Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2005., 14:06   #21
Zajednička prošlost, zajedničko odrastanje, zajednički prijatelji..kartanje bele u nedogled i smijeh do suza..
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:11   #22
moja najveca ljubav ne hoda ko da ga je zguzilo, nije smotan, ne frljfa dok govori, i nema facu ko da ga je strefia mozdani udar.bas cudno kako mi nijedan bivsi ne fali...
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:28   #23
Quote:
gnjavež kaže:
moja najveca ljubav ne hoda ko da ga je zguzilo, nije smotan, ne frljfa dok govori, i nema facu ko da ga je strefia mozdani udar.bas cudno kako mi nijedan bivsi ne fali...

pa što si onda bila s njima??
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:32   #24
pubertet sva srica nije dugo trajalo...
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:34   #25
Quote:
fairy kaže:
pa što si onda bila s njima??
Kako znaš da su to bili "oni", a ne "on"
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:36   #26
Dancing.....


Moj muzh ne voli da densa....
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:37   #27
Quote:
Ibiza kaže:
Kako znaš da su to bili "oni", a ne "on"
da, da imas pravo, onaj prvi je jos bio podnosljiv al onaj drugi...
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:38   #28
Quote:
Anastasia kaže:
Svatko je svijet za sebe, svakog voliš na neki drugi način, mislim da nije ni fer uspoređivati bivše sa sadašnjima.
Istina da svakog volis na svoj nacin. A i ljubav i ocekivanja od partnera se mijenjaju s godinama.
Dok sam bila mladja trazila sam zabavu, duhovitog tipa koji ce me svakodnevno obarat s nogu i iznenadjivat, a danas trazim mir, povjerenje, prijateljstvo...
Zato mi je malo bedasto usporedjivat ih kad ni moja ocekivanja nisu ista.

Mogla bih jedino reci sto mi nedostaje kod sadasnjeg partnera da mi bude savrsen.
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 14:52   #29
Quote:
Ibiza kaže:
Kako znaš da su to bili "oni", a ne "on"

Quote:
gnjavež kaže:
bas cudno kako mi nijedan bivsi ne fali...

koliko se kužim u jedninu-množinu, ovo bi bila množina, dakle "oni"!!
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 15:01   #30
istina je da se mislilo na 'njih' ali nisu svi forumasi imali prilike ic u skolu. ako nekome treba pomoc u razlikovanju jednine i mnozine radu cu pomoc, pogotovo ako je muskog roda
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 15:40   #31
fali mi neki nasi razgovori.
moj je sadasnji najbolji na svijetu, al cita novine jednom godisnje, ne interesiraju ga akutalne teme, ne mozes se s njim o tim pitanjima upustit u raspravu. sve te dnevnopoliticke stvari shvaca povrsno i ne kuzi zasto su te dosadne stvari meni u sferi interesa (umjetnik ).

A bivsi je osoba s kojom mi je razgovor o tim temama uvijek bio poticajan i zanimljiv.

al sad ne razgovaramo uopce pa tako ni o tome!
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 17:36   #32
Zensko kaze:" Ni jedan nije kao moj bivsi.", dok musko kaze:" Ni jedna nece biti kako moja buduca!"
KokuZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 18:06   #33
nemam bivših

i niš mi ne fali
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 18:10   #34
Quote:
walter kaže:
Moja bivša znala je napraviti pseći pogled kad bi tražila da joj nešto oprostim, voljela je gliste, kad bi našla negdje pauka ne bi ga ubila nego bi ga stavila na papir i iznijela napolje. I voljela je gaziti po lokvama u svojim martama. I naučila me puno toga.
demantiram, leb i ja nismo nikad bili u vezi.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 18:13   #35
e, fali mi ono kad smo na pizzi nakon što se nismo vidjeli pun ***** i osamsto, a on nešto priča, a ja poskrivećki gledam zlatne djevojke (ona serija o 4 stare babe) na teveu njemu iza leđa

to mi se sa sadašnjim dečkom ne dešava.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 18:38   #36
meni je muka od tog idealiziranja bivsih. svatko od vas ima brata ili sestru otprilike istih godina. i sad recimo moj bivsi je bio tip otprilike ko moj brat, cak su slicno i izgledali. e sad, poznavajuci svog brata, kojeg naravno volim i sve, ali ne bih nikad mogla patiti nakon prekida s njim, jer znam da je obican covjek ko i svi drugi, cudno mi je kad se sjetim koje sam bijesne gliste izvodila kad sam prekinula s tim bivsim. ono kao niko me nije volio ko on ili "osjecao" (boze!) ko on, on je nastavljao svaku moju recenicu i misao, on je poznavao moje tijelo itd. gluposti. svatko to moze, kome dopustite. cim pustite sljedeceg u svoj zivot, bivsi se pretvara u sivu prasinu proslosti. slicnu prahu u koji se pretvori osusena ruza koju vam je poklonio na prvom spoju
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 19:33   #37
Sve sto je imao bivsi bacila sam niz rijeku.
Mislim da je potrosen.Ne nedostaje mi, idemo dalje, chapter closed;

Od njegovih osobina koje su posebne i ne ponovljive, rekla bih da su najuocljivije: saaaavrseno je kuhao.. nedostaju mi njegovi francuski specijaliteti i nikaog ama bas nikog drugog ne znam tko to zna tako spremit..

Od ostalih stvari, imao je nekakvu ljudsku toplinu, koja je u njegovom slujcaju bila za koji celzijus jaca ali ja se usudjujem vjerovati da i drugi ljudi to imaju..
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 22:25   #38
Ja volim zapaliti đoks, to sam činio sa bivšom curom.
Sa ovom sam u svakom pogledu više zadovoljan i sretniji, ali eto ta sitnica mi sad pada na pamet.
Nije da je moja sadašnja cura sakoman, ali ne puši, a meni je to eto ostalo. Mislio sam da ću s vremenom stati, kad diplomiram, pa kad nađem posao, al nisam.
Zato smo u vodka-koli partneri
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 22:27   #39
nisam znala da se vjernici smiju drogirati...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2005., 22:30   #40
Quote:
Natch kaže:
nisam znala da se vjernici smiju drogirati...
Eto odgovora zašto služi ispovjed
__________________
Prvo materijalna baza, pa duhovna nadgradnja.
Tuco-il brutto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.