Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2008., 14:21   #1
Zašto se muškarci smiju međusobno vrijeđat i ostat frendovi?

Baš me na to razmišljanje naveo komentar jedne drage forumašice
Pa se pitam...kako si muški mogu govorit određene stvari koje su za nas žene "zabranjene"
npr. kaže frend frendu
"jebote al si debel,a i proružnio si se u posljednjih par godina. Smrdiš ko krepani tvor. Glup si."
i to je sve simatično i duhovito
ne do Bog da si mi žene to kažemo
mislim da bi se snimao "Bit će krvi 2"
jel to zbog naše taštine? ili koji vrag?
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 15:09   #2
to ti je zato kaj njih nije briga baš kad jedni druge komentiraju...da im to kaže neka cura, već bi reagirali...

a mi žene, a šta ćeš, mi smo kokoši i smeta nas svaka primjedba
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 16:05   #3
Hm, ne želim sad ispast jedina koja će reć nešto suprotno, ali ja to sve smijem reć curama s kojima sam jako bliska. Nema takvih 10, ali bar 2.
Hoću reć, nije sad da se vrijeđamo - ali u zezanciji ih svačim mogu počastit, a bome i one mene.
Nekak ne vidim scenu da ja kažem frendici "Ajme glupačo kak si debela,uprasila si se" .. i da me onda ona udavi
Minou is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 16:12   #4
to je zato što muškarci stvarno smrde. zakaj bi ja govorila frendici da smrdi kad ne smrdi?
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 16:46   #5
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
to je zato što muškarci stvarno smrde. zakaj bi ja govorila frendici da smrdi kad ne smrdi?
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 16:53   #6
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
to je zato što muškarci stvarno smrde. zakaj bi ja govorila frendici da smrdi kad ne smrdi?
a probaj joj reći da je debela (što stoji) ili da je ružna (što fakat jest) ... ili da ona tebi kaže da si glupa (što zasigurno.....)
Mikes is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 17:30   #7
Quote:
Mikes kaže: Pogledaj post
a probaj joj reći da je debela (što stoji) ili da je ružna (što fakat jest) ... ili da ona tebi kaže da si glupa (što zasigurno.....)
pa ja im kažem da su drolje, što sigurno jesu. One meni da sam smlata što isto jesu. Al zašto da im govorim da su glupe, ružne i debele?'
A ti? Imaš li ti drolija frendica? nemaš jelda? Naravno da nemaš..
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 18:18   #8
Quote:
Mikes kaže: Pogledaj post
a probaj joj reći da je debela (što stoji) ili da je ružna (što fakat jest) ... ili da ona tebi kaže da si glupa (što zasigurno.....)
Ja se s frendicama sprdam na takav način
Nitko se ne ljuti
Doduše, to je prijateljstvo od pelena. Doslovce znam kak dišu i kaj misle.

S nekima koje znam kraće ne razgovaram tako, čak ni kroz šalu.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 18:21   #9
Moje su sve frendice zgodne i mirišu tak da ih nemam kaj tak zezat.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 18:22   #10
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Moje su sve frendice zgodne i mirišu tak da ih nemam kaj tak zezat.
Pa baš možeš ako su zgodne i mirišu
Da nisu, tek bi onda bio problem nekaj takvog provalit
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 18:52   #11
Ja sam svoju priju zvala droljo, kurvo, šporkuljo, šporky, tuko. Neću ni početi nabrajati šta sve kažem dragom i on meni. Tko, da ono, Mona, teza ti ne stoji.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 11:40   #12
vatrometi taštine

Zato što nismo površni (osim sa nekim ženama)...A i navedeno u početnom topicu ne spada u vrijeđanje..Bar ne u muškom svijetu..
Ako mi je stvarno frend, dokazano, naravno da mi može sve reći..zašto nebi mogao kad uglavnom mi kaže ono čega sam i sam svjestan..- opet si smršavio, udebljao se, loše izgledaš, previše ločeš, prenervozan si itd....
Naravno ako mi to kaže netko koga ne smatram bliskim, 'pošaljem' ga već negdje..

Problem kod žena je što vi nemate prijateljica, imate samo, bolje ili lošije, poznanice, u datom trenutku svog života...
Svakoj ženi najbolji prijatelj je njen muškarac..


(ima jedan topic ovdje na žk, kuma na vjenčanju- jako dobar topic..)
Marakana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 11:45   #13
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Ja sam svoju priju zvala droljo, kurvo, šporkuljo, šporky, tuko.
to je nešto sasvim drugo
zapravo je meni to ka iz milja,odraz prisnosti
naravno da to možemo govorit bliskim osobama jer oni znaju da je zapravo šala i to očekuju i shvaćaju
ali uzmimo npr da ti ta osoba nije naj frendica iz pelena ili dečko nego ovako...poznanica ili forumašica?
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 12:55   #14
Quote:
Mona* kaže: Pogledaj post
Baš me na to razmišljanje naveo komentar jedne drage forumašice
Pa se pitam...kako si muški mogu govorit određene stvari koje su za nas žene "zabranjene"
npr. kaže frend frendu
"jebote al si debel,a i proružnio si se u posljednjih par godina. Smrdiš ko krepani tvor. Glup si."
i to je sve simatično i duhovito
ne do Bog da si mi žene to kažemo
mislim da bi se snimao "Bit će krvi 2"
jel to zbog naše taštine? ili koji vrag?
Sumnjam, mislim da su to su samo područja na kojima smo mi više "tanke", ali vjerujem da isto tako postoje područja na koje su oni malo osjetljiviji.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 12:59   #15
Quote:
Illana kaže: Pogledaj post
Sumnjam, mislim da su to su samo područja na kojima smo mi više "tanke", ali vjerujem da isto tako postoje područja na koje su oni malo osjetljiviji.
Ja isto tako mislim. Zanima me da li bi prešli preko, recimo, zajebancije "ne možeš već dugo zaraditi ni da struju platiš" ili "jebalo te to kako voziš, ko da si sad žena koja je autoškolu upisala".
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 13:35   #16
Quote:
Mona* kaže: Pogledaj post
to je nešto sasvim drugo
zapravo je meni to ka iz milja,odraz prisnosti
naravno da to možemo govorit bliskim osobama jer oni znaju da je zapravo šala i to očekuju i shvaćaju
ali uzmimo npr da ti ta osoba nije naj frendica iz pelena ili dečko nego ovako...poznanica ili forumašica?

I muškarci se mogu na "bezobrazan" način zezati samo s blikim prijateljima, da mu neki usputni poznanik kaže da smrdi dobio bi vjerojatno po zubima. Mislim da ti to da samo muškarci mogu svašta reći prijateljima ipak ne stoji.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 13:43   #17
al gle
evo dat ću neki konkretan primjer
društvo s faksa,čekamo predavanje ispred predavaone
svi se poznamo površno,nismo skupa ovce čuvali da si možemo bilo što reć
među muškima je uvik tema neka zajebancija dok istodobno cure non stop bacaju komplimente jedna drugoj
jedna dođe s novom frizurom pa se mi topimo od ljepote
druga dođe s novim tenisicama pa se mi topimo od ljepote
treća dođe s novom jaknom pa se mi topimo od ljepote

dođe tip s novim tenisicama a dečki mu kažu "u jebote,kaj si to kod janjevaca kupil,gadne su"
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 14:55   #18
Zato sto se lažno topite od ljepote. Ono, iskreno...puca mi neka stvar ako mi poznanica s faksa ima novu jaknu. Čuj...topimo se od ljepote...svasta.
Ali opet, s druge strane, lako je moguće da se tvoje kolegice super oblace i da ste fakat iskrene, a da se kolege oblače ko seljačine. Jel...pa su decki opet iskreni. Samo bog sveti zna, da se skoro pa svi muski bez problema znaju obuć ko zadnje seljačine.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 15:07   #19
Quote:
Mona* kaže: Pogledaj post
"u jebote,kaj si to kod janjevaca kupil,gadne su"
Da mi proda tak losu foru, mislim da bih se uvrijedio.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 17:11   #20
Quote:
Marakana kaže: Pogledaj post

Problem kod žena je što vi nemate prijateljica, imate samo, bolje ili lošije, poznanice, u datom trenutku svog života...
Svakoj ženi najbolji prijatelj je njen muškarac..
Ma nemoj
I da, ja mogu reći bliskim frendicama da su se udebljale, smršavile, da izgledaju loše taj dan... naravno, neću kenjat i nabijat im to na njušku kada nije trenutak, ali ako se u datom trentku zabrinem za njih, ili same pitaju, ili mi jednostavno dobro izgledaju - reći ću im. Zašto ne?

Isto tako mogu i one meni. I naljutila bih se da šute, pogotovo ako otvoreno razgovaramo na tu temu.

Malo visoko mišljenje vi muški imate o vašim međusobnim odnosima
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.