Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 10:32   #41
Znam,nećete vjerovati ali čim sam ga ugledala nešto mi je unutra reklo da će ovaj biti samo moj i to zauvijek.A ja tada imala 15 godina,on 20.
Lokalna plažica,ljeto.Tek završila osnovnu,upisala željenu srednju.
Ja sa frendicama ležim potrbuške na ručniku,promatramo lokalne momke kako igraju picigin u pličaku.
Pogled mi zapne za jednog sa najljepšim osmijehom,zaraznim smijehom..Skladno građen,meni tada izgledao ko lik iz ljubića koje smo gutali.
Pitam priju koji je to momak.Ona kaže sad ćeš ga upoznat.
Djetinjasto,koliko može biti sa 15 godina.
Bome dovela ona njega do mene.
Riječ po riječ...uvećer se našli na plaži sa društvom.I tako........prošli bure i oluje,ali zajedno smo,ubračeni,djeca komada jedan.
Puno je godina prošlo,a meni se slike tog dana vrte ko da se sve dogodilo jučer.
Često se sjetim tog dana....sve češće kako godine pritišću.
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 11:36   #42
Prvi susret niti nije bio susret jer on mene uopće nije primjetio niti zna da sam bila na tom rođendanu.
Nakon toga ga jednom vidjela.
Sljedeće godine rođendan iste osobe je bio presudan.
Nisam uopće imala tako neki osjećaj da je on taj, ali je jako brzo došao i nakon nekih mjesec dana sam znala i osjećala da ću se udati za njega.
Kod njega se to sve dosta kasnije javilo, ali bitno da je.
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2014., 06:25   #43
sve je počelo kao nategnuta špaga i bujicom ružnih riječi nakon što je doznala da moramo zajedno odraditi posao za kojeg smo bili preodređeni;nisam je primjećivao kao ženu jer sam po prirodi distanciran a ona je uspješno krila svoje ženske atribute iza svog oštrog jezika kojim me je ne malo puta odalamila zbog moje nonšalancije i nesposobnosti da vidim sitnice...
o njoj sam znao i malo i puno - malo o privatnom životu a puno o poslovnom - nije bila žena s kojom si se mogao zajebavati;čak ponekad sam se pitao da li ima emocije ali znajući kako je naglo nestao jedan dečko s kojim se tinejđerski zabavljala i isto tako razočarala njegovim neskrivenim kurvalukom bio sam uvjeren da iza te ljepe utegnute roibotske fasade krije se emocionalna osoba;jednom ili dvaput policija je došla da se informira o nestanku njenog ex dečka ali s njenog lica ništa se nije moglo pročitati....
ali da skratim priču, nakon što smo se skotrljali u neku rupu a orci iznad naše glave tražili našu kožu bili smo potpuno bespomoćni i prepušteni sudbini; priznala je da je zamišljala ovakav kraj ali u drugačijim okolnostima - nisam je shvatio u prvom trenutku i tek nakon što mi je dotakla ruku a meni srce stislo bilo mi je jasno da sam se prevario u njoj...
sljedeći dan pronašli su nas prijatelji ali ovaj put izašlo nas je troje iz vododerine ali to sam saznao tek nakon mjesec dana...
danas taj treći po čitav dan visi po računalu ubijajući zombije a ja šizim zbog njegovih loših ocjena
igor malteze is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 18:20   #44
Sve pricice su prekrasne, ali ove dvije su me posebno raznjezile:

Quote:
MAJAMAMA kaže: Pogledaj post
Bili smo prvi razred glazbene, nije imao nimalo sluha, tulio je ko ranjeni delfin, bio bucko, ali je imao najbolji smisao za humor i smijali smo se njemu i nejgovom frendu svih 6 razreda glazbene.

Putovi nam se razdvojili nekad sa srednjom, viđali se tu i tamo jer sam se družila s njegovom sestričnom, udebljao se do neprepoznatljivosti, ali je imao najbolji smisao za humor ikad.

Sreli smo se opet na Uskrs 2007. godine, netko me zazvao u prolazu, bila sam s mlađom sekom, sjela s njim i frendovima na kafu, umrla sam od smijeha, on je bio prepolovljen, dugokos i svirao gitaru i imao je i dalje jedinstven smisao za humor. Željela sam ga odmah, ma željela sam ga i kad je imao 110 kila, ali je uvijek bio prepijan u prolazu, a mene su hvatali neki drugi lošiji likovi.

Nakon mjesec dana smo hodali, nakon 6 zatrudnili, zajedno smo 7 godina, on je moj drugi dio

e, NAKON DVA PORODA, JA SAM DEBELA
Quote:
nadomak smisla kaže: Pogledaj post
Upoznali smo se online i rapidno zbližili kroz tjedan dana neprestanog laprdanja na telefonu. Imao je divaaan duboki glas koji kad sam povezala s onim što sam vidjela na fotkama po fejsu...
Bili smo iz dalekih gradova i visinski jako nekompatibilni (hm on je mislio da je to problem i da ću ja glavom bez obzira kidnuti kad ga vidim, od straha od smrti prignječenjem) tak da čim je naš susret dogovoren, bio je već malo obilježen raznim tihim "jel mi ovo treba" i "samo da nije grozan uživo" mislima.

Prvo vidjenje se desilo na parkingu, počeli smo se smijati, ja sam nervozno skenirala što mi se sviđa, što ne na njemu, fakat je bio ko kandelaber, skužila sam da ima malo x noge i krivi nos (kao i ja, što mrzim!) i to naše cjelodnevno druženje prošlo je u nekom polušoku, na autopilotu.

Ne znajući što u stvari da mislim pristala sam i na drugi susret na kojem sam bila pri sebi, na kojem sam uočila da se kreće polako, seksi ko pantera, i da je taaako kuul, i da tak iziiigoing i tak dubokobrundajući, da ima prekrasne ruke i prsa i beskonačno duge natkoljenice koje ne stanu pod stol u bircu. I bademaste dobre pametne oči i nos, iako malo krivi, je baš moj tip nosa, više kljuka, manje krumpir. I tak...
Divno.

Mislim da uvijek postoji neka vrsta 'prepoznavanja' kad sretnemo nekoga ko ce postati bitan.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 10:27   #45
Imala sam ogromnu potrebu da budem blizu njega od prvog trenutka, ali nije mi se odmah svidio niti sam skužila da mi sviđa, nema nečeg da mogu reći da me baš to privuklo.... ali jednom sam samo shvatila da ga želim i od tada smo skupa.
rober is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 17:18   #46
Da podijelim i svoju priču.

Upoznavanje standardno, vani. Nikakav fatalan susret ili romantična bljuzgotina. Jednostavno sam primijetila tipa koji je bio meni jako zgodan, nije čak standardno lijep, nego baš onako nekako seksi. I on je primijetio mene, prišao mi. Isprva sam mislila, ma neee, ništa od toga, ali nakon puno nagovaranja i truda ipak mu dam broj telefona, s mišlju da bi ga baš bilo dobro onako dobro fino izj...ti koji put i to je to.

Međutim, kad smo se prvi put našli na dejtu, skužim i da je pametan, i simpatičan... Pa na još kojem dejtu skužim da imamo gotovo indentične poglede na svijet i život u 90% stvari. Pa jebemu... Mislim si.

I tako, nakon cca 6 mjeseci živimo zajedno. Brak traje 2 godine, a veza 6, i čekamo prvu bebu. I dalje mi je zanimljiv, privlačan. Obožavam ga sve više i više, nisam mislila da je takvo što moguće.

Ali ne, nisam znala na prvu da je on taj, znala sam samo da mi je zgodan i da bi ga u krevet.
chokopralina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 10:23   #47
Čitam vaše priče i svaka na svoj način je lijepa. Kod nas je to bilo i dan danas je slaganje puzzli u sjećanju ali onih bitnih stvari se itekako sjećamo. Dakle bijaše to neko zimsko vrijeme 3.mj. prije skoro pa već 9 godina. Vikend prije nego li ću upoznati svog budućeg me legica nagovarala da idem van s njom i ostatkom društva. Nije mi se išlo i na tome je ostalo. Drugi dan smo se našle na kavi i rekla mi je kako je upoznala super frajera, za mene! Onak, ja sam tada bila izašla id dugogodišnje veze i nisam htjela nikoga novog upoznati. No da nju smirim obećala sam joj da ću izaći s njom idući vikend kad je bio i neki koncert. Ona se samo potajice smješkala. Došla je i ta večer, ekipa se skupila i dosta se pocugalo. Bili smo na koncertu i legica me obavijestila kako je dotični prisutan te me želi upoznati. Krenulo je natezanje, nisam se htjela upoznati ni sa kim premda mi ga je ona pokazala iz daljine i izgledao mi je vau. Na koncu me vukla za ruku do njega i doslovce gurnula njemu u naručje, rekla upoznajte se i zbrisala dalje! Tako smo se upoznali jedva razmijenili koju riječ i skontali kako je preglasno te se udaljili od mjesta koncerta kako bi u miru mogli popričati. Bili smo vani na jednom parkiralištu gdje je bio parkiran autobus od benda i neki tehničari. Strani bend, strani ljudi i odmah prvi test koliko je inteligentan, zna li strane jezike. Ispostavilo se kako oboje super baratamo engleskim. Družili smo se neko vrijeme s tehničarima kad nas je jedan od njih pitao koliko smo dugo u vezi?!? Pogledali smo se i ko iz topa ispalili odgovor koliko dugo pričamo s vama? Tada sam znala da ima nešto u tome i da tom dečku trebam dati šansu. Nasmijali smo se svi skupa, još neko vrijeme pričali s njima i na kraju se pozdravili. Povukli smo se u osamu kako bi se bolje upoznali. Na kraju večeri smo si razmijenili brojeve mobitela. Prespavala sam kod legice i neko prvo jutarnje buđenje pamtim po zvuku mobitela, stigla je poruka, od njega. Čitav dan smo se dopisivali a to dopisivanje nas je dovelo do 7 godina veze, 1,2 godine zaručništva i 7.mj braka. Volim svaki trenutak što ga zajedno provedemo.
nekosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 01:46   #48
iskreno ne sjećam se kad sam prvi put baš ugledala muža, ali vjerujem da je to bilo još u osnovnoj (mali grad, svi se znaju). nisam ga upamtila.
upoznali su nas moja frendica i njen dečko (njegov frend) negdje u mom trećem srednje. ona mi je rekla da je on najzabavniji i najduhovitiji lik na svijetu. bio mi je taj dan dosadan ko ponjava (samo je šutio ), pa sam otišla kući s kave iako sam time riskirala da će netko skužit da sam markirala.
sad ga smatram najzabavnijim i najduhovitijim dečkom na svijetu. ipak je frendica bila u pravu, samo što ja to taj prvi put nisam skužila .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 11:04   #49


Upoznali smo se preko neta i dogovorili kavu - znala sam da je izišao iz bolnice i da dolazi na štakama. Ugl... prvo smo se našli na cesti, doslovno, pa me je pratio autom do mjesta sastanka jer je iz drugog grada. Kiša je ljevala, a on je spustio prozor i uz smješak pozdravio. Pomislila sam - wow kak je zgodan - zatvorila prozor svog auta i krenula prema odredištu.
Ugl... izišao je iz auta, dosta spretno, s obzirom na štake - zanimljivo je da je s takvom nogom normalno vozio, pružio mi ruku i predstavio se - imenom, prezimenom i nadimkom. Nisam se trudila pamtiti ništa osim imena, jer... to je bila samo kava da ubijem vrijeme nakon iscrpljujućeg prekida, posla koji želim promijeniti....
I ubili smo sat i pol, uglavnom je on pričao, a ja sam mislila... kad će više prestat...

Javljao mi se nakon toga još nekoliko puta, a ja bih ga svaki put otkantala - ono gle, ne mogu, gle dolaze mi frendovi/idem frendovima, čujemo se za 3 tjedna, 5 tjedana, 6 dana... I svaki put bi nazvao - za 3 tjedna, 5 tjedana, 6 dana...
Istovremeno sam i dalje upoznavala likove po netu, a on je promijenio profil, ali ja to nisam znala... I opet smo počeli s netom... Trebalo mi je 2-3 dana da skužim. Bravo ja! :klap:

Osim prodike kak, šta, zašto... ti znaš tko sam ja, ja ne znam (al pretpostavljam tko si ti) nije dobio izgon iz mog života, nego je iz nekog razloga čak dobio pristanak na tu drugu kavu, ali kroz tjedan dana ili tako nekako - jer opet je puno posla, puno druženja...

Ugl... nije ju dočekao.... jednu večer došla sam kući kasno s posla... Uvalila se u kupku, spremila se za spavanac i zvoni mob - veli, znam da ti je problem jer si mrtva umorna, ali ja sam ti u kvartu, daj mi 60 sekundi i spusti se dolje. Opet je došao na ono mjesto na cesti gdje smo se prvi put našli. Izišao iz auta, dao mi ružu, poljubio me i rekao ovo je bilo 37 sekundi, laku noć. Sjeo u auto i otišao put kuće u drugi grad.

I ostalo je povijest....
okruglica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 23:26   #50
Ja sam svog muža čini mi se znala oduvijek. Iz istog smo mjesta, on stariji 3 godine. Kao klinki uvijek mi je bio nekako zanimljiv.
I tako s negdje 18, mi se baš počeo sviđat. Ponekad smo se znali i zateći u istom društvu, ali nismo nešto posebno komunicirali.
On je mislio da kod mene nema šanse i nikad nije ništa pokušavao.
Ja sam nekih dvije godine baš intezivno razmišljala o njemu, al nikako prilike da mu se približim, a u tom vremenu je imao i curu.
I tako jedne večeri prije 18 godina, ja sa svojim curkama išla na nekakav tulum. Na tulumu mi bilo super, ali su cure htjele u disko.
Nije mi se išlo u disko, al većina je prevladala...
A u disku on u društvu sa dva frenda i mojom sestričnom.
I tako ja s njima u priču, kao treba mi prijevoz kući i on kaže da mogu s njima.
I sad vrlo važan detalj... Bili smo za šankom, ja sjedila na stolcu, on stajao kraj mene i u jednom trenutku onako kao slučajno se se kukom naslonio na moju nogu, samo trnci i toplina su prošli mojim tijelom. Nisam uzmakla, a njemu je to (poslije mi je priznao) bio znak da bi mogao nešto pokušat.
I tako on sve razvezao kući, i ostala samo ja.
Nije mi stao kod kuće, nego je produžio dalje i stao na igralištu.
Malo smo pričali i u jednom trenutku je zastao i zagledao mi se u oči i šuti. I ja kao šta je bilo, a on kaže sad ću te poljubit, približi mi se i poljubi me najljepšim, najnježnijim, najsočnijim poljubcem ikad... tad sam znala, to je to.
Dan, danas se prisjećamo tog poljupca i pričamo o tom osjećaju... i on kaže da mu je to do tad najljepši poljubac...
I evo 18 lijepih zajedničkih godina, 15 u braku, dvoje djece, volimo se, ustvari mislim da je naša ljubav jača nego ikad...
riba34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 19:03   #51
Ujutro posao, popodne fuš, idem doma naveče...napokon...proljetni potop, mokra do kože. Zove me frendica dosadna k'o uš. Živi par kuća dalje i da nek dođem kod nje, imati će kao neki tulum i biti će kod nje taj neki frend...
Briga mene za tog njenog frenda, koji kuki mi ga uopće i spominje, jel....
Hoću doma, idem se presvući i zaleć' u krevet.
Neeeeee...dođi, dođi....pa biti će i taj i taj. A bože, mislim si...aj, na pol sata i bok. Dođem, nabacim na sebe nešto u letu i dođem. I eto ti tamo tog lika. On se opravdava da inače ne izgleda tako, jer je i on do nje pokisao kao miš, pa su mu navukli neke premale traperice i staru majcu na Ramonse.
Meni tak svejedno jer ne znam ni kako izgleda inače niti me zanima. Veče je ugodna, sve pet, samo on na momente ima neke monologe o muzici koji me uopće ne interesiraju.
Nakon toga, još nekoliko puta se "slučajno" srećemo kod nje. A on živi pet kvartova dalje.
Kaže mi da je zainteresiran za mene, ja joj zabranjujem da mu da moj broj.
Jedan dan, taj i taj me zove. Zovem ja nju, ona viče i smije se: "Ne znam ja niš', otišla sam na službeni put van Hrvatske!"

I eto nas u braku
nisamtoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 10:18   #52
Ja sam ljubomorna na sve ove priče prvih susreta.

Nas dvoje se prvog susreta ni ne sjećamo. Ni on ni ja pri prvom susretu nismo ni znali išta, ni osjetili išta, ni ništa...
__________________
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self. E.H.
higijeničarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 11:46   #53
Pa izmislite.

Mi smo se upoznali u baru u New Yorku, oboje smo tamo bili turistički i mislili da se više nikad nećemo vidjeti (on nije iz Hr) pa smo, jelte, prionuli poslu već u birtiji, a zatim nastavili u stanu gdje je on bio i ostali ondje nekoliko dana. Ne bum to ispričala starcima, zaboga, stoga imamo romantičnu verziju koja uključuje mnoge elemente iz ove teme.

Nakon što dovoljno puta ponoviš priču, počne djelovati stvarno.
__________________
Don't send me a winky face and then wonder why I show up at your house naked.
mpoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2015., 15:39   #54
Quote:
mpoo kaže: Pogledaj post
Pa izmislite.

Mi smo se upoznali u baru u New Yorku, oboje smo tamo bili turistički i mislili da se više nikad nećemo vidjeti (on nije iz Hr) pa smo, jelte, prionuli poslu već u birtiji, a zatim nastavili u stanu gdje je on bio i ostali ondje nekoliko dana. Ne bum to ispričala starcima, zaboga, stoga imamo romantičnu verziju koja uključuje mnoge elemente iz ove teme.

Nakon što dovoljno puta ponoviš priču, počne djelovati stvarno.
Meni je original dovoljno romantičan, ko Before Sunrise
Ja bi taj pričala pa nek se starci crvene, šta fali
__________________
A life-sentence sweeping confetti from the floor of a concrete hole..
Absolutely* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2015., 20:35   #55
Quote:
higijeničarka kaže: Pogledaj post
Ja sam ljubomorna na sve ove priče prvih susreta.

Nas dvoje se prvog susreta ni ne sjećamo. Ni on ni ja pri prvom susretu nismo ni znali išta, ni osjetili išta, ni ništa...
ak te tješi nisam ni ja znala ni osjetila išta na prvom susretu . niti na drugom niti na trećem niti na petom . jebiga, prvo smo bili prijatelji .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 13:38   #56
Nije mi još supružnik ali biti će jednog dana. Ja sam tek došla u novi grad na faks, i bila je prva brucošijada te godine. S prijateljica sam bila u crkvi na jednom predavanju i poslije idemo vani. U crkvu nas je došlo 6, ali jedna po jedna je išla u dom spremati se za van jer se to odužilo. Na kraju smo prijateljica i ja ostale do kraja, i fino laganini do doma spremile se i uputile u grad. Našle se sve skupa u disku, plešemo, zabavljamo se kad jedna od njih govori da je srela dečkovog prijatelja i da nas je pozvao njima za stol. Krenusmo tako prema njima, kad ugledam visokog crnog tipa, lijep kao dan. Prilazi mi jedan za ples, prilazi drugi, plešem ja kao sretna, ali samo njega gledam ispod oka. Pred kraj večeri dolazi on meni kao može li jedan ples, meni srce lupa, što ne bi moglo. Plešemo, plešemo, kad on lagano pomiče ruku s leđa prema dole, a ja mu je lagano vraćam na leđa. (danas kaže da se zaljubio u mene najviše radi toga jer mu nisam dala da me dira ) Ja sam se istog trena kad sam ga ugledala zaljubila, ali doslovno. Poslije je bilo svega dok nismo prohodali, ali znala sam da je to to odmah tu večer.
coffeetogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2015., 08:54   #57
Pripita k'o krme sam zavrtila rundu u lokalu u kojem sam radila, kraj radnog vremena, ostalo nas nekoliko sezonaca koji smo bili ekipa.
Nisam ni skužila da mi je na terasi sjedio i dječarac koji nije bio dio kontinetalne frakcije.
Ne bilo mi teško a i da ne ispadne glupo, odnesem pivo i pred njega, kao, živ bio, prvi dan nam je ove sezone, znamo šta nas čeka, treba na vrijeme početi lokat.
Sjećam se da je bio bradat i musav od glave do pete i da je užasno sporo cuclo to pivo i bio najslađi u svemirima.

Moj genijalni um je zaključio da ne forsira piće jer želi ostati zadnji na terasi.
Čovjek je sporo pio jer inače ne pije.

Bitno je da je ipak ostao zadnji na štekatu i da smo pričali satima oko kojekakvih gluparija.
Uzeo je broj mog moba, pisao mi drugi dan, ja zapamtila krivo ime pa ufilmala da je tip lažovčina jer nitko nije znao tko je taj i taj koji radi tu i tu pa mu se nisam javljala na mobitel, došao mi je na posao, nisam ga prepoznala jer je obrijao bradu i nije bio musav drito s posla, rekao mi je da izađem van, poljubio na vratima uz komentar da ako se ja mogu majmunisat pa počet bacat ignor na telefon - može se i on majmunisat pa mi ukrast jubac.

Ukro mi odma i srce u kompletu.
Pošast is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:01   #58
a jesam se nasmijala ode
steta sto ova tema nema 70str a ne neke tuzne

mi smo se nasli na forumu (ne ovom) na temi ni vise ni manje nego vlasnice I obožavatelji velikih sisa.
a ja jadna dvojcica, dosadno mi do bola, zivila u domu, a ta tema jedina aktivna, napisem sta ja radim ode
I mic po mic, pocnemo mi tipkat I neki nas stari potira na pm
I tako desetak dana, skuzimo da on studira par metara od mog doma I posalje koju sliku. I ono skroz zgodan, misicav, susta suprotnost od mojih bivsih I odlucimo se mi nac.
kako se priblizavao tako je meni entuzijazam opadao.
imao je one brazde od pristica po licu, neku bilu smatenu jaketu al dobro, sjeli mi na pice a on prica o tome kako mu je ima deset dana umrla baba I zasuze mu oci.
ja se mislim kakvi je ovo tip....
nadjemo se jos par puta I on me pita ocu li mu bit cura. treci put sam tek pristala
a da ce bit moj muz sam shvatila dok sam ga slusala kako prica s mojom mamom
nakon pet mj veze smo poceli zivit zajedno, nakon dvi ipo god se ozenili. sad je proslo devet, imamo dva ipo djeteta I svaki dan me podsjeti zasto ga volim
__________________
It would be a crime to ever let you go...
slavica_05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 16:14   #59
Quote:
slavica_05 kaže: Pogledaj post
mi smo se nasli na forumu (ne ovom) na temi ni vise ni manje nego vlasnice I obožavatelji velikih sisa.

Odlična priča.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 17:23   #60
3 strane i samo jedno upoznavanje u birtiji?? popularan st kafic,ja dosao s broda nabrijan kao i uvik odmah istu vecer vani s najboljim prijateljom,upoznali nju i priju,prijatelj se nalio i postao neugodan,ja ispao normalan i dobrica...prebacio je zadnju doma i mislio skuvat za jednu noc...evo noc traje vec 17 god...
Pomorac35st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:26.