Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2013., 13:17   #4001
Quote:
iva06 kaže: Pogledaj post
Jel mi moze netko reci odakle narucujete sleek proizvode?
ja sa SleekMakeup
došlo mi za 4 dana
eve26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 13:18   #4002
@eve26: vauu, super hvala ti
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 13:20   #4003
osjećam li ja ironiju nedajbože?
eve26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 13:28   #4004
Quote:
lucky13 kaže: Pogledaj post
Tražim nešto za prekrivanje podočnjaka. Nisu jako izraženi i imaju neki blagu ljubičastu nijansu. Probala sam jedino Sisley phyto cernes eclat, u nijansi 1 i super mi je, ali je cijena pa ako može preporuka za nešto jeftinije, a da se može kupiti kod nas ili eventualno na feelunique-u.
l'oreal touche magique
odlican korektor drogerijskog ranga, usudila bih se reci da je to najbolji korektor za slabije izrazene podocnjake kojeg sam imala prilike isprobati. mislim da je u inozemstvu nedavno izasla nova ambalaza tog korektora i da izgleda luksuznije od ove stare verzije koju se moze kupiti kod nas.
ova poljakinja koja ga je recenzirala mi je super:
"It stayed on for the whole day in the worst Polish heat. I am impressed."
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 16:12   #4005
Hvala ti, pogledala bum taj korektor, iako nekak ne volim L'Oreal pa može slobodno još koja preporuka. Ne mora biti drastično jeftin korektor, samo da ne prelazi nekih 250 kn
lucky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 19:08   #4006
@eve26: nee, nikako. Nego sam odusevljena, pa sam odmah i ja narucila. to je bio iskren i sretan odgovor
iva06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 12:33   #4007
Pozdrav! Trebala bi mi preporuka za korektor/iluminator za tamne podočnjake. Trenutno se dvoumim između Catrice Camouflage i Pan Stick Foundation (Max Factor) - njega mi je nahvalila prodavačica u Kozmu. Koji bi bio bolji po pitanju sastojaka, prekrivanja i postojanosti? Ili može i neka treća preporuke (recimo da je do cca 100kn) tnx
annabellee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 12:48   #4008
Ja imam max factor i dosta je tezak. Prekrije on savrseno, ali ako imas problematicnu kozu ne znam hoce li ti biti bas dobar.
Meni je on savrsen kad se bas zelim zakamuflirati.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 15:19   #4009
trebam preporuku za kamulažu koja se ne uvlači u borice oko očiju
i savjet za redoslijed nanošenja. ja stavim okoloočnu kremu pa cijelo lice skupa s okoloočjem namažem bb kremom pa namaljam kamulažu tamo ti je najgore, stavim higlighet u kutove oka pa fiksiram puderom u prahu. rezultat je dobro prekriven podočnjak (nema tog čuda koje može sakriti 5 godina neispavanosti ), ali izražena jedna bora ispod oka koju imam.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 23:26   #4010
Quote:
BsBForever kaže: Pogledaj post
Jel tko probao ovaj TheBalm korektor?



"Use this uniquely smooth anti-wrinkle concealer all day to cover dark circles and protect your delicate eye area from environmental stresses.
Apply it to a clean face before you go to bed to fight wrinkles while you sleep and wake up looking fab!" - ovo mi zvuči primamljivo. Nije da pušin tu priču niti bi ga stavljala prije spavanja , al ipak...nikad se ne zna
kasnim, ali ja ga imam od nedavno (nijansa Lighter than light za koju sam po netu citala da je bijela/kategorija kome to stoji pa sam skoro prasnula u smijeh kad sam ga dobila jer meni to nije nista posebno svijetlo, pogotovo s obzirom da sam ga uzela jer mi se cinilo da bi mogao konkurirati hvaljenom OCC korektoru koji zbilja ima jako cudne nijanse) i stvarno sam zadovoljna. imam normalnu kozu i malo mi se uvlaci u borice ukoliko ne pazim na kolicinu, ali na mom licu on brise podocnjake u potpunosti, prekrivanje mu je odlicno i djeluje vrlo prirodno te se bez problema stopi/blenda, nadograduje bez da izgubi na prirodnosti, ostaje dok ga ne skinem, a onda se jos skine u jednom potezu. ne stavljam ga onom prilozenom spuzvicom, koju nisam ni probala, nego kistom za korektor te jos potapkam prstom pa se tada ne uvlaci u borice/ne creasea. u vitamine u njemu ne vjerujem jer je u teglici, a sto se njege tice, nije ni pomogao ni odmogao (no ne koristim ga redovito), iako me pokrivanje zbilja iznenadilo, pogotovo zato sto su mi podocnjaci u zadnje vrijeme jako izrazeni i tamni (+ nikad nisam bez njih) pa pokusavam vise ne imati velika ocekivanja da ce me nesto oduseviti po tom pitanju. vidjet cu sto ce biti pred kraj teglice (kolicina mu je jako izdasna!), ali za sada je kandidat za ponovnu kupovinu!
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 20:41   #4011
monama, ipak sam se odlučila za L'orealov korektor, i baš je dobar hvala još jednom na preporuci
lucky13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 21:58   #4012
Quote:
Suzi MiOko kaže: Pogledaj post
kasnim, ali ja ga imam od nedavno (nijansa Lighter than light za koju sam po netu citala da je bijela/kategorija kome to stoji pa sam skoro prasnula u smijeh kad sam ga dobila jer meni to nije nista posebno svijetlo, pogotovo s obzirom da sam ga uzela jer mi se cinilo da bi mogao konkurirati hvaljenom OCC korektoru koji zbilja ima jako cudne nijanse) i stvarno sam zadovoljna. imam normalnu kozu i malo mi se uvlaci u borice ukoliko ne pazim na kolicinu, ali na mom licu on brise podocnjake u potpunosti, prekrivanje mu je odlicno i djeluje vrlo prirodno te se bez problema stopi/blenda, nadograduje bez da izgubi na prirodnosti, ostaje dok ga ne skinem, a onda se jos skine u jednom potezu. ne stavljam ga onom prilozenom spuzvicom, koju nisam ni probala, nego kistom za korektor te jos potapkam prstom pa se tada ne uvlaci u borice/ne creasea. u vitamine u njemu ne vjerujem jer je u teglici, a sto se njege tice, nije ni pomogao ni odmogao (no ne koristim ga redovito), iako me pokrivanje zbilja iznenadilo, pogotovo zato sto su mi podocnjaci u zadnje vrijeme jako izrazeni i tamni (+ nikad nisam bez njih) pa pokusavam vise ne imati velika ocekivanja da ce me nesto oduseviti po tom pitanju. vidjet cu sto ce biti pred kraj teglice (kolicina mu je jako izdasna!), ali za sada je kandidat za ponovnu kupovinu!
Tenks na opširnoj recenziji . Poznavajući sebe, morat ću ga probat kad-tad. Samo mi još reci ova nijansa Lighter Than Light kojeg je podtona? Tu nijansu sam i namjeravala kupit.
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 12:40   #4013
meni se cini da je podton te nijanse potpuno neutralan i vjerojatno se zato cini toliko svijetliji, evo npr. usporedan swatch s Bourjois puderom i korektorom nijanse 51 (koji uz njega djeluju jako zuti, iako slove kao najneutralnija nijansa koju Bourjois nudi): http://3.bp.blogspot.com/-mYq1WPikid...cealer+(1).jpg
i tu je usporedan swatch svih nijansi na kojoj Lighter than light izgleda zbilja jako svijetlo, ali ne znam koliko je swatch mjerodavan kad druge nijanse nisam vidjela uzivo niti isprobala: http://i714.photobucket.com/albums/w...erswatches.jpg
iako se cini da je isti problem kod Time Balmova kao i s OCC Skin korektorima, a to je drasticna razlika izmedu dvije susjedne nijanse, no opet pobjedu sto se prirodnosti tice odnose Time Balmovi. cisto primjera radi, swatchevi OCCa: http://www.temptalia.com/occ-skin-co...hotos-swatches

s time da je mene najvise kupio ovaj swatch, s obzirom na pigmentiranost i gustocu:


p.s. nema na cemu
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 14:24   #4014
Suzi, tenks . Nijansa Lighter Than Light je baš predivna i čisti je neutralac, baš kako meni triba. Ma probat ću ga kad-tad
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 14:34   #4015
Da li je netko isprobao wet n wild tekuci korektor?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 11:22   #4016
Quote:
BsBForever kaže: Pogledaj post
Suzi, tenks . Nijansa Lighter Than Light je baš predivna i čisti je neutralac, baš kako meni triba. Ma probat ću ga kad-tad
javi ako/kad nabavis kako si zadovoljna
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2013., 13:35   #4017
Budem . Ali pričekat će on neko vrime, sad mi je drugi korektor u fokusu.
__________________
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goals.
BsBForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 10:47   #4018
može li se onaj maybelline fit me korektor usporediti s el dw korektorom?

treba mi neki jeftini dupe el dw
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 16:32   #4019
cure jel ima ovo kod nas za kupit?

__________________
" Ne možete se nadmudrivati sa svojim srcem. Ono ima svoje zakonitosti i zatreperi zbog stvari koje vaš um čak prezire. "
leda99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 21:26   #4020
Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
može li se onaj maybelline fit me korektor usporediti s el dw korektorom?

treba mi neki jeftini dupe el dw
meni taj maybelline bas nista ne prekrije
ja bi isto nešto jeftinije, svaki prijedlog je dobrodošao
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.