Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2014., 03:06   #121
Ne kužim, zašto Jurassic Park ne bi postao uspješnica i među mlađom publikom?
Kako je prequel Star Wars trilogija uspjela privući mlađu publiku i solidno utržiti u kino-blagajnama?
Indiana Jones je nakon 2 desetljeća (doslovno se radi o jednoj generaciji) stanke ispao financijski hit. Na stranu što je film živi horor, govorim samo o financijskom aspektu.
Samo kvalitetan marketing.

BTW, meni je ovaj teaser užasan. Grafika me nekako vuče na Ridleyja Scotta, CGI dinosauri su katastrofalni.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 07:31   #122
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Ne kužim, zašto Jurassic Park ne bi postao uspješnica i među mlađom publikom?
Kako je prequel Star Wars trilogija uspjela privući mlađu publiku i solidno utržiti u kino-blagajnama?
Indiana Jones je nakon 2 desetljeća (doslovno se radi o jednoj generaciji) stanke ispao financijski hit. Na stranu što je film živi horor, govorim samo o financijskom aspektu.
Samo kvalitetan marketing.

BTW, meni je ovaj teaser užasan. Grafika me nekako vuče na Ridleyja Scotta, CGI dinosauri su katastrofalni.
Da solidno, ti "dječji" Star Warsi su zaradili brdo para.

Ali kažem, prošlo je malo vremena od 1983. do 1999., nije postojao internet u današnjem smislu da ljudi imaju priliku gledati 1000 filmova godišnje ako žele, i publika je duže pamtila.

Danas ljudima možeš svakih 5-6 godina stavljati prequel Spidermana sa novim glumcem i gledat će se, jer ovih mlađi neće znati ni za prošli.

Zasićenje informacijama radi svoje
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 07:46   #123
@Dragon007, Jeff Goldblum je legenda.

Jurassic Park (1993) mi je jedan od najdrazih filmova iz djetinstva, kao sada se sjecam prvog gledanja 1997., kada je bio Free-TV-Premiera na PRO 7.
Volim i drugi dio, a treci mi je prosjecan, mozda je do toga sto nema Goldbluma.
Pogledat cu vjerovatno i ovaj film, cisto iz nostalgije, a i Chris Pratt mi je na prvim slikama iz filma zgodusan.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 07:56   #124
Quote:
mary89 kaže: Pogledaj post
@Dragon007, Jeff Goldblum je legenda.
:
Što jest, jest.

Inače...
https://www.youtube.com/watch?v=Lv6mA0qyOo4
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 09:58   #125
Quote:
Brundlefly kaže: Pogledaj post
jel to trailer igrice za konzole ili film?
a mislim stvarno su mogli tu vratnicu napraviti realisticnije, preočiti CGI
masukipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 16:55   #126
Quote:
mary89 kaže: Pogledaj post
@Dragon007, Jeff Goldblum je legenda.

Jurassic Park (1993) mi je jedan od najdrazih filmova iz djetinstva, kao sada se sjecam prvog gledanja 1997., kada je bio Free-TV-Premiera na PRO 7.
Volim i drugi dio, a treci mi je prosjecan, mozda je do toga sto nema Goldbluma.
Pogledat cu vjerovatno i ovaj film, cisto iz nostalgije, a i Chris Pratt mi je na prvim slikama iz filma zgodusan.
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post


Ma ne može se to objasniti glede Goldbluma... Ja kad njega vidim u nekom filmu 80ih, 90ih, ma bilo kad, ma evo i u Invasion of Body Snatchers 1978, TO SE NAPROSTO ODMA GLEDA PO NEGDJE 15-i ili 20-i put taj isti film gdje on glumi haha

Kad već spomenuh Body Snatcherse gdje je bio stvarno ful mlad, volio bi da je ON imao glavnu ulogu tamo a ne Donald Sutherland, mada je i Donald bio odličan nemojte me krivo svatiti, ali toliko volim Goldbluma da mi je tamo premalo bio prikazivan, a bio je relativno dosta prikazan kao lik u tom filmu, ali za mene opet premalo
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 20:25   #127
Goldblum legenda, pokazao je to još jednom na kraju Jurassic Park igrice
https://www.youtube.com/watch?v=HuYUoLM8BNA
MagicRat is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2014., 23:00   #128
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Goldblum legenda, pokazao je to još jednom na kraju Jurassic Park igrice
https://www.youtube.com/watch?v=HuYUoLM8BNA
hahah koja legenda. Gledao sam puno intervjua sa njim i taj lik je doslovno isti kao osoba i kao lik u filmovima. Moram spomenuti naravno i ID4 film, da nije njega, ja ne znam bi li ja taj film ikada gledao više od jednog puta, a prvi put sam ID4 gledao 1997 u kinu (bio 6-i osnovne ), od 97 do danas pogledao sam ID4 negdi... 20-ak puta hahaha, i doslovno uvik najviše zbog Goldbluma kao lika koji unosi tu neku svoju nerd/zbunjenost, ma ne mogu to objasnit.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 24.11.2014. at 23:05.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 01:17   #129
Goldblum je imao prevelike utjecaj na mene dok sam odrastao lol. Zapravo toliko veliki da sam počeo pričat slično ko on.

Prva uloga:
https://www.youtube.com/watch?v=erm7QDCl-3s
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 08:28   #130
Quote:
Brundlefly kaže: Pogledaj post
Ja sam ga tek skuzila tokom desetog gledanja filma, nemam pojma kako mi je do tada prosao nezamjecen.
__________________
“You never know what worse luck your bad luck has saved you from.” Cormac McCarthy, No Country for Old Men
mary89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 15:47   #131
Bronson mu nikad nije oprostio što mu je silovao ubio ženu i silovao kćer pa ga je pratio do filma "St. Ives" gdje napokon osvećuje svoje bližnje:
https://www.youtube.com/watch?v=VoRFyDqffxk


INAČE, redatelj je na Twitteru rekao da ono što vidimo u teaseru neće uopće biti u filmu ili će biti uvelike poboljšano jer je film ima još 7 mjeseci do izlaska.
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 17:17   #132
Quote:
Brundlefly kaže: Pogledaj post
INAČE, redatelj je na Twitteru rekao da ono što vidimo u teaseru neće uopće biti u filmu ili će biti uvelike poboljšano jer je film ima još 7 mjeseci do izlaska.
INAČE, koj moj je onda pusten taj teaser ako to nije to i ako uopste nece biti na filmu ?
To je kao da se striper skine i napaljenim devojkama pokaze visuljka umesto krutu i nabreklu quRchinu u erekciji.
Ili kao da se striperka skine i umesto pice pokaze nam penis i kaze nista ne brinite ici cu na operaciju i na sledecem nastupu za 7 meseci cu imati picu

Mislim jbt daj sta se brukaju ovako wtf
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 17:20   #133
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
INAČE, koj moj je onda pusten taj teaser ako to nije to i ako uopste nece biti na filmu ?
To je kao da se striper skine i napaljenim devojkama pokaze visuljka umesto krutu i nabreklu quRchinu u erekciji.
Ili kao da se striperka skine i umesto pice pokaze nam penis i kaze nista ne brinite ici cu na operaciju i na sledecem nastupu za 7 meseci cu imati picu

Mislim jbt daj sta se brukaju ovako wtf
Evo ne znam bogami. Tako redatelj kaže. Zna se desit da traileri izađu s nedovršenim efektima. Mislim da je tako bilo i za zadnji Transformers.
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 17:23   #134
Nije to ništa neobično. Teaser traileri koji izađu ovako rano, puno prije premijere filma, često imaju privremene, nedovršene efekte, čak i scene koje će kasnije možda biti izrezane ( jer još nije niti odlučeno koje scene ostaju a koje ne u filmu ).

Ovo je pušteno da pojača hype kod ljudi, da znaju da je film snimnjen i da stiže u kina.
Inače veselim se filmu. Prva 2 su mi jako dragi, treći mi je grozan, nadam se da će ovaj biti dobar.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 17:33   #135
Quote:
Brundlefly kaže: Pogledaj post
Evo ne znam bogami. Tako redatelj kaže. Zna se desit da traileri izađu s nedovršenim efektima. Mislim da je tako bilo i za zadnji Transformers.
Ma ok verujem da ne znas nego ja sam to pitao uopsteno zasto se to radi.

Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Nije to ništa neobično. Teaser traileri koji izađu ovako rano, puno prije premijere filma, često imaju privremene, nedovršene efekte, čak i scene koje će kasnije možda biti izrezane ( jer još nije niti odlučeno koje scene ostaju a koje ne u filmu ).

Ovo je pušteno da pojača hype kod ljudi, da znaju da je film snimnjen i da stiže u kina.
Inače veselim se filmu. Prva 2 su mi jako dragi, treći mi je grozan, nadam se da će ovaj biti dobar.
Ali zasto uopste pokazuju nesto sto nije dovrseno ? Meni je to glupo.

Ok kapiram da se treba reklamirati film ali dzaba reklama ako je losa.

To je kao da reklamiras automobil s tri tocka kao Delov i Rodnijev a zapravo ces prodavati auto s 4 tocka no judi to ne znaju i u startu izgube interesovanje zbog lose reklame.

Ma i ja jedva cekam film cak i da budeonakav CGI kao u teaseru no iznerviralo me to sto sam mislio da ce takav biti da evo ne mogu ni da se radujem sto ce biti bolji od toga.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:41   #136
Puni Trailer
__________________
Deckardov Kutak
Deckard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:46   #137
Nekako mi djeluje anti-klimaktično. Valjda zbog glazbe u pozadini.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 18:59   #138
Sviđa mi se trailer, ali već sam zapazila jednu nelogičnost.

Ako sav DNK za kloniranje Dinosaura i gmazova iz tog perioda potječe iz komaraca i drugih kukaca zarobljenih u jantaru. Kako su se domogli DNK morskih i vodenih gmazova. U moru nema komaraca.
__________________
Gracielita, la rosa mas bella de la Casa Grande.....
Sumrak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 19:43   #139
Quote:
Sumrak7 kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se trailer, ali već sam zapazila jednu nelogičnost.

Ako sav DNK za kloniranje Dinosaura i gmazova iz tog perioda potječe iz komaraca i drugih kukaca zarobljenih u jantaru. Kako su se domogli DNK morskih i vodenih gmazova. U moru nema komaraca.
Veoma mi se svidio trailer i to sad kažem tako smireno jer da napišem šta zbilja mislim vjerojatno bih bio bannan lol

Možda se nasukao? Nije nemoguće da se takva velika životinja nasuće. Kitovima se to malo malo desi.

EDIT: I šta se CGIa tiče, nije dovršen. Sjetite se kako je izgledao u Desolation of Smaug traileru, a kako je izgledao u filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=qi94JM3zkxk

EDIT 2:
http://i.imgur.com/RxhqvUF.jpg

http://i18.photobucket.com/albums/b1...pideypano1.jpg
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 20:41   #140
Istina da je CGI za sad koma, nadam se da će ga popraviti, ali i trailer sam po sebi mi nije neš, kao ultra dobro napravljen nastavak zoo/roller coaster tycoona
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:57.