Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2011., 23:42   #901
Emic dobra ti je ona nova Sahica ... evo ima i Yaso ... He he ... vjerojatno jos uvijek lupa glavom i govori si: 'Kako sam mu mogla vjerovati?!'


Cicek i Nazan - nove najbolje prijateljice! Turkiš Paris Hilton i Nicole Richie!
Salu na stranu, drago mi je da su se skuzile, bilo je i vrijeme. Cicek sva ponosna jer je smjestila dragom babacimu, a Nazan sva happy jer je srela Boru beya.


A Savas ... uh Savas bey ... 'Pitaj i ti mene nesto!', a Yaso k'o iz topa: 'Jesi li ozenjen?!'
... he he ... eto ti sad Savas bey kad ti vrag ne da mira pa ispitkujes!
A i Yaso, jest se na vrijeme sjetila da pita!

Sahnurica: 'Jedan unuk. Jedan unuk. Jedan unuk. ... Samo jedan unuk.' ...

Nadia/Cem - pocinju mi ici na zivce. I jedno i drugo vide da to nije to, ali ne prekidaju farsu! Malo se ljuti on, malo ona. Ljubav ne ide na silu! Ili je ima ili nema! Bolje je skupiti snage i prekinuti nego zivjeti u iluziji i neprekidno se nadati da ce biti bolje. ... Nesto sto od pocetka ne valja, s vremenom se nece popraviti.


Najbolji je Ahmet Moran , covjek je uvrijedjen: 'Prijavili ste me i jos me niste nazvali ni da pitate kako sam?!'
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR

Zadnje uređivanje monimalu : 01.09.2011. at 23:57.
monimalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 23:43   #902
Ok, i mislila sam da se ipak treba duže voziti, ali opet nema smisla da je u pola 8h bio kod nje pred kućom, mogao je tada biti kod kuće.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 23:44   #903
Quote:
emila kaže: Pogledaj post
A vidi ove dvi odjednom najbolje prije. A Šahnurbaba kčeri od 30 i kusur godina neda izać prošetat. O bože fala ti što se rodi u rvackoj nek je recesija i nema posla
Azra laže ka pas.

ako je ženama tamo stvarno ovakav život u 21.st. to je prestrašno!
inače sam oduševeljena serijom!
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 23:48   #904
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
ja mislim da jesu za po kući... bilo mi je slatko kako se skupila pored njega
A što se tiče ljubavi na početku...vidjet ćeš i sama...mene je taj osjećaj držao do 62 epizode..
senči potpisujem!
to nisu čizme već su kao neke šlape za po kući...(slične imam pa znam)
i to mi se sviđa kako su pazili na tako neke detalje, pa su prikazali tako životno i lijepo, njih dvoje pa onaj njen cerek pa kako mu se smotala u zagrljaj, pa stvaro su Murat i Nurgug prikazli likove Savaš i Yasemin kao stvarne...preslatki su mi njih dvoje ...iza njihove ljubavi je prazno prazno prazno pa sva neka događanjen ekim redom loše, više loše dobra i više dobra ...ali oni su na posebno prikazani sve iza njih sporedno!

lijepe su mi one njene "najpopularnije štikle na svijetu" louboutinke, kad ih skida...sve to nije slučanno prikazano u seriji..
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 23:58   #905
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Emic dobra ti je ona nova Sahica ... evo ima i Yaso ... He he ... vjerojatno jos uvijek lupa glavom i govori si: 'Kako sam mu mogla vjerovati?!'


Cicek i Nazan - nove najbolje prijateljice! Turkiš Paris Hilton i Nicole Ritchie!
Salu na stranu, drago mi je da su se skuzile, bilo je i vrijeme. Cicek sva ponosna jer je smjestila dragom babacimu, a Nazan sva happy jer je srela Boru beya.


A Savas ... uh Savas bey ... 'Pitaj i ti mene nesto!', a Yaso k'o iz topa: 'Jesi li ozenjen?!'
... he he ... eto ti sad Savas bey kad ti vrag ne da mira pa ispitkujes!
A i Yaso, jest se na vrijeme sjetila da pita!

Sahnurica: 'Jedan unuk. Jedan unuk. Jedan unuk. ... Samo jedan unuk.' ...

Nadia/Cem - pocinju mi ici na zivce. I jedno i drugo vide da to nije to, ali ne prekidaju farsu! Malo se ljuti on, malo ona. Ljubav ne ide na silu! Ili je ima ili nema! Bolje je skupiti snage i prekinuti nego zivjeti u iluziji i neprekidno se nadati da ce biti bolje. ... Nesto sto od pocetka ne valja, s vremenom se nece popraviti.


Najbolji je Ahmet Moran , covjek je uvrijedjen: 'Prijavili ste me i jos me niste nazvali ni da pitate kako sam?!'

Cijeli post
Ali boldano
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:00   #906
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Mogao ju je nazvati kad je krenio. Na njenom je mobitelu bio 19-31 kad je poslao poruku da će kasniti, pa što je došao pola sata ranije ako joj je rekao da će doći u 8h, i što je do 8-50 radio kod kuće, a razgovor je trajao 5min.
a tko će znati na kojem dijelu grada žive jer je preko 14 mil.stanovnika u Istambulu...treba doći s jednog na drugi kraj...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:00   #907
Dobra! Dobraaaa epizoda! Unatoč 5-6 zvonjava moba i dodavanja ljudi u krcate buseve, ipak sam uspjela odgledati! Policija izašla Van. Lijepo im piše na wikipediji čime se bave i od čega uglavnom žive Vanzemljaci. Njima trebala dojava, a da su u bilo čije dvorište ili staju upali, našli bi omanji Plivin labos. Al' dobro, omastili su oni brk. Baldarovi se tek spremaju omastiti brk za doručkom, iako Radiša ne bi ni za stol sjeo (e , da mu netko može ubacivati u usta pa micati donjom vilicom, divota!), kakve vijesti, gleda on svoje, ne hebe strica u gostima, koji bi vijesti poslušao. Al' eto Savaša, zarežao je na njega, a ovaj se pokupio ko magla pred suncem. I tako, na vijestima ništa novo, ide se kavatat, kadli buuuum! Vanzemljaci provaljeni, prašak otišao skoro pa po nabavnoj cijeni.... Savaš gleda, sav smrknut, Pala isto gleda, ali blentavo. Šahbaba se pravi uvredjena, ne želi ni pozdraviti, samo Čiček stoji lica sjajnog i okruglog poput burek tepsije. Ona sva sretna ko nova godina, a Savaš sav sasran. Bem ti takvu rodbinu, ne samo da ti uz njih ne trebaju neprijatelji, ONI su ti neprijatelji.

Pala bi nazvao Morončinu da kaže da mu je žao. Bem te blesavog! Za to vrijeme tradicionalna Morončina, sasvim spretno mijenja sim kartice i mobitele ( dobro je poznato da su sultani i age čuvali tradiciju i spretno baratali mobitelima) i , priznajem, inteligentno zaključuje da im to Savaš nije mogao smjestiti. I već kuje plan, kako će to upotrijebiti protiv njega. Stari je zmijetina. Jedva čekam da sretne nekog mungosa. Cinkali ste me, a niste nazvali da pitate kako sam, cccc? WTF??? Unerediš se ispred nečijih vrata, pa pozvoniš i pitaš toalet papir?

Jase se ipak oddurila, i sasvim se dobro snašla sa Omerićem u rukama i Savašom pred vratima. Ma nećak, djed mu bolestan, pa eto, tu su.... Savaš je ipak Baldar, no matter America i Italija, sumnja on. Mali ima 4 mjeseca? Aha. Ima već 4 mjeseca da žvače janjetinu, to da. Ugl. guguću oni, on ispituje, ona gnoji. Pa onda ona pita, pa umjesto koje ti je jelo najdraže, piće, boja ona ispali ko iz topa: jesi oženjen? E, to mu je bila prilika da joj objasni kao sinoć Džemu kako stvari stoje. Do kraja serije gledali bi samo CSI Van i kako ih spremaju unutra. Love story – hayir.

Rekla sam ja da Ajša sere koliko je široka, što znači podosta. Bolesna je ona malo sutra. Možda i je, u glavu. Samo budaletina može onakvu glupost izmisliti. I raditi u XL-u.
Savaš mi je bio presladak kad je na onom sastanku slao porukice. Još da su ovi sa Nove znali prevesti, bilo bi super. To mi je baš bilo, onako, awwww. Onako, kako bi veza i trebala počinjati, malo pažnje, poljubac, lijepa riječ u poruci pa još ukradena...baš slatko. Još samo da si priznaju da su: u braku, bakću se sa krvnom osvetom, ludom babom koja ga hoće silom ugurati u Čičkin krevet – ali samo da napravi klinca, onda je slobodan, strica koji nikako da odluči jel' doš'o ili poš'o, i da mu ona kaže da imaju dijete, pa da krenu normalnim putem.

Napokon mi je sinulo zašto Nadja i Džem ne funkcioniraju. Ona radi kobasice, a on je džem, a to nikako ne ide zajedno. On se ponaša kao posesivan balavac, joj dođi, joj nisi me zvala, joj uvijek radiš, joj ne javljaš se, joj ja bi bio stobom, pa se duri i duri. Ona ga pak ne zarezuje ni pol %, on je njoj tu pri ruci. Njezin pogled upućen Savašu kad je ugledao Jasemin bio je prestravljen. Radit će ona njesra, samo tako, ja vam kažem.

Ko bi rekoooo, čuda da se deseeee, pa se Čiček sa Nazaaaaan u grad odvezeeeee.... Nazan je napokon shvatila da je odrasla ( fala dragom Bogu!) pa kad ju je majčica sprdila da ode u sobu i sjedne (????), ova se ispravila, ćopila onu torbu koja je vjerojatno Burkinica ( ne BIrkinica)i odmarširala van. U život i slobodu! Šahbaba se odmah išla obrušiti na sluškinje, njima još može vladati. Bar dok se Suna ne strmekne.

Savaš mi je bio najbolji kad je Morončinu stjerao u kut u 2 poteza. Stari se usukao, pa ispali: vodim Čiček na pregled, da vidimo jel' nesilica ili nije? O mila majko, ma nisam ja sretna što se nisam tamo rodila, ONI su sretni što se nisam tamo rodila. Od tamo bi me ili poslali u nekoliko paketa, ili bi se novi aerodrom u Istanbulu zvao mojim imenom! Savaš prijeteći zareži na njega, a stari se pokupi, ispraćen pogledom preponosne Šahbabe! Uh što je guštala! Dok se morončina nije sjetila spomenuti da Savaš možda nije pijetao. I šta babetina napravi? Prenese vanskoj dispečerici vijest: Čiček je trudna! Možda, ali u glavu! Od silne hebade u mozak.

Zbog morončine Savaš opet kasni na spoj. Sređena Jase se razočarano presvuče, sjedne casual odjevena u totalno necasual raspoloženju. Savaš, ovo ti je drugi put! A je bedast, pa jel' teško nazvati i reći – kasnim? A ne, nije fora! Zato sad izigrava Kremenka. Jasemiiiiiin! Jasemiiiiiin! Open the door!
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:07   #908
Zezica

tebe sam čekala Sad mogu ići na spavanje, sa Savašem pred vratima, ili bez njega
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:12   #909
oprostite što upadam,..
malo sam večeras gledala, koja je ovo epizoda? jesam prekasno pošla?

i može netko objasnit tko je onaj ahmet,to nisam shvatila
_tia_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:12   #910
Šteta što one poruke nisu prevedeno, zna netko čemu su pisali???
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:14   #911
Quote:
_tia_ kaže: Pogledaj post
oprostite što upadam,..
malo sam večeras gledala, koja je ovo epizoda? jesam prekasno pošla?

i može netko objasnit tko je onaj ahmet,to nisam shvatila
danas je bila 10. Ahmet je otac od Čiček!

btw. zašto nam nisu preveli one sms-ove koje su razmijenivali na sastanku?!
to mi je bilo čok čok slatko!!!
__________________
You know you love me xoxo
mala angie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:15   #912
Mmmmmmm,što volim ovu seriju,ljudi moji

Svaka epizoda mi ima nešto posebno.Napetost raste,mreže se bacaju i zapleti množe-što sam pjesnik

Danas definitivno S i Y najupečatljiviji-one scene gugutanja na kauču,recitiranje A.Illana,pusa u čelo...Preskočih prvi kiss na obali-barem što smo vidjeli,jednostavno mu nije mogla odoljeti.A ko bi mu odolio kolko ju ganja . I gleda onim svojim pogledom Ipak je osjetila da mu može vjerovati da ju voli.Mi znamo da on laže o odrezanoj ruci,naravno,ali to je paket za istinitu tvrdnju da se radilo o nečijem životu.Ne može joj reći:Merhaba,Savaš Baldar, oženjen,zanimanje-šverc heroina,obiteljsko stablo-bolje ne pitaj,budući planovi-ne zna se dal ću sutra bit živ ali imam ih...Mora čovjek malo improvizirat,strpljenje mu je jača strana samo što mi se čini da njoj baš i nije pa bi moglo bit i nesporazuma.Srce mu potonulo u pete kad je pitala jel oženjen.Laganje njemu nije u prirodi,ali ljubav prema Yaso i želja da ju zadrži dok ne bude mogao biti otvoren,jača je. A i Yaso baš nije položila karte na stol,naravno ima traume od onog manijaka Mahmeta,a Savaš se svako malo izgubi negdje pa mulja-nije ni čudo da mu ne vjeruje.A svjesna je da i ona njemu taji veliku stvar-njegovo dijete, koje je držao na rukama a nije znao.I boji se,ne zna kako reći-naravno,nikad nije pravo vrijeme za reći ako nisi rekao odmah,uvjek poslije sve teže.
Uživala sam kad je Šahnur annem dobila znak stop talking ,na nekoliko načina večeras.Onaj zadnji-kako smireno prekinuo njenu tiradu-jednostavno "nemoguće,majko,ja volim drugu".I odeeee ... i opet poljubi vrata,naravno-ja ga ovaj puta ne bi pustila blizu ni pod razno,stvarno ,dva puta za redom te ostavi čekati ,Yaso ne zna zašto,nije ni čudo što ne otvara vrata.Savaš može jedino
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:15   #913
Quote:
monimalu kaže: Pogledaj post
Cicek i Nazan - nove najbolje prijateljice! Turkiš Paris Hilton i Nicole Richie!
Salu na stranu, drago mi je da su se skuzile, bilo je i vrijeme. Cicek sva ponosna jer je smjestila dragom babacimu, a Nazan sva happy jer je srela Boru beya.


A Savas ... uh Savas bey ... 'Pitaj i ti mene nesto!', a Yaso k'o iz topa: 'Jesi li ozenjen?!'
... he he ... eto ti sad Savas bey kad ti vrag ne da mira pa ispitkujes!
A i Yaso, jest se na vrijeme sjetila da pita!
Sahnurica: 'Jedan unuk. Jedan unuk. Jedan unuk. ... Samo jedan unuk.' ...

Nadia/Cem - pocinju mi ici na zivce. I jedno i drugo vide da to nije to, ali ne prekidaju farsu! Malo se ljuti on, malo ona. Ljubav ne ide na silu! Ili je ima ili nema! Bolje je skupiti snage i prekinuti nego zivjeti u iluziji i neprekidno se nadati da ce biti bolje. ... Nesto sto od pocetka ne valja, s vremenom se nece popraviti.


Najbolji je Ahmet Moran , covjek je uvrijedjen: 'Prijavili ste me i jos me niste nazvali ni da pitate kako sam?!'
Odlično i prvo i drugo boldano, da i ja sam se pitala kao ga je pitanjem podogila drito u bulju, ona se valjda malo htjela našalit ni svjesna da u svako šali ima istine
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
senči potpisujem!


lijepe su mi one njene "najpopularnije štikle na svijetu" louboutinke, kad ih skida...sve to nije slučanno prikazano u seriji..
sorry malo sam kratila, ali kad smo kod Louboutinka, čini mi se da jako paze na crvene detalje, ima ih u svakoj sceni, il kaput, il potkušulja il ruž, lampa, fascikl, auto.. stalno je prisutna crvena boja, očito ju netko opako preferira..

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
Dobra! Dobraaaa epizoda! Unatoč 5-6 zvonjava moba i dodavanja ljudi u krcate buseve, ipak sam uspjela odgledati! Policija izašla Van. Lijepo im piše na wikipediji čime se bave i od čega uglavnom žive Vanzemljaci. Njima trebala dojava, a da su u bilo čije dvorište ili staju upali, našli bi omanji Plivin labos. Al' dobro, omastili su oni brk. Baldarovi se tek spremaju omastiti brk za doručkom, iako Radiša ne bi ni za stol sjeo (e , da mu netko može ubacivati u usta pa micati donjom vilicom, divota!), kakve vijesti, gleda on svoje, ne hebe strica u gostima, koji bi vijesti poslušao. Al' eto Savaša, zarežao je na njega, a ovaj se pokupio ko magla pred suncem. I tako, na vijestima ništa novo, ide se kavatat, kadli buuuum! Vanzemljaci provaljeni, prašak otišao skoro pa po nabavnoj cijeni.... Savaš gleda, sav smrknut, Pala isto gleda, ali blentavo. Šahbaba se pravi uvredjena, ne želi ni pozdraviti, samo Čiček stoji lica sjajnog i okruglog poput burek tepsije. Ona sva sretna ko nova godina, a Savaš sav sasran. Bem ti takvu rodbinu, ne samo da ti uz njih ne trebaju neprijatelji, ONI su ti neprijatelji.

Pala bi nazvao Morončinu da kaže da mu je žao. Bem te blesavog! Za to vrijeme tradicionalna Morončina, sasvim spretno mijenja sim kartice i mobitele ( dobro je poznato da su sultani i age čuvali tradiciju i spretno baratali mobitelima) i , priznajem, inteligentno zaključuje da im to Savaš nije mogao smjestiti. I već kuje plan, kako će to upotrijebiti protiv njega. Stari je zmijetina. Jedva čekam da sretne nekog mungosa. Cinkali ste me, a niste nazvali da pitate kako sam, cccc? WTF??? Unerediš se ispred nečijih vrata, pa pozvoniš i pitaš toalet papir?Jase se ipak oddurila, i sasvim se dobro snašla sa Omerićem u rukama i Savašom pred vratima. Ma nećak, djed mu bolestan, pa eto, tu su.... Savaš je ipak Baldar, no matter America i Italija, sumnja on. Mali ima 4 mjeseca? Aha. Ima već 4 mjeseca da žvače janjetinu, to da. Ugl. guguću oni, on ispituje, ona gnoji. Pa onda ona pita, pa umjesto koje ti je jelo najdraže, piće, boja ona ispali ko iz topa: jesi oženjen? E, to mu je bila prilika da joj objasni kao sinoć Džemu kako stvari stoje. Do kraja serije gledali bi samo CSI Van i kako ih spremaju unutra. Love story – hayir.

Rekla sam ja da Ajša sere koliko je široka, što znači podosta. Bolesna je ona malo sutra. Možda i je, u glavu. Samo budaletina može onakvu glupost izmisliti. I raditi u XL-u.
Savaš mi je bio presladak kad je na onom sastanku slao porukice. Još da su ovi sa Nove znali prevesti, bilo bi super. To mi je baš bilo, onako, awwww. Onako, kako bi veza i trebala počinjati, malo pažnje, poljubac, lijepa riječ u poruci pa još ukradena...baš slatko. Još samo da si priznaju da su: u braku, bakću se sa krvnom osvetom, ludom babom koja ga hoće silom ugurati u Čičkin krevet – ali samo da napravi klinca, onda je slobodan, strica koji nikako da odluči jel' doš'o ili poš'o, i da mu ona kaže da imaju dijete, pa da krenu normalnim putem.

Napokon mi je sinulo zašto Nadja i Džem ne funkcioniraju. Ona radi kobasice, a on je džem, a to nikako ne ide zajedno. On se ponaša kao posesivan balavac, joj dođi, joj nisi me zvala, joj uvijek radiš, joj ne javljaš se, joj ja bi bio stobom, pa se duri i duri. Ona ga pak ne zarezuje ni pol %, on je njoj tu pri ruci. Njezin pogled upućen Savašu kad je ugledao Jasemin bio je prestravljen. Radit će ona njesra, samo tako, ja vam kažem.

Ko bi rekoooo, čuda da se deseeee, pa se Čiček sa Nazaaaaan u grad odvezeeeee.... Nazan je napokon shvatila da je odrasla ( fala dragom Bogu!) pa kad ju je majčica sprdila da ode u sobu i sjedne (????), ova se ispravila, ćopila onu torbu koja je vjerojatno Burkinica ( ne BIrkinica)i odmarširala van. U život i slobodu! Šahbaba se odmah išla obrušiti na sluškinje, njima još može vladati. Bar dok se Suna ne strmekne.

Savaš mi je bio najbolji kad je Morončinu stjerao u kut u 2 poteza. Stari se usukao, pa ispali: vodim Čiček na pregled, da vidimo jel' nesilica ili nije? O mila majko, ma nisam ja sretna što se nisam tamo rodila, ONI su sretni što se nisam tamo rodila. Od tamo bi me ili poslali u nekoliko paketa, ili bi se novi aerodrom u Istanbulu zvao mojim imenom! Savaš prijeteći zareži na njega, a stari se pokupi, ispraćen pogledom preponosne Šahbabe! Uh što je guštala! Dok se morončina nije sjetila spomenuti da Savaš možda nije pijetao. I šta babetina napravi? Prenese vanskoj dispečerici vijest: Čiček je trudna! Možda, ali u glavu! Od silne hebade u mozak.Zbog morončine Savaš opet kasni na spoj. Sređena Jase se razočarano presvuče, sjedne casual odjevena u totalno necasual raspoloženju. Savaš, ovo ti je drugi put! A je bedast, pa jel' teško nazvati i reći – kasnim? A ne, nije fora! Zato sad izigrava Kremenka. Jasemiiiiiin! Jasemiiiiiin! Open the door!
e zezi, sutra će me trbušnjaci boljeti od smijeha, ti si luda majke mi.. ovo boldano.. strašno strašno, eto suze brišem.. a ovo s porukama na sastanku.. ma i meni je to bilo wow
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:15   #914
Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
Zezica

tebe sam čekala Sad mogu ići na spavanje, sa Savašem pred vratima, ili bez njega
Nooć! Prije nego legneš, pogledaj ispred vrata, možda tebi kucka?
Ma kako ga može pustiti da zvoni i doziva? Di će joj duša, cccc.....
Quote:
_tia_ kaže: Pogledaj post
oprostite što upadam,..
malo sam večeras gledala, koja je ovo epizoda? jesam prekasno pošla?

i može netko objasnit tko je onaj ahmet,to nisam shvatila
Epizoda je bila 10. Ahmet aka Morončina je Čičekin otac. Čovjek od tradicije i dilanja cca 900 kg heroinčine po turi.
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:20   #915
google je to totalno bezveze preveo alo ovo piše na poruci koju Savaš šalje Yasemin
bu akşam bas basa olalim Lutfen evet=Molimo glave do glave večeras, da nazovete (idmeo poznavatelji Turskog jezika što je napsiao SAvaš Yasi)
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 02.09.2011. at 00:46.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:33   #916
Thumbs up

Zezice , ljubavi stara , neizmjerljiva je velicanstvenost tvoga dara

Sahnurica , casna i postena lazljivica .
rosa canina is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:43   #917
Poruke sa sastanka...

http://www.youtube.com/watch?v=26qIWt-N4NU

prevod je na bugarski, tj. sa bugarskog

S. Dosadan mi je sastanak. Da pobegnemo?
S. Budimo sami večeras. Molim te kaži da.
Y. Dobro...
zora964 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:44   #918
Savaš i Omer. Kako ga je uzeo pa ga cupka, pa one grimase, joj, preslatko nešto! A mali se rastopio (eh, i ja bih), to je to, krv nije voda. A Jasemin guta njok po njok, pa guta. S jedne strane, najradije bi joj zviznula jednu što mu nije rekla. A s druge strane... Pokušavam je shvatiti. Jasemin još uvijek ne poznaje Savaša dobro, on je za nju još uvijek tek stranac s kojim je provela jednu noć. Još mu ne vjeruje, još ne zna što od njega može očekivati, kako on reagira. I Jasemin se odlučuje na šutnju. To je u 99,99% sllučajeva pogrešna odluka. Znam to. Ali isto tako i shvaćam njezin potez očajnika. Ali, zanimljivo je kako Jasemin brzopotezno smišlja sve te zavrzlame; nećak, srčani udar šogorovog oca... Odmah se sjetim Savaševe isprike sa onim radnikom. Kako su oni maštoviti, oboje. I kako dobro lažu.

Savaš i Jasemin. I bilo je slatko kako je Savaš automatski pomislio da je to možda njezino dijete... Pa kad ga je pitala je oženjen, a on se skoro zagrcnuo. Pa priča li priča, samo da ova zaboravi šta je pitala. Ali simpa mi je kako su njih dvoje pronašli, instiktivno, tu neku zajedničku bliskost. Kako razgovaraju, opušteno, prirodno. Pa ono njihovo dopisivanje mobitelima na sastanku, kako slatko.

Savaš. Kako je sredio Ahmeta, joj. A Ahmet sajko, samo razmišlja čija je greška, Savaševa ili Čičekina. Greška je u njemu, u njegovoj glavi.

Šahnur. Jednog unuka. Samo jednog unuka. I sve bi bilo dobro. Jednog unuka, samo jednog unuka. Au jbt! Ona zbilja misli da bi unuk bio The Rješenje?! Da, da, onaj sajko Ahmet aga, njega bi baš zaustavilo malo dijete, unuk bi ga zaustavio, a kad treba kćer zapaliti ili iscipelariti tip uopće nema nikakve dvojbe. Ali unuk, e, unuk bi mu omekšao srce satkano od go*ana. Ma, daj. I, molim lijepo, tko garantira da bi bio unuk? A šta da je Čiček rodila unuku? Ne morate odgovarati, to je retoričko pitanje, znam odgovor. Veeeelika lomača.

A kako je Savaš po kratkom postupku sprašio Šahbabu. I to puta dva. He he he! To mi se sviđa kod Savaša, između još masu stvari, što nije mamin sin. Ne pada na njezine manipulacije, svjestan je svih njezinih igrica i kako joj skreše ona šišmiš krila, joj! Gušt za gledati. A i Pala ju je gadno potkačio.

Kako sam se nasmijala kad je Pala objašnjavao Savašu proceduru raspačavanja čarobnog praha. Savaš blenuo, njemu ne ide u glavu da nešto tako grozno može biti tako jednostavno i lako, tako uigrano. E, Savaš moj, divan si ti meni, ali pomalo naivan, ha? Stvarno.
I kako je Pala podhebavao Mustafu, ali onako svjetski, s guštom. Taj Pala mi postaje sve draži i draži.

Čiček. Joj, kako je rekla Savašu da je prijavila sajka babadžima zbog njega. Da ga spasi. Ona je stvarno izgubljen slučaj, lost in space. Gadno se pogubila, zaboravila sve strahove, protivljenja, demonstracije. Jbg, ljubav je čudnovata stvar. A ova se sva zaljubila. Pa ispisuje Savaševo ime u bilježnicu, Ne znam, ispast ću nehumana više koliko derem po toj Čiček, ali ona meni ide na jetra i gotovo. Jednostavno ne nalazim načina da suosjećam s njom.

Džem i Nadja. Počeli su me zamarati. ''Ljubavi, gdje si? Ljubavi, kako si? Ljubavi, evo, radim. Ljubavi, čekam te.'' A od ljubavi ja ne vidim ni lj. Eto.

Ešref. Iz epizode u epizodu sve više i više

Bora ljiga i Nazan, a uf.
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:44   #919
@zezica!! Postovi su ti predobri, house se moze pokrit dekom nad tvojim komentarima... Tolko se nasmijem, hvala, bas sam se fino opustila, mozda i prodjem ispit sutra
danasnja epka mi daleko najbolja do sada. Savas kako cuva omera, jasmin gleda milo.. I vani on njoj volim te, a ti mene? Pa oni dodiri nosicem... I za kraj porukice. I mene cok zanima kaj su tipkali ali ne razumijem savasa, zakaj mu tak tesko bilo nazvat i rec cuj kasnim, doma je iskrsnulo nekaj, pozurit cu. Tipicno musko ponasanje
Nazan i cicek BFF al drago mi, zajedno ce im lakse biti... Cicek trudna a da ni sama ne zna mozda sahnurbaba ima veze s alahom pa bude opet bezgresn zacece dugo nije bilo salu na stranu, baba ce se izvuc pred svojim babuskarama kad nebude trbuha da je spontani imala, ipak sahnurica smislja unaprijed, vjerujem da ima alternativna rjesenja...
Dzem i nadja, rekla sam jucer svoje oo njegovoj posesivnosti, uzas...
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 00:46   #920
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
Poruke sa sastanka...

http://www.youtube.com/watch?v=26qIWt-N4NU

prevod je na bugarski, tj. sa bugarskog

S. Dosadan mi je sastanak. Da pobegnemo?
S. Budimo sami večeras. Molim te kaži da.
Y. Dobro...
Gle, to je skoro kao sa GT:
Dosadno sastanak pobjeći
POZIV glava na glavu večeras. Molimo kažu da

Znači kad se Turci onako zviznu glavom u glavu, to je u stvari poziv na spoj?
Zezica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:26.