Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2017., 06:47   #9241
Nikel hid.kremu za lice i ulje oboje od ruže
kodo is offline  
Old 04.08.2017., 12:44   #9242


Ovaj bordo refil je Bronx sjenilo (samo sam zametnula kutijicu), stvarno me iznenadila kvaliteta i pigmentacija, mislim da ću još koju nijansu nabaviti.
Almalexia is offline  
Old 04.08.2017., 12:54   #9243
Bronx sjenila su odlicna! Pogledaj obvezno cool grey, sjenilo je cisti seks!

Ako hoces posaljem ti u inbox link swatcha, sano sto napominjem da je uzivo jos 17383 puta posebnije, bas najspecial nijansa koju sam ikad imala!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 04.08.2017., 13:54   #9244
Može!
Ja sam ovo uzela na blef jer je bilo poprilično jeftino, a kako se nije baš nešto pisalo o njima na forumu nisam htjela riskirat s više nijansi. Sad vidim da sam ipak trebala
Almalexia is offline  
Old 04.08.2017., 14:43   #9245
Kroz posljednji mjesec:

Balea vazelin
Balea Med Ultra sensitive mlijeko za čišćenje
LRP Comfort mlijeko za tijelo spf50+
LRP ultra light za lice spf50+
Cerave PM hidratantna krema
The Ordinary AHA 30% + BHA 2% peeling
The Ordinary Buffet
The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

I još jedna novija The Ordinary narudžba:

Advanced retinoid
Squalane
Glycolic acid 7% toner
Vitamin c 23%
Anonimna is offline  
Old 04.08.2017., 15:58   #9246
Neki dan u Mulleru i DM-u samo drogerijske potrepstine, skoro sve na snizenju. Do daljnjega sam na no buy-u sto se make up-a tice, moram se rijesiti zaliha.

__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 04.08.2017., 16:06   #9247
@Anonimna - javi ak ti C 23% + HA oksidira na licu. Moji miteserici su potamnili od njega. AHA + BHA planiram kupiti na jesen, isplati li se?
wakarimasen is offline  
Old 04.08.2017., 18:10   #9248
Quote:
wakarimasen kaže: Pogledaj post
@Anonimna - javi ak ti C 23% + HA oksidira na licu. Moji miteserici su potamnili od njega. AHA + BHA planiram kupiti na jesen, isplati li se?
Vitamin C sam zasad koristila samo dva puta, tekstura mu je baš čudna, prvi put sam nadobudno krenula to masirat u suhu facu i to se krenulo perutat i teško razmazivat. Puno bolje mi je sjelo kad sam stavila na vlažno lice, zasad mi miteseri izgledaju isto. Mislim da ako budem naručivala ponovo vitamin c, da neću uzet ovaj nego neku drugu formu (MAP ili novi u silikonu).

AHA+BHA peeling sam isto koristila samo dva put, ali na nogama, pokušavam se riješiti pigmentacija na njima. Noge su mi poslije bile lijepo glatke, a možda čak i da su pigmentacije blago izblijedljele (ili zbog niacinamida koji redovito stavljam). Ne stavljam više na noge jer ću na more skoro, a i ne isplati se zbog količine, tu bočicu bi na noge potrošila u par puta. Planiram na jesen probati na licu, nakon što isprobam glikolnu 7%.
Anonimna is offline  
Old 05.08.2017., 13:51   #9249
Quote:
Anonimna kaže: Pogledaj post
Vitamin C sam zasad koristila samo dva puta, tekstura mu je baš čudna, prvi put sam nadobudno krenula to masirat u suhu facu i to se krenulo perutat i teško razmazivat. Puno bolje mi je sjelo kad sam stavila na vlažno lice, zasad mi miteseri izgledaju isto. Mislim da ako budem naručivala ponovo vitamin c, da neću uzet ovaj nego neku drugu formu (MAP ili novi u silikonu).

AHA+BHA peeling sam isto koristila samo dva put, ali na nogama, pokušavam se riješiti pigmentacija na njima. Noge su mi poslije bile lijepo glatke, a možda čak i da su pigmentacije blago izblijedljele (ili zbog niacinamida koji redovito stavljam). Ne stavljam više na noge jer ću na more skoro, a i ne isplati se zbog količine, tu bočicu bi na noge potrošila u par puta. Planiram na jesen probati na licu, nakon što isprobam glikolnu 7%.
Vitamin C se obavezno koristi na suho i čisto lice
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 05.08.2017., 17:50   #9250
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Vitamin C se obavezno koristi na suho i čisto lice
Imam osjećaj da kad ga namažem na suho lice da se to ništa ne upije - ta masa samo stoji na licu, i prilikom mazanje se osjećaju pod prstima sitna zrnca. Ovu metodu s vlažnim licem s ovim proizvodom je preporučilo više ljudi na internetu (čak je nekome tako preporučio prodavač u DECIEM trgovini), mana bi kao trebala biti da se povećava šansa za iritacijom kože i da se valjda malo razrijedi koncentracija. Ja ću nastaviti koristiti na malo vlažno lice, a ako se ikakve iritacije pojave prestajem.
Anonimna is offline  
Old 05.08.2017., 18:04   #9251
Svasta ste interesantno kupile cure
Gdje mogu uloviti bronx sjenila?

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 05.08.2017., 18:22   #9252
Angelsss, ja znam samo za danijel cosmetics da ih ima

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 05.08.2017., 18:36   #9253
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Angelsss, ja znam samo za danijel cosmetics da ih ima

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Ima i Diviana cosmetics.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 05.08.2017., 19:47   #9254
Hvala cure, skicnem kad budem u blizini!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 07.08.2017., 10:37   #9255
Long time no see aka ogroman pozdrav svima!


Baleino mlijeko za sunčanje uzimam već drugo ili treće ljeto, a za Eveline ulje forum je kriv.



Parfem Zara White Jasmine jedan je od rijetkih koje ponekad mogu tolerirati po pasjim vrućinama. Dezići Dove nisu CF, ali ta Original varijanta valjda je jedina od koje se ne usmrdim i koja na meni ne mutira.



Naravno da sam sve uzela. Zasad sam samo Hydra B isprobala i prvi je dojam očekivano oduševljenje.



Umivalica je ponovljena kupnja, a flasteri su hvaljeni za saniranje raskopanih gadova. Ćemo vidjeti.



Za ovu umivalicu i tonik krivac je Voodoo. Sad još ˝samo˝ dočekati da stignu.
__________________
Progress over perfection.

Zadnje uređivanje Ye Yo : 07.08.2017. at 10:49.
Ye Yo is offline  
Old 07.08.2017., 12:49   #9256
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Neki dan u Mulleru i DM-u samo drogerijske potrepstine, skoro sve na snizenju. Do daljnjega sam na no buy-u sto se make up-a tice, moram se rijesiti zaliha.
I ja tu uvijek kažem ... jedva sam se odlučila samo na jedan ruž, imala sam 3 na WL.



Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Long time no see aka ogroman pozdrav svima!

Za ovu umivalicu i tonik krivac je Voodoo. Sad još ˝samo˝ dočekati da stignu.
Neogen - je Cleansing Water, nešto između naših micelarnih vodica i tonika,
prepručam ipak dodatno skidanje ili barem umivanje.
Meni je izvrstan, naručit ću ga opet čim malo smanjim zalihe.
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 07.08.2017., 15:14   #9257
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Neogen - je Cleansing Water, nešto između naših micelarnih vodica i tonika,
prepručam ipak dodatno skidanje ili barem umivanje.
Meni je izvrstan, naručit ću ga opet čim malo smanjim zalihe.
ja ga bas koristim iskljucivo kao toner i fenomenalan mi je.
nisam ga nikad ispirala.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 12.08.2017., 19:51   #9258
U zadnjih tjedan- dva, Bvlgari Splendida Rose Rose parfem u mulleru, kist, maybelline ljubičasti ruž/sjajilo (ne sviđa mi se tekstura, niti mi se ravnomjerno nanosi tj ništa mi se ne sviđa u svezi tog ruža osim kako izgleda u toj bočici) i plavu maskaru isto tamo.
Sa pink pande stigla mur rose gold 2 paleta (kupila sam u petom mjesecu istu tu, ali sam ju prodala, pa sam ju sad evo opet kupila jer mi je bilo žao što sam ju prodala), onda mur ruž chauffeur, bila sam znatiželjna jer je konstantno bio rasprodan, ali ja sam razočarana, ne sviđa mi se tekstura koja je nekako pretvrda i nije mi lijepo maziv, niti mi je pigmentiran, a možda je i do mojih usana jer boja mi je ista kao moje usne i ja ne vidim nikakvu razliku sa njim.. I mur crveni ruž u nijansi classic, obožavam ovu njihovu renaissance liniju ruževa, jako su pigmentirani, fini i ugodni na usnama, a ovo mi je jedna od najljepših crvenih nijansi od svih crvenih ruževa ikad

Hellcat is offline  
Old 12.08.2017., 22:39   #9259
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ja ga bas koristim iskljucivo kao toner i fenomenalan mi je.
nisam ga nikad ispirala.
stavila sam ga par puta na lice direktno, bez da sam prije stavila fte. malo mi se kao zapjenio kao pravo micelarna pa sam ga isprala i ja. ostavi mi film na licu.
juniorka ga sad koristi kao micelarnu koju ispire.
miris mi je preintenzivan
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 14.08.2017., 18:27   #9260


Većinom ulovi po raznoraznim akcijama



Kruška i B.U. su iznenadni poklon drage Angelsss!

mirtochka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.