Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2016., 10:46   #81
Quote:
koalica77 kaže: Pogledaj post
I tako ponovno se Avon nije dobro pripremio za novi proizvod...
Ma daj... pa mi AL bismo trebale znati da je to ok i ne praviti frku oko toga...
(Tako naime kažu forumašice koje su me popljuvala jer sam se usudila galamiti kad nisam dobila naručene proizvode kraj kojih je - btw. bila zelena točka... radila sam 2 narudžbe u kamp. 17... i još uvijek čekam svoja 2 proizvoda, jer nisu stigli ni s narudžbom u kampanji 1... ali to je ok... to sam trebala znati i unaprijed reći kupcima da ne računaju na to... pitam se samo kako bih skupila narudžbu kad bi unaprijed svakome rekla da mu proizvod vjerojatno neće doći ... )
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 06:05   #82
Quote:
Soul sister kaže: Pogledaj post
Naravno, ali vidiš da joj ova kod koje je ispunila uvjete ne želi naručiti set.
U tom slučaju se nazove Avon i prijavi dotična AL, zbog nepoštivanja pravila u naručivanju, ili poslati prijavu na mail.

Spominje se da dotična AL nije mogla naručiti još jedan (ili dva) set, jer iz K17 nije imala uvjete za više setova (narudžba od 150kn iz kataloga).
A Roxelana123 navodi da je imala u K17 narudžbu iz kataloga u iznosu od 150 kn, iz ovog kataloga više od 100 kn, pa mi sad nije jasno kako joj ta AL može tvrditi da nema ispunjene uvjete, što - gleda ju u oči i radi budalu od nje??

Ima, ako su obje narudžbe kod iste AL, a to što ona kupuje setove za nekoga tko nema uvjete za njih, ili laže pa je uzela set za svoje potrebe - to treba prijaviti.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2016., 06:12   #83
Quote:
Roxelana123 kaže: Pogledaj post
Ja sam ispunila uvijet iz proslog kataloga,medjutim moja ta Avon Lady kaze da ne mogu dobit taj set (mada sam ispunila uvijete)
zbog toga sto je ona ostvarila samo ta tri seta koja su vec narucena,za druge
Znaci sada ako zelim naruciti preko druge Avon Lady,ne mogu ga ostvariti??
Zbog toga sto nisam,kod nje u proslom katalogu ispunila narudzbu od 150kn za odabrane proizvode?
Ako si iz Zagreba, javi mi u PP, ja ću ti naručiti set, mislim da ću imati slobodno za još jedan u zadnjoj narudžbi.
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2016., 19:03   #84
Set za 49kn

Drage cure, javljam vam da imam još par uvjeta za set od 49kn s početka kataloga, pa ako treba kome, može mi se javit u pm.
mariposa rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 01:32   #85
Naručila fiksator,isprobala i moram reći da je živo sranje ništa mi nije napravio,nakon par sati šminka mi je otišla s lica izgledala sam kao da nisam našminkana. Sva sreća nisam ga puno platila.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 09:39   #86
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Naručila fiksator,isprobala i moram reći da je živo sranje ništa mi nije napravio,nakon par sati šminka mi je otišla s lica izgledala sam kao da nisam našminkana. Sva sreća nisam ga puno platila.
Meni je ok.

Doduše, druge ni nisam isprobavala...
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 10:03   #87
Kao padobranac, koji katalog je aktualan sada i koliko su ovi novi mat ruzevi u njemu? I ima li tu neka djevojka iz Pozege ili okolice da narucuje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 19:13   #88
Quote:
Ango kaže: Pogledaj post
Kao padobranac, koji katalog je aktualan sada i koliko su ovi novi mat ruzevi u njemu? I ima li tu neka djevojka iz Pozege ili okolice da narucuje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
još do ponoći važi katalog 1, a od sutra kreće katalog 2
Novi Hidrokolor Perfectly Matte ruževi su 25 kn
javi mi se u pm
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 21:51   #89
Zadnji rok za predaju narudžbe iz kataloga 01/2016 je do 15:59 sati dana 20.01.2016 zadnji dan kampanje
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2016., 21:55   #90
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Naručila fiksator,isprobala i moram reći da je živo sranje ništa mi nije napravio,nakon par sati šminka mi je otišla s lica izgledala sam kao da nisam našminkana. Sva sreća nisam ga puno platila.
moje sve cure su jako zadovoljne fiksatorom, nisam imala nezadovoljnih kupaca, a prodala sam ih stvarno dosta
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 15:38   #91
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
Zadnji rok za predaju narudžbe iz kataloga 01/2016 je do 15:59 sati dana 20.01.2016 zadnji dan kampanje
Opet... ... pa čemu to...


Nego... kako otkazujete naručene proizvode koji nisu stigli... ja bih npr. otkazala jedan set prstena, jer vidim da ga i dalje nema (crvena točka) i umjesto toga mi kolegica naručuje nešto drugo... da li to napraviti preko kontakt obrasca, telefonom ili kako?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:14   #92
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Opet... ... pa čemu to...


Nego... kako otkazujete naručene proizvode koji nisu stigli... ja bih npr. otkazala jedan set prstena, jer vidim da ga i dalje nema (crvena točka) i umjesto toga mi kolegica naručuje nešto drugo... da li to napraviti preko kontakt obrasca, telefonom ili kako?
najbolje telefonski, onda ti odmah izbrišu i OK, najbrži način
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 16:37   #93
Hjoooj zenice,hvala vam svima koje ste mi se javile ovdje i u privatnim porukama.Nazalost,kasno sam vidjela poruke na forumu.
Zaboravila sam skroz na tu temu,i nisam ju vise pregledavala.
Ali nakon toga svega definitivno necu vise narucivat od te poznanice il ti AL.
Ja vam se bas i ne razumijem,u te narudzbe i to sve,jer sam sve preko nje do sada kupovala iz Avona,pa mi je malo i bilo to sve cudno u vezi toga seta.Zato sam se odlucila tu javiti.
A da ne pricamo,koliko mi je vec termina izmjenila,kada ce to naruciti i kada ce to stici sve...Bas me budalom radi
Roxelana123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 21:00   #94
Ima neko link za panoramu 3?
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2016., 23:36   #95
Evo ga http://www.avon.hr/REPSuite/static/p...panorama03.pdf
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 13:44   #96
hvala

Odlični su mi ovi setovi maskara+parfem za 50kn
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 19:36   #97
Quote:
Ivanchy91 kaže: Pogledaj post
hvala

Odlični su mi ovi setovi maskara+parfem za 50kn
Jel'da, i meni se sviđaju... parfem uvijek dobro dođe nekome za poklon, a jednom ili dvaput sam te parfeme uspjela prodati po toj cijeni po kojoj sam platila cijeli set...

Uzela sam ovaj Perfectly Matte ruž, nijansa perfectly nude, probala sam uzorak, to je jedino što sam si ovaj mjesec naručila... a čak sam skupila 600i nešto kuna narudžbe, za 1.mjesec super!
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 21:25   #98
Zanima me cijena u K3/2016:

1. Incandessence Flame

2. Perceive Oasis...?

Tnx.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2016., 00:25   #99
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Jel'da, i meni se sviđaju... parfem uvijek dobro dođe nekome za poklon, a jednom ili dvaput sam te parfeme uspjela prodati po toj cijeni po kojoj sam platila cijeli set...

Uzela sam ovaj Perfectly Matte ruž, nijansa perfectly nude, probala sam uzorak, to je jedino što sam si ovaj mjesec naručila... a čak sam skupila 600i nešto kuna narudžbe, za 1.mjesec super!
Ma meni to za mene super, ne platim puno, a dobim 2 stvari za super cijenu
A ova pakiranja parfema su bolja za u torbu još nego ono okruglo od Incandessence-a npr.
Mrzim što mu već neko vrijeme bočica ima kao gumb gore, a ne normalnu špricu.
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 16:25   #100
Pozz, ja sam nova ovdje. Također sam Avon Lady.
Zanima me dali mi netko može malo pojasniti što je točno Loy Q program , i kakve pogodnosti nudi? Hvala unaprijed
PinkSweetPea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:43.