Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2015., 19:06   #81
Nisam ocekivao da ce Aru ovako puknuti u zadnjemu km ali sve u svemu meni odlican stage i izvrsna cijela utrka. Danas kao da samo ponovno na pocetku, jos kada ne navijam za nikoga jos bolje
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2015., 22:09   #82
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Čini se da je za Dumoulina Vuelta predugačka za 2 etape ... On je jedini koji može na TT nadoknaditi dosta vremena , ali nakupit će previše zaostatka do tada.

Nekako mi više nije napeto, jer se stvari razvijaju u korist onih koji baš ne simpatiziram. Ne mrzim nikoga, ali nisu mi zanimljivi ni simpatični.
Dumoulin jos moze ovo dobiti ako sutra ne buse zaostao za vise od 30 sekundi. Na 30 km moze nadoknaditi 2-3 minute nad Aruom. Vidjet cemo.

A od Quintane necemo nista vidjeti jer covjek vise ne moze. Njega se stalno ceka, cekalo ga se na Touru, ceka ga se sada, ali nikako da ga se doceka.

Puritu ipak treba skinuti kapu, nakon sto je odvozio Tour sada je sa svojim godinama sekundu od puno odmornijeg i svjezijeg Arua. Bite cu tu jos svasta, nevjerojatno mi je da Aru ovako pukne, on ide tragom Nibalija, toplo-hladno, a kao sto Contador kaze, Vuletu dobiva onaj koji ima konstantu i ne mora imati niti jednu pobjedu. Upravo sam zato uvjeren da bi Froome ovo itekako dobio da je ostao u konkurenciji.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 17:45   #83
Mislim da će Rodriguez danas svakako preskočiti Arua. Spasila ga je ova jedna sekunda zaostatka. Sad se opet Astana mora trošit na čelu pelotona i na zadnjem će zubo () ostati sam.
Najzanimljivije će biti pratiti Dumoulina. Sve do nekakve minute zaostatka će garantirati da će TT biti jako zanimljiv za gledanje (iako ga inače ne volim gledat)
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 20:29   #84
Dumoulin treba nadoknaditi 1:51. Moguće. Bit će blizu.

Landa je stvarno životinja. Koliko je taj vukao i još je završio u grupi s favoritima. Dobro će se uklopiti u Sky sa ostalim cyborzima
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 23:20   #85
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Dumoulin treba nadoknaditi 1:51. Moguće. Bit će blizu.
Dumoulin moze nadoknaditi i 3 minute na onakvom kronometru. Nakon Burgosa sve ce ovisiti o zadnjoj etapi u Escorialu, tamo jedino jos ima ozbiljnijih planina, do te etape samo po jedan vrh 1. i 2. kategorije. Aru i Purito ce morati gadno napasti na toj etapi ako Dumoulin bude imao minutu prednosti! Ajmo vidjeti hoce li Aru bez ijedne pobjede i samo s jednim podijem osvojiti Vueltu.

Nitko ne spominje Omara Frailea koji se pokazao kao najbolji penjac na ovoj Vuelti, kakav Aru!! I jos ima samo 25 godina.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 23:50   #86
http://www.oddschecker.com/cycling/v...-espana/winner

Po kladionicama Dumoulin blagi favorit.
Woodgate is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2015., 11:58   #87
Quote:
El Tomo kaže: Pogledaj post
Dumoulin moze nadoknaditi i 3 minute na onakvom kronometru. Nakon Burgosa sve ce ovisiti o zadnjoj etapi u Escorialu, tamo jedino jos ima ozbiljnijih planina, do te etape samo po jedan vrh 1. i 2. kategorije. Aru i Purito ce morati gadno napasti na toj etapi ako Dumoulin bude imao minutu prednosti! Ajmo vidjeti hoce li Aru bez ijedne pobjede i samo s jednim podijem osvojiti Vueltu.

Nitko ne spominje Omara Frailea koji se pokazao kao najbolji penjac na ovoj Vuelti, kakav Aru!! I jos ima samo 25 godina.
Ma naravno da inače može, ali ova Vuelta je prilično iscrpljujuća. Bit će bolji sigurno od konkurencije za GC, samo ne vjerujem da će ih baš oprat za 3 minute.
Fraile se nije baš pokazao kao najbolji penjač na cijeloj Vuelti. Puštali su ga u bijeg i bio je najbolji među onima s kojima je bježao. S obzirom koliko brda ima na ovoj Vuelti malo je prejako reći da je najbolji penjač frajer koji preko 2 sata kasni za vodećima.
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2015., 19:18   #88
I tako... s obzirom da je Dumoulin rasturio naš je običaj i obveza dovesti njegovo poštenje u pitanje Narkomančina

Bit će mu teško zadržati ovo prvo mjesto. Nedostatak ekipe je glavni problem, ali i do sada je vozio bez njih pa se dobro držao. U petak je još preostala zadnja etapa s ciljem na nekakvom brdašcu na kojem bi Aru eventualno mogao stići 3 sekunde. Sutra i u subotu su teške etape, ali mislim da Aru tu neće napraviti neku razliku jer je cilj na ravnom. Ako se bude vozilo ziheraški do zadnjeg uspona kao i do sada, TD bi to mogao obraniti.
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 00:57   #89
Na kronometru nikakvih iznenadenja. Dumoulin je to ocekivano rasturio, ali je malo neocekivano Aru bio jako dobar i izgubio samo 2 minute. Ja sam ocekivao da ce Dumoulin napraviti minutu prednosti nad Aruom. Valverde ocekivano dobar, Purito ocekivano ocajan.

Bojim se da 3 sekunde prednosti Dumoulinu nece biti dovoljno, vec je puno snage potrosio, sigurno vise nego maleni Aru. Sutra bi moglo biti zanimljivo, etapa odgovara Dumoulinu, mogli bi i bonusi igrati vrlo veliku ulogu.

No, nakon sto je Dumoulin osvojio dvije etape, i na jos dvije bio u top 3. zaista ne bi bilo fer da Vueltu dobije Aru s nula etapnih pobjeda.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 00:58   #90
Tko zna, mosta Quintana u predzadnjoj etapi poludi pa nadoknadi 3 minute u stilu Pantanija
A nije ni Purito daleko, moze i on nadoknaditi jednu minutu. Bit ce interesantno.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 11:07   #91
nekako mi se cini da Aru ima najvece sanse mada bih bas volio da Dumoulin uzme konacnu pobjedu. sve u svemu ovo mi je daleko nabolja utrka ove godine od sve tri
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 19:01   #92
Dumoolin zbilja pokazao misice danas i to jako!
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 00:50   #93
Bravo Dumoulin, dana Aruu i onoj prenapuhanoj Astani ukrao jos 3 sekunde.

Neka mu je sa srecom sutra, i neka to osvoji. Zasluzio je vide od icega.

A Astana je stvarno prebahata. Izjavili su da ce sutra protiv Dumoulina voziti i Katusha i Moviestar.... Ma kako da ne.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 18:02   #94
Ne znam što se događa... nisam u RH... ali gledam stream sad i ne vjerujem. Što se dogodilo Dumoulinu da je više od minutu i pol zaostao ??

__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 18:36   #95
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Ne znam što se događa... nisam u RH... ali gledam stream sad i ne vjerujem. Što se dogodilo Dumoulinu da je više od minutu i pol zaostao ??

Na predzadnjem usponu Aru je napravio 20s prednosti.
Dumoulin je ostao sam. Na spustu je spustio razliku na 10s.
Bila je velika grupa u bijegu od preko 30 vozača, među njima i dvojica iz Astane. I taman kad je Dumoulin smanjivao razliku, ta dvojica su se vratila do Arua i napravila vlak. Dumoulin nije mogao sam protiv njih i u dolini su povećali razliku s 10s na preko minutu i pol.

Ukratko, Astana je dobila ovo za Arua, a Dumolin nije imao nikakve pomoći. Osim što ima slabiju ekipu, danas su odvozili taktički katastrofalno.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 19:40   #96
nisam se ovako necemu nadao ali sto je tu je. mada je Astana ovo danas odvela takticki izvrsno
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 20:12   #97
Ajd... samo da je pošteno. Ja sam mislio da je bio pad ili kvar u pitanju. Ne volim baš Arua i Astanu, ali kad su pošteno pobijedili mogu samo čestitati.

Za mene je Vuelta danas službeno završila
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 14:28   #98
jel pošteno ili ne vidjet ćemo kroz nekoliko godina tek
__________________
KHL.hr
swoop91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 18:51   #99
Aru ovo definitivno nije zasluzio osvojiti. Iskoristio je svoju svjezinu ne vozeci Tour i prednosti supermomcadi kakva je Astana. Zar treba ista dodati kada se uzme u obzir da Aru nije osvojio niti jednu jedinu etapu, te ima samo dva podija (2. i 3. mjesto)?

Dumoulin je ovo itekako zasluzio osvojiti, samo sto uz sebe nije imao ekipu doraslu za takve domete. Sto reci? Covjek je osvojio dvije etape, jos dva puta bio na postolju. Neusporedivo s Aruom. Da je iza sebe imao malo ozbiljniju ekipu, a ne hrpu sprintera, vjerojatno bi on to osvojio. Ono sto mu se dogodilo u predzadnjoj etapi jedan Sky bi rijesio, ali ne i Giant-Alpecin.

Ove je godine pobjedu odnijela ekipa, a puno manje pojedinac. Vidjet cemo kako ce Aru izgleda na Touru ako ode na njega iduce godine, a gdje su svi u top formi.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 18:54   #100
Quote:
swoop91 kaže: Pogledaj post
jel pošteno ili ne vidjet ćemo kroz nekoliko godina tek
S obzirom da je Vino na celu Astane, tko zna sto bi moglo biti. Tip je 'priznati' doper, ne znam kako uopce smije voditi ekipu ako su Lanceu zabranili da se natjece u lokalnom plivackom natjecanju. Koje li ironije i nebuloze.
__________________
The only way of finding the limits of the possible is by going beyond them into the impossible. (A. Clarke)

Obnovljeni astronomski blog
El Tomo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:40.