Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2012., 15:18   #6721
scorpio, stvarno su jako lijepi, možeš biti prezadovoljna.
__________________
Svakoga dana Bog nam daje, kao što nam daje i sunce, jedan trenutak u kojem je moguće promijeniti sve što nas unesrećuje. To je magičan trenutak!
diosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 16:08   #6722
mene samo zanima zašto je moj post izbrisan...ljudi imaju pravo znati ako negdje nešto ne valja
malena-amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 16:31   #6723
Zato što je pravilo da se postovi u kojima su pohvale ili pokude, a napisani su od strane korisnika koji imaju svega par postova na ovom forumu, brišu, a ukoliko se ponavljaju, onda ih i kažnjavamo.

Naime, postoji jako puno "mladenki" i "mladenaca" iza kojih zapravo stoje fotografi, bendovi, cvjećari, vlasnici restorana i drugi, koji onda koriste priliku da pod lažnim identitetom ishvale sebe ili popljuju konkurenciju. To ovdje ne dozvoljavamo.

Ako imaš bilo kakvih dodatnih pitanja, molim te da mi se javiš privatnom porukom.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 18:12   #6724
ok..onoga koga zanima što se desilo i gdje će mi se ovako i onako javiti...moje namjere su bile iskrene...jer zašto bi se itko morao opeći ko ja...i ja bi voljela da me netko upozorio na ovo što mi se desilo
malena-amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 21:58   #6725
Ja danas išla gledati s dragim prstenje i odmah u 2. zlatarni (Koci - Frankopanska) našli što nam se sviđa. To je otprilike kao ovo na slici samo bi ja imala 7 dijamantića.


Prodavač je bio stvarno uslužan i sve nam je objasnio, što god smo pitali. Cijenu nam je rekao oko 3700 kn s brilijantima (od cirkona sam odustala jer oni izgube sjaj jako brzo). E sad mene zanima jel znate da bi netko mogao napraviti to prstenje jeftinije, a kvalitetno. I ako netko zna ima li Koci neki popust za gotovinu ili sl.? Vidim da se prije pričalo o nekom popustu od 20%, bila bih veoma zahvalna za info.
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 23:04   #6726
Koci je davao 20% na gotovinu sa letkom od sajma za vjenčanje,ali ako imaš gotovinu on će i i sad bez letka dati popust 20%
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 23:51   #6727
E to je super informacija. Hvala ti
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 00:11   #6728
koci ti stvarno ima dobre cijene...koliko sam skužila iz postova a načitala sam se više od 100 str na ovoj temi , jako jako je dobar omjer cijene i kvalitete. nitko nije imao niti jednu zamjerku, dapače svi su jako zadovoljni a meni se čini da je među povoljnijima, s obzirom na ono što nudi. ne vjerujem da će ti drugi zlatar identično napraviti kakvo si tamo vidjela,pa moguće da se razočaraš. meni je žao što mi nismo našli tamo prstenje (jer smo se zapiknuli na jedno u drugoj zlatarni i nema tu sada pomoći ) jer nitko nema toliko pohvala kao koci u frankopanskoj.
zizuana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 12:14   #6729
Quote:
anchy87 kaže: Pogledaj post
Cijenu nam je rekao oko 3700 kn s brilijantima (od cirkona sam odustala jer oni izgube sjaj jako brzo). E sad mene zanima jel znate da bi netko mogao napraviti to prstenje jeftinije, a kvalitetno. I ako netko zna ima li Koci neki popust za gotovinu ili sl.? Vidim da se prije pričalo o nekom popustu od 20%, bila bih veoma zahvalna za info.
joj to je jako dobra cijena s obzirom kakvo prstenje hoćete.
ja osobno ne bi tražila dalje jer koci ima dobru reputaciju i sigurna sam da ćete biti zadovolji.

mi smo radili u ozaljskoj, on je bio jedina zlatarna u koju smo otišli, samo na temelju preporuka s foruma. radili su po našim nacrtima i slikama i ispalo je bolje nego u mojim najluđim snovima.
__________________
Mi smo Borg. Ništa se ne prima.
Kris79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 13:37   #6730
Ovu cijenu smo dobili od Kocija u Frankopanskoj (nije spominjeo nikakav popust za gotovinu ili sl.), mislim da ćemo danas otići i u Ozaljsku da vidimo kakvu ponudu će nam tamo dati. S obzirom da bi mi platili gotovinom, a ako Koci u Ozaljskoj daje popust za keš, onda će nam se to možda i bolje isplatiti. Ako ne onda uzimamo ove u Frankopanskoj
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:15   #6731
Zapikirali smo si jedne prstenove. Vidjeli ih u Dubravi u nekoj od zlatarni. Akroz jednostavni. Mislim da je žena rekla oko 2400 kn. I sad smo našli van Zagreba u jednoj zlatarnoj te iste kojih 300 kn jeftinije. I onda smo dobili preporuku da odemo u jednu zlatarnu jer izrađuju prstenove po 300 kn po gramu dok je kao na drugim mjestima otprilike 350 kn po gramu. Uopće do tada nismo ispitivali po zlatarnama kolika je kod njih cijena prstena po gramu već smo uvijek samo pitali za cijenu. I sad se ja vratila u ovu zlatarnu van Zagreba gdje su prstenovi jeftiniji da pitam kolika je cijena tih prstenova po gramu panda znam usporediti s ovima koji izrađuju po 300 kn/gram i čovjek mi nije htio odgovoriti. Rekao je da kak ja to mislim, cijena je takva kakvu mi je rekao, ne prodaje on to po gramu... Baš se naljutio. Sad mi nema druge nego otići pitati ove za 300 kn/gram da mi izračunaju koliko bi nas koštali prstenovi kod njih.
I može mi netko objasniti kak to ide s prodajom starog zlata i zamjenu za prstenove? Koliko sam shvatila nije ista cijena toga što prodajem ako im samo prodam i kupim prstenove od njih i ukoliko dam da ko se pd mog zlata napravi prsten? Ova druga varijanta je povoljnija? A kako to ide ukoliko je moje staro zlato žuto, a mi želimo prstenove od bijelog zlata?
thomary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 20:55   #6732
ja sam isto pitala u zlatarni mogu li donijeti staro zlato i čovjek je rekao nema problema, treba samo vidjeti koliko je karatno i koliko ga ima te kolika bi bila otkupna cijena i toliko se smanjuje cijena za vjenčano prstenje. Mislim da oni to tale i prerađuju, ne znači da ćeš od toga ti dobiti prsten Ako imaš dosta zlata probaj otići kod onih otkupljivača tek toliko da vidiš što ti oni nude i koliko "zapravo imaš" da te ne preveslaju u zlatarni.
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:07   #6733
Off topic-Zlatarne opcenito nude vise nego otklupljivaci zlata barem na podrucju Rijeke... i to poprilicna razlika moram priznat...
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 22:57   #6734
..e sad treba i meni pomoć...dali neko zna di bi se moglo dati vjenčano prstenje topiti da se napravi novo...radi se o kombinaciji bijelog i crvenog zlata s dijamantom...a da se napravi kvalitetno...s obzirom da dotičnu zlatarnu nemogu tu popljuvat jer sam "nova"...a kod njih ne želim više ni ući...
malena-amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:17   #6735
Quote:
anchy87 kaže: Pogledaj post
Prodavač je bio stvarno uslužan i sve nam je objasnio, što god smo pitali. Cijenu nam je rekao oko 3700 kn s brilijantima (od cirkona sam odustala jer oni izgube sjaj jako brzo). E sad mene zanima jel znate da bi netko mogao napraviti to prstenje jeftinije, a kvalitetno. I ako netko zna ima li Koci neki popust za gotovinu ili sl.? Vidim da se prije pričalo o nekom popustu od 20%, bila bih veoma zahvalna za info.
Mislim da nećete nigdje naći na jeftinije, a jednako kvalitetno. Koliko sam pratila, nitko nije pisao loša iskustva s Kocijem. Mi smo isto uzeli prstenje kod njih, prezadovoljni smo.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 23:48   #6736
Quote:
Jejja kaže: Pogledaj post
Off topic-Zlatarne opcenito nude vise nego otklupljivaci zlata barem na podrucju Rijeke... i to poprilicna razlika moram priznat...
Pa kad malo mućnem glavom, to mi je i logično jer preprodavači moraju dodatno zaraditi na tome prodajući dalje, a zlatarne ipak to koriste kao sirovinu (valjda).

Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Mislim da nećete nigdje naći na jeftinije, a jednako kvalitetno. Koliko sam pratila, nitko nije pisao loša iskustva s Kocijem. Mi smo isto uzeli prstenje kod njih, prezadovoljni smo.
To mi je baš drago za čuti Ma otkad smo ušli u tu trgovinu, bilo je baš ugodno i imala sam neki dobar feeling... To će valjda biti to
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 11:08   #6737
Quote:
Jejja kaže: Pogledaj post
Off topic-Zlatarne opcenito nude vise nego otklupljivaci zlata barem na podrucju Rijeke... i to poprilicna razlika moram priznat...
istina!!!!! dragi i ja smo imali nesto starog zlata i isli vidjeti koliko ce nam otkupljivaci dati za njega... kada smo dosli u zlatarnu, gdje sm i prstenje uzeli, tip nam je nudio bolji otkup nego od tih vrištećih otkupljivača.. a u zamjenu je još bolja ponuda- tako da smo mi zamijenu napravili, i ajmo reć za 0kn dobili prstenje...
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 15:20   #6738
Quote:
malena-amber kaže: Pogledaj post
..e sad treba i meni pomoć...dali neko zna di bi se moglo dati vjenčano prstenje topiti da se napravi novo...radi se o kombinaciji bijelog i crvenog zlata s dijamantom...a da se napravi kvalitetno...s obzirom da dotičnu zlatarnu nemogu tu popljuvat jer sam "nova"...a kod njih ne želim više ni ući...
Pozdrav amber!

U svakoj zlatarni koja SAMA izradjuje nakit!
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 11:14   #6739
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Pozdrav amber!

U svakoj zlatarni koja SAMA izradjuje nakit!
to znam...ali mi treba preporuka nekog stvarno dobrog zlatara jer ovo kaj sam doživila je užas...zato sad želim da mi se to pošteno napravi
malena-amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 16:07   #6740
Quote:
malena-amber kaže: Pogledaj post
to znam...ali mi treba preporuka nekog stvarno dobrog zlatara jer ovo kaj sam doživila je užas...zato sad želim da mi se to pošteno napravi
Ja ti imam savrsene, dugo, dugogodisnji cak i prijatelji.
Ma savrseno.
Ali, zapadni dio Zg-a, odnosno Samobor, ne znam jel' ti to odgovara, ali, iskreno, svaka preporuka.
Javi mi se na pm, ako zelis, vjeruj mi neces biti razocarana, ne bih uopce takvim stvarima se "bavila", preporucila nesto, a da ne stojim iza toga.
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.