Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.11.2016., 10:04   #1
Majka i punica djecu okreću protiv oca

Ne mogu više i trebam savijet zato ću u poduljem postu napisat što mi sve radi moja supruga od varanja do blaćenja mene pred djecom.
U braku sma već 7 godina imamo dvoje dijece od 6 i 4 godine.
Kad je rodila dijete već sam primjetio posesivnost nje i njene majke prema djetetu, nisu mi dale da presvučem dijete, da ga nosim, kao baka će to zna bolje i nemoj se mučit mi žene to znamo bolje. Čak je i inzistirala da ne rodi djete u ZG gdje živimo nego u gradu njenih roditelja jer kao tamo zna doktore i bit će joj bolje kod majke neko prvo vrijeme. Ja sam to tako tad prihvatio, malo me smetalo al eto ipak će joj mama pomoć, ja sam svaki dan iz ZG putovao do njih tri mjeseca dok nisu na kraju došli u ZG. Prvi put kad sam najviše primjetio posesivnost je bilo na krstitkama, bila je moja sestra i htjela je primit djete na trenutak, a moja punica je dotrčala sva zajapurena ne dirajte je vidite da će se rasplakat kad je netko drugi drži osim mene i mame, bilo mi je jako neugodno al eto pretrpio sam i to. Dok smo bili u ZG mama je stalno slikala dijete slala slike prijateljicama, majci, sestri, a ja sam jednom poslikao djete i svojoj sestri poslao slike na što je ona žustro reagirala i digla paniku kako ja mogu slat slike djeteta okolo, rekoh ej pa šaljem ih svojoj sestri.
Svojoj majci s djetetom je išla svaki vikend a često ostajala i tjednima, do vrtića. Pošto je svekrva radila dijete je moralo u vrtić (sad sam sretan radi toga).
Tad sam bio i u financijskoj krizi, kredit za stan s velikom ratom, moja supruga nije ništa sudjelovala u plaćanju vrtića ni režija ni ništa, tražio sam je da mi posudi nešto novaca da vratim dio kredita, čak sam predlagao i da joj platim kamate koliko joj je u banci na oročenu štednju al nije htjela rekla je da je to njena lova i da je ne pitam za to. Bilo mi je teško nisam imao ni za dostojan auto nego sam kupovao krševe od 2-3000 kn, a žena i punica su me ismijavale i govorile da sam škrt što si ne dignem kredit i kupim neki novi auto, pa to svi rade.
Neznam kako al dogodilo nam se i drugo dijete, i sve je bilo kao s prvim, još je punica zvala okolo moju rodbinu i pričala protiv mene, naravno oni su mi to sve rekli. Posvađao sam se s punicom i prestao više ić k njima. Živio sam s djecom i suprugom nekako ne u idili jer sam znao da me ne voli al eto zbog djece sam bio tu, a žena je s djecom i dalje često išla roditeljima skoro svaki vikend.
Nakon nekog vremena nisam mogao po noći spavat kopalo me i pogledao sam ženin mobitel, viber poruke, našao sam da se već duže vremena viđa s nekim tipom, da se nalaze po hotelima i podzemnim garažama shoping centara, sve opisano u porukama, cijelu noć sam čitao poruke, dočekao sam je tako dok se probudila, pitao što je ovo a ona na mene kako ja mogu gledat njen mobiltel.
Tražio sam razvod pa mi je zaprijetila da ako to napravim oduzet će mi djecu, bi sam u panici i čitajući forume skužio da stvarno muški nemaju nikakva prava i ako se rastanem ostat ću bez djece pa sam odustao. Prekinula je s tim likom i mislio sma ok bit će barem nekako normalno dalje. Prevario sam se imala je otvoren profil na svim siteovima za date (iskrica, twoo) otkrio sam joj još jedan tajni mobitel i tajni mail s kojeg se dopisival i nalazila s likovima. Nekad kad je kao vikendom išla dijeci mami, naknadno sam saznao da je dijecu sa sestrom slala mami a ona ostajala u ZG sa likovima koje je upoznala preko dating stranica.
Iskreno bilo me i briga samo sam mislio na djecu. Nakon nekog vremena primjetio sam da se starija kćer počela povlačiti od mene, često sam je pitao zašto kćeri, govorila je samo neću ti reć, razderala bi se i pobjegla. To me počelo mučit volim svoju djecu i sve bi učinio za njih.
Jedan vikend ovo ljeto kad smo bili na moru došla je punica sa mojom suprugom, ja supruga i sin smo išli na kupanje, a mala je ostla s punicom, možda nisam to trebao napravit al stavio sam mobitel na snimanje i ostavio ga doma kao ne treba mi na kupanju. Znam da tako snimljeno nije dokaza al koje je grozote moja punca pričala kćeri o meni to je za ne povjerovat. Puknuo sam poslao ih sve u k.... i otišli smo doma.
Nakon nekog vremena curica mi se razboljela pa sam uzeo bolovanje i bio s njom sedam dana, supruga je bila na službenom putu, cijeli dan smo se družili ujutro sami a poslije s malim kad bi ga pokupili iz vrtića.Puno smo pričali a ona je i dalje kad bi se naljutila nešto biježala od mene, a ja sam malo po malo pričao grlio je, da bi na kraju moje djete od 6 godina kroz plač reklo tata meni je mama rekla da si ti zločest i zato ja bježimo od tebe, srce mi je puklo pobjesnio sam, dočekao sam ženu sa služenog puta sam sve joj rekao posvađali smo se i ošamario sam je, iskreno nikad do tad nikog nisam udario al pukao sam.
I sad meni moja supruga kaže pa što to ja tako nekad kažem da si ti malo zločest zar je to problem?
Što da radim molim savijet, ako se rastanem i odem na sud sa vrlim Hrvatskim pravosuđem i centrima za socijalni rad bojim se popušio sam, jer moji dokazi viber poruke sa njenog mobitela i snimanje punice nisu adekvatno skupljeni dokazi, eto što da radim ne mogu više?
Stipe74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 10:23   #2
Pa rastani se i pripremi se na to da bu deca živjela sa majkom,a ti buš plačal alimentaciju. Koja ti je uopće druga opcija?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 10:25   #3
Ne bih ti volio biti u koži. Kaj da ti kažem, žešće si se zajebao. Ja bih prvo na tvom mjestu išao na DNK analizu da potvrdim da su djeca stvarno moja. S obzirom na ovo što pišeš, postoji određena mogućnost i da nisu. Idi u laboratorij koji se time bavi i raspitaj se što i kako moraš napraviti.

A druga stvar, nemoj ostajati u braku radi djece jer je na kraju za njih najgore da budu s roditeljima koji se ne podnose. Za to što punica i žena pričaju toj djeci unutar četiri zida nisam pametan što napraviti. Možda ima tu netko sa sličnim iskustvom i nekim pametnim savjetima.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 10:33   #4
Prvo,odi do dobrog odvjetnika i vidi koje su ti opcije,od djece do imovine.

Drugo,nadam se da djeca nisu vidjela samar. To je bila velika pogreska iz svih mogucih razloga. Ipak, pretpostavit cu da ti je zena jedna od onih koje vise cijene muskarca koji ih tuce nego koji je dobar prema njima.

S djecom pricaj,pametni su oni,vide i sami. Mozda da odes do nekog djecjeg psihologa s njima, ili bar kceri.

To kaj ti je zena drolja,sud ne zanima,moze to govoriti o njezinom karakteru,ali nebitno... Snimanje punice ti ni ne bu bitno jer ako imas nalaz djecjeg psihologa koji ce znati izvuci iz djeteta sto ga muci,to ce biti relevantno.

sretno

Sent from mTalk
__________________
"Nitko te ne može natjerati da se osjećaš manje vrijednom bez tvog dopuštenja" - Eleanor Roosevelt
optimistična+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 10:34   #5
Quote:
Stipe74 kaže: Pogledaj post
...
Što da radim molim savijet, ako se rastanem i odem na sud sa vrlim Hrvatskim pravosuđem i centrima za socijalni rad bojim se popušio sam, jer moji dokazi viber poruke sa njenog mobitela i snimanje punice nisu adekvatno skupljeni dokazi, eto što da radim ne mogu više?
1. pomiri se sa situacijom i čuvaj zdravlje.
2. razvedi se.
3. nađi dostojnu družicu ( ne mora biti brak ).
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 10:36   #6
Ostajanje u takvom braku ne donosi nista dobroga ni tebi ni djeci.
Kakav je to zivot?
A i cemu si isao na drugo djete ako te zena tretira ko tepih?
Nije tu samo ona krica i ti si odgovoran..
Zauzmi se za sebe a i za djecu,jer djeca itekako detektiraju vasu nesretnu zajednicu..
Bolje i kvalitetan razvod,svatko sebi nego pakao od zivota,u kojem trpis "zbog djece"
Ma sta je zbog djece?
Necete im biti manje otac/majka ako ste rastavljeni.
Njoj brak ne treba,to joj je ko neka forma eto ko fol ima djecu i brak,muza na uzici a ona zivi hajlajf jebavajuci se naokolo..


Poslano sa mog Lenovo A1000 koristeći Tapatalk
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 10:52   #7
A u kurac.

Za početak, kod odvjetnika, sve ovo mu detaljno ispričati i vidjeti kako riješiti razvod i sve što slijedi.

Da, ostat će djeca njoj, ali to ne znači da im ne možeš dati sve od sebe i objasniti im kako stvari stoje, pogotovo jer rastu i lakše im je dočarati istinu. I postaviti se i prema ženi i prema punici nakon toga, da znaju da su djeca i tvoja. Slažem se sa savjetom za dječjeg psihologa, ako se dijete otvori, a vjerujem da hoće - bingo.

Koje zlo od žene.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 11:02   #8
E moj stari ....tebi može pomoći samo egzorcist.
__________________
“Mijenjajte mišljenje, zadržite principe. Mijenjajte listove, zadržite korjen.”
rogaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 11:09   #9
Zajebano. Kao što su ti već drugi napisali, tebi treba odvjetnik a ne savjet sa foruma. U obiteljskim postupcima se u pravilu ne potražuje trošak odvjetnika jer nema uspjeha u sporu u klasičnom smislu riječi, pa cijela priča ne bi smjela biti skupa, iako bi mogla potrajati neko vrijeme.

Ona ti ne može oduzeti djecu u smislu da ti nemaš pravo odlučivanja o njihovom životu (ne može ti oduzeti roditeljsku skrb), tako da ako te to sprječava da pokreneš brakorazvodnu parnicu, strah ti je bezrazložan.

Moraš biti svjestan da su sudovi i centar izrazito skloni majkama i da će djeca završit kod nje i pod utjecajem nje i punice, a tebe očekuje plaćanje alimentacije i više/manje redoviti susreti i druženja. Odvjetnik koji se bavi obiteljskim će ti i najbolje moći reći kako da se postaviš prema babama u centru, sutkinjom itd. jer su ti i takve stvari bitne.Isto tako, ako ona ne poštuje odluku o susretima i druženjima, ti ćeš teže istjerati pravicu nego ona ako ti npr. ne plaćaš alimentaciju.

Svega toga budi svjestan, ali unatoč svemu tome, razvod ti je sigurno bolja opcija od ostanka u takvom braku.
__________________
Sainz on Perez: "The stewards should have a look at that. He was intimidating me a lot.”.
FranKrsto is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 11:21   #10
Budući da sam odrastao usred sličnog odnosa (minus varanje, bar koliko ja znam) mogu ti samo savjetovati slijedeće:


-izbjegavaj svaku konfliktnu situaciju uživo da opet ne bi došlo do fizičkog nasilja
-razvod obavezno
-pripremi se na to da ti odnos s djecom nikad neće biti normalan, kad odrastu vjerojatno će doći do spoznaje koliko su im majka i baka bile toksične i zamjeriti im zbog toga, ali to neće magično popraviti sve godine štete
-probaj sve to shvatiti kao zasluženu kaznu što si uopće uspio oženiti i oploditi takvu ženu a da nisi znao kakva je, ili si znao i ignorirao

EDIT:

-najvažnije od svega, drugi put otvori četvore oči, moj otac je nakon rastave uspio napraviti potpuno istu stvar 5-6 godina kasnije
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 12:37   #11
Koma prica

I ja mislim da ti je razvod neminovan. Ako i ostanete zajedno, ta zena ce se i dalje nad tobom izzivljavati, bojim se da ce situacija biti sve gora i gora.

Ono sto ti ja mogu preporuciti je da ti sam odes kod psihologa i da ispricas u kakvoj toksicnoj sredini ti djeca odrastaju i da zamolis za savjet kako dalje postupiti.

Znaci, angazirati i odvjetnika, ali i psihologa - i to tako da se ti sam konzultiras, bez djece.
Za pocetak.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 14:18   #12
Pravac odvjetnik...i sve mu to ispričaj
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 14:27   #13
Ajme užasno...
Ne mogu vjerovati da ona i nakon kaj je suočena sa dokazima da je varala i dalje bahata umijesto da se pokrije s ušima po glavi.
I još djeci govori protiv tate da ga se boje.
Svašta.
Kaj ona kaže na sve to? Da li želi razvod?
Mislim očito nekaj ne štima kad te vara.
Ili joj odgovara na nekoliko stolica sjedit...

Nemam neki savjet u vezi razvoda.Nemam iskustva s tim, ni kome bi djeca pripala.
Samo ću ti savjetovat da se što više posvetiš djeci.Da probaš ispravit kaj je napričala i napravila.
I da ne dozvoliš više te vikende kod punice.
Ili smanjiš nekak.
Ona nek ide sama ak joj se ide.Ko ju šljivi.
Ti lijepo s djecom u park, na izlet, kino...Bilo kaj.
Druži se s njima.Nije prekasno.Da se to popravit.
Sretno
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 14:31   #14
Quote:
Stipe74 kaže: Pogledaj post

Što da radim molim savijet, ako se rastanem i odem na sud sa vrlim Hrvatskim pravosuđem i centrima za socijalni rad bojim se popušio sam, jer moji dokazi viber poruke sa njenog mobitela i snimanje punice nisu adekvatno skupljeni dokazi, eto što da radim ne mogu više?
Da li ti sebi uopće možeš priuštiti da plaćaš alimentaciju i da li imaš osigurana sredstva i mjesto za život. Ako nemaš a ideš na rastavu završiti ćeš na ulici kao beskućnik, to je po defaultu stanje koje muškarac doživi ako se ne osigura nakon rastave.
Ako ćeš se sporiti sa ženom teško da ćeš dobiti a more novaca ćeš potrošiti na odvjetnike ( stim žena i računa). Dobro odvagaj svoje financijske mogućnosti jer ako sebe ne možeš uzdražavati nećeš moći ni djeci obezbijediti ništa. Opet, ako se odlučiš na rastavu uradi to sporazumno uz najmanje troškove i pokušaj se dogovoriti sa ženom oko što više stvari. Djece ćeš se morati odreći na žalost, to ne znači da ih nećeš moći viđati ili sudjelovati u njihovom odgoju koliko toliko.
Nakon nekih pogreški u životu moramo snositi posljedice, stvar je u tome da si ti jebena stranka i nećeš naći pravdu za ženinu nevjeru, čak što više koštat će te. To je ta nepravedna situacija u kojoj ravnopravne žene ucjenjuju još neravnopravne muškarce jer im je sudstvo i zakon naklonjen. Misli na sebe prvenstveno jer si kao muškarac jako ranjih, nikog nije briga za tebe, osuditi će te svi, djeca, ona, njezina rodbina, pa čak i tvoja, sud tako da sačuvaj živce i dostojanstvo. Želim ti sreću a djeca će prije ili kasnije shvatiti tko im je majka a tko otac..daj vremenu da poravna stvari ako već sud i država neće...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 14:32   #15
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Budući da sam odrastao usred sličnog odnosa (minus varanje, bar koliko ja znam) mogu ti samo savjetovati slijedeće:


-izbjegavaj svaku konfliktnu situaciju uživo da opet ne bi došlo do fizičkog nasilja
-razvod obavezno
-pripremi se na to da ti odnos s djecom nikad neće biti normalan, kad odrastu vjerojatno će doći do spoznaje koliko su im majka i baka bile toksične i zamjeriti im zbog toga, ali to neće magično popraviti sve godine štete
-probaj sve to shvatiti kao zasluženu kaznu što si uopće uspio oženiti i oploditi takvu ženu a da nisi znao kakva je, ili si znao i ignorirao

EDIT:

-najvažnije od svega, drugi put otvori četvore oči, moj otac je nakon rastave uspio napraviti potpuno istu stvar 5-6 godina kasnije


+
Daj sve od sebe da se ne pretvoris u takvu osobu, tj. da se ne raspravljas s tim babama preko djece. Ne moze ti ukinuti vidanja s njima, a kada se budete vidjeli, budi najbolji otac sto mozes biti. Potrudi se zatomiti frustracije pred njima, pokazi im da si sretan sto ih vidis, uzivajte u svakom zajednickom provedenom trenutku, a djeca ce sama shvatiti sto je dobro, a sto lose, odnosno tko je u pravu, a tko nije.

Nece proci dugo pa ce se i njih pitati za misljenje, s kim zele zivjeti, tako da mozda s vremenom budu kod tebe full time. Iako, ako je istina to sto pricas, mislim da ce tvojoj zeni vise odgovarati da su klinci kod tebe, ocito joj odgovara da ima nekoga tko ce paziti na njih dok ona zivi high life.

I da, mozda stvarno ne bi bilo lose napraviti dnk analizu...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 14:46   #16
uzas...
sad cu ja biti Cruela i reci jos nesto- ako je draga gospoja imala stednju za vrijeme braka, a sama nije nista sudjelovala u domacinstvu sa svojom placom, odmah i to reci advokatu dok se nije dosjetila prebaciti te novce na mamu i slicno. Zablokirati racun i to uzeti kao bracnu stecevinu. pa ne moze bas da te jos zlostavlja, vara i jos ti uzme stan. Pokazi zube,ali na pametan nacin.
I ne mora da znaci obavezno da ces ostati bez djece, ja bih se na tvom mjestu borila za njih uz djecjeg psihologa, kako god...
kao sto ti svi kazu- odigraj pametno, odmah kod advokata(ne prijeti joj kuci time, cak se napravi da si se pomirio sa svim-jbg, mozes i ti igrati prljavo).
A i pitaj advokata Koje su ti mogucnosti da je, brat bratu, fino spakujes i promjenis brave.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 15:23   #17
podržavam savjete da se javiš i dobrom psihologu i dobrom odvjetniku za savjet kako se dalje postaviti. ništa unaprijed ne govori ženi o tome, da ne ispadne kao neki osvetnički čin ili da joj nešto prijetiš - dogovori to i učini to za sebe. psihički ćeš se osjećati jačim i staloženijim nakon stručnih savjeta, shvatit ćeš da nisi sam i da ima ljudi koji te mogu na najbolji način usmjeriti i biti ti potpora.

kao drugo, ja na tvom mjestu ne bih djecu više puštala samu vikendima kod punice. zašto se ne bi suprotstavio tome, pogotovo sada nakon što si suočio ženu s tim da znaš da laže, da vara, da je totalno neiskrena?

preuzmi malo više inicijativu - sam kažeš da si prestao razgovarati s punicom, ali ipak si 'dozvolio' da ide s vama na more i zagorči ti i ljetovanje? čak se u krajnjoj liniji možeš postaviti i tako da kažeš ženi da ćete baki (punici) ići preko vikenda ili svi zajedno kao obitelj ili da uopće nećete ići.
progutaj knedlu, dođi kod punice u kuću, otac si im, a onda djecu izvedi u park, u šetnju, bavi se s njima, provodi s njima vrijeme, aktiviraj se i angažiraj se oko djece što više možeš.

ali u krajnjoj liniji, zaista ne znam zašto bi odlasci baki za vikend bili obavezni, pogotovo u ovakvim okolnostima. postavi se odlučno i inzistiraj da djeca uglavnom vikendima ostaju doma, a onda se ti angažiraj oko njih, igraj s njima, vodi ih u šetnje, u kino, u kazalište na dječje predstave i sl.
mislim da će se efekti ubrzo vidjeti i na djeci, ali i kod tvoje žene kojoj bi odjednom moglo doprijeti iz guzice u glavu da neće imati otvoren put da ti djecu 'otme' i okrene protiv tebe. mislim da je vrijeme da sada TI staneš na loptu i svojim angažmanom učiniš nešto za sebe, ali i za djecu.

ujedno, potrudi se da ti punica i ženina sestra saznaju da si raskrinkao ženu u varanju, laganju itd. činjenica da joj kćer nije baš neka svetica vjerojatno će tvoju punicu odvratiti od ideje da ikad više naziva tvoju rodbinu i otračava tebe, a moglo bi imati efekta i na njeno daljnje ponašanje.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 15:49   #18
Quote:
Stipe74 kaže: Pogledaj post
Ne mogu više i trebam savijet ...
stipe74 dat ću ti savijet,

prvo odi u cviječarnicu i kupi buket crvenih ruža, dat ćeš ih ženi dok joj budeš govorio da ti je žao što si je ošamario i obečaj joj da to više nečeš nikada

zatim joj reci da želiš mir u kući, da je to najbolje za dijecu, da ste oboje roditelji i da morate imati dobru atmosferu kod kuće zbog njih, napravite to zbog dijece

nikako se nemojte svađati i tražiti tko je u pravo ,stavljati greške na nos, kritizirat se i vrijeđati...dogovorite se da će te se prijateljski sve dogovarati, ti joj popusti u svemu i isto tako zamoli ju lijepo da i ona bude tolerantnija

pusti što djeca kažu, djeca svašta kažu, oni tebe vole jer si im jedini tata, uglavnom su dijeca vezana za majku jer su sa njom povezanja

budi dobar tata, igraj se i druži se s djecom, uči ih stvarima kako je i tebe tvoj tata učio, imaj strpljenja i bezuvijetno ih voli, to su tvoja djeca i ti si njihov jedini tata, stvarajte ljepe uspomene, nečeš se ni snaći a već če djeca na fakultet

nisi n prvi ni zadnji, ljubav i tolerancija do neba je lijek za sve

sretno ti, i pamet u glavu
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 15:57   #19
nemoj slušat što ti drugi pišu da se rastaneš i da tražiš dnk analizu...

pusti sve to, pomiri se sa ženom...svi te vole ne budi slijep, nisi n prvi ni zadnji, samo se smiri, budite u miru i pusti je nek bude po njezinom dok se svi ne smirite, najvažnija su djeca i znam da ti je teško, učini to zbog njih, jer one će biti najveće žrtve i upropastit će te im djetinjstvo, misli na njih, budi otac kakvog tvoja djeca trebaju

lako se svađati...samo mirno i sve će biti uredu, tebe tvoja žena ipak voli
__________________
ne brinite što ljudi misle oni to rijetko rade!
cura-sa-foruma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 16:07   #20
Ovo treba bas mudro odigrat. Saberi se i ne daji tom monstrumu od zene do znanja nikakve eventualne planove, to je ocito nesto extra ludo i sposobno za svasta. Kod odvjetnika raspitat se o opcijama, a u medjuvremenu posveti se djeci i pokusaj vratit njihovo povjerenje.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.