Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2015., 21:27   #81
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Jel ti bitan izgled ?
Ili bi poševio bilo šta samo da ne platiš?

Kako ti izgledaš? Ono... probaj biti realan
trenutno mi izgled skoro uopće nije bitan. poševio bi bilo što da istina
pa kako ja izgledam? 174 cm 70 kila, žilave građe, smeđe oči i smeđa kosa. ono niš posebno. i kurac mi je normalan. valjda


samo da pitam. jel moguće prolupati ako si cijeli život bez seksa? ono manične depresije, bipolarni poremećaji, šizofrenije i takve strašne stvari? toga se ja bojim da ne obolim mentalno
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 21:40   #82
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
trenutno mi izgled skoro uopće nije bitan. poševio bi bilo što da istina
pa kako ja izgledam? 174 cm 70 kila, žilave građe, smeđe oči i smeđa kosa. ono niš posebno. i kurac mi je normalan. valjda


samo da pitam. jel moguće prolupati ako si cijeli život bez seksa? ono manične depresije, bipolarni poremećaji, šizofrenije i takve strašne stvari? toga se ja bojim da ne obolim mentalno
Pa probaj kod manje lijepih cura

Ma vidi , privlačniji ljudi dođu lakše do seksa ali seks nije privilegija lijepih ljudi (to sam ponovila valjda na forumu sto puta) jebu i oni manje lijepi

Moraš samo ozići onaj korak dalje...znači upoznaš curu , malo koketiraj , zazaj se dvosmisleno , poljubi je , dodiru je ...

Već se jedan djevac pitao to , može li postati opasan po okolinu
Pa vidi , ja da imam takav problem ja bi si dala fore do određene godine a onda lijepo platila ženi da me zadovolji. Nije to tako strašno
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 21:43   #83
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
trenutno mi izgled skoro uopće nije bitan. poševio bi bilo što da istina
pa kako ja izgledam? 174 cm 70 kila, žilave građe, smeđe oči i smeđa kosa. ono niš posebno. i kurac mi je normalan. valjda
Ma nemaš brige. To ti dođe nenajavljano i iz vedra neba.

I ja sam svojevremeno bio tako več lud što sam djevac, ali tada, na moj 13 rođendan, riješio sam se tog tereta sasvim nenadano.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 22:19   #84
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
jel mi može netko objasniti kako da najlakše poševim žensku a da nije prostitutka? jer očito je da sam ja mutav što se tiče muško ženskih odnosa. "stručna" literatura me ne zanima jer mi to djeluju kao neke new age self help gluposti. žao mi je kaj sam vam dosadan ali nejebica me ozbiljno uhvatila.
Najlakse ces poseviti zensku ako prestanes biti mutav sto se tice musko zenskih odnosa.
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 23:25   #85
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
jel mi može netko objasniti kako da najlakše poševim žensku a da nije prostitutka? jer očito je da sam ja mutav što se tiče muško ženskih odnosa. "stručna" literatura me ne zanima jer mi to djeluju kao neke new age self help gluposti. žao mi je kaj sam vam dosadan ali nejebica me ozbiljno uhvatila.
Pogledaj sebe prvo i riješi probleme koje imaš, a ovo će ti doći naknadno. Ne postoji nikakva stručna literatura o tome, niti glupe spike o čarobnom osvajanju žena, od kojih ćeš prije pobrati šamar, nego li seks. Usavršavaj se kako god znaš, gradi mišiće, fizičku formu, poboljšavaj si izgled, inteligenciju pogotovo. Bez toga, nema šanse da ćeš moći i pristupiti nekoj curi, a kamo li imati i seks. Izgradi svoj stav, budi čovjek sa stilom. Učini si život jednostavnim.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 23:57   #86
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
trenutno mi izgled skoro uopće nije bitan. poševio bi bilo što da istina
pa kako ja izgledam? 174 cm 70 kila, žilave građe, smeđe oči i smeđa kosa. ono niš posebno. i kurac mi je normalan. valjda


samo da pitam. jel moguće prolupati ako si cijeli život bez seksa? ono manične depresije, bipolarni poremećaji, šizofrenije i takve strašne stvari? toga se ja bojim da ne obolim mentalno
Tvoja realna šansa, kad si već toliko očajan a ne želiš kurvice, su pijane djevojke na petak i subotu navečer. Od nekoliko potencijalnih žrtava naći će se barem jedna koju možeš naguziti u parku, govorim iz svog iskustva.
spectrumix is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 00:29   #87
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
dežurne šaljivdžije slobodno možete i ovdje pisati


,, a gdje gori?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 06:39   #88
Možda bi mogao pokušati i na silu prilaziti curama, koje ti i nisu baš jako napete. Jebiga, moraš od nekud počet, jer mi se to čini najveći problem.

Što se tiče godina, nije to neki problem. Znam par gdje je tip imao 26, bio djevac, a ona je imala popriličnu povijest iza sebe, pa se uskoro žene, nakon što ona rodi. Jedan od najboljih parova koje poznam, sad imaju iznad 30 oboje.

Inače, ovaj savjet da prilaziš manje privlačnim curama, hmmmm, iz moga iskustva, to može svakako završiti. Recimo, "ti si prezgodan za mene, garant me samo želiš iskoristit", ne želiš čuti, zar ne?

Po meni najbolje je da prilaziš svakoj curi koja ti se svidi. Ne mora ti se svidit da padneš na dupe, nego onako, ako ti je slatka, bilo šta, samo priđi. I priča je početak.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 06:51   #89
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post

Što se tiče godina, nije to neki problem. Znam par gdje je tip imao 26, bio djevac, a ona je imala popriličnu povijest iza sebe, pa se uskoro žene, nakon što ona rodi. Jedan od najboljih parova koje poznam, sad imaju iznad 30 oboje.

:
I ako on sad odluci, da bi mogel i on jos kaj provati...?
__________________
Moj potpis!
Uroshito is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 17:41   #90
Shvatio sam da sam uvijek bio malo ozbiljniji od drugih. Uvijek sam redovito učio, trenirao uvijek pazio sto radim na izlascima. Valjda je to razlog. I sada ispaštam. I sam ppočinjem misliti da sam nevini čudak
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 17:47   #91
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
Shvatio sam da sam uvijek bio malo ozbiljniji od drugih. Uvijek sam redovito učio, trenirao uvijek pazio sto radim na izlascima. Valjda je to razlog. I sada ispaštam. I sam ppočinjem misliti da sam nevini čudak
Ma to su ti gluparije,jednostavno imaš problema u komunikaciji sa ženama i odašiljanju neke vibre koja bi ih odvela korak dalje od kave.
Kad se sjetim tko sve iz moje osnovne ima ženu i djecu ... odmah znam da ti nije problem u ozbiljnosti, učenju i finoći.

Kako ti ide komunikacija sa curama?
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 17:48   #92
Još uvijek sam djevac

Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
Shvatio sam da sam uvijek bio malo ozbiljniji od drugih. Uvijek sam redovito učio, trenirao uvijek pazio sto radim na izlascima. Valjda je to razlog. I sada ispaštam. I sam ppočinjem misliti da sam nevini čudak

po ovome ispada da samo neozbiljni nisu djevci.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 17:55   #93
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ma to su ti gluparije,jednostavno imaš problema u komunikaciji sa ženama i odašiljanju neke vibre koja bi ih odvela korak dalje od kave.
Kad se sjetim tko sve iz moje osnovne ima ženu i djecu ... odmah znam da ti nije problem u ozbiljnosti, učenju i finoći.

Kako ti ide komunikacija sa curama?
Pa normalno pričam. Faks, kafići, muzika, priče i takve teme. Ne znam uopće kako binnešto više napravio. Slovim kao duhovita osoba ali ja sebe ne smatram tako. Normalno izgledam, ali priznajem da me moja nevinost tišti. Ma valjda sam ja predodređen da budem djevac. Valjda sam emocionalno glup ko kurac

Objasni mi to s vibriom....
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:04   #94
Vjerovatno ti je problem ko i vecini djevaca, ne dodirnes curu, ne poljubis je, i sl. pa sve ostane na prijateljstvu
orhidej107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:09   #95
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
Pa normalno pričam. Faks, kafići, muzika, priče i takve teme. Ne znam uopće kako binnešto više napravio. Slovim kao duhovita osoba ali ja sebe ne smatram tako. Normalno izgledam, ali priznajem da me moja nevinost tišti. Ma valjda sam ja predodređen da budem djevac. Valjda sam emocionalno glup ko kurac

Objasni mi to s vibriom....
Kao prvo sama pomisao na to te frustrira, možda odašilješ takvu vibru , frustriranog djevca koji ne vidi gdje je jebeni problem
To da li si emocionalno glup ili ne, jebu i oni koji su emocionalni invalidi,to ti nije problem.

Znaš li koketirati, navesti nekoga da se zamisli kako bi bilo da odete korak dalje od te kave?
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:11   #96
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
Pa normalno pričam. Faks, kafići, muzika, priče i takve teme. Ne znam uopće kako binnešto više napravio. Slovim kao duhovita osoba ali ja sebe ne smatram tako. Normalno izgledam, ali priznajem da me moja nevinost tišti. Ma valjda sam ja predodređen da budem djevac. Valjda sam emocionalno glup ko kurac

Objasni mi to s vibriom....
A isuse, kao da je to danas neki problem.. mene kad neki lik napaljuje koji mi se sviđa, ja se jedva suzdržavam. Odite 2-3 puta na cugu/u šetnju i onda ju pozovi kod sebe kad budeš sam i tu je sasvim logično šta će se dogodit.
Moguće da ne pristane odmah ići kod tebe, jer ne želi da misliš da je laka ili ako ti i dođe, možda ti neće odmah dati, ali ćete se bar ljubiti/dirati za početak.

I daj molim te drkaj pobogu, zašto se suzdržavaš.. to je prirodno za našu vrstu. Samim tim će ti se možda i prestat dizat isti tren čim vidiš neku žensku osobu.
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:12   #97
A šta ja znam. Očito ne čim sam djevac.
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:15   #98
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
A isuse, kao da je to danas neki problem.. mene kad neki lik napaljuje koji mi se sviđa, ja se jedva suzdržavam. Odite 2-3 puta na cugu/u šetnju i onda ju pozovi kod sebe kad budeš sam i tu je sasvim logično šta će se dogodit.
Moguće da ne pristane odmah ići kod tebe, jer ne želi da misliš da je laka ili ako ti i dođe, možda ti neće odmah dati, ali ćete se bar ljubiti/dirati za početak.

I daj molim te drkaj pobogu, zašto se suzdržavaš.. to je prirodno za našu vrstu. Samim tim će ti se možda i prestat dizat isti tren čim vidiš neku žensku osobu.
Kakva si ti za pomoć mu?
Daj se malo žrtvuj

Ugl, nama koji imamo razvijene socijalne vještine i koji smo "isporobali" seks lako je sad pričati pa to ti je ovako ili onako.
Njemu je to poprilično teško i treba ga razumjeti.
Ja sam za kurvu ...
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:16   #99
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
A isuse, kao da je to danas neki problem.. mene kad neki lik napaljuje koji mi se sviđa, ja se jedva suzdržavam. Odite 2-3 puta na cugu/u šetnju i onda ju pozovi kod sebe kad budeš sam i tu je sasvim logično šta će se dogodit.
Moguće da ne pristane odmah ići kod tebe, jer ne želi da misliš da je laka ili ako ti i dođe, možda ti neće odmah dati, ali ćete se bar ljubiti/dirati za početak.

I daj molim te drkaj pobogu, zašto se suzdržavaš.. to je prirodno za našu vrstu. Samim tim će ti se možda i prestat dizat isti tren čim vidiš neku žensku osobu.
Bolje mi je bez drkanja. Imam više energije
ocelot power is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2015., 18:19   #100
Quote:
ocelot power kaže: Pogledaj post
A šta ja znam. Očito ne čim sam djevac.
Joj daj prestani , evo ja sam ti našla problem.
Imaš loše mišljenje o sebi ...
Ja sam ajdni ispfrustrirani djevac koji će postati opasan po okolinu kme kme kem ...

Tko si ti? Što studiraš? Imaš koji hobi? Što voliš? Što želiš u životu?
To su stvari koje trebaju biti na tvojoj listi viđenja sebe ... a ne djevac

Zaboravi da si djevac i kreni prezentirati sebe , samom sebi drugačije pa će te i okolina vidjet drugačije.
Tu ti je problem.
__________________
Nikada neće proći. Obećavam...
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger