Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2012., 12:18   #1021
meni je jedan dosao,drugi je zapeo na carini od ponedjeljka,al sad mi vec kasne i paketi poslati 30.5 :/ realno trebali su doci do sad
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 12:51   #1022
Neman TN pa ne mogu vidit di su zapeli ali ovo je već pretjerano... nadan se samo da neko već ne nosi moje sandale i maje
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 12:52   #1023
kakav feedback ostavljate kada dobijete refund!? Mislim pozitivan, ok, ali sto sa označavanje shippinga i toga
__________________
...
Flower soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 12:58   #1024
Quote:
Flower soul kaže: Pogledaj post
kakav feedback ostavljate kada dobijete refund!? Mislim pozitivan, ok, ali sto sa označavanje shippinga i toga
ja sve pozitivno ostavim.... nisu selleri krivi... ja sam par puta dobila i refund i itemdošao idem po 2, 3 tjedna kasnije.. javila se sellerima i rekli mi da ostavim i lovu i item.... a i naši poštari znaju biti priča za sebe
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 13:13   #1025
Je li zna netko da li se plaća carina na penjačice pošto to spada pod sportsku opremu odnosno obuću? Pod penjačice mislim na obuću za penjanje po stijenama, ako netko ne zna, i u biti se ne može koristiti u neke druge svrhe pa si mislim možda ipak spadaju pod sportske rekvizite na koje je carina 0%?
indijota is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 16:53   #1026
Ciao ljudi,

zanimalo bi me kako funkcionira žalba ili štoveć nakon ne primanja itema i koliko se čeka.

Radi se o ovom itemu i selleru : http://www.ebay.com/itm/250915241857...84.m1439.l2649

Poslano je 17.05. ali još nije došlo.
Poslala sam mu i poruku ali nije još odgovorio.

Što mi je dalje činiti i koji su mi rokovi?

Hvala puno
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 19:36   #1027
marina rok za dispute je 45 dana računajući sve ali pričekaj jer imaš još vrimena da ti odg...opet imaju neki praznik,traje do 25.6. Dragon Boat Festival...ovi kinezići stalno nešto slave
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 12:01   #1028
di da nađem stvari koje sam sve kupio?jel to negdje u My ebay?
biankoneri is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 12:02   #1029
My ebay - Purchase history
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 23:32   #1030
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
marina rok za dispute je 45 dana računajući sve ali pričekaj jer imaš još vrimena da ti odg...opet imaju neki praznik,traje do 25.6. Dragon Boat Festival...ovi kinezići stalno nešto slave
OK Hvala
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 12:47   #1031
Hej ljudi!! molim pomoc!! Kupila sam 2 itema na e bayu i nakon cca 2 tjedna sam vidjela da nisu poslani.poslala sam poruku selleru dal je to shippano ili sta i nakon par dana dobijem poruku da mi je vracen novac. od sellera nikakva poruka,samo povrat novaca. I ja se mislim, ok, nema to sta sam nartucila i ajmo dalje... i opet nakonpar dana ja dobijem od e baya unpaid item upen-da nisam platila ta 2 itema !!! Onda sam kontaktirala sellera i rekao mi je da nisam prihvatila neki cancel request ili purchase i da moram platit(ja to iskreno,nigdje nisam vidjela). Ja lijepo platim, itemi dosu,a unpaid item case jos uvijek otvoren!!!!!!!! i onda posaljem seleru poruku zasto ih nije zatvorio i ne odgovara,vec tjedan dana!!! ugl,e bay je zatvorio te unpaid item case al pise nesto kao ako seler predlozi ili nesto kaze da vise necu moc kupovat na e bayu i neka kontaktiram customer support. mislila sam da je to jednostavno,posaljem im mail i to je to,al sad sam malo kopala onuda i nigdje ne nalazim rjesenje, niti ikoji kontakt da im pisem!! cure pls help,sta da radim?da li je itko imao kakvih slicnih problema??
sry na dugom postu,takva sam da sve do detalja moram rec...
denche is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 13:30   #1032
denche koliko vidim odg ti je na sugestijama...samo ću dodat,seller s kojim imaš tu situaciju ti može zabranit kupnju u njegovon shopu (iako čisto sumnjam da će to napravit)...ako je ebay zatvorio case nemaš se zašto brigat ali za inaće ne plaćeni item se dobije unpaid strake.Cure su rekle da nema problema za 1 a za više skupljeni se dobije zabrana kupnje na par miseci (nisan bila u takvoj situaciji pa nisan sigurna 100%)
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 14:59   #1033
Quote:
Christina kaže: Pogledaj post
meni je jedan dosao,drugi je zapeo na carini od ponedjeljka,al sad mi vec kasne i paketi poslati 30.5 :/ realno trebali su doci do sad
Quote:
marina101 kaže: Pogledaj post
Ciao ljudi,

zanimalo bi me kako funkcionira žalba ili štoveć nakon ne primanja itema i koliko se čeka.

Radi se o ovom itemu i selleru : http://www.ebay.com/itm/250915241857...84.m1439.l2649

Poslano je 17.05. ali još nije došlo.
Poslala sam mu i poruku ali nije još odgovorio.

Što mi je dalje činiti i koji su mi rokovi?

Hvala puno
nema brige i ja cekam item poslan 17.5 valjda,tako pise..cekam do 28 a onda im se javljam....,ako do 30 ne dodje a ne budemo imali dogovor kako sta dalje... dispute i to je to ...
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 16:36   #1034
Vidim da i vama kasni.

Od 10 naručenih stvari, došlo mi je njih 4, ovo ostalo ništa, a naručeno ima 35 dana
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 19:00   #1035
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
denche koliko vidim odg ti je na sugestijama...samo ću dodat,seller s kojim imaš tu situaciju ti može zabranit kupnju u njegovon shopu (iako čisto sumnjam da će to napravit)...ako je ebay zatvorio case nemaš se zašto brigat ali za inaće ne plaćeni item se dobije unpaid strake.Cure su rekle da nema problema za 1 a za više skupljeni se dobije zabrana kupnje na par miseci (nisan bila u takvoj situaciji pa nisan sigurna 100%)
Aaaa... Sad sam mirnija!! Hvala ti
denche is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 13:40   #1036
ja sam valjda napravila najvecu glupost u povijesti ebaya, ostavila sam pozitivan feedback, zabunom, a da nisam ni dobila paket niti mi je bio poslan jer je seller bio na odmoru , 25.5. mi je kao poslano, ali jos ga nisam dobila, pretpostavljam da nece niti doci. Postoji li kakvo rijesenje za moj problem lavuša:
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 14:21   #1037
a zasto mislis da ti nece doci?
__________________
Live Love Laugh
Jelena1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 14:34   #1038
Quote:
Jelena1985 kaže: Pogledaj post
a zasto mislis da ti nece doci?
a proslo je mjesec dana, a seller je iz UK , ne preostaje mi nista drugo nego cekati! Cudno je i to da je oznacio item kao shipan jedan dan nakon sto sam mu platila, da bi mi se na kraju javio i rekao da je bio na godisnjem i da ce poslati kroz par dana.. Meni ne mirise na dobro!
black_woman88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 10:16   #1039
Koliko treba da refund stigne na moju karticu?
Meni je seller jučer vratio lovu jer je bio 44. dan, ali danas je paket ipak stigao. I sad sam mu htjela vratiti, ali kaže da transakciju nije moguće izvesti. Kako je moguće da sam od njega dobila 20$ refunda, a sad ispada da nemam 20$ na kartici?
Znam da nisam baš stručna u objašnjavaju.
anushka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 10:55   #1040
anushka3 razumili smo lova će ti sisit za koji dan,sve zavisi do banke,meni sidne za cca 7 dana
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.