Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2009., 23:33   #141
koji to dućan?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 14:22   #142
Volim ovaj brand i imam hrpu njihovih stvari i moram se slozit da su im stvari od kvalitetnih materijala, i da ne kupujete A&F na Ebayu!
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 14:33   #143
Hrpa fake stvari! Ne kazem da je sve fake, ali stvarno ima jako puno. Upozorili su me na to u USA a i jedan frend je narucio par majica i ocigledno je bilo fake, puno sire, razvucene, a nakon pranja ih je mogao baciti.
Ja sam kupovao preko sluzbene str i u njihovim ducanima a razlika je ogromna..
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 15:15   #144
Quote:
ivano_s kaže: Pogledaj post
Ja sam kupovao preko sluzbene str i u njihovim ducanima a razlika je ogromna..
kako misliš razlika između kupovine na njihovim službenim stranicama i u njihovim dućanima? pa svuda je ista (original) roba .. za ebay se slažem da je fake

anyway, nadao sam se da će ovaj mjesec spustit cijene na Ruehl web stranicama a kad ono ništa.. imaju još mjesec dana do potpunog gašenja branda a oni izbacuju nove stvari na web stranicu, ... kad će biti rasprodaja onda, u prvom ?? lol
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 15:22   #145
krivo sam se izrazio, razlika je ogromna izmedu ebaya i kupovine u ducanima/sluzbenim str.

vjerovatno u prvom mj. pa na ljeto opet, barem sto se abercrombia tice iako u njihovim ducanima je uvijek nesto na sale ..
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 18:24   #146
eh lako za dućane kad do njih ne mogu doći, što ne stave na web stranice.. tamo spuste 3 majice za 5$ i to kad ima samo XXL brojeva

nego ja sam mislio da će ruehl ovaj mjesec spustit cijene pošto se od 1.1.2010 gase .. naime, ovaj abercrombijev brand za malo "stariju uzrast" je zbog velikih dugova odlučio potpuno obustavit daljnji rad i ide u prošlost
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 19:33   #147
ovo ljeto je bilo dobro snizenje na stranicama, bilo je dosta stvari snizeno a i bilo je brojeva, istina da se najcesci brojevi najbrze razgrabe al tako je i u njihovim trgovinama..
__________________
I´m back. Hell is full.
ivano_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 19:54   #148
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
kako misliš razlika između kupovine na njihovim službenim stranicama i u njihovim dućanima? pa svuda je ista (original) roba .. za ebay se slažem da je fake

anyway, nadao sam se da će ovaj mjesec spustit cijene na Ruehl web stranicama a kad ono ništa.. imaju još mjesec dana do potpunog gašenja branda a oni izbacuju nove stvari na web stranicu, ... kad će biti rasprodaja onda, u prvom ?? lol
Soundvision imao si dosta dobrih stvari na sniženju, ne znam da li si pogledo pod izbornik "clearance"!? Odličnih hoodica po 40$, pamučnih hlača.... al shipping hebeno skup
mmiljac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 22:49   #149
Quote:
mmiljac kaže: Pogledaj post
ne znam da li si pogledo pod izbornik "clearance"!?
ne vidim taj izbornik
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 22:51   #150
Jel znate možda jel Ruehl isto šalje Fedexom kao i A&F ili običnom poštom?
__________________
Roweeeena!
game is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 22:58   #151
Jel ima u zagrebu AF? ili jel se namjerava otvoriti?

kvalitetna mi je njihova roba košulja stara 3 godine uopće se nije isprala niti ofucala još da malo snize cijene...
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 23:02   #152
soundvision

http://www.ruehl.com/ruh/index.html#...T/POLOS/19907/
__________________
Blog :)
Joki doki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 23:34   #153
Quote:
Joki doki kaže: Pogledaj post
A vi mislite "clearance" na Ruehl stranicama, ok krivo smo se skužili, ja mislio da taj izbornik ima na A&F
anyway, tnx


Quote:
game kaže: Pogledaj post
Jel znate možda jel Ruehl isto šalje Fedexom kao i A&F ili običnom poštom?
fedex


Quote:
EllaVanSaar kaže: Pogledaj post
Jel ima u zagrebu AF? ili jel se namjerava otvoriti?
Oni će doći u Hrvatsku onda kada mi budemo debelo prerasli njihovu obleku, tako da to ne vrijedi čekat ..

Koliko vidim sad 15.12 otvaraju svoj treći dućan izvan S.Amerike - u Tokiju .. a nakon Japana dolazi Kopenhagen u 2010. Još su u planovima ako se ne varam jedan dućan u Njemačkoj i jedan u Francuskoj.. ovim tempom Zagreb dolazi tamo negdje 2048., 3 dana nakon svečanog otvorenja dućana u Banskoj Bystrici (selu u Slovačkoj) ...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 23:42   #154
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
fedex
Hvala, onda mi se baš i ne isplati naručivati, šteta.
__________________
Roweeeena!
game is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 13:18   #155
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post



Oni će doći u Hrvatsku onda kada mi budemo debelo prerasli njihovu obleku, tako da to ne vrijedi čekat ..

Koliko vidim sad 15.12 otvaraju svoj treći dućan izvan S.Amerike - u Tokiju .. a nakon Japana dolazi Kopenhagen u 2010. Još su u planovima ako se ne varam jedan dućan u Njemačkoj i jedan u Francuskoj.. ovim tempom Zagreb dolazi tamo negdje 2048., 3 dana nakon svečanog otvorenja dućana u Banskoj Bystrici (selu u Slovačkoj) ...



hvala na slikovitom prikazu
EllaVanSaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 19:03   #156
OT: Meni je njihova roba fenomenalna..al moram priznat da su mi samo fleeces kvalitetne i da ih nosam godinama. Sva ljetna obleka tipa topića i majica se nekak brzo ofucala. I mislim da im je kvaliteta pala..prvu A&F stvar sam kupila 2001. I nekak su bile dulje u dobrom stanju nego ove nove. (Sve kupljene u Americi u dućanu..dakle fejk nisu)
__________________
I don't care what you think, as long as it's about me.
Elaine123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2009., 11:02   #157
Eto nam i Duje fura abercrombie.. what a coincidence! lool
Screenshot sa jučerašnjeg dnevnika Nove tv

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 18:18   #158
Pozdrav svima,

Evo linka ... http://www.9abercrombie.com/index.php

Naime, shipping je free, a i šalju kao "gift"

"In order to help our customer avoid paying tax to Customs,the parcel will be delivered in "birthday gift" term."

Mišljenje ... fake ili ne?
Marja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 18:39   #159
fake bez sumnje.. kod njih veste koštaju kao t-shirts na službenoj stranici - nemoguće
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 01:38   #160
Eto Ruehl No.925 je gotov .. imaju upravo 50% popusta na svu svu robu, a to uključuje, pazite sad dobro - 3 majice kratkih rukava, 2 košulje, donji dio piđame, jedna kapa i jedan šal .. .. imaju čak neku majicu za 9$ lol, a prije su im nabijali cifre što su više mogli.. tako im i treba što su propali

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:32.