Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2016., 15:04   #21
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne mogu prihvatit da postoje ljudi koji su u braku 6 godina , a rade na djetetu tako da se seksaju jednom na mjesec. Ili autorica trolla ili je njen muž jedan od najeksremnijih primjera zatupljenog vjerskog čovjeka? Neka jedno drugom daju otkaz.
a ne znam više šta je normalno a šta ne ..otkad čitam ovi forum ne mogu se načudit šta sve ima. Nekako naginjem da ljudi većinom ovde izmišljaju teme pa gledaju nas koji se koprcamo da im pomognemo, savjetujemo.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:07   #22
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
a ne znam više šta je normalno a šta ne ..otkad čitam ovi forum ne mogu se načudit šta sve ima. Nekako naginjem da ljudi većinom ovde izmišljaju teme pa gledaju nas koji se koprcamo da im pomognemo, savjetujemo.
Ma ima svega i RL-u tako da postoji mogućnost da ova dama stvarno ima problemčić ovoga tipa. Samo trebala bi nam ipak dat detaljniji uvid u sitauciju jer ovo ipak zvuči malo prebedasto. Sam naslov je sexy zapakiran tak da postoji i mogućnost da je ovo sve napisano da bi se mi malo zabavljali!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:20   #23
Grozno je reći ali kada ovo čitam časna riječ ja sam sada najsretnije ljudsko biće.
Zamišljam da me takva muška bukva oženi, zamišljam i muškarce koji imaju žene koje slično ne vole seks (ima, nema -nema veze dušice ) sva ta mrtva puhala i mlitavi ili nervozni ljudi... bez seksi zafrkancije, poljubaca, maženja, spontane strasti. Kao zatvor.

Majko mila to je gore nego bilo kakva bolest ili jad. Pa tako do smrti...
Seksa i strasti najviše na godišnjem a i to if you get lucky...
Fućkaš agape ako nema uz to nema erosa i philie ili ako samo ima philije i agape.
Fala nebu kaj nisam zakačila kakvo mrtvo puhalo.
Da takvoga negdje odvedeš u kolibu na vikend i jel hm uživanje u prirodi i svuda, da ga zaskočiš strastveno ... taj bi zval mamu ili frenda da ga spasi od ženskog bića. Da je kakti ugrožen. Ma bjež od takvih.

Nečiji muškarci i li žene i za manje od 25 godina braka



I onda neš bil gamofobičan.. opet i opet ?

Zadnje uređivanje pozitivax : 13.08.2016. at 15:38.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:27   #24
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma ima svega i RL-u tako da postoji mogućnost da ova dama stvarno ima problemčić ovoga tipa. Samo trebala bi nam ipak dat detaljniji uvid u sitauciju jer ovo ipak zvuči malo prebedasto. Sam naslov je sexy zapakiran tak da postoji i mogućnost da je ovo sve napisano da bi se mi malo zabavljali!

a tko zna.......znam mladu ženu, oko trideset i pet, rodila oko tridesete, i godinu dana nakon porođaja nije imala potrebe za seksom - u prvih šest mjeseci jednom, u slijedećih šest na jedan svetak slijedećih pola kalendarske godine jednom.
A muž tražio svaki tjedan dok je došao sa terena......ona mrtva hladna - ništa....puko brak, ima godinu dana.
I ono šta me je fasciniralo kod nje - temu je povukla sama i o tome smo pričali u krugu njene obitelji, i ona uopće nije vidjela u tome nikakav problem, zapravo se je osjećala neshvaćeno i maltretirano. I uopće joj nije padalo na pamet da potraži stručnu pomoć.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:29   #25
Ma ja sam vidjel ovdje svoj slučaj jer sam ja zaista se rastal zbog sličnih stvari. Nismo se seksualno mogli nikak složit. No sečam se kad smo delali na detetu sam moral rudariti i dane i noći. Jedva sam živ tih dana ostal. A ovi jednom mjesečno i još nekakvi ultimatumi. Svašta.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:32   #26
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
a tko zna.......znam mladu ženu, oko trideset i pet, rodila oko tridesete, i godinu dana nakon porođaja nije imala potrebe za seksom - u prvih šest mjeseci jednom, u slijedećih šest na jedan svetak slijedećih pola kalendarske godine jednom.
A muž tražio svaki tjedan dok je došao sa terena......ona mrtva hladna - ništa....puko brak, ima godinu dana.
I ono šta me je fasciniralo kod nje - temu je povukla sama i o tome smo pričali u krugu njene obitelji, i ona uopće nije vidjela u tome nikakav problem, zapravo se je osjećala neshvaćeno i maltretirano. I uopće joj nije padalo na pamet da potraži stručnu pomoć.
Ma to mi je sve ok. I ja sam se rastal zbog sličnih razloga ali ovdje lik postavlja ultimatume ,a za ovulaciju se seksa jednom? WTF?! To mi se ipak čini izmišljeno. Pa svi ljudi kada baš ono žele djete se seksaju ko zečevi u dane ovulacije.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:45   #27
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma to mi je sve ok. I ja sam se rastal zbog sličnih razloga ali ovdje lik postavlja ultimatume ,a za ovulaciju se seksa jednom? WTF?! To mi se ipak čini izmišljeno. Pa svi ljudi kada baš ono žele djete se seksaju ko zečevi u dane ovulacije.

Ma da.

Ja sam rekla sam da to meni vuče na drugačiju seksualnu orjentaciju.
Dijete će biti dokaz heteroseksualnosti zbog okoline, a homo ili spava ili je probuđen ali se boji isplivati javno.
A postoji i niz drugih razloga, ako nisu medicinski - prošla strast, nema više kemije. A niti želje ili motiva da se nešto promijeni - napravi korak prema izlasku iz takve zajedice.

Bude autorica malo pojasnila ostale parametre - njihovu međusobnu komunikaciju i odnose u drugim segmentima zajedištva, možda bude indicija za pametnije zaključke.

Ja najviše volim čitati o brakovima u kojima ima gugutanja, smijeha, zezancije. Tu je i seks ok.
JOHABI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:50   #28
ahahaha, pozitivax
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 15:53   #29
Budi sretna što nisi ostala trudna i bježi šta te noge nose.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 16:15   #30
On tu na tebe prevaljuje odgovornost nekih svojih postupaka. Između ostalog, znamo da sexa nema, ako ga, kako pišeš, nema zbog njega onda se tu neko pravi lud. A to je on.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 16:17   #31
Ja ovdje vidim čovjeka koji želi izaći iz braka. Ne želi on dijete nego slobodu.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 16:28   #32
Da. Ja također. I koristi praktično nemoguću situaciju kako bi tebe natjerao da poduzmeš taj korak.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 16:50   #33
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Budi sretna što nisi ostala trudna i bježi šta te noge nose.
Ovo.
Ma kakvo dijete, to je sad najgore što ti se može desiti s njime.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 18:13   #34
ovo uopće nije zdrava situacija, nadam se da si svjesna toga. ne znam, meni se čini ko da se lik želi izvući iz veze. nije valjda idiot pa ne zna kako se rade djeca. razmisli dobro želiš li ostati u takvoj vezi, plus još sa djetetom..
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 18:48   #35
Danas mi je kap prelila čašu...situacija sljedeća...diže se ujutro, zove ga majka da joj nešto donese što je ostalo kod nas i to jako hitno...hita tamo ko iz topa.
dočekam ga doma, nemam što okolišati i ravno s pitanjem: što si ti to sinoć opet, s naglaskom na opet, izveo. Nema pojma, gleda me ko da sam šašava...
pojasnim mu...sinoć te od pola 10 navečer zovem u krevet, znaći jasnim riječnikom, ajmo se seksati, hoćemo bebu jel...da bi on baš gledao neku emisiju, evo sad će za čas završiti, ok...nakon toga prebacuje program...neki film, koji između ostalog već na pola i baš mu je jako zanimljiv i baš mu se gleda, nek ja idem, doći će on...nisam otišla u spavaću, ostala u dnevoj, ajd da pogledam i ja taj super kul film s tobom...nakon 5 minuta mobitel mu je u rukama i lista fejs, ja ga pitam pa dobro jel ti gledaš film? gledam,gledam...pušta mob. gleda dalje... odužilo se to od emisije do kraja filma...pola 2 u noći je...ja pomalo zadrijemala dok nije završio film...
reko ajde spavaća...i samo mi nemoj reći da je nakon ovoga još nešto zanimljivo...ma neeee.... odem ja u kupaonu na par min...dolazim u sobu, on pokriven do grla ...a vruće je, spava otkriven inaće jel...ok liježem pokraj svoga muža, on upalio tv u spavaćoj (taj tv, to zlo u spavaćoj ću bacit kroz prozor po kratkom postupku) sad je super kul supermen na tv-u, pa bacio oko na njega umjesto na mene...ja sam se namolila od pola 10 do pola 2 da taj moj muž vodi ljubav sa mnom drugi dan za redom i iskreno legla sam do njega, osjećala sam se golo i posramljeno...dal da molim još jedanput? ne, ako mu do sada nije došlo do mozga nemam se snage više srozavati i molit ga za seks....zaspala, jer mi se nije gledao još jedan film...
sad dolazi ovaj dio od danas...on u čudu što je izveo sinoć...kažem mu nije ti do seksa sa mnom uopće? odgovor je glasio: pa zaspala si! O M F G
znaći ja sam kriva? ma ne, nisi ti kriva...
Govorim mu prije tjedan si mi rekao da želiš dijete, ja sam tu, spremna, želim i ja dijete, kažem ti da su mi dani plodni, da nije dovoljno ako ćemo se jednom poseksat, možda nekome je, možda je i nama, al zašto je to tako teško?!?! ....svaki dan, 5,6 dana, jel to takav problem?
podsmjehne mi se i kaže baš svaki dan? ko da razgovaram s tukcom, a on kao da sam ja idiot... a ja se osjećam ko da se borim s vjetrenjačama...
preksinoć: objasnim mu, gle imam ovaj mikroskop koji pretskazuje kada ženi počinju plodni dani, radi na principu sline, staviš malo sline, ako se prikažu kristalići(listići) ženi uskoro nastupa ovulacija, znaći to je to, ajmo sad probat biti vrijedni... aha ok...može dogovoreno, super on je za , woohoo..... tu večer, na jedvite jade je svršio...namjerno ga nisam htjela ostavit na miru, pa se digne,pa se spusti, pa opet ispočetka...potrudim se oko njega maksimalno, (volim ga i volim seks s njim) i ajde konačno nekako iz nekoliko pokušaja...

naša veza je počela uz seks...upoznali se, svidjeli se jedno drugome, seks je bio savršen...izričito mi je rekao da ne želi vezu, da želi samo seks, ja sam bila istog razmišljanja i pristala, bilo mi je super i tako mi je pasalo... do tada nisam imala ozbiljnu vezu, nisam ju ni tražila, prije njega imala sam nekoliko muškaraca, s kojima mi je isto kao i s njim bilo super, no nisam s ni jednim ništa ozbiljno nastavila, kako došlo tako prošlo...
da bi mi nakon par mjeseci naših viđanja, samo za seks, rekao da ne može on to tako... ok, nije bed ja sam to prihvatila kao i sa drugima prije, nije da nisam i ja tako prekidala... da bi se nakon nekih par tjedana sjetio nazvati... opet smo se našli, sve krenulo isto... e onda se "otvorio" i počeo govoriti o svojim frendovima, kako već imaju žene, kako već imaju djecu, kako bi i on tako nešto, ali on nema curu, on nikad nema curu .. kasnije sam saznala, da su ga sve cure, ali baš sve ostavile, zadnja s kojom je bio varala ga je, to mu je teško palo to mi je i sam rekao, vjerojatno, u biti sigurna sam da ju je volio... ali nisam ni tome nikakvu važnost pridavala, svi imamo bivše... kad sam ga pitala, dal bi i ti želio obitelj, djecu, da želio bi... i ja sam sebe isto tako uvijek vidjela ko suprugu ko majku... malo po malo,
od tih povremenih susreta došli smo do toga da smo u vezi....ali.... neka ja dam njemu još malo vremena, da on bude na "čisto" što god to značilo, da je spreman za vezu....ok, nema beda, nikud se meni ne žuri, nemam afiniteta prema nikom drugom, ti si sad tu, pa ćemo vidjeti.... dok je došao na to "čisto" sve je funkcioniralo ok, mi smo funkcionirali kao par.....on se zaposlio kao terenac, nismo se viđali kroz tjedan, samo vikendima...tu je još bilo sve ok, došao bi doma, uživali bi jedno u drugome...tad još nije bilo govora o bebi, još smo pazili...no imali smo isti cilj, da želimo obitelj jednog dana.... no štekati sa seksom počelo je ubrzo....počeo je raditi i u gradu gdje živimo, ja sam se u međuvremenu preselila kod njega...bili smo sve više zajedno u krevetu...na spavanju....dolazio je umoran, puno je radio, nisam forsirala, nisam još tada ni vidjela problem...ok doći će vikend nadoknadit ćemo... no i vikendi su već počeli biti bez seksa... dok sam mu napomenula, njemu je bilo glavno: umoran sam nema volje za ništa... ok, reko proći će i ovo razdoblje...sve više smo počeli razgovarati o djeci, prestali se paziti...ali kako smo se prestali paziti tako se i dalje seks prorijeđivao.... zaposlio se na novo u drugoj firmi, opet teren...tada smo se i vjenčali.... tu sam napravila kobnu grešku...ovo što se i danas dešava, dešavalo se i prije, samo što sam ja bila uvjerena da je to "neka faza", koja će proći....no prošla nije, pogoršala se...

kažem mu danas da vjerujem da bi svaki muškarac digao guzicu i ono drugo s kauča istog momenta dok bi mu žena rekla da želi seks...samo me gledao i nema što za reći...to mi je najteže...ja prospem sve, a on šuti ko zaliven, ja čekam reakciju, ja pitam za odgovor, ali odgovora nema, reakcije nema... rekla sam mu da me sinoć i danas jako sram da sam spala na to da svoga muža moram moliti za seks...ništa, ni na to nema odgovora, reakcije...
na rubu suza ja njemu pričam, on sjedi i gleda me ko da sam idiot i ko da ne zna o čemu ja pričam... sve što sam mu danas rekla, ostalo je samo na mom monologu....dok više nisam imala strpljenja čekati ima li mi što za reći, zašutjela sam i ja...da bi mi nakon nekih pola sata mrtav hladan nešto banalno, svakodnevno rekao, pitao, kao da se ništa nije dogodilo
lottosara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 18:51   #36
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Da. Ja također. I koristi praktično nemoguću situaciju kako bi tebe natjerao da poduzmeš taj korak.
I ja sam sve više uvjerena u to, pogotovo nakon današnjeg dana... nemam više snage borit se, ne ovako... najjednostavnije mi je da mu kažem da nam razvod ne gine, pa barem da vidim reakciju...ako će i dalje biti mrtav-hladan, znači da je to to...da želi da ja povučem pitanje, pošto on iz nekog meni nepoznatog razloga nema snage za to....
lottosara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 18:52   #37
normalno da dotični izbjegaje seksat se,da nebi kojim slučajem napravio dijete..očito mu nešto ne paše kod dotične i ne misli ostat s njom.

Zadnje uređivanje Otto83 : 13.08.2016. at 19:05.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 18:58   #38
Koja katastrofa na vidiku.

Pa ako ti sad fali seksa, kako će tek biti kasnije? Šta radiš s tim tipom?

Nekim ljudima bi bilo bolje da im roditelji biraju partnera još po rođenju, kako izgleda. Manje bi promašili.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 19:07   #39
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
Koja katastrofa na vidiku.

Pa ako ti sad fali seksa, kako će tek biti kasnije? Šta radiš s tim tipom?

Nekim ljudima bi bilo bolje da im roditelji biraju partnera još po rođenju, kako izgleda. Manje bi promašili.
ako je istina da se ovi seksaju jednom na mjesec i tako godinama i ova želi dite, ne znam..po meni bi bolje prošla i islamskim društvima, jer očito sama ne znam što je najbolje za nju.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 19:21   #40
Jedino mi za nijansu on izgleda manje izgubljen od nje, vjerojatno preko fejsa lovi iduću.

A ništa, neka napravi dijete s drugim, njemu kaže da je njegovo i to je to, ni prva ni zadnja.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.