Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2017., 14:07   #641
Pitanje ako netko može pomoći....
Jedan domaćin ima 2 jedinice na Airu, jedna u Splitu, druga u Tučepima....i naravno recenzije za svaku jedinicu.....
Može li se jedinica u Splitu staviti na novog domaćina i odgovarajuće recenzije koje postoje za tu jedinicu?

Ažurirali bi druge slike, novije,drugi domaćin bi bio, jel i u tom slučaju moguće stare recezije "pokupiti" za novog domaćina?
Ne znam jesam li razumljiva
I gdje se obratiti za ovo?Neki telefon za Hrvatsku?

Zadnje uređivanje Lenac7 : 29.07.2017. at 14:20. Reason: ...
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 19:40   #642
Quote:
Lenac7 kaže: Pogledaj post
Pitanje ako netko može pomoći....
Jedan domaćin ima 2 jedinice na Airu, jedna u Splitu, druga u Tučepima....i naravno recenzije za svaku jedinicu.....
Može li se jedinica u Splitu staviti na novog domaćina i odgovarajuće recenzije koje postoje za tu jedinicu?

Ažurirali bi druge slike, novije,drugi domaćin bi bio, jel i u tom slučaju moguće stare recezije "pokupiti" za novog domaćina?
Ne znam jesam li razumljiva
I gdje se obratiti za ovo?Neki telefon za Hrvatsku?
Nije moguće
__________________
"Do what you like. Like what you do. Optimism can take you anywhere."
evelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 20:12   #643
Quote:
evelina kaže: Pogledaj post
Nije moguće
Znači ne....
Može li se samo odvojiti jedinica na drugog domaćina?I da onda idu tek nove recenzije kao da je novi objekt?Jer nije isto mjesto....
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 20:19   #644
Na žalost. Ovo govorim iz vlastitog iskustva.

Htjela sam jednu jedinicu odvojiti na drugog člana obitelji, ali nije bilo moguće i imam negdje njihov mail o tome, pa ću potražiti, ako nisam izbrisala.

Znači, otvaraš na novog domaćina novu jedinicu i s njom krećeš od 0, ne možeš samo prebaciti postojeću jedinicu i njezine recenzije na novog domaćina.
__________________
"Do what you like. Like what you do. Optimism can take you anywhere."
evelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 20:26   #645
Ok, hvala za informaciju...to mi je za prijateljicu,pa sam se sjetila i ovdje pitati jer svašta znate
Lenac7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 19:16   #646
Zanimljivost iz Francuske..
//100posto.hr/news/francuzi-naplatili-615000-eura-kazni-neposlusnim-iznajmljivacim

Smišljaju li naši uhljebi kakvo iznenađenje..Hm..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 21:51   #647
Ajde da vas pitam nešto: da li vam smeta ako ste u apartmanu ispod domaćina, znači kuća s dva apartmana, prizemlje se iznajmljuje, iznad je domaćin
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 21:54   #648
Ja sam bila vise puta u takvim apartmanima (ispod domacina ili iznad ili do) i sve pet, prezadovoljna. Znali su procijeniti kad su gosti za spiku, kad nisu nisu nikad smetali, zabadali nos ni ista..ma sve pet.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 12:40   #649
Kad vec pricamo o lokaciji (na drugj temi) evo jedne dobre:
link
Cudno da nemaju recenzija, da ih nitko nije nasao ....
"Malo" su fulali s onim krugom za lokaciju ...
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 13:36   #650
Netko bi za ovo dao losu ocjenu lokacije jer eto na otoku nema ducana, nocni zivot mrtvilo itd itd.
Nasli bi ljudi vec neku zamjerku
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 13:51   #651
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Netko bi za ovo dao losu ocjenu lokacije jer eto na otoku nema ducana, nocni zivot mrtvilo itd itd.
Nasli bi ljudi vec neku zamjerku


supergirl1 meni osobno je draže kad nisam u blizini hosta, ali ne bi bilo presudno.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 15:31   #652
Pitam, jer jedan app nam je ispod nas. I na početku, prošle godine kad smo počeli s iznajmljivanjem, nisam uopće vidjela problem. Godinama idemo na skijanje, najčešće u apartmane i ne sjećam se da se ikad desilo da vlasnik nije u toj kući, bila ona s 4 ili s 10 apartmana. i nije mi to nikad predstavljalo problem, nisam ni razmišljala da bi moglo biti drugačije. Sad mi sve više smeta što sam ja gore, nekako se ustručavam reći gostima da sam ja tu, iznad njih. Nekad mi to prođe, kao pozdravila sam ih, poslikala dokumente i otišla, nekad me vide za koji dan kako se penjem stepenicama. I vidim iznenađenje na njihovoj faci i odjednom se počnu stišavati kad su na terasi, do tada su pričali normalnim tonom..
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 15:41   #653
Quote:
kajpa kaže: Pogledaj post
Kad vec pricamo o lokaciji (na drugj temi) evo jedne dobre:
link
Cudno da nemaju recenzija, da ih nitko nije nasao ....
"Malo" su fulali s onim krugom za lokaciju ...
Žuta lokva.

Ne kužim kako iznajmljivači sami ne provjere temeljito svoj oglas i zatraže promjene.
JustSpicy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 15:58   #654
Ljudi,imam pitanje. Friški sam iznajmljivač,pa mi je,samim tim,sve friško. Pitanje se odnosi na plaćanje. Oglašavam preko Airbnb-a i Bookinga. Plaćanje preko Airbnb-a sam apsolvirao,oni plate,dođe mail,dođe mail Paypal-a,kliknem na Paypal,prebacim noce na račun,to me dođe 30Kuna i - to je to. Booking. Rezervacija za Lipanj nije plaćena,sad čekam za Srpanj. Oni kažu da novac uplate direktno na račun,da ja neamam nikakvih dodatnih aktivnosti,kao preko Aira. Da li je to - to? Račun je Paypal na HPB. Hvala unaprid.
__________________
Kako vrijeme prolazi,lova me ne nalazi
prije mi je mislit dala,sada više ne.
subhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 16:15   #655
Ako booking naplaćuje u tvoje ime, onda je to to, oni ti početkom mjeseca plate na račun, za prethodni mjesec. Oduzmu proviziju i dobiješ ostatak. Ako ti naplaćuješ, dobiješ fakturu od njih na iznos provizije koji im trebaš uplatiti. Za paypal nemam pojma, ja koristim kunski i devizni žiro.
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 16:31   #656
Nemoj preko paypala, bolje ti je uplata na žiro
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 16:38   #657
I to devizni ziro i air i booking.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:39   #658
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Netko bi za ovo dao losu ocjenu lokacije jer eto na otoku nema ducana, nocni zivot mrtvilo itd itd.
Nasli bi ljudi vec neku zamjerku
Kakvom otoku? Hej, lokacija je na kopnu nacrtana, nadjes ju kad pretrazujes velebit i okolicu.

Quote:
just do it kaže: Pogledaj post
Žuta lokva.

Ne kužim kako iznajmljivači sami ne provjere temeljito svoj oglas i zatraže promjene.
NN nije vidjela da se radi o zutoj lokvi na kopnu.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 22:48   #659
Vidjela sam da je apartman na otoku Žut (nisam gledala kartu), a bila sam na Žutu i otud sam napisala da bi opet netko nasao zamjerku...
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 15:38   #660
Quote:
just do it kaže: Pogledaj post
Žuta lokva.

Ne kužim kako iznajmljivači sami ne provjere temeljito svoj oglas i zatraže promjene.
Enigma.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Vidjela sam da je apartman na otoku Žut (nisam gledala kartu), a bila sam na Žutu i otud sam napisala da bi opet netko nasao zamjerku...
Jasno da bi, ali to nema veze s onime sto je bitno - lokaciju su (netko) prebacili na kopno, daleko od otoka, pa pretrazivanjem smjestaja ih tesko moze netko naci.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.