Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2014., 21:37   #61
Gdje ima za kupit parfem Nina Ricci - Love in Paris ? Nasao sam u uk nesto ali nešalju van uopce više zbog zakona.
asterixxx is offline  
Old 08.12.2014., 22:06   #62
Stigla narudžba s feeluniquea za 9 dana
__________________
x
Elektra is offline  
Old 08.12.2014., 23:53   #63
Lookfantastic

Oko 22,25 mi se javio na FB Jordan s Looka i zamolio me da potvrdim otkazanu narudžbu - što sam i učinila uz napomenu da narudžba ne prolazi protokol o plaćanju ...

Malo mi je žao śto je tako prošlo, ali je lijepo što postoji komunikacija.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 09.12.2014., 01:55   #64
Hvala orangecounty.
Što se tiče Secret camouflage, nisam je još koristila, ali imam problematičnu kožu pa sam čula da je odlično za prekrivanje, ali definitivno nije za ispod očiju jer je dosta kruta i teška. Zato imaju drugi korektor, Secret Concealer, koji je kremastiji.

Ako još neko zna stranicu koja isporučuje za Hrvatsku Becca Ever-Matte Poreless Priming Perfector?
mateas is offline  
Old 09.12.2014., 11:50   #65
Ispričavam se ako sam falila topic, ali ne znam gdje bih prikladnije postavila pitanje.
Žene, zna li netko koliko treba Zimzelenoj da odgovori na poruku?
Lorca Blue is offline  
Old 09.12.2014., 22:53   #66
Lorca, meni uvijek isti dan na sms ... a na fb mi nekad nisu prosle poruke prema njoj, ne znam zasto ....mislim da ima i email, ali ga ne znam ... ako ti treba broj telefona, javi se na pm
AmarieZgb is offline  
Old 10.12.2014., 17:56   #67
Da li je kome dosla narudzba sa beautybaya narucena za black friday?meni pise shippano 29.11 ali jos nista nije doslo:/ tnx
anaira32 is offline  
Old 10.12.2014., 18:37   #68
meni nit look, nit feelunique nit sleek.
Timbalandica is offline  
Old 10.12.2014., 20:29   #69
Stigla mi četkica sa Sigme ali umjesto copper varijante koja je nešto skuplja, i koju sam i platila,poslali mi običnu verziju. Jel se nekom desilo nešto slično, poslala sam im mail ali ne znam kako rješavaju takve greške.
__________________
Love Beauty
Natalina is offline  
Old 10.12.2014., 20:31   #70
meni je dosla cetka s hqhair i birthday gloss sa sleeka, ovo drugo jucer
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 11.12.2014., 07:41   #71
Gdje mogu naručiti najpovoljnije no tangle četku??
htjela bih je pokloniti jednoj djevojčici.
Ono što sam ja gledala (Look, feel, jagoda) sve je skuplje nego kod nas, tu je 90 kuna....
nkp013 is offline  
Old 11.12.2014., 07:59   #72
ovisi kad je neki popust, mene je dosla pred par tj 60-65kn na hqhair
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 11.12.2014., 09:51   #73
Ni meni za black friday nije doslo sa looka, ali su me jučer iznenadili. Bila je uz kupnju dva Kerastase proizvoda ona wash bag ali kad sam ja naručila bila je oos i tako mi je pisalo i u potvrdi narudžbe pa naravno nisam ni očekivala ništa. I jučer dobijem mail od njih da se ispričavaju što kasne sa isporukom wash bag i da je nažalost više nema i da će mi u znak isprike poslati Bain satin 30 ml i Lait vital 20ml. Baš su mini proizvodi ali opet lijepo od njih...
the lina is offline  
Old 11.12.2014., 09:53   #74
tek jučer mi je shippana narudžba sa feeluniquea od 28.11.
look i sleek od 01.12. čekam
Timbalandica is offline  
Old 11.12.2014., 09:59   #75
imam 2 paketa s trackingom i sad s njima "upoznajem europu" jedan je u briselu, drugi u linzu inače oba iz istog uk šopa

nadam im se do Božića
moćna carica is offline  
Old 11.12.2014., 10:32   #76
Imam praksu s vremena na vrijeme naručiti nešto sa feelunique i zadovoljna sam njihovom uslugom, kao i proizvodima koje sam naručivala. No, nešto čudno sam primijetila nedavno. Naime, naručila sam YSL ruž s linka, stigao mi je za nekih 10 dana i sve 5, no primijetim da su ova slova YSL na ambalaži crne boje, dok sa slika na internetu, pa i njihove, vidim samo crvenu boju znaka na pakiranjima.
Dosada nisam sumnjala u autentičnost proizvoda s te stranice, što vi mislite?
Ne znam ima li smisla da im se obratim mailom, ne znam uopće gdje se na stranici nalazi kontakt e-mail??

http://www.feelunique.com/p/Yves-Sai...The-Mats-3.8ml
petrunjela84 is offline  
Old 11.12.2014., 11:12   #77
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Imam praksu s vremena na vrijeme naručiti nešto sa feelunique i zadovoljna sam njihovom uslugom, kao i proizvodima koje sam naručivala. No, nešto čudno sam primijetila nedavno. Naime, naručila sam YSL ruž s linka, stigao mi je za nekih 10 dana i sve 5, no primijetim da su ova slova YSL na ambalaži crne boje, dok sa slika na internetu, pa i njihove, vidim samo crvenu boju znaka na pakiranjima.
Dosada nisam sumnjala u autentičnost proizvoda s te stranice, što vi mislite?
Ne znam ima li smisla da im se obratim mailom, ne znam uopće gdje se na stranici nalazi kontakt e-mail??

http://www.feelunique.com/p/Yves-Sai...The-Mats-3.8ml
To su ruževi koji su odnedavno u prodaji, stvarno sumnjam da se fejkaju. Moram pogledati kakvi su moji doma, imam dva ruža iz te linije pa ću baš usporediti
__________________
x
Elektra is offline  
Old 11.12.2014., 11:33   #78
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
To su ruževi koji su odnedavno u prodaji, stvarno sumnjam da se fejkaju. Moram pogledati kakvi su moji doma, imam dva ruža iz te linije pa ću baš usporediti
Ajde živa bila, baš me ovo nasekiralo!
Ja na internetu nalazim samo slike tih ruževa (također i nijanse 207 koju sam ja uzela) u pakiranjima crvenih slova.
petrunjela84 is offline  
Old 11.12.2014., 11:54   #79
Lookfantastic i Korres - što da radim?

Opet sam naručila Korres na Lookfantastic - i opet problem s plaćanjem preko MaestroCard. Jučer sam bila u banci, tamo je sve bilo OK, šefica je nazvala glavnog informatičara u središnjicu ... no problem ...

Zna li netko u čemu bi mogao biti problem? Jednostavno Look mi opet nije ponudio cijeli protokol o plaćanju ...
Ja sam do sad samo jednom naručila i platila tako u Feelu, roba je stigla i sve OK (iako sam razočarana Nuxe*om) i Sleek (roba naplaćena, shippana 27.11, čekam, još je u onom njihovom roku 5-10 radnih dana) ...

Da li da odustanem od Looka?
Na Feelu su mi 2 artikla od 3 koja želim - trenutno nedostupni, a i na Looku su sniženi 20% bez koda s popustom ...
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 11.12.2014., 13:09   #80
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Ajde živa bila, baš me ovo nasekiralo!
Ja na internetu nalazim samo slike tih ruževa (također i nijanse 207 koju sam ja uzela) u pakiranjima crvenih slova.
ja sam baš sad pogledala tri komada iz matts kolekcije koje imam, na checkyour cosmetics.
dva su proizvedena u srpnju, a jedan u travnju 2014.
jedan iz rouge volupte linije, također proizveden u srpnju.
mislim da stvarno nema bojazni za ruževe, a i druge stvari na feelu,
pogledala sam i neke kreme što sam nedavno kupovala, stvarno,sve friške
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:31.