Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2011., 18:28   #41
Nuspojave kozmetičkih proizvoda

ovdje pišite o šteti koju su vam napravili kozmetički proizvodi.

evo mojih dogodovština:

baš jučer sam probala masku za lice - cadeavera 3 u 1 maska protiv prištića i mitesera i kad sam skinula masku vodom, lice mi je bilo puno crvenih mrlja... no, hvala Bogu, smirilo se nakon sat vremena.

max factor masterpiece max maskara - otpadale su mi trepavice od nje ko lude

alverde tonik za lice za normalnu kožu- jako mi je isušio kožu lica i cijelo čelo mi se ljuskalo

rosal krema za sunčanje - imala sam prištiće po cijelom tijelu od nje na moru

nadam se da sam vam dala inspiraciju
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 18:38   #42
Jutros sam se probudila s osipom na licu i vratu, te natečenim kapkom.

To mi je od Olay compete care fluida.
A šteta, nije loš, osim tih malih problemčića, baš bi mi odgovara
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 18:46   #43
Od essence maskara su mi trepavice otpadale
Nekih drugih značajnijih nuspojava i nemam: misli:
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 19:23   #44
Od YSL maskare su mi naticali kapci.. i to poprilično Od skoro svih Johnsons Baby proizvoda sam dobila alergiju.. Najgore mi je bilo ono neko gel ulje Moram spomenuti i Dior HidrAction kremu za lice.. od nje sam dobila velike crvene fleke po cijelom licu Dior dekorativa mi jako odgovara.. Njihovu maskaru i sjenila koristim godinama.. Ali kreme mi nikako ne odgovaraju.. Prepune su parfmena Ima još dosta proizvoda od kojih sam dobivala neželjene nuspojave.. ali ovi gore spomenuti proizvodi, do sada su se pokazali kao najgori Da, skoro svi Vichy proizvodi za lice mi izazivaju prištiće
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 19:41   #45
Oriflame GG puder neki prilagodjujuci kao, samo tester sam imala. Kad nanesem mogu biti sigurna da za 3 sata imam pristice.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 19:48   #46
Jednom sam kupila onu Rosalovu kremu za osjetljivu i suhu kožu lica.Lice me je peckalo,svrbilo i pocrvenilo...


nivea mlijeko za tijelo...


dr hauscha krema za oko očiju
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 20:14   #47
ajme. ja mislim da bi moja lista mogla biti poduža!!
-sve ali sve što je namjenjeno čišćenju lica i očiju mi izaziva reakcije na očima- otiču mi osim micelarnih otopina i la roche posay 3u1 za čišćenje i jednog čistila od paula's chioce (ona nema parfeme u sebi) ali mi je gnjavaža to naručivati- tj. uvijek mi lupe carinu i poštarina je nenormalno skupa pa sam odustala.
- sva drogerijska sjenila (imam par novih catrice koje još nisamm isprobala ali vjerujem da je isti verdict)
-neka pojedinačna sjenila nekih proizvođača, vjerujem da je stvar u sastavu pigmenata i sl. i tu su gotovo svi proizvođači (i mac, jedino nisam imala nikad reakcije od art deco i dior sjenila, svih nijansi)

nastavim kasnije još...
tropical is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2011., 20:36   #48
dermatologinja mi je jednom dala testere la roche posay dnevnu i nocnu kremu i gel za ciscenje na njemu preporuku jer ih i ona koristi. ona naravno ima tako lijepu kozu pa zasto ne. od obadvije kreme mi se lice osulo a gel mi je tako isusio kozu kao nijedan prije.
wanna be is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 03:05   #49
Eveline pure control krema - super mi je matirala lice i bila dobra prva dva tjedna, još sam se čudila kak meni odgovara, a cure su tu pisale da im je izazivala prištiće. I onda odjednom samo, jedno jutro se probudim s 3 ogromna potkožna prišta i hrpetinom malih. Tolko o kremi "protiv prištića".
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 09:26   #50
sad ste mi dale misliti....

jel moguće da od kreme za lice ujutro budu natečeni kapci?

sad već neko vrijeme koristim Rosalove kreme i nekad mi se neda navečer posebno stavljati okoloočnu (trenutno Nivea aqua sensation) pa sve namažem Rosalovom Hydrafresh. i u zadnje vrijeme se često budim nateknutih kapaka (osobito gornjih), a nije mi palo na pamet da bi to moglo biti od kreme. morat ću malo pratiti .....
Konkubina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 13:32   #51
Hm, ne znam, imam tu Rosal kremu i meni je baš dobra i za navečer i preko dana, ne izaziva mi nikakve gluposti po licu. A koristim ju i oko očiju i na podočnjacima.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 15:43   #52
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Hm, ne znam, imam tu Rosal kremu i meni je baš dobra i za navečer i preko dana, ne izaziva mi nikakve gluposti po licu. A koristim ju i oko očiju i na podočnjacima.

ne znam šta bi ti rekla. možda nije do kreme
probat ću par dana paziti da je ne mažem oko očiju. inače nikakvih problema s Rosal-icama, baš su dobre a nisu skupe.
a možda mi okoloočna Nivea to radi..... i nju ću testirati. mada sam je prije koristila i nije bilo problema.

a možda mi samo treba više spavanja
Konkubina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 16:47   #53
Quote:
Konkubina kaže: Pogledaj post
sad ste mi dale misliti....

jel moguće da od kreme za lice ujutro budu natečeni kapci?

sad već neko vrijeme koristim Rosalove kreme i nekad mi se neda navečer posebno stavljati okoloočnu (trenutno Nivea aqua sensation) pa sve namažem Rosalovom Hydrafresh. i u zadnje vrijeme se često budim nateknutih kapaka (osobito gornjih), a nije mi palo na pamet da bi to moglo biti od kreme. morat ću malo pratiti .....
naravno da je moguće,moš se probudi ko buftla natečena,ili stavljaš previše kreme blizu očiji pa zbog toga tako reagiraš il ti stvarno ta krema nepaše. probaj malo bez nje pa kombiniraj je manje stavljati pa ne blizu očiju i doći ćeš do rezultata.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 16:54   #54
-balea urea okoloočna- u roku minute su mi kapci natekli, sve me peklo, bila sam ko buhtla
-lush baby face- dobila sam od toga takve prišteve,ogromne,ko vulkani su bili
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 20:09   #55
loreal šamponi - užasno mi je kosa opadala od njih
čičkovo ulje od afrodite- vlasište me užasno svrbilo i perutalo se u 'krpama' - prestrašno!
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 20:24   #56
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Eveline pure control krema - super mi je matirala lice i bila dobra prva dva tjedna, još sam se čudila kak meni odgovara, a cure su tu pisale da im je izazivala prištiće. I onda odjednom samo, jedno jutro se probudim s 3 ogromna potkožna prišta i hrpetinom malih. Tolko o kremi "protiv prištića".
ajme... meni je super, moja HG krema, baš 'protiv prištića'. dva i pol sam pakiranja potrošila, sad radim pauzu jer mi nije dovoljno hranjiva za temperature ispod nule, a i strah me bilo da će mi se koža naviknuti pa da mi više neće biti tako super.

nego, eucerin kreme=komedoni kod mene.
aelys is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 20:28   #57
Garnier proizvodi, apsolutno sve kreme probala namjerno, crvenilo mi se pojavilo na licu
pa uzela onaj Garnier roll on isto tako meni to ne valja.

Probala sam Loreal onaj puder što se rola, sad jel bio problem u testeru ili mi stvarno ne valja nisam htjela riskirati, ugl. nakon pet min. koža na ruci di sam probala svrbilaaaaaa, pekla, pocrvenila

budem se ja jos toga sjetila
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 20:42   #58
Od Dove šampona sam tobila perut (inače ju nikad u životu nisam imala) i tako me svrbilo vlasište da je to katastrofa

Effaclar K mi je grozno isušio lice (ali dobro, tu sam sama kriva jer nisam baš imala potrebe koristiti ga )

I onaj neki Nivein Pure dezić (roll on) mi je doslovno spalio pazuhe
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 21:31   #59
Joooj da, i meni taj Nivea pure dez. isto tako, odmah me zapeklo
__________________
Moj pas nije Haski, moji pas je Aljaški malamut :)
Hoya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2011., 22:10   #60
Quote:
aelys kaže: Pogledaj post
ajme... meni je super, moja HG krema, baš 'protiv prištića'. dva i pol sam pakiranja potrošila, sad radim pauzu jer mi nije dovoljno hranjiva za temperature ispod nule, a i strah me bilo da će mi se koža naviknuti pa da mi više neće biti tako super.
A eto, meni samo još više prištića stvara. U početku nisam bila sigurna dal je od te kreme ili nove pjene za umivanje, al pošto sam pročitala na forumu tu da je dosta cura imala s kremom tom problema, prvo sam nju prestala koristit. I nakon tjedan dana nekorištenja lice se vratilo u normalu. Mislim, ja inače imam prištiće neke stalno, al od ove kreme su samo rasli.

Osim toga, ne sjećam se baš da sam imala nekih drugih nuspojava na proizvode. Ima ih koji mi ne odgovaraju, al to je više radi toga jer ne pašu mojoj koži ili kosu, ali ne izazivaju mi nikakve reakcije.

E, sjetila se. Allessandro učvrščivać za nokte. Čim sam ga stavila na nokte, samo jedan sloj, kak piše u uputama, počeli me stezat nokti, boljet, ko da ih netko pokušava istrgnut ili tak nešto.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:13.