak na malo duže zaluđenosti ... koje zahtijevaju dosta vremena, ponekad i svakodnevnog. Postoje zaluđenosti koje mogu izgledati kao gubljenje vremena, ali i one koje ti nešto u životu i donose novo i ispunjavaju te potpuno.

Mislim da je veći problem sa aktivnim ženama, koje isto imaju svoje zaluđenosti i kad se to ne poklopi s tvojima ... to je uglavnom veći problem nego kad neku heklaricu pokušavaš pokrenuti ...
Martinn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2004., 23:33   #18
Muškarci se bave hobijima da pobjegnu od žene-rospije. Vi ste žene naivne ak mislite da muškarci vole ribičiju. To je dosadno za popizdit. I treba se rano dić. I vlažno je i hladno i blatnjavo. Al vrijedi ak imaš takvu ženu...
Ja u životu nisam bio na ribičiji. Ustrijelite me ak me negdje nađete da u pol pet ujutro mutim vodu.
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2004., 13:13   #19
Re: Povremena ili trajna zaluđenost sa "nečim" - da li žene uključiti?

Quote:
Martinn kaže:
što napraviti s njima?
Ja sam već imao topik gdje je opći zaključak bio da žene nisu ni približno romantične kao muškarci. Jednostavno su veći maerijalisti.




A kako ženu uključiti u danonoćno igranje plejstejšna? Tako što će tebi i frendu donositi kekse i sok
Mljackavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 17:38   #20
Nije zaludjen igricama, proslo ga je odavno

Niti je zaludjen gledanjem sporta, otprilike ga gleda koliko i ja ( nesto sa OI, SP u fudbalu i kosarci, EP u kosarci, vaterpolu, cak ja vaterpolo vise gledam ). Sport upraznjava jednom nedeljno, pivo-2-3 puta mesecno. Nije opsednut tehnikom.
Opsednut je istorijom, sat dnevno, vikendom 2 sata cita i to je to.

Mene uvlaci u opsednutost samo kada je u pitanju Prvi svetski rat, jer je to jedino sto me zanima

Pre bi se reklo da sam ja njega uvukla u svoju opsesiju-fotografiju ;-)
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.