Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2023., 12:18   #1
Salsa Jeans/ europa92

Hej cure,

jučer mi je izbacilo reklamu sa Ellom Dvornik i Salsa Push Up Jeans hlačama, a kako nisam našla temu da Vas pitam jel neka od Vas probala i kakva je kvaliteta, kako stoje, jesu veličine realne pošto vidim da imaju vrlo malo elastina?

Našla sam jedne koje su mi se baš svidjele, slične su Versace Jeans hlačama od prije par godina sa šavom naprijed, ali europa92 ne dostavlja u Njemačku, a na Salsa stranici su rasprodane pa..jel ima nešto kao shipito ili slično da si pošaljem negdje na hrv. adresu pa za Njem.?

Ili mi napišite da je kvaliteta užasna pa da zaboravim

Evo link: https://europa92.eu/salsa-push-up-de...ail8909_572458


Poslano sa mog 22081212UG koristeći Tapatalk
fashionista7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2023., 15:43   #2
Traperice su super i kvalitetne su, samo vecina modela je napravljena za uski struk i veliku guzicu. Barem je moj dojam takav.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2023., 12:30   #3
Imam 2 komada traperica, jedne su mi bolje kvalitete (skinny model), a druge trapez su onako prosjecne i brzo se razvuku nakon par nosenja. ove skinny bolje drze oblik jer imaju vise elastina i malo poliestera u sebi. krojevi su manji, uzimam broj ili 2 vece, ovisi o modelu. makar ne bih dala punu cijenu, imala sam srecu pa sam jedna upecala van hrv u pola cijene, a druge na zalandu sa vecim popustom. ovo iz gornjeg posta je istina, imam vece bokove i tanji struk i traperice mi savrseno stoje jer su dosta manje u struku, pogotovo modeli sa visokim strukom.
ali iz mojeg iskustva levis i tommy jeans su bolje
__________________
:p
gloria693 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2023., 20:14   #4
Hvala na odgovorima, uspjela sam kupiti sa zalanda, ovaj model gore sa linka. Loše su skrojene nažalost. Ovaj šav po sredini nogavica na jednoj nogavici je kako treba, na drugoj ide u stranu i to baš previše tako da ih vraćam. 109 eur. definitivno ne vrijede

Poslano sa mog 22081212UG koristeći Tapatalk
fashionista7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2023., 22:07   #5
Od Salse ima 6 kom traperica, i sve su mi super. Ni jedne mi se nisu razvukle, a imam ih godina.
Kupujem ih u galeriji emporium.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2023., 19:31   #6
Ja sam mršava i tanka i baš nedavno uzela jedne za ljeto - svijetle i skraćene - ja u tome imam guzu, pravu okruglu guzu.
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2023., 21:10   #7
Gdje je u Zg najbolji izbor salsa traperica?
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 17:43   #8
jel njih drži samo europa92 od fizičkih dućana u zg?

baš mi nije neki izbor na europa92 webshopu u usporedbi sa službenim salsajeans webshopom.

danas su mi pale na pamet. davno je bila pomama za njima (prije 10-15 god) no tada su imali samo niski struk, a to ja nemrem nosit. sve što nije visok struk mi spada. a navodno mi nije dobro ni stajalo, čak mi je i prodavač bio rekao kad sam davno probala tad jedini njihov model da kod mene to ne funkcionira i da mi ne napravi push up efekt. ne znam zašto, ali možda bi viši struk funkcionirao.

ljetos i zimus sam kupila više calcedonia push up traperica i lijepo mi guzu napravi, ali jako mi se naboraju na bedrima i nogama.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 18:09   #9
Ja sam naručila sa Zalanda. Znam da tražiš fizički dućan, ali meni je uvijek bolje isprobati doma i vidjeti kako to stoji na obuću.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 18:18   #10
hvala ti. jel zalando ima besplatan povrat?

sjetila sam se što je kod mene bio očito problem. imam širi struk.
imam nešto i bokova i guze, ali želim guzu još ljepše upakirati, pa zato tražim push up modele.

edit: sad sam gledala na zalandu. dobro me podjestilo na te njihove brojeve.
možda bi mi jedne mogle biti dobre, ali trenutno nema na zalihi. treba mi visoki struk, veličina struka 32 ili 34. samo jedne zadovoljavaju te kriterije.
u pon ću ipak skoknuti do europa92 dućana jer mi je importanne blizu posla.
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2024., 19:48   #11
Da. Zalando povrat je besplatan i brz. Izbor nažalost nije kao na službenoj stranici.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2024., 12:51   #12
hvala!
Carmen 5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.