Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2013., 01:35   #41
Quote:
Matija85 kaže: Pogledaj post
Zbog čega bi on trebao filmu dati ocjenu kakvu ti želiš? Daj se malo smiri. Previše namečeš drugima mišljenje. Evo, njemu se el cuerpa nije svidio i dao mu je ocjenu koju misli da je zaslužio. Ja sam el cuerpi dao osmicu jer mi je bio jako dobar, ali tebe ne kužim čemu diskretiranje sugovornika samo zato što nije dao ocjenu koju si ti želio. Pa nije da se radi o jebenoj vrtoglavici pa da mu nešto zamjeraš. Ma i da se radi, to je njegovo mišljenje.

Previše si dopuštaš
ti si postao ovisan o meni, ili šta? samo sam se nadovezo da je predarežljiv i da će nekoga nabrijati na film previše. i onda sam nastavio s ontopicom, što ti ne činiš
el cuerpo je spomenut samo jer se toga posljednjeg sjećam, dao je i onom smeću Šumma Summarum preveliku ocjenu, pa šta
i on ide uokolo po impresijama i komentira druge, smijem i ja njega onda

jesi pogledo uopće film, šta radiš ovdje? iš

i naravno da mora davati ocjene kakve ja želim!!1!
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 01:38   #42
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
ti si postao ovisan o meni, ili šta? samo sam se nadovezo da je predarežljiv i da će nekoga nabrijati na film previše. i onda sam nastavio s ontopicom, što ti ne činiš
el cuerpo je spomenut samo jer se toga posljednjeg sjećam, dao je i onom smeću Šumma Summarum preveliku ocjenu, pa šta
i on ide uokolo po impresijama i komentira druge, smijem i ja njega onda
Što, paranoja te počela prat

Šumma i je remek djelo hrvatske kinematografije o to nije sad tema.

Quote:
eek kaže: Pogledaj post
jesi pogledo uopće film, šta radiš ovdje? iš

i naravno da mora davati ocjene kakve ja želim!!1!
Tako je. Još si jednom dokazao da ne znaš ništa nego drugima nametat mišljenje jer se ne slaže s tvojim
Matija85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 08:14   #43
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
jebote, 9.6? film u najboljem slučaju dobar, 9.6 sugerira da je savršen, a daleko je od toga. stvarno imaš čudne kriterije, bitno da sereš po El Cuerpu kojeg si osudio nakon pola sata
ugl predarežljiv si ponekad, a nekad previše sereš zamisli da sam vidio ovu ocjenu prije nego sam film išo gledat, ponado bi se da će biti fantastičan pa bi se razočaro
sorry lega, nisam ti kriv što ne primjećuješ tu kvalitetu
mene je film obuzeo za cijelo vrijeme svog trajanja,
čak i poslije.

Quote:
eek kaže: Pogledaj post
nikakve nominacije tu nisu zaslužene, Jackman se cijelo vrijeme dere a Jake samo žmirka i kao je nešto hladan. to bi mogo i ja odglumit
jackman se ponaša sukladno svom psihofizičkom stanju, a ovo sa jakeom je simpa fora koje se treba znati sjetiti

Zadnje uređivanje Ajutokintumi : 13.11.2013. at 09:39.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 08:24   #44
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
dao je i onom smeću Šumma Summarum preveliku ocjenu
vrijedi isti odgovor kao i za prisoners

Quote:
eek kaže: Pogledaj post
pa šta
i on ide uokolo po impresijama i komentira druge, smijem i ja njega onda

jesi pogledo uopće film, šta radiš ovdje? iš

i naravno da mora davati ocjene kakve ja želim!!1!
no problemo, ti se bar ne skrivaš
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 12:17   #45
jel ikome Jackman s onom bradom i frizurom liči na Jarana iz Noćne more?
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 23:42   #46
Šta ja znam, dojma sam da je moglo bi bolje.
Dobar triler, stoji, atmosfera sjajna, stalno je tmurno, pada kiša. To mi je malo bacalo na 7even, valjda mi se zato svidalo
Sam rasplet me malo razaočarao, kao da je i reziser na tren izgubio uzde i nije znao kako svršiti.

7/10
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 00:57   #47
Odlican.Jedan od naboljih u zadnje 2 godine ako ne i vise,najprijatnije iznenadjenje svakako.Pored danasnjeg smeca ovo je masterpiece.Ne znam da li je iko od vas osetio "Fincerovski vibe"nekako kad da sam gledao njegov film,valjda zbog kolorita,da li je reditelj to nesvesno uradio ili je reditelj Fincerov fan to ne bih znao
Sledi spoiler
1.Pred kraj film kada su jurili,autoputem,ulicama bio sam ubedjen da ce na njih naleteti neki kamion i smrksati ih u 100 delova,zatim zadnji kadar na rupu i kraj.Cak ni takav zavrsetak ne bi bio los,bio bi tezak zaisigurno
2.Neko je postovao lepo na IMDB da je scena kad Keller pronalazi pistaljku nepotrebna,jer bi bilo odlicno da mi sami zakljucimo da li se cuje pistaljka jer je namerno prigusena.. dosta bi genijalnije delovala zadnja scena
__________________
Dead or Alive...you`re coming with me
tiho86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 09:02   #48
Zanimljiv, atmosferičan triler s uvjerljivom glumom glavnih protagonista, koji doista na nekim mjestima podsjeća na Seven, iako bilo koji film koji uključuje tmurno vrijeme, kišu, detektive i općenito lo-fi atmosferu će odmah uputiti na taj film, mene je podsjetio i na Winter's Bone, ali mislim da se ne treba zamarati tim usporedbama. Priča drži vodu i ide u nekoliko smjerova (makar dva, jel) što dodatno produbljuje interes. Uglavnom, jedan od boljih filmova ove godine i iako nije vrhunsko remek djelo držim da zaslužuje dobru ocjenu.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 21:07   #49
Koja filmčina! Ne rade ih više ovakve. Odličan triler i ugodno iznenađenje. Jake Gyllenhall si je spasio karijeru s ulogom detektiva Lokija.

Ne da mi je među boljim filmovima koje sam gledao ove godine, nego bi ga sa mogao svrstati među najbolje pogledane. Atmosfera pomalo podsjeća na trilere što su se radili 90-ih godina a to mi jako nedostaje.
lakrdijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 13:19   #50
super film! kraj je malo prebrzo napravljen, ali sve u svemu odlicno. ne sjecam se kad sam se zadnji put tolko uzivio u film i jedva cekao kraj da vidim kako ce se sve to razrijesiti. loki je bio dobar sa treptanjem.
__________________
I see no changes. Wake up in the morning and I ask myself: Is life worth living ? Should I blast myself ?
92marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 14:10   #51
spoiler

moram priznati da do ovog filma sam hugh jackmana totalno podjecjnjivala a ovdje mu je gluma bila vruhunska,
totalno se stopio s likom, sto izgledom, totalno pase izgledom u taj krajolik ...sto glumom
koje emocije je odglumio kada gleda one slike i prepozna onu carapu svoje kceri
nadam se da ce ovo biti za neku nagradu kao i lik jake gylenhaala
inabetterworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 00:38   #52
Pogledano večeras, vrhunski!
Juden is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 02:06   #53
Zasto je crna devojcica u bolnici rekla Hju Džekman-u da je i on bio tamo? I ciji je otac pocinio samoubistvo? bila je neka vest kao u novinama
Natasa89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 08:47   #54
Quote:
tiho86 kaže: Pogledaj post
2.Neko je postovao lepo na IMDB da je scena kad Keller pronalazi pistaljku nepotrebna,jer bi bilo odlicno da mi sami zakljucimo da li se cuje pistaljka jer je namerno prigusena.. dosta bi genijalnije delovala zadnja scena
Slažem se

Quote:
Natasa89 kaže: Pogledaj post
Zasto je crna devojcica u bolnici rekla Hju Džekman-u da je i on bio tamo? I ciji je otac pocinio samoubistvo? bila je neka vest kao u novinama
Vjerojatno je čula njegov glas dok je razgovarao sa starom u njenoj kući, a znas da su curice bile skrivene u jednoj od soba.

Ne znam čiji se otac ubio. Znam da je svečenik ubio supruga, kakti starog od Alexa.


Nego mene zanima tko je Bob Taylor u cijeloj prici? Kako je on povezan i sa kim? Očito je sa starim na neki način jer su kutije u njegovoj kući bile pune zmija... Jesam propustio neko objašnjenje?
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 10:51   #55
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Slažem se Nego mene zanima tko je Bob Taylor u cijeloj prici? Kako je on povezan i sa kim? Očito je sa starim na neki način jer su kutije u njegovoj kući bile pune zmija... Jesam propustio neko objašnjenje?

SPOILER


Bio je jedan od djece koje su prije oteli, ali je naknadno nađen, od tuda i fascinacija s labirintima.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 10:54   #56
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post

Ne znam čiji se otac ubio. Znam da je svečenik ubio supruga, kakti starog od Alexa.
SPOILER!

Ubio se otac Hugha Jackmana ilitiga Kellera Dovera.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 13:45   #57
Quote:
Stronger Free kaže: Pogledaj post

SPOILER


Bio je jedan od djece koje su prije oteli, ali je naknadno nađen, od tuda i fascinacija s labirintima.
Aha...ne sjecam se da je to receno. Gledao sam s jednom vecom pauzom pa mi je ocito to negdje promaklo.

Tnx
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 21:26   #58
Film je odličan,iako mi jedna stvar na kraju nije baš sjela, da je to nekak drukčije izvedeno, bila bi puno veća ocjena, ovak je 8/10

MEGASPOILER ! Trenutak pri kraju filma kad Loki dolazi kod babe da joj kaže da su našli Alexa - mogla je jednostavno otvoriti vrata,praviti se i dalje ko da ništa ne zna,primiti vijest da su joj našli sina,otići s njim u policijsku stanicu ili jednostavno zatvoriti vrata, pa tek onda napraviti ono šta je i htjela (drogirati tj. ubiti curicu). Ovako ispada ko da ga je namjerno (Lokija) pustila u kuću.

Kažem,inače mi ne smetaju tak neke sitnice,ali dojma sam da se to moglo nekak drukčije napravit.
marapop is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 21:40   #59
Quote:
marapop kaže: Pogledaj post
MEGASPOILER ! Trenutak pri kraju filma kad Loki dolazi kod babe da joj kaže da su našli Alexa - mogla je jednostavno otvoriti vrata,praviti se i dalje ko da ništa ne zna,primiti vijest da su joj našli sina,otići s njim u policijsku stanicu ili jednostavno zatvoriti vrata, pa tek onda napraviti ono šta je i htjela (drogirati tj. ubiti curicu). Ovako ispada ko da ga je namjerno (Lokija) pustila u kuću.
pa i je namjerno, točnije nije ju bilo briga i tila je otić u stilu
Olio FTL is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 22:11   #60
spoiler!!!

pa nije baba glupa, skontala je da joj je došao kraj čim je duško lokin pozvonio.

Zadnje uređivanje Ajutokintumi : 17.11.2013. at 22:30.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:13.