Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2008., 11:00   #4381
možeš odmah, daš sestri potvrđeni papir. al naravno ovisi o tome kad će te ona moć primit
mare2 is offline  
Old 17.07.2008., 11:33   #4382
Hvala Ti!
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Old 17.07.2008., 12:11   #4383
Question Dr. Relja

Jel mi itko zna reci nesto o dr. Relja iz privatne ginekološke ordinacije u Savskoj?
bugaboo is offline  
Old 18.07.2008., 19:50   #4384
Quote:
just max kaže: Pogledaj post
Bok svima! Neke cure su hvalile dr.Visnju Tadic pa cu i ja Zenskica je stvarno ok, sve ti lijepo objasni i bez ikakve zurbe poprica...a pregled nisam ni osjetila. Radi privatno
a di je ona?? ja si trazim nekog privatnog? zanima me cijena pregleda..kolko se ceka?? i najvaznije je da ima vremena objasnit mi neke stvari i dat savjet, ovi po ambulantama, nisu najbolje sa strpljenjem..kako bi i bili kad ih u cekaoni ceka 100 zena..ma uzas..
pliz mi odg, moram prije mora ic..znaci slje tjedan..
ninica is offline  
Old 18.07.2008., 20:01   #4385
e da nasla sam na netu poliklinika Zahi? jel to kaj cuo za to? zvala sam Grujić i cijena pregleda s papa testom je 600 kn sto mislim da je malo previše..??
ninica is offline  
Old 18.07.2008., 20:46   #4386
Quote:
ninica kaže: Pogledaj post
e da nasla sam na netu poliklinika Zahi? jel to kaj cuo za to? zvala sam Grujić i cijena pregleda s papa testom je 600 kn sto mislim da je malo previše..??
ni nemoj ić kod nje. ne posveti ti ni 15 min vremena za tih 600kn, samo te nabrzaka pregleda. čak mi je samo tako dala recept kad sam htjela početi piti pilule i rekla da bi bilo dobro da napravim pretrage. a dr. babić (kod koje sad idem) mi je dala recept tek kad je svojim očima vidjela nalaze. dr. grujić uopće nije obratila pozornost na ranicu na grliću maternice zbog koje sam stalno imala upale, tek mi je dr. babić rekla da to treba liječiti. a na to što mi je jedan jajnik priljubljen uz maternicu dr. grujić je samo odmahnula rukom a ispada da sam imala više neliječenih upala jajnika i da moram jako pripaziti da to.
Kya is offline  
Old 19.07.2008., 14:11   #4387
Quote:
ninica kaže: Pogledaj post
e da nasla sam na netu poliklinika Zahi? jel to kaj cuo za to? zvala sam Grujić i cijena pregleda s papa testom je 600 kn sto mislim da je malo previše..??
Ja idem kod doktora Zahija i za njega imam samo riječi hvale!
Judy is offline  
Old 21.07.2008., 14:21   #4388
jel bi mi znao netko preporuciti nekog dobrog ginekologa nebitno musko ili zensko,sesvete,ne privatnog jer nisam bas pri parama.trebala bi hitno na pregled pa ako moze neki brzi odg...
_maja_ is offline  
Old 22.07.2008., 17:23   #4389
Molim pomoć!!!! Nisam iz Zagreba, dakle socijalnog ginekologa imam u mjestu gdje stanujem. Htjela bih ga promijeniti i prebaciti se npr. u neku od zagrebačkih bolnica, Vinogradska, Sveti duh ili Merkur? Zanima me da li je to moguće i koja je procedura?????
Petra* is offline  
Old 23.07.2008., 16:53   #4390
Quote:
Petra* kaže: Pogledaj post
Molim pomoć!!!! Nisam iz Zagreba, dakle socijalnog ginekologa imam u mjestu gdje stanujem. Htjela bih ga promijeniti i prebaciti se npr. u neku od zagrebačkih bolnica, Vinogradska, Sveti duh ili Merkur? Zanima me da li je to moguće i koja je procedura?????

kad ćete svi zajedno shvatiti da socijalni doktori ne postoje?
A što se tiče prebacivanja u bolnicu,to nije moguće. Može se eventualno,ako imas prijavljeno boravište u ZG,naći "socijalnog" ginekologa ovdje,ali to onda znači da se odjavljuješ od svog u mjestu od kud jesi.
Rollergirl is offline  
Old 23.07.2008., 19:56   #4391
kod ginekologa u bolnicu možeš doći isključivo s uputnicom od svog ginekologa. i to ako će te htjet u bolnici primiti s obzirom da nisi iz zg-a. znači ne možeš ga posjećivat redovno.
jelena-85 is offline  
Old 23.07.2008., 19:59   #4392
cao imam problem sa zenom ima progesteron pa kako mogu dobiti neki savet ili neki lek za ovaj problem ili neki biljaka ako moze.hvala
dzevat.a is offline  
Old 23.07.2008., 20:00   #4393
1. fulao si temu
2. morat ćeš se malo jasnije izrazit, jer ja osobno ne shvaćam koji problem ima tvoja žena
jelena-85 is offline  
Old 23.07.2008., 20:06   #4394
Quote:
dzevat.a kaže: Pogledaj post
cao imam problem sa zenom ima progesteron pa kako mogu dobiti neki savet ili neki lek za ovaj problem ili neki biljaka ako moze.hvala
triput je ostala u drugom stanju i bila je bremena tri nedelje i dobila je abortus i nista doktori su mi rekli da ima progesteron
dzevat.a is offline  
Old 23.07.2008., 20:08   #4395
Quote:
dzevat.a kaže: Pogledaj post
triput je ostala u drugom stanju i bila je bremena tri nedelje i dobila je abortus i nista doktori su mi rekli da ima progesteron
ja nisam od hrvatska
dzevat.a is offline  
Old 23.07.2008., 20:09   #4396
moram priznat da stvarno nerazumno pišeš. ako ti je žena imala 3 spontana pobačaja i doktori su joj rekli da ima hormonalni disbalans onda kada slijedeći put ostane trudna mora uzimat hormone koji će joj očuvati trudnoću
jelena-85 is offline  
Old 27.07.2008., 11:37   #4397
jel itko zna sto je s dr. Stepanić, već duze vrijeme se pokusavam naruciti ali svaki put kad nazovem automat kaze da je linija nedostupna. zvala sam i na informacije ali nitko nista ne zna

i jos jedno pitanje. postoji li nacin da se prebacim kod druge doktorice iako nije prosla godina dana? to sam htjela uciniti i vec sam pokupila i papire od te druge doktorice ali kad sam dosla na hzzo mi je neki covjek odbrusio da se mogu prebaciti tek nakon sto sam godinu dana kod jedne doktorice. rekla sam mu da uvijeti kod stepanicke nisu humani a on je reko da ju mogu samo tuziti ali se ne mogu jos prebaciti. zanimam me jeste li i vi imale slicnih problema i ako jeste, jeste li uspjele naci neku rupu u zakonu?
sweet_jane is offline  
Old 28.07.2008., 09:29   #4398
ne bih htjela otvarati novi topic s jednim jedinim pitanjem... zanima me kako izgleda transvaginalni ultrazvuk? mislim, dokle on ide? samo u rodnicu ili i u maternicu?
zelena is offline  
Old 28.07.2008., 11:38   #4399
Quote:
sweet_jane kaže: Pogledaj post
jel itko zna sto je s dr. Stepanić, već duze vrijeme se pokusavam naruciti ali svaki put kad nazovem automat kaze da je linija nedostupna. zvala sam i na informacije ali nitko nista ne zna

i jos jedno pitanje. postoji li nacin da se prebacim kod druge doktorice iako nije prosla godina dana? to sam htjela uciniti i vec sam pokupila i papire od te druge doktorice ali kad sam dosla na hzzo mi je neki covjek odbrusio da se mogu prebaciti tek nakon sto sam godinu dana kod jedne doktorice. rekla sam mu da uvijeti kod stepanicke nisu humani a on je reko da ju mogu samo tuziti ali se ne mogu jos prebaciti. zanimam me jeste li i vi imale slicnih problema i ako jeste, jeste li uspjele naci neku rupu u zakonu?
Ja sam se tako htjela prebaciti od doc opće praxe. nije mi uspjelo. lijepo su mi doma poslali odbijenicu.
jelena-85 is offline  
Old 28.07.2008., 15:37   #4400
Quote:
sweet_jane kaže: Pogledaj post
i jos jedno pitanje. postoji li nacin da se prebacim kod druge doktorice iako nije prosla godina dana? to sam htjela uciniti i vec sam pokupila i papire od te druge doktorice ali kad sam dosla na hzzo mi je neki covjek odbrusio da se mogu prebaciti tek nakon sto sam godinu dana kod jedne doktorice. rekla sam mu da uvijeti kod stepanicke nisu humani a on je reko da ju mogu samo tuziti ali se ne mogu jos prebaciti. zanimam me jeste li i vi imale slicnih problema i ako jeste, jeste li uspjele naci neku rupu u zakonu?
jesi možda bila prijavljena kod prijašnje ginekologice (Mirić-Tešanić).....ako jesi, reci da je ONA bila tvoja izabrana ginekologica, a NE Stepanićka i da ti ne želiš ostati kod nekoga koga nisi izabrala i da ne moraš trpjeti stalna mijenjanja ginekologa u tom domu zdravlja...reci da ti je dosta da svaki put kada dođeš na pregled, tamo bude netko novi...već su se 3 gin izmijenjale u zadnje 3 godine i da ti to nećeš trpiti i da je tvoje pravo sama izabrati ginekologa, a ne da ti oni nameću nekoga....+ zašto svaki mjesec plaćaš zdravstveno, ako ne možeš niti izabrati kod koga želiš ići...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.