Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 17:51   #421
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Zato jer ima podanike koji to rade za njega. A što misliš za koga je onaj Kolektor radio i kupovao to kamenje.

Kolektor sve stvari skuplja za sebe.

Ne znam zašto ljudi tako hejtaju film. Definitivno se radi o dobrom ostvarenju, koji izlazi malo iz uobičajnih kalupa stripovskih ekranizacija samim tim da se ne shvaća toliko ozbiljno. Ima dobrih fora (Footloose, Jackson Pollock ) vidimo Thanosa i Adama Warlocka (tj. ne vidimo njega) i nastavlja se storyline prema Avengersima. I Chriss Pratt me stvarno ugodno iznenadio. Pogledao sam ga opet, ocjena 7/10.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:16   #422
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Ronan je jak, ali i sa power gemom ne bi mogao Thanosa srediti. U stripovima Thanos je napravljen jednostavno premoćno. U stripu Infinity Gauntlet on je pucketnuo s prstima i ubio polovicu ljudi na Zemlji eto, toliko je moćan.
.
dobro to kad je skupio svih 6 infinity gemsa i postao praktički svemoćan...al ovdje još nije imao nijedan pa bi ga možda i mogao ugroziti Ronan...then again, lika su zbunili plesom, na kraju i nije ispao tako moćan i inteligentan villain ..makar moram priznat da je opako izgledao i općenito su mi njegove scene s Thanosom bile dosta dobre
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:25   #423
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
dobro to kad je skupio svih 6 infinity gemsa i postao praktički svemoćan...al ovdje još nije imao nijedan pa bi ga možda i mogao ugroziti Ronan...then again, lika su zbunili plesom, na kraju i nije ispao tako moćan i inteligentan villain ..makar moram priznat da je opako izgledao i općenito su mi njegove scene s Thanosom bile dosta dobre
Nitko nije rekao da je Ronan inteligentan, Thanos je inteligentan. Ronan je samo jak i sposoban.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 20:00   #424
A jesu li Ronan i Thanos jači od Dr.Manhattana?
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 20:28   #425
Quote:
THE GANT kaže: Pogledaj post
A jesu li Ronan i Thanos jači od Dr.Manhattana?
več su neki raspravljali o tome

Thanos equipt with the Infinity Gauntlet vs Dr Manhattan

Dr. Manhattan vs Thanos
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 21:04   #426
Quote:
Germa kaže: Pogledaj post
dobro to kad je skupio svih 6 infinity gemsa i postao praktički svemoćan...al ovdje još nije imao nijedan pa bi ga možda i mogao ugroziti Ronan...then again, lika su zbunili plesom, na kraju i nije ispao tako moćan i inteligentan villain ..makar moram priznat da je opako izgledao i općenito su mi njegove scene s Thanosom bile dosta dobre
Ples mi je bio najveće iznenađenje kad misliš da da te više ne mogu iznenaditi, onda naprave tako nešto, ali tu 90% zasluge idu Chrisu.

Da nema gemse, Ronan bi pružio dobru borbu, ali moji novci i dalje idu na Thanosa.

Quote:
THE GANT kaže: Pogledaj post
A jesu li Ronan i Thanos jači od Dr.Manhattana?
Ovo je vrlo dobro pitanje. Jedini koji je baš dobro dao batine Thanosu je Galactus s tim da se više puta sukobio sa Galactusom, a jednom se Thanos i obranio od ne samo njegovih napada već i Odinovih napada.

Drax ga je ubio, iščupao mu srce, ali nije ga baš da može reći prebio.

Oni koji bi bili dobri protivnici Dr. Manhattanu su oni koji imaju jebenu regeneraciju. Pogledajmo borbu Dark Phoenix protiv Wolverinea. Ona je jedan od najjačih mutanata i puno je veći level od Logana, ali on ju je dobio radi svoje reneracije.

A vidjeli smo Wolveriena kako bude doslovno zapaljen do kosti i renegerira se. Samo što Wolverine ne može ništa Manhattanu. Ustvari je prilično smiješno njega i spomenuti, ali dajem primjer radi regeneracije.

Samo treba potražiti ko ima veću regeneraciju od Wolverinea i doći ćemo do Hulka. Normalni Hulk je Savage Hulk, onog kojeg vidimo u filmovima. On je kako ti ide u stripovima level 100 tona, a tamo su još Thor i takvi. Al to je Savage Hulk. Najjača verzija je WorldBreaker Hulk koji se pojavio svega nekoliko puta. To su tisuće i tisuće tona. U stripu WWH pobijedio je fantastičnu četvorku, neke x-mene, DOKTORA STRANGEA (koji je jedan od jačih), Black Bolta (kopija), Juggernauta, Avengerse i na kraju Sentrya, a Sentry je moćniji od Supermana. Sve ove je pobijedio kad je bio u World War fazi, ali je Sentry pobijedio tako da je otišao u World Breaker fazu.

http://www.youtube.com/watch?v=0HDCGkEP1l0

Ono što Manhattan može je rastaviti sve na atome, mislim, jel tako? Zato spominjem regeneraciju, a regeneracija kod Hulka, kod te najjače verzije Hulka je bolesno visoka.

http://www.youtube.com/watch?v=8aJWnElCalk

Inače, One Above All od njega nema nitko moćniji.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 21:20   #427
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post

Inače, One Above All od njega nema nitko moćniji.
Dosad sam mislio da je Stan Lee One Above All, no vidim da nije
Kakva je to čast da je Peter Parker, kukac u odnosu na druge u Marvelovom svemiru, imao čast razgovarati sa One Above All.

Zadnje uređivanje Walkman : 18.11.2014. at 21:30.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 21:43   #428
Remam,hvala na iscrpnom objašnjenju.Viš nisam znao za ovog koji je iznad svega,mislio sam da je Manhattan vrh što se tiče abilities kad su dc i marvel likovi u pitanju
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 22:31   #429
jucer sam opet pogledao film. prezabavan je, pustit mozak na pasu i uzivat, a to sto stalno baca neke oldschool fore je najbolji dio.

Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
... a Sentry je moćniji od Supermana...
mijesas marvel i dc, ali nitko nije jaci od supermana. ne postoji bice koje moze pobijediti supermana ni u marvel-u ni u dc-u. lik je jednostavno tako koncipiran. cak i kad se pojavi netko tko bi ga ugrozio, supermen se jednostavno pojaca.
Zayl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 22:56   #430
Quote:
Zayl kaže: Pogledaj post
mijesas marvel i dc, ali nitko nije jaci od supermana. ne postoji bice koje moze pobijediti supermana ni u marvel-u ni u dc-u. lik je jednostavno tako koncipiran. cak i kad se pojavi netko tko bi ga ugrozio, supermen se jednostavno pojaca.
Ma nemoj reći da je Superman DC

Spomenuh njega jer je Sentry Marvelov odgovor na njega i on je ekvivalent Supermanu samo što nije tako populariziran.

Nemoj da počnem nabrajat ko je sve dosad isprebijao Supermana. Lista je poduža. Čitaj malo stripove. Barem imaš onih različitih svjetova i kod Marvela, i kod DC-a. Doomsday je ubio Supermana. Naravno, kasnije se Superman vratio jer se svi na kraju vraćaju koliko god ih ubio. Čak mu je i slomio ruku.

Darkseid ga je naravno isprebijao dosta puta. Superman isto njega. Anti-Monitor isto. Parallax.

Captain Marvel mu je davao redovite batine. Pročitaj Kingdom Come pa da vidiš kakve je tamo batine dobio. Kingdom Come je ekvivalent Marvelovom Civil Waru, napisan dosta prije.

A od Marvelovaca, Superman nema šanse protiv kozmičkih Bogova. Skyfather level i takvi.
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 00:30   #431
Quote:
THE GANT kaže: Pogledaj post
Remam,hvala na iscrpnom objašnjenju.Viš nisam znao za ovog koji je iznad svega,mislio sam da je Manhattan vrh što se tiče abilities kad su dc i marvel likovi u pitanju
manhattan nije ni DC ni Marvel Universe
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 00:41   #432
Watchmeni jesu izdani pod DC-om

Vjerojatno si mislio na Vertigo comics koji su štampa DC-a i spojeni s njima. Ali da, tamo su najkvalitetnije stvari (Hellblazer, Sandman, Preacher).
Remam is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 07:25   #433
Hi, I'm a Marvel...and I'm a DC: Wolverine (Deadpool) and Watchmen
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:36   #434
Sorry ak je bilo, al predobro.

"Guardians Of The Galaxy" Outtake Reveals A Surprising Dance Off
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 09:53   #435
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Watchmeni jesu izdani pod DC-om

Vjerojatno si mislio na Vertigo comics koji su štampa DC-a i spojeni s njima. Ali da, tamo su najkvalitetnije stvari (Hellblazer, Sandman, Preacher).
Nisam napisao da nisu izdani pod DC-om nego da nisu DC Universe, a nisu. Nisu uopće dio Multiverse-a nego su zaseban Universe za sebe
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 11:52   #436
http://youtu.be/kUBfaoq6Ef8

Predobro, da postoji ovakva serija bila bi apsolutni hit
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 13:30   #437
OFF topic... volim SF, volim ovaj neki superherojski podžanr SF-a... gledao sam oba Thora, Avengerse, Iron Mana, sve Transformerse i sl. bratiju i svi su mi, više ili manje sjeli. Guardijans naprosto nisu ... što više reći nego film sam gledao u dva navrata (prvi put jedno 20 min, drugi put još sat vremena) i nisam se mogao prisiliti da ga pogledam do kraja... iskreno zbog rakuna izuzetno mi je išao na onu stvar... da ne duljim uopće ne znam čemu tolika fama, čemu tolika pomama za filmom ...

Ok, možda sam ja imao malo prevelika očekivanja jer su se svi raspisali o njemu ali...
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:24   #438
You are not Kevin Bacon!
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:56   #439
Legendary warrior Kevin Bacon
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:32   #440
Quote:
Gilmour kaže: Pogledaj post
Legendary warrior Kevin Bacon

Konačno sam pogledao film. Prosjek, već par sekundi nakon filma sam zaboravio o čemu se radi. Barem za Iron Man 3 se sjećam radnje da znam zašto je bio tako loš.

Humor nije tako extra kao što su mnogi pričali, Iron Man još uvijek rula po tom pitanju. Meni najbolje:"I'm standing now. Y'all happy? Now we're a bunch of idiots standing in a circle!"
Glenn Close- how the mighty have fallen.
U filmu mi je strašno išlo na živce korištenje super-sofisticiranog engleskog-da nisam imao engl. titlove, pola radnje ne bi ulovio.
Kod Draxa mi nije smetalo jer gdje ćeš smješnije od elokventnog tipa od 120+ kila?

Neki tvrdi da je to najbolji Marvelov film. Meni je daleko od toga, tek solidna dvosatna razbibriga. Winter Soldier mi je još uvijek br. 1.
5/10
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.