Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2010., 19:22   #1441
Quote:
Koki7 kaže: Pogledaj post
Cure, molim pomoc...
Da li neka od vas zna za jos koju privatnu ginekologicu u Rijeci? Osim dr.Frkovic kod koje sam vec bila...
Molim vas, poprilicno mi je hitno!
što nisi zadovoljna sa frkovićkom?meni se činila ok, a i znam da je bila tata mata na kbc-u prije nego je otišla u penziju..jedino je malo staromodna pa ne preporučuje kontracepcijske baš olako..
uglavnom ja sam ful zadovoljna sa dr.smiljan-severinski koja također radi i u riječkoj..samo košta pregled 650 kn
radi u medic spa..ta zgrada se nalazi iza kazališta..sve je novo, uredno i čisto..pristup joj je odličan, sestra također..a i stručnjakinja je za medicinski potpomognutu oplodnju..eto ne znam koga bih ti još preporučila
__________________
Life is not a dress rehearsal.
*SveMirac* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 06:45   #1442
Quote:
cranky kaže: Pogledaj post
Dr Kalinić možda....
vrati se malo po temi, puno su žene pisale
Znam i gledala sam temu, ali toliko je toga da vise ne kuzim po postovima koji ginekolog je privatnik, a koji socijalni pa sam se pogubila! S tim da mi je malo teze naci posto ja zelim zenu ginekologa.

Quote:
*SveMirac* kaže: Pogledaj post
što nisi zadovoljna sa frkovićkom?meni se činila ok, a i znam da je bila tata mata na kbc-u prije nego je otišla u penziju..jedino je malo staromodna pa ne preporučuje kontracepcijske baš olako..
uglavnom ja sam ful zadovoljna sa dr.smiljan-severinski koja također radi i u riječkoj..samo košta pregled 650 kn
radi u medic spa..ta zgrada se nalazi iza kazališta..sve je novo, uredno i čisto..pristup joj je odličan, sestra također..a i stručnjakinja je za medicinski potpomognutu oplodnju..eto ne znam koga bih ti još preporučila
Frkovicka je bila ok, za sada, pristup joj je super i sve objasni, ali sta ja znam... Kao da nekad malo zavlaci sa svime, a pare idu i idu... Ne znam, mozda na kraju budem 'morala' ostati kod nje, ali ako nadjem nekog tko je ok i nije preskup, otici cu!
Hmm, kod te dr. Smiljan -Severinski je malo preskup pregled. 650kn je stvarno previse jer mi je kod dr.Frkovic 350 bio pregled, papa-test i pregled iscjetka pod mikroskopom... Jedino ako ta druga dr. u tu cijenu ne ukljucuje i ultrazvuk!
Ne znam, morat cu jos traziti i strpiti se.... Hvala!
Koki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 09:50   #1443
650 kn po meni je definitivno preskupo za pregled, pa uključivalo to i UZV

Koki7 probaj dr Kalinić, ne znam koje su cijene kod nje, ali znam da je dobra, ja sam kod nje bila nekad davno dok je još preko socijalnog radila, a mojoj poznanici je nedavno vodila trudnoću i oduševljena je s njom.
Kad već inzistiraš na ženskom giniću
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 17:55   #1444
Mislim da se kod svih privatnika cijene kreću 500-600 kn. Istina, kad pogledam ovako ispada puno, ali s obzirom da nemam baš lijepih iskustva sa svojim (prvim dosad) socijalnim ginekologom , onda radije platim toliko dva puta godišnje ali da znam šta mi je napravljeno. A ne neke žvrljotine u onom žutom kartonu i da moram izvlačiti rečenice iz njegovih usta. Nadam se da ću u idućih pol godine naći nekog normalnog socijalca da se maknem od ovoga.
Inače, sad idem kod dr. Gusića u Sunce i tamo je pregled + UZV + Papa = 500kn.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 18:15   #1445
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Mislim da se kod svih privatnika cijene kreću 500-600 kn. Istina, kad pogledam ovako ispada puno, ali s obzirom da nemam baš lijepih iskustva sa svojim (prvim dosad) socijalnim ginekologom , onda radije platim toliko dva puta godišnje ali da znam šta mi je napravljeno. A ne neke žvrljotine u onom žutom kartonu i da moram izvlačiti rečenice iz njegovih usta. Nadam se da ću u idućih pol godine naći nekog normalnog socijalca da se maknem od ovoga.
Inače, sad idem kod dr. Gusića u Sunce i tamo je pregled + UZV + Papa = 500kn.
Se može znat o kome socijalcu je riječ?
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 19:08   #1446
Quote:
Koki7 kaže: Pogledaj post
Hmm, kod te dr. Smiljan -Severinski je malo preskup pregled. 650kn je stvarno previse jer mi je kod dr.Frkovic 350 bio pregled, papa-test i pregled iscjetka pod mikroskopom... Jedino ako ta druga dr. u tu cijenu ne ukljucuje i ultrazvuk!
Ne znam, morat cu jos traziti i strpiti se.... Hvala!
da uključuje i uzv.znam da je skupa ali eto..preporučila bih je
__________________
Life is not a dress rehearsal.
*SveMirac* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 22:47   #1447
Quote:
cranky kaže: Pogledaj post
Koki7 probaj dr Kalinić, ne znam koje su cijene kod nje, ali znam da je dobra, ja sam kod nje bila nekad davno dok je još preko socijalnog radila, a mojoj poznanici je nedavno vodila trudnoću i oduševljena je s njom.
Kad već inzistiraš na ženskom giniću
Ma inzistiram jer mi je nekako prirodnije i ugodnije imati ginekologicu... Imam nekih svojih razloga zasto mi je jos neugodnije kod ginekoloskih pregleda pa mi je onda manja 'trauma' biti kod zene ginekologa...
Koliko sam uspjela procitati u nekim starim postovima o dr.Kalinic, cini mi se ok! Morat cu malo razmisliti da li da idem kod nje ili da mozda ostanem kod svoje ginicke... Sad me jedino malo muci to sto sam se sad, nakon 6-7 pregleda, navikla na dr.Frkovic i malo mi je bed navikavati se na novu doktoricu, ali o tome stignem jos razmisliti!
Kod nje mi je super i to sto nakon pregleda poprica i sa mnom i sa mojim deckom (to je i njemu super ) i bas bude ok!
Hvala

Quote:
*SveMirac* kaže: Pogledaj post
da uključuje i uzv.znam da je skupa ali eto..preporučila bih je
Hvala na preporuci! Mozda jednom dobro dodje! Samo sam komentirala da je ipak malo preskupo jer kod dr.Frkovic je pregled + papa + pregled iscjetka 350kn, a mislim da uzv nije skuplji od 150-200kn, sto je opet manje od onih 650kn!
Koki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 09:24   #1448
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
Se može znat o kome socijalcu je riječ?
dr. Prpić u Senju (znam znam, nije riječki gin., njega sam izabrala zbog blizine ali nema šanse da mi on jednog dana vodi trudnoću ).
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 17:59   #1449
Danas nadobudno krenula da se prebacim kod dr. Krištović, a ona na godišnjem od 9.8.
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 12:58   #1450
HITNO

Je li dr. Krešić na godišnjem ili sam krivo zapisala radno vrijeme?
I ako je na godišnjem, tko mi može napisati recept za pilule umjesto nje?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 12:59   #1451
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Ines Krištofić radi parne ujutro, a neparne popodne.
Po ovome zaključujem da nisam krivo zapisala radno vrijeme.


Dakle, pitanje broj 2 je tko mi može napisati recept umjesto nje?
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 21:13   #1452
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Po ovome zaključujem da nisam krivo zapisala radno vrijeme.


Dakle, pitanje broj 2 je tko mi može napisati recept umjesto nje?
danas sam bila tamo.inače sam kod dr.krištofić i na vratima piše da je mijenja dr.čosić-vjerojatno netko mijenja dr.krešić također..
uglavnom htjela sam se naručiti (kod čosić za dr.krištofić) i rekla je da za to moram čekat dr. da se vrati s godišnjeg..a pretpostavljam da je tako i za recepte..ali ne mora značiti
probaj ići kod te zamjenske..a vjerujem da ti tko je ta zamjenska isto piše na vratima (kao i u mom slučaju)..
__________________
Life is not a dress rehearsal.
*SveMirac* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2010., 21:25   #1453
Prošle godine je (ako me sjećanje ne vara) Krešićku mijenjala Buneta i obratno. ALi mislim da te neće primiti ni dati uputnicu, ako nije nešto hitno u pitanju.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 13:59   #1454
Imam pitanje. Ja sam inače kod dr.Marine Traven, al ona je otišla na godišnji, a ja sam danas dobila nalaze krvi i urina, imam bakterije u mokraći. Zamjena za moju dr. je Mihovilović na Vežici. Di je ona točno i dal se može samo tako doć do nje da mi kaže šta da radim s tim bakterijama. Trudnica sam. Ili mogu jednostavno otići do svoje dr. opće prakse?
danijela28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 15:05   #1455
Dr. Krešić do 30.7. mijenja dr. Josip Bačić (Žrtava fašizma 10), tel. 317-320, a od 2.8. do 6.8. Gordana Domika, tel. 264-715.

Dobila sam recept.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 10:47   #1456
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Ja sam inače kod dr.Marine Traven, al ona je otišla na godišnji, a ja sam danas dobila nalaze krvi i urina, imam bakterije u mokraći. Zamjena za moju dr. je Mihovilović na Vežici. Di je ona točno i dal se može samo tako doć do nje da mi kaže šta da radim s tim bakterijama. Trudnica sam. Ili mogu jednostavno otići do svoje dr. opće prakse?
Mislim da za bakterije u mokraći ideš kod dr. opće prakse. Na nalazu piše koja je bakterija izolirana i prema tome se daje antibiotik - vjerujem da i dr. opće prakse zna koje antibiotike smije davati trudnicama.

Kod dr. Mihovilović na Vežici ćeš doći tako da poslije Orijentovog igrališta skreneš u prvu ulicu desno (odmah uz igralište) i ideš cca 100 metara do doma zdravlja. Ginekologija se ako se ne varam nalazi na prvom katu. Uglavnom kad nađeš zgradu, naći ćeš i kat
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 12:46   #1457
Quote:
danijela28 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. Ja sam inače kod dr.Marine Traven, al ona je otišla na godišnji, a ja sam danas dobila nalaze krvi i urina, imam bakterije u mokraći. Zamjena za moju dr. je Mihovilović na Vežici. Di je ona točno i dal se može samo tako doć do nje da mi kaže šta da radim s tim bakterijama. Trudnica sam. Ili mogu jednostavno otići do svoje dr. opće prakse?
Mihovilovic je moje moja ginek i na godisnjem ti je sad.i meni su nadjene bakterije isto sam trudnica i cekam da dodje da vidim sta dalje.bila kod dr.opce prakse radila urinokulturu isto nije ok,rekla mi da idem kod ginek cim dodje da mi ona kaze ocu kakve antibiotike ili sta uzimat.
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 20:11   #1458
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
Mihovilovic je moje moja ginek i na godisnjem ti je sad.i meni su nadjene bakterije isto sam trudnica i cekam da dodje da vidim sta dalje.bila kod dr.opce prakse radila urinokulturu isto nije ok,rekla mi da idem kod ginek cim dodje da mi ona kaze ocu kakve antibiotike ili sta uzimat.

ja sam se riješila bakterija u mokraći sa jednom kutijicom Solaray kapsula (od brusnice), neznam da li to trudnice smiju uzimati , ali znam da antibiotici nisu poželjni u trudnoći...ove kapsule koštaju oko 175 kn...meni su pomogle(a navodno je bilo dosta bakterija...)
alison is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 07:48   #1459
Napomena - ako se uzimaju brusnice ili neki pripravci od brusnica, onda se ne smije piti urološki čaj.
Kad smo već kod tih prirodnih lijekova, znam da kod bakterija u mokraći pomaže čaj od peršina - istina, odvratan je, ali u jednom danu rješava probleme (barem meni)
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 10:32   #1460
Imam par pitanja glede dr.Krištofić i ordinacije tj. ultrazvuka.
Da li je uvz u istoj ordinaciji gdje se rade i ginekološki pregledi ili je u posebnoj prostoriji/ordinaciji?

Koliko se inače čeka na pregled kod dr. Krištofić (2 tjedna, mjesec dana ili više) ?

I kakva je inače sa trudnicama, jeli nježna pri preglednu i sl?
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.