Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2014., 00:17   #6321
Pa da,ionako zasad nista bitno ne pise.
E to ti nisam sigurna tako da cu ja donit te potvrde njima za svaki slucaj.
lussylu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 13:13   #6322
Quote:
logo123 kaže: Pogledaj post
lusslylu krivo sam formulirala pitanje, zapravo me zanima sto s tim studomatom, samo se prijavimo, malo pogledas sto ima i to je to?

keemoon cini se da nema, hocemo napraviti? mozda samo ti i ja budemo u grupi
Za sad se samo prijaviš (s aktivacijskim kodom koji si dobila na upisima) te uneseš svoju šifru koju ćeš koristiti. Kasnije putem njega prijavljuješ ispite i imaš u uvid raspored ispita.

Što se tiče grupe, možemo ju mi napraviti! Sigurno će biti od koristi
Ako već postoji, neka ju netko linka tu!
Keemoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 13:48   #6323
Wink

Quote:
Keemoon kaže: Pogledaj post
Za sad se samo prijaviš (s aktivacijskim kodom koji si dobila na upisima) te uneseš svoju šifru koju ćeš koristiti. Kasnije putem njega prijavljuješ ispite i imaš u uvid raspored ispita.

Što se tiče grupe, možemo ju mi napraviti! Sigurno će biti od koristi
Ako već postoji, neka ju netko linka tu!
Ajd, dobit cete i trecu clanicu
Lavitaebellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 13:59   #6324
Question

i jos jedno pitanje samo, trebamo li mi brucosi nosit te neke potvrde da bi ostvarili pravo na prehranu ili je to vec ostvareno samim upisom?

zbunio me ovaj post koji su objavili 2.10.
Lavitaebellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 14:11   #6325
Hajde, budem ju ja napravila pa i ako postoji već neka, lako ju pobrišemo
Curke pošaljite mi u PP svoje face profile jer moram dodat nekog u grupu da bih ju uopće formirala.
Keemoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2014., 22:58   #6326
Quote:
Keemoon kaže: Pogledaj post
Hajde, budem ju ja napravila pa i ako postoji već neka, lako ju pobrišemo
Curke pošaljite mi u PP svoje face profile jer moram dodat nekog u grupu da bih ju uopće formirala.
Done
Lavitaebellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 16:25   #6327
jel netko zna hoće li se odrzat ikakvo uvodno predavanje,na str fakulteta ne pise nista
kklokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 17:45   #6328
Za brucose logopedije --------> https://www.facebook.com/groups/1497619367176335/
Lavitaebellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:02   #6329
http://www.erf.unizg.hr/hr/studenti/...omskih-studija
martina07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 07:07   #6330
Talking

Kakav je prof. Beros?
marla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:26   #6331
kakav je prof.beros? ispiti i to?QUOTE=-leptirić;51370525]puno vremena i živaca sam izgubila na studiju prava i sad sam odlučila definitivno odustati i probati upisati nešto drugo, nisam sigurna hoće li to biti ovaj fakultet, još se tražim (), ali imam par pitanja za početak...

zanima me koliko vremena u danu ode na predavanja i jesu li svaki dan?
mora li se učiti svakodnevno?
koliko stranica otprilike imaju knjige?
jesu li profesori strogi ili većina ljudi prolazi i riješava ispite?
jesu ljeta obično slobodna, položi li većina sve ispite već prije ljeta ili se masovno ostavlja za rujan? (ovo me zanima jer ću vjerojatno morati nalaziti nekakve poslove preko ljeta, zbog financija)

što je najteže upisati od tri smjera? meni je zasad najprivlačnija socijalna pedagogija.
i pitanje za koje mi se čini da svi mrze - kakva je situacija kasnije za zapošljavanjem?

probala sam ove informacije naći na temi, na prijašnjim stranicama, ali većinom se pisalo o upisima, a mene zanimaju ovakve "tehničke" stvari jer se ne bih htjela opet zeznuti u vezi faksa, upisati nešto preteško (a pravo mi je nažalost bilo jako teško i oduzelo mi je puno vremena i živaca ).[/QUOTE]
marla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 19:43   #6332
kako izgleda procjena jezično-govornog statusa za prediplomski logopedije?
ana657 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 00:04   #6333
Quote:
ana657 kaže: Pogledaj post
kako izgleda procjena jezično-govornog statusa za prediplomski logopedije?
Dobiješ tekst, pročitaš ga, ukratko prepričaš. Popričaš s njima da te čuju kako pričaš i to je to. Ništa strašno
zizi_os is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 18:20   #6334
mogu li mi neki dragi socijalni pedagozi reći koliki vam je bio ukupan prosjek sva 4 razreda srednje škole i koliku to igra ulogu?
znam da se sve još može promijeniti s maturom, ali moram znati ima li uopće nade za mene pošto ih jako malo upada
I kakva vam je bila 'Usmena procjena motivacije i afiniteta za studij'?
Pandora01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:52   #6335
Quote:
Pandora01 kaže: Pogledaj post
mogu li mi neki dragi socijalni pedagozi reći koliki vam je bio ukupan prosjek sva 4 razreda srednje škole i koliku to igra ulogu?
znam da se sve još može promijeniti s maturom, ali moram znati ima li uopće nade za mene pošto ih jako malo upada
I kakva vam je bila 'Usmena procjena motivacije i afiniteta za studij'?
Hej!

Meni ti je prosjek bio 4.1, nisam bila baš nešto u srednjoj, ali sam se zato potrudila na maturi i to je (skupa s maksimalnim brojem bodova na motivacijskom razgovoru) rezultiralo konačnim uspjehom - upadom na SP

E ovako, dobro se pripremi za maturu i potrudi se briljirati na psihologiji jer ti nosi fakat puno bodova, a nije neš teško za naučit i nema puno pa iskoristi tu prednost
Što se tiče ostalih predmeta, ja sam imala eng (A razinu) nekih 80% i hrv (A razinu) isto tak, za mat ti je samo bitno da prođeš, ne boduje se pa je to super ak nisi tip za matematiku

Motivacijski razgovor ti nije ništa strašno, a znaju pitat stvarno svakakva pitanja (ovisi koje profesore dobiješ).
Mene su npr. pitali zašto sam se baš odlučila za SP, koja je razlika između socijalnog rada i SP, gdje sve mogu raditi kad diplomiram i koji su moduli na diplomskom.

Nadam se da sam ti bar malo olakšala, samo hrabro i sretno!
ruminee is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 19:25   #6336
Ah ništa, treba delati! Puno ti hvalaa, sad sam nešto hrabrija, javit ću gdje ću na kraju završiti, za sad je ovo i dalje prvi izbor
Pandora01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 22:32   #6337
Ljudi, je l' teško na studiju logopedije?
Jopa01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 14:35   #6338
Ima netko za rehabilitaciju ove godine?
dariafloyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 16:56   #6339
Quote:
dariafloyd kaže: Pogledaj post
Ima netko za rehabilitaciju ove godine?
Meni drugi izbor, ali posto na prvi neću upasti 80%, nadam se eto da ću to barem
horza97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 22:18   #6340
Ne znam , maturu treba rješit vrloooo uspješno, motivacijski također.
dariafloyd is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.