Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2008., 19:08   #1
Oldtimeri

Šta mislite o oldtimerima?
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 11:05   #2
O oldtimerima mislim sve najbolje, elektronika ima svoje prednosti, vozaču je lakše, ali klasika ima dušu, inače bavim se restauracijom oldtimera, pa ako ti mogu pomoći bilo bi mi drago.
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 14:10   #3
neki stvarno stari oldtimer (onaj neareodinamicni, s potrosnjom od 50 litara na 100 km) bi volio imati samo da ga dobro prodam.

vise mi se svidjaju pojedini modeli 60-ih i 70-ih godina .... ameri/englezi to zovu "classic car"
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 16:33   #4
bmw.za sada sam završio svoj drugi fićo,kojeg sam komplet restaurirao.sad prije deset dana sam ga registrirao i sad se ja i on vozimo polako ali sigurno.
reci koje si auto restaurirao ili ga još radiš?
ja sam ovaj put stavio puno novih dijelova,od karoseriskih do mehaničkih,i bogami mogu ti reči da se puno ubilo para.
a odgovor ako mi šta treba,nikad se nezna,hvala svejedno,kozna jednog dana.
ja sam inače vozio 9god.pa sam steko po raznim mijestima u hrvatskoj dosta prijatelja.
ali ako nekako mogu pomoči,savijeta,dijelova,bilo čega pitaj slobodno!!!!!!!!!!! evo idem vidit jedan motor 1937god.
pozdrav iz pule,bilo bi mi drago da se čujemo još.
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 16:43   #5
bog i tebi tomica;imam jednog u puli je stigao iz amerike.
sliči staroj škodi onoj prvoj ako znaš na koju mislim,nebi ga prodo vijruj mi,nije to tako lako
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 10:17   #6
Quote:
fićo750 kaže: Pogledaj post
bog i tebi tomica;imam jednog u puli je stigao iz amerike.
sliči staroj škodi onoj prvoj ako znaš na koju mislim,nebi ga prodo vijruj mi,nije to tako lako
amerikance bas ne volim previse .... trenutno je u obnovi Cimosova kopija Citroena GSA pod nazivom Citroen GA 1980.g.
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 16:53   #7
tog si radi frend.neznam kad če biti gotov ako ne bude fušario bit če prava bomba od auta
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 17:01   #8
radim trenutno na dva auta opel rekordu 1700L iz 1970. i opel rekord olympia iz 1955.
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 22:05   #9
Quote:
BMWE30 kaže: Pogledaj post
radim trenutno na dva auta opel rekordu 1700L iz 1970. i opel rekord olympia iz 1955.
svaka čast.jesi tek počeo ili radiš več dosta vremena.
restauriraš komplet ili samo karoseriju.kad misliš da če biti gotov,jedan po jedan ili oba dva zajedno.
si učlanjen u koji klub,ako se smije znat,jer ako jesi možeš dobit popust na policu.ako na polici imaš 50%,možeš dobit još toliko ako si učlanjen i ako imaš dva auta na svom imenu,s time da je jdan oldtimer a drugi ne.
to ti je provijereno,ali moraš donijet potvrdu od kluba u osiguravajuču kuču.
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 22:25   #10
daj stavi neke slike da se vidi kak je to ispalo
kruns is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 19:51   #11
ima jedan tip u samoboru, ili okolica samobora, ne sjećam se točno isto jednu olympiu, neznam točno godinu, al. ugl, "zgažena je"
Vieri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 22:34   #12
restauracija je tek u početku, znači auto se polako rastavlja, prvo radim na rekordu, već imam jednog youngtimera koji je pripremljen za oldtimera i čeka godine da ga upišem kao oldtimera, kompletnog rekorda sam našao na otpadu i to za nevjerovatnih 1000kn, sami procijenite da li je to dovoljno za ono što sam dobio, auto je kompletan, nije ni toliko trul, nije paljen 18 godina, a prošlih dvadeset je bio u garaži, sve je kompletno, sve lajsne, sve sve, ustvari spasio sam auto od preše, i da bavim se kompletnim restauracijama, ne radim samo sebi nego i drugima, pa ako nekoga zanima da mu restauriram auto neka se javi, na rijtke aute dajem popust
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 22:52   #13
prvo moram te pohvalit,jer vidim da radiš kako treba,a to da si spasio auto od preše svaka čast,sad sam i zavidan jer di sam ja bio!!!!!
šala svaka čast,ali preporučit te mogu,samo ja sam iz pule pa bih volio znat od kud si pa za neki kontakt čemo se več dogovorit,baš mi je drago da si se javio na temu.
vidio sam da si bio i u temi bez vozačke onaj klinjo pa sam mu ja napisao ono šta ja mislim o tome????
i puno sreče sa vozilima,a to da treba procijenit koliko je novca dano za neko vozilo,ne ja nisam takav;;;;treba vidit koliko je ljubavi u njega uloženo,tu po meni nema cijene ,bar ja tako mislim za svja vozila.
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 23:17   #14
nitko ne može platit vrijeme provedeno u radu na autu, tih novaca nema, ako si čitao komentre onda si vidio da volim opela, al da sam svašta vozio, inače ja sam iz Zagreba, ako ti odgovara možemo uspostaviti kontakt preko e-mail-a bilo bi mi jako drago ako mogu nekome pomoći ako ničim drugim, bar savjetom
BMWE30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 00:30   #15
ajd likovi, prodam vam ja ovu baraku za što više para, kad vam dosadno, da mi ne trune više, tražim pacijente

nenocutlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 10:15   #16
Quote:
nenocutlas kaže: Pogledaj post
ajd likovi, prodam vam ja ovu baraku za što više para, kad vam dosadno, da mi ne trune više, tražim pacijente
za sada mi je jedan dosta
tomicaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 13:16   #17
Quote:
BMWE30 kaže: Pogledaj post
nitko ne može platit vrijeme provedeno u radu na autu, tih novaca nema, ako si čitao komentre onda si vidio da volim opela, al da sam svašta vozio, inače ja sam iz Zagreba, ako ti odgovara možemo uspostaviti kontakt preko e-mail-a bilo bi mi jako drago ako mogu nekome pomoći ako ničim drugim, bar savjetom
evo ti moj mail;
[email protected]
pa ču ti poslat na tvog par slika kako je izgledala moja beba prije i sad
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 08:56   #18
svakako,pa danas imam nekog posla,pa se čujemo navečer da si izmijenimo e-mail
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 11:16   #19
ja imam dosta starih auta na selu, ali od oldtimera samo ispravnog fiću iz `76, nije trul, simku kompletnu i neki stari audi. u slobodno vrijeme na fići radim a ovo drugo čeka bolje dane
Overdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2008., 21:46   #20
Quote:
Overdriver kaže: Pogledaj post
ja imam dosta starih auta na selu, ali od oldtimera samo ispravnog fiću iz `76, nije trul, simku kompletnu i neki stari audi. u slobodno vrijeme na fići radim a ovo drugo čeka bolje dane
ide to sa fićom,ako mogu pomoč reci slobodno
fićo750 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.