Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2009., 21:55   #41
Quote:
mali_boss kaže: Pogledaj post
ma to joj je super, nego neki su, osim tebe, shvatili skroz drugačije temu! ja sam samo pita koje su riječi ili rečenice kojima napaljuju partnera/icu.. btw ova tvoja ideja sa povezom preko očiju mi je super!
Vidiš, dosta ih ističe to "kurvo, droljo, kujo, kučko". I sad, da si ti moj lik i tako tražiš inspiraciju po netu i kažeš mi nešto u tom kontekstu - zaboravi seks. Jednom prilikom mi je moj gospodar rekao "želiš moj kurac droljo". Užas, efekt te riječi "droljo" bio je kao da me polio hladnom vodom.

Ako ste već pričali o tome da ona želi malo grubosti, perverzija i dominacije, vjerojatno te može usmjeriti i što se tiče vokabulara. I naravno, pohvalno što ste znatiželjni, igrate se i obogaćujete svoj seksualni život
ta.ja is offline  
Old 08.05.2009., 22:03   #42
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Jednom prilikom mi je moj gospodar rekao "želiš moj kurac droljo". Užas, efekt te riječi "droljo" bio je kao da me polio hladnom vodom.
Znači gospodar je u redu, ali drolja nije?
El Bradbury is offline  
Old 08.05.2009., 22:10   #43
Pa eto, kod mene je tako
ta.ja is offline  
Old 08.05.2009., 22:11   #44
A meni je baš bezveze to gospodar, totalno mi je suho. Drolja i kurvica je puno intimnije
El Bradbury is offline  
Old 08.05.2009., 22:13   #45
A kako bi ti nazvao onoga koji dominira? Govorimo o pravom SM odnosu
ta.ja is offline  
Old 08.05.2009., 22:15   #46
To nije moj cup of tea
El Bradbury is offline  
Old 08.05.2009., 22:17   #47
Pa onda se nemoj osvrtati na to "gospodar"

Drolja i kurvica meni nikako ne zvuči intimnije, nego kao neko ponižavanje
ta.ja is offline  
Old 08.05.2009., 22:19   #48
Zašto, ko da je loše bit drolja?
El Bradbury is offline  
Old 08.05.2009., 22:20   #49
Nekome možda nije loše, ja samo govorim u svoje ime. Riječi tog stila me ni najmanje ne pale, čakštoviše imaju kontraefekt
ta.ja is offline  
Old 08.05.2009., 22:22   #50
ma u pravo vrijeme krive rijeci cine cuda e i obrnuto

Zadnje uređivanje PinkFrodo : 08.05.2009. at 22:56.
PinkFrodo is offline  
Old 08.05.2009., 22:50   #51
Quote:
kolibrić kaže: Pogledaj post
možeš joj šapnuti,jebat ću te dok ne crkneš mislim da je to romantično.......... meni zvuči romanično
Baš je romantično ...dok ne crkneš Ali njoj i nije do romantike koliko sam skužila, pa bi joj se možda i svidjelo.
arenx is offline  
Old 08.05.2009., 22:53   #52
Quote:
lexus kaže: Pogledaj post
može i, potrgat ću te ko beba zvečku, ili, ko mozzart kajdanku, ili ko ivan šuker kilu čvaraka, ili, ko hdz hrvatsko gospodarstvo, ili tako nešto

hvala na pomoci care
1349 is offline  
Old 09.05.2009., 00:10   #53
prvo joj iznenada, ko grom iz vedra neba opali zidarsku samarcinu, ako se bude opirala uhvati ju za vrat jednom rukom i opali jos jednu samarcinu drugom(moras pazit da se ne onesvijeti jer si u tom slucaju zajebao stvar), nakon toga joj povezi ruke i stavi neku traku preko usta. dok ona povezana ceka ti odi u kuhinju po veliki ostar noz za kruh i svakako pusti neku glasnu glazbu da susjedi ne cuju(i.e. tomsona). stavi joj noz pod grkljan i nakon toga uparkiraj se straga, jasno uz vulgarne povike "Jebat cu te glupa droljo do smrti! Sad si najebala!", ako pocne plakat nemoj ni slucajno stat, ona te zapravo jos vise zeli... ako zeznes neki korak morat ces sve ponovno zato budi oprezan!
red F is offline  
Old 09.05.2009., 12:31   #54
Quote:
redefine kaže: Pogledaj post
prvo joj iznenada, ko grom iz vedra neba opali zidarsku samarcinu, ako se bude opirala uhvati ju za vrat jednom rukom i opali jos jednu samarcinu drugom(moras pazit da se ne onesvijeti jer si u tom slucaju zajebao stvar), nakon toga joj povezi ruke i stavi neku traku preko usta. dok ona povezana ceka ti odi u kuhinju po veliki ostar noz za kruh i svakako pusti neku glasnu glazbu da susjedi ne cuju(i.e. tomsona). stavi joj noz pod grkljan i nakon toga uparkiraj se straga, jasno uz vulgarne povike "Jebat cu te glupa droljo do smrti! Sad si najebala!", ako pocne plakat nemoj ni slucajno stat, ona te zapravo jos vise zeli... ako zeznes neki korak morat ces sve ponovno zato budi oprezan!


ne hvala
__________________
Nemože nam niko ništa, jači smo i od sudbine! :-)
mali_boss is offline  
Old 09.05.2009., 12:51   #55
Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
Zašto, ko da je loše bit drolja?
u mojoj glavi drolja cak ni nema negativno znacenje...

najcesce tako zene caste one ljepse i sexy obucenije od njih samih, a muskarci one koje bi sa gustom pojebali. kvragu, po meni je to cak i kompliment.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 09.05.2009., 13:21   #56
Njaveći kompliment za ženu je kada joj kažete va snapaljuje ko k...a,zna se kada i na kojem mjestu,sve ima svoje vrijeme
leptirica 2 is offline  
Old 09.05.2009., 14:56   #57
Quote:
El Bradbury kaže: Pogledaj post
To nije moj cup of tea
Nije ni moj.
Ali bi isto prije ja njega zvala gospodaru nego da on mene zove droljo.
Zna se šta je drolja. Ne vidim se u tome.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Old 09.05.2009., 16:38   #58
Da se i ja nadovezem na rijeci drolja i kurva. Takodjer, to mi ne odgovara. Volim 'perverzne' rijeci, ali ne i ponizavajuce.
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Old 09.05.2009., 16:38   #59
Quote:
Ms.Kali kaže: Pogledaj post
Da se i ja nadovezem na rijeci drolja i kurva. Takodjer, to mi ne odgovara. Volim 'perverzne' rijeci, ali ne i ponizavajuce.
mislim da je bitnije da li ih onaj koji ih izgovara smatra ponizavajucima.

__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 09.05.2009., 16:41   #60
Ne, nije bitnije posto se mene zove droljom. Bitno je ustvrditi za OBJE osobe sto je prihvatljivo, a sto nije. Meni ove rijeci nisu prihvatljive bez obzira sto o njima mislila osoba koja ih upucuje meni.
__________________
"Someone has to die in order that the rest of us should value life more"
Ms.Kali is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger