Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2016., 23:39   #81
Quote:
samotnjaknamoru kaže: Pogledaj post
Ili autorica planira poslat pismo pa se pita šta bi postigla s tim
Meni se to učinilo nakon ovog: ''da, ona je nebitna, ali kao supruga bih sebe preispitivala u čemu sam pogriješila da je okolo tražio ono što ima doma i zašto mi nije rekao da je nesretan''
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2016., 23:51   #82
ti i muz biste napokon mogli prestati lagati jedno drugom.
mozda se dogovorite i za neku drugu vrstu braka. tesko je zivjeti dvostruki zivot.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 00:23   #83
budući da mm i ja godinama nismo intimni, nemam problema s tim da on ima ljubavnicu.

problem ja taj mail jer me takvi kontakti ne zanimaju. ne trebaju mi pisma trećih osoba.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 00:28   #84
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
ni ja tebi nisam napisala da te ex varala jer si zakurac u krevetu ili ti je pimek mali
Ovo ti je baš zločesto.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 00:48   #85
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
budući da mm i ja godinama nismo intimni, nemam problema s tim da on ima ljubavnicu.

problem ja taj mail jer me takvi kontakti ne zanimaju. ne trebaju mi pisma trećih osoba.
Što ti onda želiš uopće? Jer nijedno pitanje iz uvodnog posta u tom slučaju nema smisla.
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 01:04   #86
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ovo ti je baš zločesto.
da
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 01:05   #87
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
budući da mm i ja godinama nismo intimni, nemam problema s tim da on ima ljubavnicu.

problem ja taj mail jer me takvi kontakti ne zanimaju. ne trebaju mi pisma trećih osoba.
pa reci mu to. da bude diskretniji.
a sta ako oni pokusavaju da te isprovociraju da odes? tj. da ti budes ta koja ce reci da je dosta?
mozda njemu nije jasno da si ti s njim zbog sigurnosti, djece?
mozda on misli (ili ona) da ti sad umires od tuge?
mislim da neces uraditi nista, jer ne zelis priznati muzu pravo stanje. u tom slucaju blokiraj adresu sa kojeg ti je poslan mail i pravi se da ga nikad nisi ni procitala.
OneHitWonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 01:39   #88
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post

u mom slučaju u kojem već godinama nema intime sa suprugom..nakon 5. godine spavanja u odvojenim sobama itd..(razvod nije moguć), ja sam suprugu rekla da ću si naći tko će mi pružiti ono što mi on ne pruža.

rekao je:"nađi"

i ja našla, skupila iskustva s preljubničarenjem kako pozitivnih, tako i negativnih.

već jako dugo intimno-seksualno itd, kohabitiram sama sa sobom..i nije loše
Na osnovu ovog gore ne razumijem u ćemu je problem u ovoj temi?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 01:53   #89
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
pa reci mu to. ..
sutra ću s njim smireno o tom mailu popričati i zamoliti ga da me poštedi daljnjih pisanija.

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Na osnovu ovog gore ne razumijem u ćemu je problem u ovoj temi?
nije ga bilo dok se dotična nije meni obratila. ne kužim zasto i što hoće, jer je to njihova stvar.
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 02:15   #90
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
da
A znam da zločesta nisi.

Čime je motivirana ova tema?

Nekako sumnjam da je nekom dubokom povrijeđenošću, jer za to mora postojati prvo duboka povezanost. Možda sam u krivu.

Postoji li kod tebe strah da će ON prekinuti brak, a ti i dalje nisi neovisna o njemu? Ili te strah da okolina sazna istinu o vašem braku (jer ako zna ta neka tamo ljuba, lako se priča proširi)?

Što točno ti smeta, čega te strah?
Realno, uz godinama mrtav brak, sumnjam da pričamo o istim motivima kao kad dođe osoba koja je saznala za prevaru 'iz vedrog neba'.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 02:18   #91
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
nije ga bilo dok se dotična nije meni obratila. ne kužim zasto i što hoće, jer je to njihova stvar.
Po mom miśljenju, je osveta u pitanju.

Żeli mu se za neśto osvetiti preko Tebe.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 02:49   #92
Autorica nije računala s forumskim njuškalima.

Tema je otvorena iz pozicije prevarene žene koja ima super brak, pa izjavljuje da ljuba nije bitna, ali ona bi se kao žena preispitivala zašto joj muž traži ono što ima doma, da bi na kraju ispalo kako je brak daleko od dobrog i kako muž ipak traži van braka ono što doslovce godinama nema doma.

Što je sada tema nakon što su karte otkrivene, pa treba malo vremena da se smisli.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 03:03   #93
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Autorica nije računala s forumskim njuškalima.

Tema je otvorena iz pozicije prevarene žene koja ima super brak, pa izjavljuje da ljuba nije bitna, ali ona bi se kao žena preispitivala zašto joj muž traži ono što ima doma, da bi na kraju ispalo kako je brak daleko od dobrog i kako muž ipak traži van braka ono što doslovce godinama nema doma.

Što je sada tema nakon što su karte otkrivene, pa treba malo vremena da se smisli.
Moram stati u obranu autorice i reći da ista nije nikad spominjala svoj brak u pozivinom svjetlu na ovom pdf-u (koliko ja pamtim).
Nedavno je napisala ovaj post

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...1&postcount=39
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 05:27   #94
autorice...kritika je bila dobronamjerna.
ja prvi svacan da smo svi ljudi i ne osudjujen te.
svako radi odredjenu kolicinu sranja po danu, varamo, lazemo, prikazujemo stvari kakve nisu da bi se drugima vise svidili il dobili odobrenje od istih.

ja cu prvi rec za sebe da sam u kurcu na vise levela bia u svom braku, al jebeno licemjerstvo mi ide na k.
kako kod tebe tako i kod nje sta mi je islo, sorry but jebiga

a sad da ti elaboriram detaljnije sta san mislia pod one dvi tri rici...

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
ni ja tebi nisam napisala da te ex varala jer si zakurac u krevetu ili ti je pimek mali
da nisi, to ne bi bilo u redu, jer nisan ni ja tebi napisa da te muz vara jer si frigidna i lose pusis.
ka sta ti nemas uvid u moje centimetre i izvedbu, tako neman ja uvid u tvoj libido i predanost felatiu.

al iman uvid u to sta si napisala, s obzirom da...
moje napisano ima iskljucivo veze s tvojim prvim upisima, jer iz njih da se iscitat vise stvari:
- povrijedjeni ego
- licemjerstvo
- prikazivanje sebe kao dobre zenice, sokirane primljenim pismom
- ne iznosenje stvarne slike stanja

zasto to kazem?

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
...

u stabilnom ste braku, uvjerene da vam je partner vjeran.
ima posao, brine o vama, o djeci, autu, o kućanstvu, vikendom je doma i nemate razloga sumnjati u njegovu vjernost.
ono?? wtf??

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
jedan dan, iz vedra neba, primate pismo u kojem ste naslovljeni vi, čitate: poštovana xy, tvoj suprug ti nije vjeran. bio je sa mnom tada i tada, tu i tu. upoznali smo se tu i tu, na taj i taj način, znam o vašem životu to i to, da živite tako i tako, on o tebi priča to i to, o tastu i punici to i to, o šogorici to i to itd...pišem ti jer mislim da zaslužuješ istinu i da znaš što ti muž radi iza leđa. ta priča je za mene gotova.
da, iz vedra neba.
sta je nevjernost samo rezervirana za tebe i sokirana si kad si svatila da je i on jednostavno ima neke potribe, al mozda ne s tobom ka ni ti s njim

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
1.Hoćete li zatražiti objašnjenje od muža?
2.Hoćete li odgovoriti na to pismo?
3.Hoćete li nijekati mogućnost da je sve to istina? (iako je sve napisano upravo to - istina)
4.Hoćete li kriviti njega ili nju?
5.Nećete spominjati mužu pismo?
6.Pravit ćete se da se nije ništa dogodilo?
7.Izbaciti ga iz kuće/otići od njega?
8.Hoćete li samu sebe uvjeriti da to nije istina jer eto, netko vam želi razoriti brak?

9.Ili možda nešto deseto?
1. za šta konkretno?
2. nebitno
3. jer samo jedna osoba u braku moze bit nevjerna, druga nek suti i pusi
4. sebe i njega
5. zasto ne, da otvorite vise karte oboje
6. mislis kao i do sad?
7. izbaciti?zbog cega?/sta si tribala odavno napravit
8. koji brak?
9. pogledat se u ogledalo.

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
...
da, ona je nebitna, ali kao supruga bih sebe preispitivala u čemu sam pogriješila da je okolo tražio ono što ima doma i zašto mi nije rekao da je nesretan.
???
po cemu si ti zakljucila da je on bia sretan?

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
nikada mi nije dao razloga posumnjati, ni po čemu nisam mogla skužiti da će nakon godina i godina braka doći do ovoga.
da, jer ti imas potribu bit ziva a on ne.
i kakvog to tocno braka?

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
...
ako sam ja negdje u braku pogriješila, ja ću snositi i posljedice za to, a možda ih i snosim, samo o njima ne pišem.

svak valjda zaslužuje svoje, ali to nema veze s uvodnim postom.
e pa to isto san ti i ja reka. uz napomenu da ne budes licemjerna.

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
budući da mm i ja godinama nismo intimni, nemam problema s tim da on ima ljubavnicu.
....
da, nemaš.
pročitaj postove od gori
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 05:29   #95
Znam za neke koji zive zajedno radi djece ali se ne varaju I imaju neko postovanje jedno prema drugom.
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 08:17   #96
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
takva pisma ženama pišu ljubavnice kad treba pokrenuti neodlučnog ljubavnika koji sam po sebi ne kani niš mijenjati, znači važi za kolko ono, 99% njih.. ovako iziritirana gospođa odradi deložaciju, ili još bolje, sama se iseli, a dalje se stvari dešavaju po inerciji.
ja ne bi nasjela, pogotovo da imam djecu, pogotovo u već i ovak cimerskom odnosu. ako bi htjela van iz veze, suživota, napravila bi to kad meni paše, pod svojim uvjetima, pripremljeno i isplanirano.
s obzirom na sve, na tvom mjestu bi ignorirala, nastavila ugdan dosadnjikav suživot, odgajala djecu, kupila novu kuhinju i našla si novog sikrit fakera.
ne bi bila samohrana siromašna sredovječna bivša gospođa.

a s drocama se ne bi nikad, al nikad nalazila i spominjala.
Meni je ovo jedan od najtuznih savjeta koji sam procitala
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 09:20   #97
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
nema potrebe se vraćati u prošlost jer sam svojevremeno dosta opsežno izložila situaciju, u nekoliko postova.

život nije crno-bijeli svijet, pa tako ni brak.

:
Kako brak nije crno bijel kada je tvoj apsolutno crn..?
Crno bijela koncepcija je realnost, jer ako nešto i ne valja težiš to popraviti jer smatraš da vrijedi truda, ako te nije briga zaboli te što Mađarska mora nema.. što se mene tiče to je crno-bijelo, pretjerane sive kompromise furaju ljudi bez stava oliti muda...zato im i život posivi...

Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
takva pisma ženama pišu ljubavnice kad treba pokrenuti neodlučnog ljubavnika koji sam po sebi ne kani niš mijenjati, znači važi za kolko ono, 99% njih.. ovako iziritirana gospođa odradi deložaciju, ili još bolje, sama se iseli, a dalje se stvari dešavaju po inerciji.
ja ne bi nasjela, pogotovo da imam djecu, pogotovo u već i ovak cimerskom odnosu. ako bi htjela van iz veze, suživota, napravila bi to kad meni paše, pod svojim uvjetima, pripremljeno i isplanirano.
s obzirom na sve, na tvom mjestu bi ignorirala, nastavila ugdan dosadnjikav suživot, odgajala djecu, kupila novu kuhinju i našla si novog sikrit fakera.
ne bi bila samohrana siromašna sredovječna bivša gospođa.

a s drocama se ne bi nikad, al nikad nalazila i spominjala.
Ma dobila bi ti meni nogu u guzicu prije nego bi ti takve gluparije uopće pale na pamet. Kako te nije sram. Šteta muških budaletina...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 09:50   #98
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
takva pisma ženama pišu ljubavnice kad treba pokrenuti neodlučnog ljubavnika koji sam po sebi ne kani niš mijenjati, znači važi za kolko ono, 99% njih.. ovako iziritirana gospođa odradi deložaciju, ili još bolje, sama se iseli, a dalje se stvari dešavaju po inerciji.
ja ne bi nasjela, pogotovo da imam djecu, pogotovo u već i ovak cimerskom odnosu. ako bi htjela van iz veze, suživota, napravila bi to kad meni paše, pod svojim uvjetima, pripremljeno i isplanirano.
s obzirom na sve, na tvom mjestu bi ignorirala, nastavila ugdan dosadnjikav suživot, odgajala djecu, kupila novu kuhinju i našla si novog sikrit fakera.
ne bi bila samohrana siromašna sredovječna bivša gospođa.

a s drocama se ne bi nikad, al nikad nalazila i spominjala.
Ja se isto slazem s onima koji su na temi rekli kako je ovo najbolji savjet. Brak im je potpuno indiferentan pa stoga mislim da je indiferentna reakcija na ovo cisto stvar slijedjenja vec zadane forme. Tako im pase. I razumijem zasto se autorica ponajvise naljutila ne na sadrzaj pisma nego na to da ju se uznemirava pismom. Ako muz (a ni autorica, ako cemo posteno) godinama nije imao razloga da dodje i kaze Cuj stara, ovo je sranje, zasto bi bilo prihvatljivo da to radi neka treca osoba koja joj nije ni rod ni pomoz bog. Pazi ti to, sad se pojavila njegova ljubavnica koja joj soli pamet presmijesno

Na mjestu autorice ja bih mu eventualno u polusali dobacila nesto tipa Ajde bogati ako ces petljat s kakvim zenskama, pripazi da me ne smaraju, ne da mi se to, i nastavila pijuckat kavu
Spiderlandia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 10:02   #99
Hoćeš li se pitati za još dvadeset godina što ti bi da ostaneš u takvom braku? Možda ne bi bili nesretni i ti i on cijeli život. To nije život, to je preživljavanje. Ali super da ste si to lijepo izracionalizirali.
Eto, spominješ da nemaš problem s vašim načinom života koji je očito cimerski, a s druge strane stalno pišeš i razmišljaš o braku i vašem (ne)odnosu. Kontradiktorno. Najzdravije bi bilo da prekinete to mučenje.
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2016., 10:08   #100
Quote:
Spiderlandia kaže: Pogledaj post
Ja se isto slazem s onima koji su na temi rekli kako je ovo najbolji savjet. Brak im je potpuno indiferentan pa stoga mislim da je indiferentna reakcija na ovo cisto stvar slijedjenja vec zadane forme. Tako im pase. I razumijem zasto se autorica ponajvise naljutila ne na sadrzaj pisma nego na to da ju se uznemirava pismom. Ako muz (a ni autorica, ako cemo posteno) godinama nije imao razloga da dodje i kaze Cuj stara, ovo je sranje, zasto bi bilo prihvatljivo da to radi neka treca osoba koja joj nije ni rod ni pomoz bog. Pazi ti to, sad se pojavila njegova ljubavnica koja joj soli pamet presmijesno

Na mjestu autorice ja bih mu eventualno u polusali dobacila nesto tipa Ajde bogati ako ces petljat s kakvim zenskama, pripazi da me ne smaraju, ne da mi se to, i nastavila pijuckat kavu
Obzirom da sa takvom životnom filmu živite, tako vam je kako ste si i zaslužile...
Samo neka on donese pare doma, pa neka se jebe skim oće...ali je opet dubre, govno, smrad ako te sutra ostavi.. Ma neće on da mu se ljudi smiju ako se rastavi, bolje mu je ovako, a i meni je dobro, šta mi fali, uživam u životu, u pet sam kod kozmetičarke, u 6ipo idem na frizuru...
Sve je super dok kapa lova.. kad se zatvori špina onda je panika..
I sad će mi doći Jelena i reći jebi ga, ne može svim ljudima biti dobro kao i tebi, netko dobije limun a netko čokoladu... za ne povjerovat...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.