Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2016., 23:14   #4461
Ja ne bih takve poliester haljine niti sebi niti mami narucila. Meni to obicno izgleda jeftino, a i nije mi ugodno na kozi.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 17:10   #4462
Stekla sam dojam da je to onaj mekani pamuk koji lijepo pada i ugodan je za nosenje Nikad nisam narucivala odjecu s neta pa stvarno ne znam sto ocekivati, a jos nisam stigla uhvatiti vremena za shopping po Ri/Zg/LJ pa gledam sto ima online (iako cu najvjerojatnije kupiti nesto u ZG u trgovini). Naravno da mi nije bitno da haljina kosta do 200kn, ovo mi je onako djelovalo kao nesto sto bi mami fora stajalo, s druge strane mi se i ne placa haljinu 2000kn.

Moze li neka preporuka? Vjencanje je za 2 mjeseca... Voljela bih da nije neka ljetna haljinica jer je zima (s te strane mi odgovaraju ovako 3/4 rukavi i sl), a opet da nije skroz zimsko jer se kasnije u sali ljudi rasplesu i svasta nesto, a nije mi bas napeto znojiti se cijelu noc... Ovo mi je prvo zimsko vjencanje ikada, sestra se udaje pa bi mi stvarno trebala pomoc iskusnijih...
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 19:04   #4463
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Stekla sam dojam da je to onaj mekani pamuk koji lijepo pada i ugodan je za nosenje
Materijal: Chiffon = smrdljiva sintetika
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 21:42   #4464
Ssd mozda ima jos nesto na snizenju u peek&clopenbergu npr. Ja sam tamo jednom nasla super haljinu za vjencanje iako inace ne zalazim u taj ducan.
Uglavnom, s ebay-a ne bih nista narucila, eventualno s asosa, ali uvijek provjerim kakav je materijal.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 21:42   #4465
probaj nac neku ugodnu viskozu s elastinom, izbjegavaj poliester, jer ces se u njemu vani smrznut, unutra skuhat.. pamuk mi nije niti bas zimski niti bas elegantan, koliki god da je lijep i divan kroj.

makar, nije nuzno ni poliester skroz grozan. imam jednu haljinu od manga i fantasticna mi je. ne usmrdim se u njoj. ali sve ostalo od polestera - uh.
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 16:42   #4466
Pomagajte, imam haljinu kao na slici samo bez crnih detalja:


i ovakve cipele:



moze li proci kombinacija za pir koji je sredinom 10. mjeseca

sto gori da prebacim na sebe, bi li odgovarao neki sako?koje boje?
Cunga_Lunga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 11:33   #4467
Cure trebam pomoć, idem na svadbu početkom 11mj, i uopće nemam ideju što bih obukla, a ni obula , sve svadbe u kojima sam bila su bile u ljeto, nekako mi je uvijek lakše naći nešto za ljetne svadbe
Prvo sam mislila neku haljinu, no trenutno je slab izbor po trgovinama, gledala sam i po netu, ali mi ništa nije zapelo za oko
Pa sam mislila možda plisiranu suknju ili kakvu tube suknju, salonke ili neke zatvorene cipele sa remenčićem oko gležnja nešto kao http://www.stradivarius.com/hr/cipel...25&colorId=010, neke najlonke boje kože ili crne , ne znam koliko će biti hladno
Ne znam što bih gore obukla, neki topić, košulju
Što bi vi obukli, dajte mi neke ideje
__________________
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom.
Ana So is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 09:55   #4468
Ja sam prošli vikend trebala ositi zarinu mušku bijelu košulju (muške košulje su tako finih materijala i meni paše dužina rukava i dužina košulje ) i crnu pencil suknju visokog struka.
Košulja raskopčana (ne previše) i srebrna ogrlica sa kolutovima.
Ana so tvoj ecipelice bi savršeno išle uz tu kombinaciju
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 23:24   #4469
cure koja boja štikli bi išla na ovu boju haljine, a da nisu samo neke nude nijanse


vipera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2016., 03:37   #4470
Vipera, crna, siva, fuksija, royal blue, srebrna, zlatna, bordo. Bar meni tako ide
Favoriti su mi siva, bordo i srebrna.

Mene zanima od kud je haljina, divna je
aliceocean is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 00:19   #4471
mišje siva.
može i tamno ljubičasta.
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 11:00   #4472
Quote:
vipera kaže: Pogledaj post
cure koja boja štikli bi išla na ovu boju haljine, a da nisu samo neke nude nijanse


A haljina je odkuda?


btw: sivo, tamno ljubičasto
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 11:55   #4473
Quote:
veka123 kaže: Pogledaj post
A haljina je odkuda?


btw: sivo, tamno ljubičasto

hvala puno cure

haljina je iz h&m-a, ali naručena preko američke h&m stranice jer ju na našoj nisam uopće vidjela
imam tamo prijateljicu pa mi je paket došao kod nje
vipera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2016., 10:29   #4474
Može neka ideja za frizuru? Imam dugu crnu kosu, dosta bujna i ravna, šiške su mi do brade i htjela bi da mi je kosa dignuta

http://de.boohoo.com/dzz86609

http://i1.adis.ws/i/boohooamplience/dzz86609_black_xl

Zadnje uređivanje makyca : 21.12.2016. at 00:08. Reason: prevelika slika
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 15:20   #4475
Cure, molim pmoc. Jel mozda tko zna gdje se moze iznajmiti musko svjecano odijelo u Splitu?
Znaci treba za jedu vecer i za malo jaceg muskarca. Na zalost moja pratnja inace ne nosi odijela pa stoga i ne posjeduje niti jedno...pa se njemu i ne da kupovati samo za jednu priliku (( Al imamo striktni dress code pa nista drugo ne moze proci.
__________________
"10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain, and 100% Reason to Remember the Name"
potto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 18:29   #4476






Koja vam je najljepša za lipanjsko vjenčanje?
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 21:02   #4477
Zadnja.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 21:09   #4478
druga
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 23:32   #4479
Treca


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 00:46   #4480
zadnja je pre-dreamy a prva mi se nimalo ne dopada
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.