Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2004., 14:37   #61
Zanimljivo. Nitko ne komentira Saharun
__________________
My pantaloons are full of weasels. Inform the Queen, so that she might shoo them away. Here we go 'round the mulberry bush. Go monkey GO!
You think I am crazy, but they want you to think that. I know secrets. Keep the pantaloons. Always keep the pantaloons.
Abraxas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 00:48   #62
Quote:
leo4 kaže:
Skoro svi su "zapeli" na jugu. Lopar na Rabu zakon. Mnogo malih vala oko čitavog Lopara. Sve su pješčane. Slažem se da svi ne vole pijesak, ali za one koji ga vole, raj. S južne strane Lopara nalazi se prekrasna tri km duga pješčana plaža. Po ljeti je prepuna (meni to ne odgovara) ljudima koji vole takav način odmora i zabave.
Pa ova u Žuljani je skoro uvijek pusta, to mi najviše odgovara. A onda naveče na Korčulu, tamo se može lijepo izaći. Ja preferiram jug, jer mi je blizu, a i nemam nikoga na sjeveru, iako možda odem ove godine, imam veliku želju.
Prince is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 00:59   #63
Quote:
cronicus kaže:
Bebish & Lu dođite nam opet

Punta rata - Brela ( a i sve ostale plaže ) i okolni šankovi - jednostavno zakon !!!

Ko zna, zna... Brela su no.1
__________________
I don't care to belong to a club that accepts people like me as members.
FannyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2004., 13:45   #64
Jel zna tko kako je u Omišu?

Prolazila sam onuda i još ona rijeka Cetina, izgleda mi lijepo.



Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 06:09   #65
Quote:
Lu´ kaže:
Jel zna tko kako je u Omišu?

Prolazila sam onuda i još ona rijeka Cetina, izgleda mi lijepo.



Omiš i okolina su stvarno prekrasna. Najviše volim tamo kod Stobreća, Mutogras i Duće. More je prekrasno, a ne previše natrpano.

Pravi odmor!!!!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2004., 06:12   #66
Quote:
FannyB kaže:

Ko zna, zna... Brela su no.1
Brela su zakon - a Bože mili, pre pre pre natrpano. Prošlo ljeto bila....jednostavno nisi mogao naći mjesto na plaži. A to važi za cijelu Makarsku rivijeru.

No offense, ali previše Bosanaca.....samo se odjekuje narodna glazba sa Biokova...

Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 01:50   #67
Pa i u Zagrebu se ori narodna muzika, nema ti to mnogo veze što su Bosanci u Makarskoj.
Prince is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:34   #68
Quote:
Prince kaže:
Pa i u Zagrebu se ori narodna muzika, nema ti to mnogo veze što su Bosanci u Makarskoj.
Pa čuj, već sam rekla ništa protiv Bosanaca. (NOTE: moji su Hercegovci podrijetlom)

Ali isto bih rekla da je Makarska rivijera natrpana sa Švabima, ili sa Čehima.

Npr. na Braču ima previše Talijana i Zagrebačke tzv. "elite" i "fufice"
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 10:57   #69
Quote:
Lu´ kaže:
Jel zna tko kako je u Omišu?

Prolazila sam onuda i još ona rijeka Cetina, izgleda mi lijepo.



Je,predobro je.
I meni se svida ta kombinacija,cili dan na moru,pa onda na rucak u onaj restoran na Mlinicama,odma kraj Cetine.
Tu je uvik 6-7 stupnjeva hladnije.
Samo,Omis,sam od sebe i nije nesto.
Nema neke plaze,nema hotel....
Ali tu se preko dana skupljaju svi ljudi iz okolnih mjesta.Ima veliku trznicu,masu kafica,i par velikih ducana.
Samo par km iza Omisa,imas Stanice,super mjesto,ispod ceste,dakle nema guzve,nema auta.
Malo ljudi,plaze su super.
Onda jos malo iza imas Medice,slicna stvar,i tu je skroz dobro.
A jos par km iza ,i u Brelima si.
To mi je ludilo,blizu su blema i Makarska,di je guzva ogromna,i ima zivota,pogotovo navecer,a imam i svoj mir.
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 11:17   #70
Quote:
Spinnaker kaže:
Je,predobro je.
I meni se svida ta kombinacija,cili dan na moru,pa onda na rucak u onaj restoran na Mlinicama,odma kraj Cetine.
Tu je uvik 6-7 stupnjeva hladnije.
Samo,Omis,sam od sebe i nije nesto.
Nema neke plaze,nema hotel....
Ali tu se preko dana skupljaju svi ljudi iz okolnih mjesta.Ima veliku trznicu,masu kafica,i par velikih ducana.
Samo par km iza Omisa,imas Stanice,super mjesto,ispod ceste,dakle nema guzve,nema auta.
Malo ljudi,plaze su super.
Onda jos malo iza imas Medice,slicna stvar,i tu je skroz dobro.
A jos par km iza ,i u Brelima si.
To mi je ludilo,blizu su blema i Makarska,di je guzva ogromna,i ima zivota,pogotovo navecer,a imam i svoj mir.
Sa ovim se sve slažem, pogotovo za restoran kraj cetine! Atmosfera je fenomenalna!! A obožavam domaći kruh iz peke, nema riječi da opišem kako je dobar

Omiš nije baš nešto. Kako sam već spomenula, ona okolna mjesta (Stobreć, Duće, Stanići, Jasenci?? - ja mislim da se tak zove). Sve ima svoje prekrasne uvale, nije natrpano, pravi odmor. Nije baš nešto za noćni život, ali za skokom si u Splitu, ili u Makarskoj.
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2004., 16:45   #71
Da,to je po meni i najveci plus Omisa i tih okolnih mjesta.
Ta usporenost,i mir,a 20-25 km dalje imas strasan nocni zivot.

A taj domaci kruh mogu jest sam....
Spinnaker is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2004., 03:21   #72
Quote:
Cro-cutie kaže:
Pa čuj, već sam rekla ništa protiv Bosanaca. (NOTE: moji su Hercegovci podrijetlom)

Ali isto bih rekla da je Makarska rivijera natrpana sa Švabima, ili sa Čehima.

Npr. na Braču ima previše Talijana i Zagrebačke tzv. "elite" i "fufice"
OK, to je sasvim normalno, jer nam je jug bliže. Ne bi ni valjalo da je svugdje izmiješano.
Prince is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2004., 12:42   #73
Quote:
Cro-cutie kaže:
Brela su zakon

No offense, ali previše Bosanaca
i ja sam ljetovala prošle godine u Brelima, stvarno je super, apartman je imao klimu inače mislim da ne bi preživjeli..., a što se bosanaca tiče nesmetaju oni meni sve dok ne počnu pametovati i uzimati si za pravo djelenja moralnih savjeta glede tangi i otvorenih prijetnji s gradonačelnikom!!!!

emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2004., 14:59   #74
Ma boli me uvo za bosance, taman posla da ću još gledati gdje tko ljetuje, idem tamo gdje je lijepo i gdje ću se odmoriti, možeš sa svakim bilo gdje doći u konflikt ako to dopustiš, ne upuštaj se u rasprave i nema zime
Lu´ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2004., 20:03   #75
Quote:
Abraxas kaže:
Zanimljivo. Nitko ne komentira Saharun
Jer ne želim gužvu
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2004., 12:20   #76
zaklopnica na pasmanu.
od kraja pasmana pa prema kornatima, svaki dan ddrugi otocic, druga plaza, a sve puste...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2004., 20:48   #77
Quote:
Abraxas kaže:
Zanimljivo. Nitko ne komentira Saharun
A Saharun je skoro pa u potpunosti neiskorišteni potencijal!
Inace, sve 5!

ipak mi je to homeland
Aramengo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2004., 09:46   #78
Quote:
Aramengo kaže:
A Saharun je skoro pa u potpunosti neiskorišteni potencijal!
Inace, sve 5!

ipak mi je to homeland
Nek tako i ostane
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 22:37   #79
Wink Jagodna

Jagodna-Hvar
 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2004., 23:20   #80
Quote:
Spinnaker kaže:
Je,predobro je.
I meni se svida ta kombinacija,cili dan na moru,pa onda na rucak u onaj restoran na Mlinicama,odma kraj Cetine.
Tu je uvik 6-7 stupnjeva hladnije.
Samo,Omis,sam od sebe i nije nesto.
Nema neke plaze,nema hotel....
Ali tu se preko dana skupljaju svi ljudi iz okolnih mjesta.Ima veliku trznicu,masu kafica,i par velikih ducana.
Samo par km iza Omisa,imas Stanice,super mjesto,ispod ceste,dakle nema guzve,nema auta.
Malo ljudi,plaze su super.
Onda jos malo iza imas Medice,slicna stvar,i tu je skroz dobro.
A jos par km iza ,i u Brelima si.
To mi je ludilo,blizu su blema i Makarska,di je guzva ogromna,i ima zivota,pogotovo navecer,a imam i svoj mir.
meni je vikendica u brzetu i tamo mi je fino, na veliku u omišu ne volim, ne volim pjesak... isto vrijedi i za duće... ko je reka da na dućama nema puno svita... pa cili split se tamo kupa, nemaš di šugaman stavit ( a kamoli parkirat bez da glavu izgubiš)

ali najljepša plaža u hrvatskoj mi je definitivno jedan i jedini- zlatni rat. i to predvečer, kad sve već polako idu damo, i nema ljudi... raj na zemlji. i divna na pelješcu je divna.
__________________
enhancing colours since 1938

w! pssst! it's a secret!!
Acid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.