Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2006., 19:09   #201
Quote:
Rock Star kaže:
Ja mislim da je meni kana sredila kosu. Jer sam je prije redovito stavljala, rekla mi frizerka da je to jako zdravo za kosu i vlasište i nakon kaj bi je stavila, uvijek bi bilo sve super sljedećih tjedan-dva, ali nakon toga... Muke! Od toga se sva isuši, a primjećujem, da čim je ne stavljam npr. 6 mjeseci (zadnji put sam za Božić), kosa mi ide na bolje...
O kakvoj se kani radi?
Ja nisam sigurna da je sve to sto se prodaje, prava kana za kosu.
Imas razlicith vrsta, pa ona za saranje po rukama, ne ide na kosu.
Kana koja se prodaje u Hr, nije ni priblizno dobra kao ova indijska.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Old 19.06.2006., 19:24   #202
Quote:
talia kaže:
O kakvoj se kani radi?
Ja nisam sigurna da je sve to sto se prodaje, prava kana za kosu.
Imas razlicith vrsta, pa ona za saranje po rukama, ne ide na kosu.
Kana koja se prodaje u Hr, nije ni priblizno dobra kao ova indijska.

Moguće da je neka loša, definitivno nije indijska...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 19.06.2006., 19:33   #203
pa ja sam baš i kupila indijsku kanu u HR, al nakon "rezultata" ne pomišljam više..
naravno, postavlja se pitanje da l' je to smeće uopće bilo indijsko, ali ko se jednom na mlijeko opeče.. "taj i na jogurt duva" što bi rekli nadrealisti..
strangelove is offline  
Old 19.06.2006., 19:40   #204
Ja onu "klasičnu" u DM-u, 15-ak kuna... Smeće!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 19.06.2006., 19:58   #205
Quote:
strangelove kaže:
pa ja sam baš i kupila indijsku kanu u HR, al nakon "rezultata" ne pomišljam više..
naravno, postavlja se pitanje da l' je to smeće uopće bilo indijsko, ali ko se jednom na mlijeko opeče.. "taj i na jogurt duva" što bi rekli nadrealisti..
Evo koju ja koristim (i ne samo ja nego pola firme), preporucile nam kolegice, Indijke:
Atul Herbal Henna
Ja je kupujem za $3 po vrecici.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Old 19.06.2006., 21:41   #206
pozdrav : )
ja isto imam problem s kosom...katastrofa je,a nisu geni,a nije bome ni pramenovanje jer je i prije njih bila ko slama...
al recimo probala sam sve i svasta,keune,tigi,balea maska,ma sve zivo...i drugi full nahvale a ja jadna ostanem razocarana nakon pranja jer bude jos gora...recimo,mlijeko za kosu,pise na njemu za lakse rascesljavanje-MENI SE JOS GORE ZAPETLJA
ali!!!stvarno ima nesto u tome da prirodne stvarcice pomazu...hvala bogu imam baku koja je luda za kojekakvim travama i travuljinama i miksala mi je neko vrijeme KOPRIVU za ispiranje nakon samponiranja...i neki vrag se ipak desio,malo je bolja...tako da sam sad na tome,iako treba biti uporan ko vrag...i da,frizerka mi brijala za Merz drazeje kako su suuupeeer,a ono,4 mjeseca sam ih pila da bi skuzila NIKAKVO POBOLJSANJE...
a kad se sjetim da cu uskoro na more i da ce tek tamo biti veselja od suhoce,dodje mi da se ubijem,al ne dam se,bakin recept pali...
MIŠICA is offline  
Old 19.06.2006., 21:55   #207
nda, ta nije bila u igri..
$3?! mrzim te!
strangelove is offline  
Old 19.06.2006., 22:06   #208
Baš kupih orahovo ulje, piše da je za hranjenje kose i zaštitu vrhova
Malo sam namazala ali nikak ne zgleda jer trebam kratit vrhove, a frizu nisam uspjela ulovit danas. Sutra javim efekt, a jednom bum ga iskoristila i kao pakung pa i to javim
Tinchi is offline  
Old 19.06.2006., 23:29   #209
Quote:
MIŠICA kaže:
pozdrav : )
ja isto imam problem s kosom...katastrofa je,a nisu geni,a nije bome ni pramenovanje jer je i prije njih bila ko slama...
al recimo probala sam sve i svasta,keune,tigi,balea maska,ma sve zivo...i drugi full nahvale a ja jadna ostanem razocarana nakon pranja jer bude jos gora...recimo,mlijeko za kosu,pise na njemu za lakse rascesljavanje-MENI SE JOS GORE ZAPETLJA
ali!!!stvarno ima nesto u tome da prirodne stvarcice pomazu...hvala bogu imam baku koja je luda za kojekakvim travama i travuljinama i miksala mi je neko vrijeme KOPRIVU za ispiranje nakon samponiranja...i neki vrag se ipak desio,malo je bolja...tako da sam sad na tome,iako treba biti uporan ko vrag...i da,frizerka mi brijala za Merz drazeje kako su suuupeeer,a ono,4 mjeseca sam ih pila da bi skuzila NIKAKVO POBOLJSANJE...
a kad se sjetim da cu uskoro na more i da ce tek tamo biti veselja od suhoce,dodje mi da se ubijem,al ne dam se,bakin recept pali...
Merz ne valja?! A ja to pijem u nadi da bude bolje... Nokti su se poboljšali, ali kosa... Hm, hm. Ak to uzalud pijem...
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 20.06.2006., 12:36   #210
ja isto pijem merz vec drugi put jer sam radila stanku od par mj.poboljsanje sam vidla na noktima i na kozi,na kosi bash i ne,nisam nit obracala paznju jer inace nemam problema s kosom.suha je samo od eksperimentiranja sa blajhanjem, farbanjem, minivalom itd.inace sam zadovoljna tim tabletama.
mrkvich is offline  
Old 20.06.2006., 12:43   #211
Quote:
mrkvich kaže:
ja isto pijem merz vec drugi put jer sam radila stanku od par mj.poboljsanje sam vidla na noktima i na kozi,na kosi bash i ne,nisam nit obracala paznju jer inace nemam problema s kosom.suha je samo od eksperimentiranja sa blajhanjem, farbanjem, minivalom itd.inace sam zadovoljna tim tabletama.

Piješ jednu ili dvije dnevno? Ja sam u početku jednu jer mi je teta u ljekarni rekla da dvije dnevno mogu izazvati pretjeranu količinu E vitamina u tijelu, ali sam poslije povećala na dvije jer od jedne dnevno nisam primijetila nikakav napredak. I fakat, nokti mi sad mogu narasti do dimenzije vještica, dok su mi prije pucali čim bi nadišli granicu prsta; koža je ok, ali ne znam je li od Merza ili od preparata za kožu; no na kosi se slabo vidi... Je da izgleda bolje, ali toliko toga koristim da sumnjam da se je popravila od Merza. No mislim da to nije toliko loša stvar, samo treba biti uporan. Uostalom, piše i na kutiji da si damo tri mjeseca za oporavak kože, kose i noktiju.

Nego, je li tko koristio Natural Wealth proizvode, u istu svrhu (kosa, koža, nokti)? Kakvo je to?

__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 20.06.2006., 17:38   #212
za natural wealth sam cula da su bolje od merzovih.al nikak da kupim...a treba bit uporan i s tim tabletama sugavim,al mene uhvatio bed kad ni nakon toliko vremena nisam vidjela nikakvu razliku,ni koza ni nokti,a kamoli kosa...nista---
MIŠICA is offline  
Old 20.06.2006., 18:15   #213
Znam, tak je teško biti strpljiv. Ali još je gore odustati!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 22.06.2006., 12:53   #214
oduvijek sam pila 2 dnevno,u ljekarni mi nis nisu rekli.
mrkvich is offline  
Old 22.06.2006., 13:00   #215
Quote:
Rock Star kaže:
Znam, tak je teško biti strpljiv. Ali još je gore odustati!
e to se slazem s tobom
imam frendicu koja je poooprilicno iskompleksirana s kosom.ima tanku,svijetlu,malo kose, masnu sa suhim vrhovima.ta je probala sve i svasta od sampona,ampula,serucma,razno raznih tableta i nista.no nije stvar u tome nek njen problem je kaj ona odustane nakon 2-3 koristenja i kaze ne valja.mislim da bi za rezultate proizvod trebalo bar 2-3 mj koristit i onda stanku napraviti.
mrkvich is offline  
Old 22.06.2006., 13:10   #216
Quote:
mrkvich kaže:
e to se slazem s tobom
imam frendicu koja je poooprilicno iskompleksirana s kosom.ima tanku,svijetlu,malo kose, masnu sa suhim vrhovima.ta je probala sve i svasta od sampona,ampula,serucma,razno raznih tableta i nista.no nije stvar u tome nek njen problem je kaj ona odustane nakon 2-3 koristenja i kaze ne valja.mislim da bi za rezultate proizvod trebalo bar 2-3 mj koristit i onda stanku napraviti.

Da, ali tak možeš u nedogled koristiti nešto 2-3 mjeseca i onda shvatiti da ti ne odgovara. Tak je meni dermatologica dala neki losion za kosu i kad sam pitala kad ću vidjeti poboljšanje, rekla je za 3 tjedna, no budući da nisam, pitala sam je opet i rekla je da znatno poboljšanje mogu vidjeti tek za 3 godine. Mislim, hello?! I sad su prošle već dvije i pol i poboljšanje je... Ne moram ni reći. Golom oku nevidljivo!
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Old 22.06.2006., 14:19   #217
ja se bojim cesto mjenjat proizvode bash zato da si ne iritiram kosu/kozu il kaj vec zato radje koristim taj proizvod oko 2-3 mj i onda napravim stanku i ak ne vidim poboljsanje jednostavno predjem na drugi proizvod i tako koristim.nekad i na duge staze jednostavno nista ne koristim jer me zivcira koliko danas ima proizvoda raznih brendova za istu stvar a kako sam neodlucna meni je to koma.
mrkvich is offline  
Old 23.06.2006., 13:23   #218
Lazartigue ima proizvode za jako suhu kosu, sampon i conditioner za volumen i povrh toga mozes koristiti njihov energetski eliksir koji kosi kakti daje zivost i volumen. Mislim, ima mali milion tih proizvoda danas i to nejeftinih, ali ovaj eliksir je isprobano dobar za tanku suhu kosu
korason is offline  
Old 25.06.2006., 12:04   #219
Kosa

Preporucite mi neke vitamine za kosu,a ujedno i za nokte....ne znam sta se desava...moja duga njegovana kosa postala je sva iskrzana i bez obzira sto se isfeniram,ispeglam,povrsinski sloj kose se sav razleti kao da mi je petarda uletila u kosu.
Nemam ispucanih vrhova,redovito se sisam,nije suha...al sva leti i frckavija je no ikad,dlaka nejednaka i ne pada fino nego se odize od glave i ne znam vise kako da objasnim.

jel me ovo sustiglo visegodisnje peglanje peglom

a nokti mi se listaju po cijeloj bazi nokta,uzas.

moze li se sta popravit vitaminima,jer ovako lokalno je njegujem,al nista.
Samantha is offline  
Old 25.06.2006., 12:07   #220
Vitamin B, a Natural Wealth ti je imao baš za kosu (mislim i nokte) vitaminske preparate. Što se elektriziranja tiče, probaj sa silikonskim gelom koji smiri kosu i daje joj podatnost. Najoblje ga je na suhu kosu staviti.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:44.