Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2009., 23:19   #1001
Ok, ispričavam se unaprijed, al ja sam se malo pogubila oko proteina, treba mi savjet. Kupila sam od multipowera proteine formula 80 evolution, vozim predvečer bajs(to je otprilike sav moj trening), kada da pijem te praškiće? tnx
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 23:20   #1002
e da zaboravih da imam otrpilke 8 kg viška, koje treba spržiti
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 00:12   #1003
stigo mi je paket od pro sporta, a ne nisu me odrali i to onak maaasno !
260kn carine ne da im necu platit neg nema sanse, ak im je to 22% onda im je matematika u ku*** ! daj bjezi, idem rade do slovenije ovaj paket im saljem nazad , btw stigli su svi dymatizovi proizvodi koji su bili out of stock !
__________________
^^album^^
Siki 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 00:19   #1004
Quote:
Siki 6 kaže: Pogledaj post
stigo mi je paket od pro sporta, a ne nisu me odrali i to onak maaasno !
260kn carine ne da im necu platit neg nema sanse, ak im je to 22% onda im je matematika u ku*** ! daj bjezi, idem rade do slovenije ovaj paket im saljem nazad , btw stigli su svi dymatizovi proizvodi koji su bili out of stock !
sta si narucila, jednostavno narucis iz slovenije da ti postom dostave u neko selo pored granice i odes po to i prosvercas, ja sutra tako idem i to biciklom.
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 00:27   #1005
Quote:
SilvrBckGorilla kaže: Pogledaj post
sta si narucila, jednostavno narucis iz slovenije da ti postom dostave u neko selo pored granice i odes po to i prosvercas, ja sutra tako idem i to biciklom.
a najblize su mi brezice , sad da bi bas isla biciklom do njih ! uff ... navozila bi se !
iako to sam i trebala napravit, bila sam sigurna da ovaj put nece naplatit carinu jer kad ti neko nes salje ko poklon ocekujes da nece predobra hrvatska posta kopat po tom !
i onda se jos neka zajapurena baba dere za putom da je to tu za preprodaju , daj bjezi aj da sam nes narucila al 2 shakea od kile dymatizova sam da probam nova 2 okusa ! i da to sve skupa platim cca 600 kn, pa nisam luda , a cek kad ti salju u slovensku postu kolka postarina ispadne ?
__________________
^^album^^
Siki 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 00:29   #1006
Quote:
Siki 6 kaže: Pogledaj post
a najblize su mi brezice , sad da bi bas isla biciklom do njih ! uff ... navozila bi se !
iako to sam i trebala napravit, bila sam sigurna da ovaj put nece naplatit carinu jer kad ti neko nes salje ko poklon ocekujes da nece predobra hrvatska posta kopat po tom !
i onda se jos neka zajapurena baba dere za putom da je to tu za preprodaju , daj bjezi aj da sam nes narucila al 2 shakea od kile dymatizova sam da probam nova 2 okusa ! i da to sve skupa platim cca 600 kn, pa nisam luda , a cek kad ti salju u slovensku postu kolka postarina ispadne ?
nisam ziher, neka sitnica. u svakom slucaju jeftinije, sjedni u auto bez problema prosvercas
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 10:08   #1007
koliko dvije osobe mogu preko granice, a da ne plate carinu??

baš gledam ovaj dućan i nemrem vjerovat da je tolka razlika u cijeni


a kaj ima u brežicama?
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!

Zadnje uređivanje Jericho : 15.04.2009. at 10:18.
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 11:43   #1008
pošta, tamo ti dostave i ti samo podignes
SilvrBckGorilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2009., 13:05   #1009
nije mi to baš jasno
dostave baš u poštu?
znači napišeš svoje ime i prezime te da ti dostave u pošu u Brežicama?
a kak ti onda saznaš da ti je to tamo stiglo? il moraš zvat?
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 12:05   #1010
Di da uzmen whey u Splitu?
Zapravo di uopće ima uzet, nisan baš upućen i jedino mi pada Joker (Hervis) napamet
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 18:10   #1011
Evo ljudi svima preporučujem pro.nutrition whey pro! Najbolji omjer cijene i kvalitete, a i kupujemo naše

Priko 7 kg za članove je 135 kn
Ivana_ZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 22:55   #1012
Quote:
Ivana_ZD kaže: Pogledaj post
Evo ljudi svima preporučujem pro.nutrition whey pro! Najbolji omjer cijene i kvalitete, a i kupujemo naše

Priko 7 kg za članove je 135 kn

Ajde mi objasni pliz,znaci učlanim se za 200 kn godišnje i kako onda naručujem preko neta il kako? I kako 7 kg za 135 kn???? Nije mi jasno..
__________________
If You Don't Use It, You Lose It
Major Payne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 22:59   #1013
Quote:
Major Payne kaže: Pogledaj post
Ajde mi objasni pliz,znaci učlanim se za 200 kn godišnje i kako onda naručujem preko neta il kako? I kako 7 kg za 135 kn???? Nije mi jasno..
Ovako: Uglavnom ti se učlaniš za 200 kn i dobiješ već u tu cijenu 1 kg wheya, a cijena do 7 kg je 150 kn, a priko 7 kg 135 kn... Ja sam naručila bila 3 kg za 500 kn (200 kn učlanjenje, 150 + 150 za druga 2 kg), a da se nisam učlanila došlo bi me 50 kn jeftinije, ali pošto ću nastavit naručivat kod njih, isplati se, a članstvo traje 1 godinu... Naručiš s nekim 7 kg i puno uštediš tako...

Imaš još na netu telefon pa ih kontaktiraš...
Ivana_ZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 23:03   #1014
Quote:
Ivana_ZD kaže: Pogledaj post
Ovako: Uglavnom ti se učlaniš za 200 kn i dobiješ već u tu cijenu 1 kg wheya, a cijena do 7 kg je 150 kn, a priko 7 kg 135 kn... Ja sam naručila bila 3 kg za 500 kn (200 kn učlanjenje, 150 + 150 za druga 2 kg), a da se nisam učlanila došlo bi me 50 kn jeftinije, ali pošto ću nastavit naručivat kod njih, isplati se, a članstvo traje 1 godinu... Naručiš s nekim 7 kg i puno uštediš tako...

Imaš još na netu telefon pa ih kontaktiraš...
Hvala ti, znači posalju mi postom u zg -kolko ispadne postarina trebam pitat... budem se raspito malo
__________________
If You Don't Use It, You Lose It
Major Payne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 10:31   #1015
Quote:
Major Payne kaže: Pogledaj post
Hvala ti, znači posalju mi postom u zg -kolko ispadne postarina trebam pitat... budem se raspito malo
A čuj, meni se žurilo pa mi je city expresom poslala, jer sam to tražila, a čini mi se ako naručiš priko 1000 kn onda ti oni tako šalju besplatno... Znači do 1000 kn oni šalju običnom poštom i čini mi se da ono pokrivaju troškove
Ivana_ZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 11:52   #1016
kolko treba smješati grožđanog šećera s proteinima za PWM, jel jedna mjerica wheya i 2 mjerice grožđanog il obrnuto??
i jel ok da stavim ujutro u zobene jednu žličicu grožđanog jer su mi ovak prebljutave???
staljin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 12:39   #1017
Quote:
Ivana_ZD kaže: Pogledaj post
A čuj, meni se žurilo pa mi je city expresom poslala, jer sam to tražila, a čini mi se ako naručiš priko 1000 kn onda ti oni tako šalju besplatno... Znači do 1000 kn oni šalju običnom poštom i čini mi se da ono pokrivaju troškove
Danke na informaciji!
__________________
If You Don't Use It, You Lose It
Major Payne is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:00   #1018
Quote:
staljin kaže: Pogledaj post
kolko treba smješati grožđanog šećera s proteinima za PWM, jel jedna mjerica wheya i 2 mjerice grožđanog il obrnuto??
i jel ok da stavim ujutro u zobene jednu žličicu grožđanog jer su mi ovak prebljutave???
stavi toliko g glukoze koliko imas kg
i ne, ne stavljaj glukozu u zobene, bolje stavi whey
[Manuel] is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 14:02   #1019
Quote:
[Manuel] kaže: Pogledaj post
stavi toliko g glukoze koliko imas kg
i ne, ne stavljaj glukozu u zobene, bolje stavi whey
Yep,whey. Može i žlica meda.
__________________
"Today i do what others won't,so tomorrow i can do what others cant..."
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2009., 16:10   #1020
meni je bolje med staviti + matična mliječ

al opet je bitno kakav med stavljaš. šuma je dobra
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:54.